• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
autor
akurat ma napadlo, ciste teoreticky, ked tak pozeram na zoznam tem v zatvorke so zakladatelom temy... asi uplne zbytocna otazka :sweat_smile: :
co sa stane, ked vymazeme (uplne, alebo "s upozornenim") prvy prispevok... zmani sa aj zakladatel temy? :confused: neviem, kde by som to otestovala :grinning: ...len tak, ci uz nahodou niekto nema skusenost :sweat_smile:
11. jan 2009 o 23:06  • Odpovedz
mne to tiez naslo v admin clube dala som si temy Zoraď podľa: ID témy
a cez ctrl+f som si dala TwinTwo a naslo mi to Tvoju temu :wink:

# Jane Powertwin/TwinTwo (krista) - #82609 - 7 - 11. 01. 2009 - VYBAVA
12. jan 2009 o 00:52  • Odpovedz
ja mam vzdy adminclub otvoreny tak ako ho nacita (podla id) a podla toho, co sa lahsie hlada - hladam bud cez zakladatela temy (ako v tomto pripade) alebo cez klucove slovo (tu treba rozlisovat ci s alebo bez diakritiky) - v opere mi dokonca umozni hladat nielen zhora nadol ale aj zdola nahor - takze hladala som krista zdola nahor a mala som to hned :wink:
12. jan 2009 o 10:27  • Odpovedz
viete niekto pomoct? citat klasika odspodu:

ďakujem ale tieto všetky nastavenia som si skontrolovala a všade mám 100 dala som si naschval aj 110 a žiadna zmena mne totiž len príspevky tobtazuje miniaturne všetko ostatné mám normálnu veľkosť ale si zlatá ešte raz ďakujem

emjee napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
ahoj
pravdepodobne si si zmenila velkost pisma v tvojom prehliadaci
pozeram, ze pouzivas prevazne operu, takze chod na Zobrazit a tam si vyber Lupu 100% alebo chod na Nastroje - Nastavenia - Webove stranky a tam si nastav velkost Lupy
v Mozille to nastavis v Nastroje - Moznosti - Obsah
emjee

janka1874 napsala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj
mám jednu prosbu neviem čo sa mi ru stalo či som si niečo pomenila alebo čo ale včera okolo 23.00 mi prestal fungovať koník ale to by nebolo nič strašné ale dnes keď som sa prihlásila tak všetko mám v normálnej veľkosti písma až na príspevky ktoré sa píšu či moje alebo iné to je jedno ale tie sú takými malými písmenkami že to neviem ani poriadne čítať nevieš mi náhodou poradiť ako sa to dá zmeniť čo som pobabrala?

viem že máte veľa inej roboty ale ak by si mi vedela pomôcť bola by som veľmi vďačná ďakujem
12. jan 2009 o 10:30  • Odpovedz
Jéé děkuju holky, jste šikulky, už jsem to taky našla :slight_smile: :dizzy_face: ale klasickej googlovej vyhledávač to nenajde, tak jsem zvědavá kdy to téma někdo založí znova :sweat_smile: :zipper_mouth:

Emjee to vůbec netušim co si tam ta janka vyvedla :astonished: napadlo mě totéž co tebe a pak jedině přeinstalovat Mozillu -> odinstalovat a naistalovat úplně znova, snad se to resetuje :wink:
12. jan 2009 o 10:57  • Odpovedz
krista nove temy sa do googlu nedostavaju hned - neviem preco ale je to tak
12. jan 2009 o 13:05  • Odpovedz
k jankinmu problemu - vyriesene:
bolo to v tých nastaveniach ale v Nástroje - Nastavenia - pokročilá voľba - písmo a tam som mala nastavernú malú veľkosť písma aj keď neviem ako je to možné lebo ani som netušila že aj také nastavenia existujú
12. jan 2009 o 13:17  • Odpovedz
to sa mne raz stalo ze som si zapla lupu, ale som sa stvala sama na seba kym som dosla na to ze mam lupu :grinning: :grinning: mala som to na 50 percentach :grinning:
12. jan 2009 o 18:05  • Odpovedz
Do statnej spravy dorazila plynova kriza...Od dnes mame skratenu pracovnu dobu o dve hodiny, teda koncime o pol druhej....tak som zvedava ako dlho to takto bude... :unamused:

Vam ostatnym to asik uz moc nehovori, kedze vsetky ste na materskych ci inych volnach:slight_smile:) A cesky vy ako vnimate plynovu krizu?? Ziraf ty asik jedina teraz makas riadne co??
15. jan 2009 o 19:30  • Odpovedz
Anax já moc nevnímám plynovou krizi, ale tu finanční docela jo :confounded: Moje máma má strach že přijde o práci, MM v práci taky nemaji takový tržby,tak pořád vyhrožujou že budou propouštět, je to hrůza :frowning2: ale já mám takového zaměstnavatele který se nemusí bát skoro ničeho (leasingová společnost) tak snad se budu mít kam vracet :slight_smile:
15. jan 2009 o 20:02  • Odpovedz
krista, tak v tvojom pripade kedze si opat tehotna s aozaj nemas coho bat, financna kriza tu nebude snad styri roky alebo kolko je u vas materska...ja sa skor obavam ze plynova ovplyvni velmi silno ekonomiku a ta financna kriza sa silno prejavi aj na svk....ja som sice v statnej sprave ale manzel v sukromnej, ale tiez sa uspokojujem ze ako kuchar sa snad vzdy uplatni :grinning:
15. jan 2009 o 20:07  • Odpovedz
mna by sa mala plynova kriza dotykat kedze robim ked robim v spp na distribucii a kedze nebude co distribuovat tak ja nebudem mat ake financie komu kontrolovat :grinning: :zipper_mouth: a to sa o rok planujem do prace vratit aj ked uz teraz pochybujem ze dokazem uz o rok na jar odlozit Alexa do jasli asi to odlozim az na jesen :grinning: :grinning: :grinning:
15. jan 2009 o 22:17  • Odpovedz
zuzi ako nestras, ze o rok nebudesmat komu co distribuovat sak snad uz do tyzdna bude plyn :rolling_eyes: :rolling_eyes:
15. jan 2009 o 22:37  • Odpovedz
no mna sa dotyka skor ta financna - kedze obaja robime vo vw, mne sice predlzili zmluvu na dobu neurcitu, ale manzel robil na zmeny a teraz ich vselijako prehadzuju, viac nerobia ako robia, moja materska vyjde tak na splatku hypo a budeme musiet zit z manzelovho zredukovaneho prijmu :sweat_smile:
plynova sa ma dotyka do tej miery, ze kurime plynom, tak dufam, ze nepomrzneme
16. jan 2009 o 15:04  • Odpovedz
dneska sme v robote koncili uz o jedenastej, pre zmenu bol problem s odpadom ci s vodou, vvyrazala do jednej z kancelarii v prizemi a kedze smenemohli pouzivat wecka, poslali nas domov... :grinning: :grinning: toto je ako kocurkovo uz mam pocit..

