• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
market - vies ako sa hovori cert nikdy nespi :zipper_mouth: :grinning: :grinning:

takze ti mas zoznam veci, ktore chces stihnut do porodu? sa nezdas :confused: :grinning:
a dnesne pocasie - svieti sice slnko, nefuka vietor , ale je desnaa zima opat...ale tak aspon vietor nefuka :rolling_eyes:
6. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz
Domi, musela jsem si udelat seznam. Sice to s tou tehotenskou demenci u mne neni spatny, ale nerada bych na neco zapomnela. Nevim, jake mimco bude a kolik mi da prostoru k jinym cinnostem. A pri tom siti me docela zdrzuje bricho, jak prekazi. Sice neni moc velke, ale spatne se mi zohyba :sweat_smile: Zacinam se tesit, az to sundam, protoze jak pres nej nevidim, mam nohy samou modrinu, jak se furt o neco boucham :grinning: Takhle strakaty nohy jsem mela naposled, kdyz jsem se v 5 letech ucila jezdit na kole :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz
market - jasne chapem, mozno si taky zoznam zavediemn aj ja raz, lebo je pravda, ze nevies, co budes pri babatku stihat...

a s tym zakopavanim a buchanim to poznam, ja sa denno-denne do niecoho buchnem a to nie som tehu, ja mam proste stastie, dnes to bol napr. laket o dvere :angry: :sweat_smile:
6. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz
a modriny sa mi robia aj pri mensom buchnuti, lebo mam strasne jemnu kozu a staci maly tuk a ja mam modrinu jak svet :rolling_eyes:
6. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz
já si taky napsala co do porodu MUSÍM stihnout :grinning: ale chudák to plnil jen Jouza pač já nemohla od 30tt vůbec nic :sweat_smile: kvůli zd.stavu :sweat_smile:
6. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

Koukám, že se mluví o modřinách :sweat_smile: Já mám modřiny pořád a všude, hlavně ty nohy, kolena... buďto mě kopne nějakej prcek nebo tady s nima padám různě :sweat_smile:

Domi dej potom info co ten test :astonished:

Markét jsi dobrá s tím seznamem, to já zase měla takovej seznam co koupit až budeme mít zbytečný peníze, no moc jsem v něm neškrtala :grinning: a ještě k tomu se mi někam ztratil :unamused: :grinning: asi radši :grinning:
6. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz
terez - neboj urcite budem informovat :wink:
6. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz
Sme sa pred chvilkou vratili z nakupov, boli sme v rakusku, ale nakupili sme len same sladkosti a take somarinky do bytu, oblecko sme moc nepozerali ( aspon moja penazenka neutrpela dalsiu ujmu :grinning:)
6. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz
Tak ja ted vypadam jako nejaka desna puntickarka :grinning: To ani omylem :grinning: Jen abych ty mene oblibene ukoly nevynechavala, neporodila driv a nestihlo se to. Ale rozhodla jsem se, ze tedka rodit teda nebudu, protoze je tu 20 cm snehu a my cekame to jarni miminko :slight_smile: Od rana neprestava snezit, doufala jsem, ze bude aspon min lidi v tech trech obchodech, co jsme byli a ono ne! Nicmene jsme sehnali vsechno, co bylo treba :dizzy_face: A ted jdu odskrtnou dalsi polozku v mem seznamu :slight_smile:
6. mar 2010 o 17:50  • Odpovedz
ale market, to vobec nie :wink: je to super mat takto vsetko naplanovane a doriesene. beriem si ta za priklad :dizzy_face:
6. mar 2010 o 18:10  • Odpovedz
Markét a co jste koupili? :slight_smile: tady taky pořád sněží a mrzne, to je hrůza a já už s tak nabažila, jeden den tu bylo 16 stupňů, no nádhera a dneska přes den zase -2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Domi ty že jsi si nekoupila nic na sebe? :astonished: no to se nevidí často :grinning: :grinning: :grinning: co jste koupili za blbinky domů? :slight_smile:

Já si myslím, že určitý seznamy jsou výhodný, mě to třeba pomáhá udržet to doma nějak v cajku, nemám ráda bordel :sweat_smile: Takže když vím, že si prd pamatuju (taková jsem před dětmi nebyla, ale je toho víc a víc a fakt zapomínám teda strašně, co neudělám hned nebo si nezapíšu to už je pasé) tak si to prostě radši napíšu. Nebo mám doma spousty desek, jedny jsou na výpisy z banky, další na věci ohl. auta, další na paušály, další na záručáky... a takhle máme doma milion desek, ale jsem za to prostě ráda :grinning: mám ráda to, že když něco potřebuju hned vím kam pro to jít :slight_smile:
6. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz
terez - no ani ja som najprv neverila, ale tak aj zazraky sa deju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale take dve farebne vedierka kde sa daju vlozit kvietky a nieco dalsie...na taku dekoraciu, a take handricky na notebook a podobne blbinky a deckam sme kupili vedierka na pieskovisko, neodolali sme a aj tak sesternica spominala, ze by im daco take chcela kupit tak som ju predbehla a mam tym padom vybavenu Velku Noc :sunglasses:
6. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz
ja mam tiez desku (sanon) na zakladanie vypisov, fa za telefon a pod...som spokojna, lebo mam v tom poriadok a nemam potom problem najst co potrebujem :wink: Takze ja som tiez za pisanie zoznamov :astonished: :dizzy_face:
6. mar 2010 o 19:55  • Odpovedz
ahojte, dnes zaberak, moji rodicia idu prerabat kupelku zachod a chodbu tak som dnes nic ine cele doobedie nerobila len ze som tocila Prespor/ predajna/ lepidlo,atd, proste stavebny material, poobede sme sa hrali s elluskou a uz je sobota vecer :confounded:

Baby keby ste videli u nas v julovkach je Katy1979 a ked isla rodit tak brucho mala akoby zjedla broskynu, male :sweat_smile: teraz je zase tehulka a brucho skoro ziadne
6. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz
a este k tym nakupom :sweat_smile: :grinning:

som za tie 3 dni co som mala dovo, oplieska tolko penazi, ze sa mi az hlava zatoci ked pride na konci mesiaca vypis z uctu :sweat_smile: :sweat_smile: teraz uz musim do dalsej vyplaty vydrzat a nekupovat blbosti :zipper_mouth:

Nastastie som uz povinne platby vybavila, tak aspon nieco...
6. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz
Domi ano Majka, sorry :wink:

Domi takze mrcha nikde? bodaj by to vyslo :dizzy_face:
6. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz
dani - v pohode :wink:

hej stale nic nove, v pondelok rano urobim dalsi test, uz snad budu // lebo sa budem musiet objednat k lekarke, ked mi to tak meska a ani by som tehu nebola :unamused:

dani - ste nove auticko trosku prevetrali, ked ste po obchodoch lietali co?
6. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz
Teri, shaneli jsme moskytieru, myslela jsem, ze ji budou mit vsude, kdyz uz pred obchody maji vystaveny venkovni nabytek, grily... a na nich hromady snehu :grinning: Tu moskytieru potrebujem pres postylku, kdyz tam nebude mimco lezet, protoze mame kocku, co musi lezt predevsim tam, kam nesmi :grinning:
A pak jsem potrebovala jeste krejcovske spendliky na siti, protoze mi jich furt ubyva a ja je ted potrebuju na siti tech potahu. Jo a taky aromaolej do porodky (ostruzinovy, svestkovy) + dalsi takove capinky.

Sanony mame doma taky na ty veci, co vy + dokumenty k pobytu, pracovni smlouvy a veci k danovemu priznani. Kamoska to ma v takove velke krabici z Ikei a je o nervy, kdyz tam neco hleda. Ma vsecko dohromady - vypisy, smlouvy, pausaly, vyuctovani, rodne listy decek atd. Nedavno mi chtela ukazat jakysi formular, co potrebovala pro zdr. pojistovnu, nestacila jsem se divit :sweat_smile:
Pripoustim, ze mam jeste i listecek, kam si pisu, co se potrebuju zeptat doktora a ted taky seznam veci do porodky :grinning: Neuveritelny, co tam clovek vsecko potrebuje :grinning:
6. mar 2010 o 20:17  • Odpovedz
fuuu...ze v krabici, no by ma asi porazilo :rolling_eyes: ja som strasny puntickar, musim mat vsetko v poriadku, inak som nervozna a nadavam :grinning:

A bezne mam listky co mam kupit v obchode + nieco co musim urobit a keby som si to nenapisala tak urcite zabudnem :sweat_smile:
6. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz
Ja sa pre dnesok lucim, zelam este kraasny vecer :dizzy_face: :dizzy_face:
6. mar 2010 o 20:25  • Odpovedz
Domi, ta kamoska neni bordelarka, ona ma doma porad uklizeno. Prave tohle nechapu :grinning:
6. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz
domi, nie na stavebny material sme brali nasho stareho renaultika :sweat_smile:
6. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz
Markét jak píšeš o té kámošce tak to je pro mě odstrašující případ, právě mě takhle asi "vybavili" naši protože tady se co si jako dítě pamatuju válel v jednom koutě výpis z účtu, v druhým účet na elektriku atd. atd. ... a mě to lezlo krkem, nikdy se nic nenašlo a co táta umřel tak akorát chodili domů samý upomínky, protože to měl zašantročený tak, že o tom ani nikdo nevěděl že je třeba něco ještě zaplatit :confounded: takže teď se snažíme a účty platíme vždycky včas, jednou se mi stalo, že jsem to strčila do kabelky, zapomněla zaplatit :sweat_smile: a přišla upomínka, to jsem z toho byla v šoku, já vzorňačka :grinning: :sweat_smile:

Domi já ti mooooooooooc držím palce na ty // a super nákupy :dizzy_face:

Danu takže takový pracovní víkend co :sweat_smile: to si pak člověk jde odpočinout do práce :sweat_smile:
6. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz
Jooo, tak kabelka je v mem pripade bermudsky trojuhelnik :grinning: Nosim tam takovy kvanta ptakovin a papiru, ze bych se nedivila, kdybych tam tohle zasantrocila :grinning:

Domi, v pondeli asi nebudu moct dospat, jsem zvedava na // :wink:
6. mar 2010 o 21:49  • Odpovedz
ahojte , krasnu nedelu zelam :dizzy_face:

dani - to je fakt, som si nejako neuvedomila, ze ste material viezli a ze nove afticko by sa zbytocne zaspinilo :sweat_smile: :zipper_mouth:

teri - dakujem :wink:

market - :grinning: :wink:

ja mam kabelku gigantickych rozmerov mam tam same somarinky, len, aby som ju zaplnila...teraz som si kupila o cosi mensiu a normalne som nesvoja, ze sa mi tam nic nezmesti :grinning:
7. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz
bre ranko :stuck_out_tongue_closed_eyes: lyzovacka bola super, aj ked sme vyrazili o 3h neskor ako bol plan.... ja som budik nepocula a drahy ho zacapol, ze ved uz vstavame :grinning: a vstali sme o 2,5h neskor.... aj tak bolo super - malo ludi, zivy sneh, uuuplna parada....

sanon na vypisy a faktury nemam - naco :grinning: vsetko chodi e-mailom a uhradza sa inkasom, takze neriesim :slight_smile: mam iba sanon so svojimi vsetkymi prac. zmluvami, dokum. z uradu prace a pod...
7. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz
Jo holky kabelka to byl řečnický obrat, v posl. dvou letech nosím obrovskou kabelu plnou plen, dudlíků, krémů... :grinning:

Jani tak to je paráda, že lyžovačka se povedla :dizzy_face: a když jste si přispali oba dva tak neni co řešit :grinning:

Domi na zítra se těším už ty jo :confused: :dizzy_face:
7. mar 2010 o 17:41  • Odpovedz
terez - to s tou kabelkou mi trosku nevyslo :sweat_smile: :grinning:

ja sa tiez tesim, ale do robotky sa mi vobec nechce :confounded:
7. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz
ahojte. ja som mala zase dnes polku dna v polohe lezmo. nejak moje brucho uz nezvlada ani tu velmi lahko stravitelnu stravu. :sweat_smile:
7. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz
ja som tiez mala pol dna v polohe lezmo ale tak to preto lebo som sa chcela konecne vyspat..... aj sa to podarilo.... draheho som okolo 7h vyprevadila na floorball a opat zaspala, zobudila som sa tak 11:30 s tym, ze by som si este pospala..... tak som vstala az niekedy po 12 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked je doma aj drahy, tak sa tak dobre nevyspim, lebo bud telefonuje alebo pobehuje po byte a pozoruje ci este spim :grinning:

teri, no zaspali sme obaja preto lebo ja som rezistentna na ine budiky, pocujem iba svoj :grinning: a kedze sa mi nechcelo nastavovat si budik na svojom mobil, nastavil drahy na svojom... a takto to dopadlo..... ale chcem si vziat na piatok dovolenku, ze by sme sli zas....chcem konecne vyskusat aj 5km sankarsku drahu co tam je....lenze 5 jazd sankovania (menej jazd sa kupit neda) stoji viac ako celodenny listok na lyzovanie, tak stale som v tomto taka rozpoltena.... 40,50 eur sa mi zda byt straaasne vela.... celodenny listok stoji sa mi vidi 37 eur - to je v pohode, lebo kvalita lanoviek aj zjazdoviek za to stoji a da sa lyzovat od 9:00 do 16:00
7. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.