• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
jaj, zase neviem poriadne citat :sweat_smile:
26. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz
ahoj holky, hlásím, že jsem si včerejší hezké počasí moc užila. vyrazily jsme s mámou do centra prahy, mrkly jsme do jednoho obchůdku s dětským zbožím (velké zklamání), a pak jsme se prošly pěšky kolem vltavy, poseděly chvilku na lavičce, kde jsme čekaly na mílu, až nás vyzvedne.
bylo to fajn. měla jsem tričko a silnější propínací svetr a na tom jen jarní krátký kabátek se 3/4 rukávy, a ten jsem měla pořád rozepnutý. bylo snad 15 stupňů. a to sluníčko :dizzy_face:

dneska už je teda zase hnusně, dokonce pršelo.

ty paty jsou děsný! :stuck_out_tongue_closed_eyes: já taky nejsem žádná fiflena, teď když jsem doma, tak se rozhodně nemaluju. ale vlasy mám umytý celkem pořád, i se teda koupu :grinning: a mám uklizeno :grinning:
a rozhodně jsem zastáncem toho, že je potřeba se o sebe starat pořád. mně by se taky nelíbilo, kdyby míla po svatbě začal nosit špinavej vytahanej nátělník a smrděly mu nohy. :grinning:

oproti původnímu přesvědčení jsem si album na koníkovi založila. ale nemám tam žádnou pupkozní ani jinou osobní fotku. a už se těším, až budou soukromá alba.
26. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz
hej hej, vcera bolo pekne aj na SK.... vzeralo to, ze leto ide :grinning:

tak vlasy si umyvam aj ja, aj upratujem, aj sa sprchujem, len sa proste nemalujem a nenosim stekle, ale tak to drahy vedel este pred svadbou :stuck_out_tongue_closed_eyes: vedel do coho ide :grinning: hovori sa, ze zeny sa po svadbe o seba prestanu starat.... co jaaaa viem, mne sa nezda, ze by som sa prestala... aj ked je pravda, ze zas mam svoje obezne obdobie, ale pondelkom zacne tvrdy rezim.... ale tak to je u mna niekolkokrat za rok, ze raz som obezna, inokedy ako-tak normalna :grinning:

ja som stale presvedcena, ze ak budem niekedy tehotna, tak si verejny album na koni nezalozim, nepotrebujem pocuvat pindy uzivateliek.... ony sa navzajom dokazu pohadat o kociaroch, nie to este so mnou zlou, necitlivou adminkou :sweat_smile:
26. feb 2010 o 16:04  • Odpovedz
taky nenosím štekle, ale taky to míla věděl :grinning: tak je jasný, že štekle neznamenají upravená ženská. :grinning:
26. feb 2010 o 16:32  • Odpovedz
Funguji vam diskuze na FB? Mne to od rana nefunguje a nevim, jestli chyba na mem prijmaci :frowning2:
26. feb 2010 o 17:03  • Odpovedz
26. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz
:slight_smile: ikke, este raz gratulujem. aky je krasny a strasne malilinkaty. :slight_smile:
26. feb 2010 o 17:44  • Odpovedz
ikke - maly je nadherny, este raz gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz
market - mne vsetko funguje :confused:
26. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz
Ikke, ty jo, uplne jsem se rozneznila :dizzy_face: Ten je roztomilouckyyyy :dizzy_face: A umi srandovne krcit celo :slight_smile: Ja uz chci takyyy!

Domi, jde ti jit na vicestrankovou diskuzi na posledni stranu? :confused: To mi prave nefunguje. Vzdycky me vytoci hlaska "Ouha, asi se neco porouchalo" :rolling_eyes:
26. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz
pockaj aka vicestrankova diskusia? :sweat_smile: som myslela, ci nam ide chat :zipper_mouth: :zipper_mouth:
boooze dneska mi to zase nezapaluje...som nejaka osprostena cela :rolling_eyes:
26. feb 2010 o 18:29  • Odpovedz
no my mame na FB taku dlhociznu spravu a ide mi to v pohode nacitat... teda ak myslime to iste :unamused:
26. feb 2010 o 18:32  • Odpovedz
ikke Albert je krasny malicky :dizzy_face: :dizzy_face:
26. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz
konečně! ikke, je nádherný, celý takový malinký, jemňoučký, k sežrání :dizzy_face: a máte moc hezký fotky.
26. feb 2010 o 20:15  • Odpovedz
ikke malej je krásnej :dizzy_face: nejvíc se mi líbí fotka rybička na háčku :dizzy_face:
26. feb 2010 o 21:08  • Odpovedz
autor
kalerat, aj mne :grinning: to je z dnesneho kupania :wink:
a maly rozneznuje aj mna, hoci uz som mala aj depku hned druhu noc doma, ked mal prvykrat krce v crievkach a ja som netusila co mu je, len plakal chudatko :cry: a ja s nim...
26. feb 2010 o 21:47  • Odpovedz
čekala jsem, až dojede záhrobská, a teď se mi nechce spát :sweat_smile:

já mám doma pyžam několik, v zimě musím mít dlouhý nohavice, ponožky a pokud možno i dlouhý rukáv. my v ložnici moc netopíme a máme pořád otevřené okno, takže je to fakt ledárna, když člověk vleze do postele :grinning:

a přiznám se, že snad nemám ani žádný vyloženě sexy pyžamo, jen pár kompletů košilka + kalhotky, s krajkou, ale v tom bych nevydržela celou noc, to si beru jenom v případě, že předpokládám, že v tom dlouho nebudu :grinning:

do porodnice zatím vůbec netuším, co si mám vzít (teda kromě oblečení a toal. potřeb), ale četla jsem, že v té porodnici, co chci rodit, taky dávají ty jednorázové věci zdarma. ale tak já mám ještě čas, to si nastuduju.
spíš nevím, co vzít pro mimino, ale asi taky nic. až pak na cestu domů nějaký oblečení.
26. feb 2010 o 23:33  • Odpovedz
ja len v skratke: albert je uuuuuuzasnyyyy :slight_smile: normalne ma to rozcitilo :dizzy_face: :dizzy_face: krasnucky, malicky, roztomily.... a z fotiek strasne vidno aka si stastna....gratulujeeeeeeeeem

idem spat, vstavam o 3h na hokej, cez den sa tu budem potulovat (cez den rozumej po 13h, kedze budem spat asi do 12h :grinning: :grinning:)
27. feb 2010 o 00:19  • Odpovedz
Ahojky,
jenom nakukuju, jsem strašně unavená, furt někde lítáme :sweat_smile:

Ikke ty fotky jsou nádherný, máte dobrej foťák, šikovný ruce a krásný dítko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2010 o 19:35  • Odpovedz
autor
Baby, dakujem :dizzy_face:

zaroven sa s vami lucim v tejto teme aj ostatnych adminovskych, ako som uz davnejsie pisala, chcem si teraz uzit konika a strechu ako uzivatel :wink:
Bolo mi ctou a potesenim byt tu s vami.
ak chcete o mne vediet viac, mrknite obcas do temy Stare vrazdy na mk.sk, alebo napiste IP :wink:

prajem vam malo sporov s uzivatelmi a medzi uzivatelmi, krasne tehotenstva a zdrave deticky a tesim sa na diskusie s vami na fore (ozaj, na novom konikovi by sme si mohli zalozit sukr. temu Byvale a sucasne adminky :sweat_smile: len tomu dat nejaky dobry nazov, aby nas hned neupodozrievali, ze tam vsetkych ohovarame... :wink: )

a este na zaver - urobila som poslednu cistku v kategorii Ostatne nedetske, prosim, nezabudajte tam obcas mrknut, hlavne v ceskej verzii, niektori uzivatelia si z tej kategorie urobili "odpadkovy kos" na vsetko, co sa im nechce zaradovat do prislusnych kategorii :stuck_out_tongue_closed_eyes: plus som tam nechala oznacene 3 inzeraty na fotaky, neviem, ci tie na konikovi nechavame alebo nie...
28. feb 2010 o 11:51  • Odpovedz
Ikke přeji ti hodně štěstí a pořádně si to mateřství užij, hrozně to letí :slight_smile:

