• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Ahojte. Sedím u lekára, tak si tu s vami idem skrátiť čas.

Keď už pisete o adopcii. Suseda si podala žiadosť už o druhé dieťa. Oni už mali bábätko, ale im zomrelo po 3 dňoch od narodenia a odvtedy nevedia prečo, ale nemôže mat deticky. Už skúšali všetko možné a nič. Tak adoptovali. Tiež hovorila, že sa toho strašne bala, predsa len je to cudzie dieťa.
2. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz
ja som zatial rozhodnuta, ze ak nebudem moct mat deti prirodzene, tak si nejake adoptujem..... lahko sa to takto hovori, uvidime ci sa mi bude tak lahko hovorit aj ak na to pride...
2. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz
ozaj maji, ahoj... zabudla som pozdravit..... si u MUDr.a kvoli bruchu co ta kvari?

a este k lauritke - co s nou? vsimla som si, ze ona prispieva do grafovej temy, no nejako som ju podrobne neskumala.... som si s nou pisala ohladom testov a mila bola :wink:
2. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz
Jani, hej. Dnes som sa skoro vyvracala z podoby. :confounded: Uz ma to brucho až moc omina.
2. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz
Uz som doma od lekvara. Mam chyteny dvanstornik, ci ako sa mu hovori, zlcnik a dokakane travenie. Takze som na liekoch a na diete. A povedal mi, ze ak sa mi podari, najlepsie by bolo dietovat uz stale... :unamused:
2. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz
jeeeejda maji chudato..... to co sa ti stalo? a v com spociva ta dieta?
2. mar 2010 o 15:51  • Odpovedz
ahoj majus - jooj moja to je strasne :frowning2:
2. mar 2010 o 15:53  • Odpovedz
ale hovoril, ze to nie je take strasne. ze pokial by sa mi to nejak zhorsovalo, tak bude asi treba uvazovat nad nemocnicou - kvoli kontolovanej hladovke. ale dal mi nejake lieky, ze to pomoze spolu s tou dietou. mam jest, len velmi lahko stravitelne jedla. nedal mi ani nejaky zoznam, ale ze na nete je toho kopec. tak budem studovat. :slight_smile:
2. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz
Cau Majko, z ceho se ti to tak stalo? A co obnasi ta dieta?

Jani, jejda, to jsem nechtela napsat, ze by Lauritka nebyla mila. To ona je. Ale jak tam dojde nejaka holka s grafem, 10 dni po ovulaci, krivka nahore, tak hned dava nadeje, ze "nova tehulka" atd. A to ja nemam rada toto.
2. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz
och...takze teraz budes na prisnej diete :confounded:
inak som zabudla nasa Kajka bude musiet ist s tou mononukleozou na kramare, lebo sa jej to vobec nezlepsuje a ma dokonca horsie pecenove testy a to fakt ona skoro nic neje :frowning2: chudatenko moje :cry:
2. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz
z toho to urcite je, ze zeriem ako prasiatko niekedy - to ten dvanastornik a zlcnik a to travenie moze byt z hocicoho...
2. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz
chuda male. a co jej tam budu robit?
2. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz
no pojde na nejake kompletne vysetrenie a pod. veci, este konkretne nevieme co vsetko, lebo tam maju teraz dovolenka, ale zajtra tam ma sesternica volat...tak budeme zase mudrejsi...ale uz jej desne kosti vytrcaju co poriadne nepapa :pensive:
2. mar 2010 o 16:03  • Odpovedz
no ale uz je nacase, aby s nou nieco robili. chudato.
2. mar 2010 o 16:08  • Odpovedz
tiez si myslim, ale tak dufali, ze jej diéta pomoze a ze to zlepsi, ale krvne testy ukazali presny opak...
2. mar 2010 o 16:09  • Odpovedz
a tie mandle, co jej mali brat jej zatial nechaju?
2. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz
aha market, tak to som netusila, ze lauritka je taka v tych grafoch..... a ked je pravidelny cyklus tak treba robit merania? ved ked je pravidelny napr. 28 dnovy, tak potom je jasne, ze ovul bude tak okolo 14. dna... nie? :sweat_smile:

maji, lahko stravitelne jedla - to asi klobasa nie je, cooo? ja by som sa s klobasou tazko lucila :grinning:

domi, mononukleoza je z maciek ci to je nieco ine z maciek?
Domi, co si pamatuju, tak treba moji segru s mononukleozou zavreli snad na 14 dni na infekcni, ja to tenkrat od ni chytla, musela jsem byt ale doma a snad dva roky jsem nesmely jist smazene a uz nevim kolik roku jsme musely chodit na jaterni testy. Ale co si vzpominam, braly jsme na to obe nejake leky.
maji - vies, ze ani neviem....ale slavka nic take nespominala....

jani - myslim, ze to nie je z maciek :sweat_smile:
2. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz
jaaaaaj, uz viem z maciek je toxoplazmoza alebo take nieco.... mne sa tieto 2 choroby pletu.... sorry
2. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz
market - je to mozne, ale ona nema nastastie az taku vaznu fazu, ze by musela nastupit do nemocnice, teda aspon zatial :zipper_mouth: len nemoze do skolky medzi decka a tiez nemoze jest smazene veci a pravidelne chodi na odbery krvi + lieky zatial neberie...
2. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz
jani. z maciek je ta toxoplazmoza
2. mar 2010 o 16:15  • Odpovedz
toxoplazma? to pocujem tusim 1-krat :confused: :sweat_smile:
2. mar 2010 o 16:16  • Odpovedz
jani, uz si ma predbehla. :grinning:

to jak matko ked mal tie hrce na hlave, poslali ho na infekcne, ze chudak tiez ze ma nejaku mononukleozu a on to mal alergiu na chlast - na fernet. :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 16:16  • Odpovedz
to si mi ani nehovorila...to vazne, ze alergia na fernet?? :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 16:20  • Odpovedz
hej. vzdy ked ho pil, tak sa mu to spravilo na hlave. odkedy si nedal ani hlt fernetu, tak sa mu nic nerobi. odsledoval si to a rovno si stanovil aj diagnozu. :grinning:
2. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz
obcas niet nad samoliecbu :grinning:
ja si ani nejako nepamatam,ze by ste fernet pili ved to prave je barac palenka ci nie? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 16:27  • Odpovedz
matko si obcas dal aj fernet, ked sme niekde boli. ale dobre si pamatas, teraz sa pije len baracka :grinning: to lubim aj ja, lebo je to sladucke. :grinning:
2. mar 2010 o 16:28  • Odpovedz
no len tomu je asi koniec, kedze by som nemala ani alkohol... no nic, este ze je kofola :grinning:
2. mar 2010 o 16:28  • Odpovedz
takze ked pridete konecne "raz" na navstevu musim mat v zasobe veeeeeela baracky :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.