• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
krista diky za opytanie da sa, som v praci ale teraz je nejako malo roboty takze mam stale vela casu :sweat_smile:

Krista idete sa fotit? fotky vyzeraju byt pekne, hod potom link :dizzy_face: my sme boli ked Ella mala cca rok u Silvinky urcite ju niektore baby tu z mk poznate, robi velmi pekne fotky, chcela by som nove niekedy cez leto.
1. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz
mozno som blba ale kde je nova verzia konika? :sweat_smile:
1. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz
dani - to s tou robotou poznam, my mame malo roboty vacsinou v lete, teraz jej je dost :confounded: a hlavne ja mam zabite pondelky, najma doobeda poobede je to lepsie, a vacsinou koncim skor, lebo letim na poctu, aspon daka vyhoda :slight_smile:
1. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz
dani, nova verzia.... noooo, skus dat pred aktulany nazov este toto: beta. :grinning:
a silvinka robi len atelierove fotky, ci aj exterierove? mne sa viac pacia take exterierove, aj tehotenske sa mi velmi pacia take v prirode.... pri vode, v poli, na polnej ceste, na luke.....

idem teda este raz skusit tu stranku pozriet
1. mar 2010 o 14:31  • Odpovedz
Uz cumim na beta verzi... tohle me mirne vyvedlo z miry :sweat_smile:
mmmk (čeká miminko, termín má v dubnu 2010 (35. tt))

Jakoze uz je to pristi mesic, doktor mi to prorokuje jeste driv, tak 37.-38.tt. Ted psal Martin, ze jeho kolega napsal sms "Od dnesni noci jsem uz mimo jine taky tatka." A zapomnel nejak napsat, jestli kluk nebo holka :grinning: A vzhledem k tomu, ze meli termin 14 dni pred nama, dostala jsem strach. Vecerni predporodni rychlokurz s nasi porodni asistentkou tomu nedodava. I kdyz to bude u nas doma. Samo to bude o porodu do vody, se te predstavy nevzdam.

Teri, co by sis nezvladla natoci vlasy. Zehlickou to vypada pekne a je to jednodussi a rychlejsi jak kulma.

Dani, kde ty fotky mate?

Jani, nic proti tehotenskym fotkam, ale mne se jich 99% nelibi. Tyhle mi treba prijdou napadite :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Femamamamu&vImageID=3162186#navigator
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Femamamamu&vImageID=3162210#navigator
1. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz
noooo, mne sa tiez pacia take na ten styl ako emamamamu.... su take ine, su supeeeer.... a ked budem tehotna aj viem, kto mi take fotky spravi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta moja kamoska co foti, tak ona chce fotit tehotenske presne na takyto styl, niekde na lazoch pri starych domoch, v lese..... tie fotky emamamamu som si uz davnejsie pozerala.... fakt pecka :wink:

market, a podla MUDr. si v kolkom tyzdni?
1. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz
market u tejto sme boli, kontakt mi dala Zuz, boli sa tam fotit s Hankou
http://www.familyfoto.sk/ff-sk-show-detska_foto.htm
1. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz
Jani aha takze beta pred nazvom :sweat_smile:
1. mar 2010 o 15:44  • Odpovedz
Jani tusim ze robi rozne, ale my sme mali interierove
1. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz
Jani, prave se mi takove fotky taky libi, ale jaksi na ne neni uplne nejlepsi pocasi. Ona se tak nechala nafotit nekdy v sprnu. Kazdopadne si ale necham udelat nejake fotky bricha na pamatku :slight_smile:

Podle doktora jsem sice v 35.tt (34+0), ale cipek (krcok maternice) je uz z poloviny otevreny, tvrdne mi to bricho a mimco je nizko, proto predpoklada, ze to prijde driv. No, tasku uz mam skoro sbalenou - kdo je pripraven, neni prekvapen :grinning:

Byl na SK nebo v CR taky vcera okran? Tu to foukalo 120 m/s :sweat_smile: Ale pritom bylo krasne, neprselo, svitilo slunko, ale ten vitr :sweat_smile: Ted je tu 22°C :dizzy_face:
1. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz
jeeeejda market, takze za chvilu uz rodis? wooooow, to ale ubehlo rychlo :grinning: vsetky vase (ikke, aj tvoje) tehotenstva ubehli tak ryyyyyychlo..... takze ked nebudes online na skype tak uz rodis...hej? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na SK vcera fucalo v Tatrach a niekde na vychode, myslim.... a v BA fukalo rano trochen, ale ziadny orkan to nebol....
1. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz
Jo, bud rodim nebo nam nefunguje pripojeni :grinning: Ono to v posledni dobe docela zlobi, predevsim pres vikend :rolling_eyes:
1. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz
suhlas s jankou, tu fukalo, ale tak minimalne :wink:

budeme mat dalsie adminiatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz
market - mala by si aj ty niekoho poverit, kto nas bude informovat, ze rodis :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz
Holky mě už se vzbudily děcka a vy si tu teď vesele kecáte! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Ta beta je krásná, musím se podívat později pořádně :dizzy_face: dá se tam dělat zase cokoliv bez toho aniž by to tam zůstalo? :sweat_smile:

Markét chceš rodit do vody? :slight_smile: Já chtěla taky, ani nevíš jak a nevyšlo mi to, ta voda mi dělala tak strašně zle, že bych tam chcípla asi :pensive:

Danu vy máte ty fotky nádherný :dizzy_face:

Jo se sesternicou už chápu :grinning: jsem se v tom zamotala, jak jsem viděla sesterka, brala jsem to jako sestra :sweat_smile: omlouvám se :zipper_mouth:
1. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz
terez - nemas sa za co omluvat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz
Domi, neboj, dam hlasku na FB :wink: Nebo kdyz se mi podari pres Martinuv mobil prihlasit sem :wink:

Teri, ja to chci zkusit. Maji to tu jako bezny zpusob porodu, jen se musim nahlasit zacatkem 36. tydne, aby se mnou tak trochu pocitali a ty porodni pokoje s vanou neobsazovaly vsecky. Ale z te vody muzu kdykoli vylezt, to neni problem :wink:
1. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz
market - berem ta za slovo, staci ked das info na FB, to sa pak rozhlasi aj tu :grinning:
1. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz
market prepac asi som nepostrehla, ty budes rodit do vody? to ma vzdy zaujimalo, dufam ze hodis potom info ake to je
1. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz
Domi, tak jo :grinning:

Dani, jo, rada bych rodila do vody, ale uvidim, jak to vsecko dopadne :slight_smile: Info urcite hodim :wink:
1. mar 2010 o 16:26  • Odpovedz
Markét u nás v porodnici ve městě to nedělaji (přidělává to práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:) ale já jela jinam jak kvůli tomu tak celkově kvůli jiné nemocnici, no nakonec to nevyšlo jak říkám, ono mi to ve výsledku bylo jedno, ale tenkrát jsem na to fakt byla natěšená, že to bude bez nástřihu atd., ale jak mi pak ta voda (byť jen sprcha) dělala zle, tak bych si to nedovedla představit, ale to se prý stává málokdy že to nedělá dobře a při druhým porodu už mi voda zle nedělala ale tam už mi to bylo jedno, stejně mě PA pustila na křeslo až s hlavičkou venku :sweat_smile: :rolling_eyes: tak jsem zvědavá jak se ti to bude líbit, holky co to maji za sebou pěly ódy :slight_smile:
1. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz
Ještě teda musím říct, že jak je tady to téma, tak mě neskutečně rozčilovalo když tam psaly holky co o tom hov.. věděly, ani za sebou to neměly, že je to nechutný atd., to mě jako fakt točilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 16:57  • Odpovedz
Ty jo koukám na toho novýho koníka, že tam jdou dát i fotky dětí jakoby do profilu, no to bude nádhera :dizzy_face:
1. mar 2010 o 16:59  • Odpovedz
Teri, ano, bohuzel takovych "kazatelek" je tu na koni spousta! Neskutecne me to vytaci. Ja to tema o porodu do vody tu na MK precetla cely a vim, co myslis. Presne ten pristup "Nevim o tom, neznam to, prijde mi to divny => je to spatny a vsecky od toho budu preventivne zrazovat." :angry: Vsak dneska prijde PA na navstevu nam udelat kurz, takze se ji pekne na ten porod vyptam. Po telefonu rikala prave, ze kolikrat uz je zenska tak otevrena pri prijezdu, ze musi na lehatko nebo stolicku, protoze se vana nestihne ani napustit a mimco je venku nebo prave to, ze to rodicce nedela dobre nebo ji to pozastavi kontrakce - to se stava u hodne prenosenych a vyvoalavanych deti.
1. mar 2010 o 17:07  • Odpovedz
ze porod do vody je podla niektorych nechutny?? a to uz preco do kelu? ved podla mna je to uuuplne v pohode a je to pre dieta prirodzenejsie ist do vody ako hned na vzducha..... ale tiez o tom hovno viem, ale toto si myslim.....