Téma bude určitě dobrý nápad :slight_smile:
28. feb 2010 o 12:00  • Odpovedz
Ikke, ja dakujem tebe, ze si mi velakrat pomohla :wink: a zelam vsetko dobre Tebe aj malickemu Albertovi, nech ste zdravi a maly nech robi len radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. feb 2010 o 12:15  • Odpovedz
ikke, to mi nedělej, zmítají teď se mnou nějak hormony a všechno mě rozbrečí :cry: :grinning:

taky ti děkuju za všechnu pomoc, a hlavně za přizvání do admin týmu :wink:

užívej si mateřství, ať vám albert (jak mu říkáte?) dělá jen samou radost a jste všichni zdraví a spokojení :wink:
s tou soukromou diskusí to vůbec není špatný nápad, už aby byla nová verze :slight_smile:
28. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz
Ikke, tak hodne pohody v roli maminky a uzivatelky. To tema me uz napadlo taky, tak ho snad zalozime co nejdriv. Preju pekny cas s malickym :dizzy_face:
28. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz
autor
tak niekedy zajtra ma bob odpoji :wink:
kaji, a keby si vedela, co dnes robia hormony so mnou...! slzave udolie :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejako na mna dolahlo, ze od zajtra som na maleho skoro cely den sama
28. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz
a zvládáš to? je hodný?
v holandsku si manžel nemůže vzít nějakou dovolenou po narození dítěte? tady v čechách mají chlapi nárok snad na týden. míla si bude brát asi 3 týdny (už to má domluvené), a pak se tu vystřídá moje máma a tchýně.
no doufám, že za ty tři týdny už budu tak nějak vědět, co mám dělat, a mámu a tchýni budu potřebovat jen občas, spíš jenom, aby uvařily nebo tak. jinak mě asi klepne :grinning:
28. feb 2010 o 17:26  • Odpovedz
Ikke neboj to zvládneš :wink:
Já jsem od začátku byla na Kubíka sama a zvládla jsem to a to jsem byla po císaři a břicho ještě dost bolelo. Svoji mamku jsem měla jen na to, aby mi uvařila a tchýně, no té bylo zatěžko vyžehlit svému synáčkovi košile :angry: Takže no coment :frowning2:
28. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz
Ikke psala jsem ti i do tématu, moc ti držím palce v dalším životě, děkuju za všechnu pomoc od tebe a držím vám palce ať se máte s Albertkem hezky a jste šťastní :dizzy_face:

Jinak Kájo ta dovča :sweat_smile: podle zákona tady asi nic takovýho neni, max. má manžel nárok na to převézt manželku do porodnice a být u porodu a možná jí i z tý porodnice odvézt (tím si ale už nejsem jistá) toť vše :sweat_smile:
Můj manžel měl při prvním dovolenou, ale kamarádíček potřeboval rychle byt udělat :angry: takže jsem tady na to byla sama a dodneška jsem mu to neodpustila, protože když už tu dovolenou plácal měl být s náma a ne dělat jemu byt když mě doma ječel novorozenec a potřebovala jsem nejvíc pomoct ten první týden, pak už jsem se všechno naučila sama :confounded: po druhé jsem mu řekla, že si může jít do práce kdy chce, to už ale s námi ten týden doma byl :wink:
Takže Ikke určitě to zvládneš a lépe než si sama myslíš!!! :slight_smile: uvidíš :slight_smile:

Co se týče vaření tak já jsem pěkná ostuda :grinning: jako vařit se při Kristý absolutně nedalo, nemohla jsem se ani osprchovat, dojít si na záchod... aby tady neřvala, takže vaření jako fakt nešlo hoooodně dlouho a při malým jsem se pořádně rozvařila až teď (v jeho 5měs. :stuck_out_tongue_closed_eyes:) tady se ale snažím hodně od začátku, protože Kristý potřebuje tu stravu, dřív mě nic netížilo, naštěstí manžel neni z těch že by museli mít denně teplé jídlo a já jako kojící se supernadýmacím dítětem stejně nic nejedla a nejím doteď :sweat_smile:
28. feb 2010 o 20:07  • Odpovedz
ahojte

Ikke velmi pekne ti chcem podakovat za pomoc a rady, ktore si mi davala. Prajem ti len to najlepsie ale hlavne zdraveho a spokojneho Albertika :dizzy_face:
28. feb 2010 o 20:57  • Odpovedz
kristo, myslela jsem to tak, že si otec může vzít na 9 dní ošetřování člena rodiny :wink:
a jinak se ten zákon chystá (nevím, jestli už to schválili nebo smetli se stolu), že by otec měl po porodu nárok na týden dovolené.
1. mar 2010 o 00:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.