emjee, snad to nebude s vw az take zle a snad ak sa teraz uz podari priviest plyn cez cesko, tak opat sa nastartuje aj eknomika a bude zas lepsie
16. jan 2009 o 15:19  • Odpovedz
tiez sa utesujem tym, ze vw je velky podnik a nemoze si dovolit zbavit sa uplne vsetkych :grinning:
16. jan 2009 o 15:48  • Odpovedz
Cau kocky,
jestli jsem pochopila spravne, tak je krista tehu... tak moc gratuluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jinak joo, makam riadne :grinning: Krize se nas v praci dotyka zatim tak, ze se zacalo setrit na nekterych internich vecech, takze napr. zmizely z kuchynek ovocne caje, snizujou se naklady na interni catering, prisnejc se kontrolujou prescasy a omezujou se i nektere dalsi veci... firma zatim snad pohode, ale uvidi se v lete - to se obnovujou auditovy kontrakty, takze pak se uvidi... poradenstvi zatim v pohode :slight_smile:
Co se domacich financi tyce, tak vzhledem k tomu, ze splacime hypoteku, tak si asi dovedete predstavit, jak se mame :grinning:.
Plynova krize se nas netyka, pac doma topime drevem a varime na elektrice... jo a nase obec dela novej uzemni plan a bude se v nem pocitat s plynofikaci obce :slight_smile:
16. jan 2009 o 19:45  • Odpovedz
autor
emjee • 37tt • Dnes o 10:46
ja navrhujem formu "ist rodit" :grinning:

akoze uz teraz hned ides strajkovat?
21. jan 2009 o 10:51  • Odpovedz
my mame v robote momentalne taku uzastnu potehu, mame na celu budovu 3 damske wecka, pani chodia na chemicke pred budovu...avsak papier ponekud nikto nedodava...uz sa citim ako za tazkej totality...asik si budem nosit stare noviny:slight_smile:))
21. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz
ikke musim vydrzat prinajmensom do 15, ked dojde mm z roboty, dovtedy jedine volat taxi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zatial klop klop drzi vsetko pokope

anax ani lopuchy vam nenasadili? :grinning:
21. jan 2009 o 11:02  • Odpovedz
ani lopuchy nemame v okoli a sneh uz tiez mizne...
:rolling_eyes: :grinning:

ono okrem toho ze mame tri wecka su aj len dva kohutiky s pitnou vodou, to bola rano fronta na vodu do kanvic:slight_smile:)))
21. jan 2009 o 11:09  • Odpovedz
anax a v akej velkej firme robis, ked 3 babske wecka je malo? co vam prasklo potrubie? ale aspon mate vyhodu este oproti chlapom, ze sa nemusite unuvat az pred budovu
21. jan 2009 o 11:12  • Odpovedz
emjee, colne riaditelstvo, cca 250 ludi:slight_smile:)

hej od piatku je prasknuty odpoad ci co to je, pred vchodom mame teraz vykopanu asik 2m jamu :grinning: pred budovou chemicke zachody a tak..vizitka jak hrom :grinning:
21. jan 2009 o 11:13  • Odpovedz
anax, no to je zleeeee, ze chemicke WC pre chlapov a 3 WC pre zeny..... asi su aj dleh fronty ked idu zeny na WC; ze?
21. jan 2009 o 11:18  • Odpovedz
ako vsetky urady a institucie na slovensku :grinning:
21. jan 2009 o 11:20  • Odpovedz
to si pis jani ze su fronty :grinning: plus ked dojdu nejake stranky, resp, navsteva pre generalku...ako to mi uz pride aj smiesne :grinning: :grinning:

emjee, asi tak... :rolling_eyes:
21. jan 2009 o 11:31  • Odpovedz
anax tak uvazujem, ci je teraz vo vasej firme vyhoda byt tehu alebo radsej mat ms :sweat_smile: :grinning:
21. jan 2009 o 11:48  • Odpovedz
emjee ani jedno ani druhe, cikat chodis ovela castejsie ked si tehu a s ms ani nehovorim :pensive: (nastastie ja nemam ani jedno ani druhe :grinning: )
21. jan 2009 o 11:51  • Odpovedz
dnes nie, ale myslis, ze to tak rychlo odstrania? :wink: :grinning:
21. jan 2009 o 12:07  • Odpovedz
emjee, ono ani v dobe dokedy to maju odstarnit necakam nic podobne :slight_smile:
21. jan 2009 o 12:49  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.