heh, fotky deti do profilu? tak to su mi novinky, idem pozriet :sweat_smile:
1. mar 2010 o 17:18  • Odpovedz
Jani tady nebo jsem to blbě pochopila? :sweat_smile: jak dáš info o dceři či info o synovi :grinning:
http://beta.modrykonik.cz/nastaveni/rodine/

Jani no psaly tam kdysi o tom, že jako jsi prostě v krvavý vaně a to miminko, že nachytá do sebe ten bordel atd., no neni to podle mě taky pravda ani omylem, dítě žije 9měs. ve vodě v bříšku a dokud nevyplave nad povrch a prvně se nenadechne, tak je všechno OK :slight_smile: no ale to jsou prostě takový ty kravky s prominutím co to tam chodí kritizovat, nikdo se jich na názor neptal, ale prostě si musely přihodit svoji do mlýna :stuck_out_tongue_closed_eyes: když už jsme u toho, určitě jste si všimly uživatelky rimmel, už jsem na ni taky dostala jednu IP, že je chytrá jak rádio a musím tomu dát za pravdu, ty její názory, bože! V každým novým tématu je snad první a každýho hned soudí a poučuje :confounded: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Markét tak dej pak vědět jakej dojem na tebe udělá ten kurz :slight_smile: Já teda až tak otevřená nebyla že bych musela hned tlačit, ale PA to tak prodlužovala a zakazovala mi tlačit, až jsem ji prostě přestala poslouchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda to v tom druhém případě. V prvním jsem byla taková neotrkaná, jako ptala jsem se na to, tak mi řekla že už se to nestihne a já stejně věděla, že by mi to nedělalo dobře no... záviděla jsem holkám kterým to vyšlo a říkaly právě, že žádnej nástřih, minimální šití když už a regenerace taky okamžitá :slight_smile:
1. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz
dobre si to pochopila, uz som si to aj ja pozrela.....nevedela som to, lebo som si to nepozerala.... som si pozerala hlavne bazar a odflagovavala albumy.....

pekne prerozpravana rozpravka: http://www.youtube.com/watch?v=tDojANdc6yk
1. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz
Teri, neboj, presne ti o tom soukromym rychlokurzu napisu, hned jak odejde :slight_smile: Oni tu prave nastrih delaji fakt minimalne a pry je kolikrat lepsi se treba 1cm roztrhnout nez udelat treba zbytecne 3cm nastrih.
A k tomu "bordelu" ve vane - v porodnici na tom informacnim veceru rikala ta doktorka, ze klistyr se u nich dela jen na vyslovne prani, ale ze se stava tak v 1 ze 100 (!!!) pripadu, ze by zenske povolily sverace a pripadne se po... :sweat_smile: A nejaka krev ve vane? Prosim te, copak kdyz zenskou nastrihnou, to dite se jeji krve z toho nastrihu nedotkne nebo co??? :confused:

Ad Rimmel - taky uz jsem dostala nekolik IP v duchu "poslete ji do pr... a zablokujte pristup." Jeji nazory naprosto postradaji hodnotu, vetsinou i hlavu a patu. Prijde, pouci a dlouho neodejde. To je jako v tomhle tematu
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=127324&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end :rolling_eyes: Mam chut to tema zavrit. Myslim, ze zakladatelka na zacatku zadala o neco jinyho nez nazor :rolling_eyes:
1. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz
Jani a dá se teda v tý Beta zkoušet aniž by to mělo nějakej dopad? Můžu? :slight_smile:
Na pohádku juknu později, volá mě dcera do pokojíčku :sweat_smile:
1. mar 2010 o 17:53  • Odpovedz
no da sa skusat ale radsej pockajme na riadne skusanie az ked to bude oficilane spustene ta beta.... ked uz pribudol aj blogpost o tom, ze sa to spusta, tak je to podla fakt uz na spadnutie.....

temu precitam vecer, idem pomaly domov.... potom budem žať urodu na farmville, ale v noci som tu zas ako na koni :grinning:
1. mar 2010 o 17:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.