• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
domi, neeee, objednaj sa, nech ti aspon vyvolavacku da a ked povies, ze sa snazite, tak ti spravi dokladnejsiu prehliadku.... teda, tak to bolo aspon u mna, ze pozerala ci mam cysty doooost dlho
9. mar 2010 o 09:44  • Odpovedz
akoze ja som u nej bola cca pred 4 mesiacmi aj som jej povedala,ze chcem vysadit a aj vysledky som mala dobre...ale tak objednam sa na buduci tyzden...teraz ma urcite plno...
9. mar 2010 o 09:55  • Odpovedz
Domi, takova jedna vyvolavacka dokaze ten cyklus rozfungovat, jestli jsi to mivala pred HAK pravidelne :wink:
9. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz
market - no jo,ja tam zavolam a objednam sa...
9. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz
jani - ocuj nahodou, tuto knizku si necitala? viem, ze ty mas knihy o mafii rada :sweat_smile: :grinning:
http://www.gorila.sk/product/265028
9. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz
nie domi, necitala..... videla som tu knihu uz davnejsie, aj som si ju chcela kupit, no nazrela som dnu, preletela par stran a nekupila, nezaujala ma.... nepacilo sa mi to, ze je to spracovane ako roman.... ja mam radsej fakty a skutocny pribeh ako su Murinove knihy o mafii.... vydal zatial len 2 (pokial viem), no tie som zozrala za par dni.... tu novsiu som na dovolenke do 2 rano citavala - nebol net, tak som mohla citat :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz
aha...takto je to, lebo ja som mala od majky pozicanu knihu od murina, neviem teraz ktoru :sweat_smile: , ale asi tu starsiu a pacila sa mi. preto som myslela, ze aj toto bude nieco podobne :rolling_eyes:
Normalne mam knizny abstak, nemam co citat, tak hladam daku novu knihu...
Mi hovor, ja ked sa zacitam , tak neviem prestat :grinning:
9. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz
tiez som myslela, ze to bude nieco podobne toto, ale nie je.... aj teraz na gorile co som citala uryvky, tak ma to zas nezaujalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: celkom dobre knihy su od autora Daniel Silva :wink:

no ja tiez ked sa zacitam tak neviem prestat, no malokedy sa do knihy zacitam.... vacsinou citam .tyzden a knihy len na dovolenke, lebo tak doma mam vela pokuseni - TV, net, PS, upratovanie :grinning:
9. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz
tak sak necham si poradit, predsa len nechcem vyhodit peniaze von oknom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem kuk toho silvu :wink:

ja praveze, citam aj ked som doma, ale vacsinou po ceste domov v buse, teda ak sa mi ujde miesto na sedenie :angry:
9. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz
čau holky, trochu vás nestíhám, kecáte na všech frontách :grinning:
dneska mi přišlo tričko, na fb už jste ho viděly, ale pro ostatní se musim pochlubit, mám z něj radost, je moc příjemný, velikost jsem trefila přesně a potisk se hodně vydařil
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=577768&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

jinak s tím soukromým tématem...
nechcete ho z beta koníka přesunout na ostrou střechu? protože z beta koníka se stejně vymaže. nejde o to, že bude vymazaný, ale spíš, ať to teda už máme při jednom.
později se může přesunout zpět na koníka, až bude taky ostrá.
a tohle bysme třeba i mohly zamknout, ať to nemáme rozdvojený. nebo?
9. mar 2010 o 12:13  • Odpovedz
nazdar kajo :slight_smile:
tricko je uzasne a to brusko tiez :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja kecam len tu a na FB :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 12:18  • Odpovedz
som rozmyslala, ze to nechame zatial na koni a predtym ako sa to bude presuvat tak to prekopirujem a potom ked sa konik uz presunie na ostru verziu, tak to tam prilepim :wink: lebo neviem co sa stane ak by som dala ze move to strecha.... ci by sa to presunulo a ci by sa to neodomklo a pod....
9. mar 2010 o 12:20  • Odpovedz
taky jsem nad tím přemýšlela, co by to udělalo. tak ok, necháme to tak, byl to jen návrh, protože mám pocit, že někdo píše tam, jiný sem a já nestíhám ani jedno :grinning:
9. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz
Som sa desne vytocila :angry: objednala som si na obed kuracie prsia na cinsky sposob a oni mi miesto kuraciny dali bravcove maso :astonished: :angry: ja bravcove nejem, nelubim ho proste...cize ma to nas..li, nastastie si so mnou kolegyna vymenila obed, oni si objednala syr...inak by som hladovala dneska :rolling_eyes:
Akoze neviem co si mysleli, ze nespoznam rozdiel medzi kuracim a bravcovym masom??? :angry:
9. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz
anebo ho nepoznají oni :wink: :grinning:
9. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz
domi mozno ho mali nadbytok :grinning:

Kajo pekne tricko a brusko tiez :slight_smile:
9. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz
no mozne je vsetko :grinning: ale ja im toto nedarujem, pre mna je to uplne to najhorsie co sa tyka jedla :sweat_smile: :sweat_smile:
9. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

To jsou dohady tady :grinning:

Já nechci mít na BETA cácorku :grinning: nemůžu si tam dát jinou fotku :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Domi s tím obědem jsem se nasmála :grinning: :sweat_smile: ale taky bych byla vytočená, když to člověk nejí a platí za to, sprosťáci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak ti dneska je a mrcha asi nic viď...

Kájo jj pěkný bříško i tričko a to válení u bazénu závidím, my budeme asi jezdit k babičce na bazén, ale já se nejdřív budu muset odvážit sednout sama do combíka s dvěma řvoucíma dětma a jet 18km na ten bazén :grinning:
9. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz
ahoj terez :slight_smile:

no super, ze ste sa na mojom dnesnom obede pobavili :frowning2: ja som sa teda nebavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska je mi tak divne uz od rana, ale na mrchu to nevyzera :zipper_mouth:
9. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz
inak teri, to aby si uz zacala trenovat to soferovanie, lebo ani sa nenazdas a bude tu leto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz
co je cácorka? :sweat_smile: divne, ze ti nejde zmenit fotka, lebo tak ja osm si zmenila v pohode.....

kaja sa vala pri bazene...ci co? to som nejako nepostrehla, aj ja sa chceeeeem..... alebo este lepsie - pri mori sa chcem valat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2010 o 14:13  • Odpovedz
http://beta.modrykonik.sk/fotoblog/tilly/album/kociky/ - to vyzera ako keby mala obchod s kocikmi :confused: naco je komu tolko kociarov?
9. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz
jani - mozno si niekto robi zbierku kocikov, od najobycajnejsieho po najmodernejsi :sweat_smile: :grinning:
9. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz
Kája se ještě neválí u bazénu :grinning: dneska by tam zmrzla :grinning: :grinning: :grinning: ale bude brzo :grinning: doufejme :grinning:

Cácorka je taková ta pipka co tam mám místo fotky, rozčiluje mě a ze začátku jsem si taky foto měnila a šlo to a teď mi to nejde, zkoušela jsem v Chrome a Opeře, na ostatní prohlížeče se mi nechtělo :grinning: prostě to ale nejde, mrcha jedna :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdy vlastně pofrčí nová verze naplno? :dizzy_face: už se těším :dizzy_face:

Tu tilly jsem někde viděla, mám pocit, že je opravdu "jen" šílená do kočárků :grinning: já bych teda taky měla třeba každý týden jinej kočík kdyby mi na to někdo dával :sunglasses: :grinning:
9. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz
teri - ja by som tiez mala na kazdy den iny kocarik, ale presne, kto by mi to platil? :astonished: :grinning: :grinning:
9. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz
podla mna je zbytocne mat kazdy den iny kociar, ved kazdy sa asi inak sklada, inak sa s nim manipuluje a tak....

teri, nieco furt dorabaju na tej bete, tak mozno preto ti to nejde.... uz je dorobena sipka, o kt. uzivatelky pol roka prosili :slight_smile: aj s prekladmi sa furt cosi deje, dnes je tu Marie, kt. bude admin na F stranke a vcera vecer mala prelozenych 45% a cez noc jej to zmizlo a je tam len 33%, proste nieco sa tam stale deje, nejake zmeny....
9. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz
caute. ta tam ma nejak moc tych kocarov... segra ma teraz 3 doma. Jeden normalny, druhy s lepsimi kolesami do snehu, lebo s tym prvym by nepresla ani pol metra a potom ma golfac, ci co to je.
9. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz
bezne mavaju baby(teda aspon co ja viem :sweat_smile: ) tak dva kociky : 1) normalny hlboky ci ako sa to povie + 2) taky vychadzkovy, neviem ako sa to spisovne povie ja to poznam len ako bugina :grinning: ...ale v podstate teraz su tie kociky robene tak, ze su kombinovane, ze je tam aj aj :slight_smile:
9. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz
henta ich ma 16, ci kolko, to je moooooc podla mna
9. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz
nešiřte drby :grinning: u bazénu se neválim, ale bylo by to super co? :dizzy_face:
terka se mě na fb ptala (nebo nějak jsme se k tomu dostaly), že jak v létě s břichem, tak jsem psala, že doufám, že se budu válet celý léto u bazénu, abych přežila :slight_smile:
9. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.