• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
domi, ved ked si s niecim neviem rady, tak ti pisem vzdy.... fwdujem Ipcky.... a potom to vyzera tak ako vcera, ked som zazmatkovala a doplasila vas vsetky s vecou, kt. uz bola davno vyriesena :grinning:

inak, ja som uuuuuuuplne ze sibnuta.... vcera som v praci nestihla vsetky fak. dokoncit, vecer sa mi nejak nechcelo, tak som sa donutila vstat o pol 7 rano a o 9 som posielala poslednu fak. :grinning: som uplne "svieza" - spat o pol 2, vstat o pol 7 :sweat_smile: ale tak sama si za to mozem.....

inak, dnes idem prvykrat v zivote na powerjogu, som zvedava co to bude..... nikdy som necvicila jogu a ani len netusim co je powerjoga, nechala som sa ukecat kamoskou
16. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz
jani ak mas nieco z mk.sk posli mi to pomozem :wink:
16. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz
jani aspon sa trochu odreagujes, ja mozem o powerjoge len snivat
16. mar 2010 o 11:06  • Odpovedz
dakujem baby za ochotu :wink: ..... uz nemam nic zo stranok, Ipcky som si vsetky presla, na vsetky odpovedala
16. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz
dani, bola si na niekedy na powerjoge? ak ano, dobre to bolo?
16. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz
jani - si sikovnicek, ale keby daco pis :wink:
16. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

Domi ještě k tomu FB - když se se.e tak se se.e, co víc k tomu říct :frowning2: je to k vzteku! :angry:
Ty hele ale ta tvoje mrcha to je dost divný už :astonished: jsem úplně napjatá na ten pátek!!!

Já jdu zítra taky se sebou k jednomu Dr., pak s Lukýskem máme sondáž slzných kanálků, docela se bojím aby mi ho tam moc nezmasakrovali, v sobotu se máme totiž jít fotit do ateliéru :slight_smile: s Kristý jsme byli u homeopatky a doufáme, že pomůže na ten ekzém, protože to se jinak nedá teda :pensive:

Jani to ti věřím, že to musí být na budku, protože u tebe dovča prakticky neexistuje :sweat_smile: tobě se práce může akorát tak nakupit a to je potom horší, taky ráda pomůžu když to bude v mých silách :grinning:

Já chtěla chodit na nějakou těhotenskou jogu, ale nevyšlo mi to, jak je manžel furt v háji tak mi neměl kdo hlídat Kristý :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz
ahoj terez :dizzy_face:

no jo , presne ked sa sere tak vsetko naraz :angry:
moje mrcha, je kapitola sama o sebe, som zvedava na to, co povie mudr. k tomu :confused:

takze zajtra mate zase den lekarov? :confounded: tak drzim palce, nech malemu moc neublizia :wink: jeeej a to uz teraz sa idete fotit? som aj zabudla :sweat_smile:
a tiez drzim palce kristy u homeopatky :dizzy_face: ale pocula som, ze ich liecba zabera, tak bodaj by to pravda bola!!
16. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz
Domi jj taky jsem slyšela zrovna na tuhle homeopatku chválu, tak uvidíme, nevěřím tomu na 100% abych nebyla akorát zklamaná, ale doufám no :slight_smile: Děkujeme za palce i pro Lukýska :slight_smile:
No prosímtě kdy jsi měla mrchu vůbec naposledy? To už je hodně dlouho co? :sweat_smile:
16. mar 2010 o 13:26  • Odpovedz
nemas za co dakovat :wink:
fuuuha to bolo veru davno, niekedy v januari, neviem presne :sweat_smile: do prdelky, ale na to sa ma bude urcite pytat mudr. musim si to dako zistit :zipper_mouth:
16. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz
terko, tak doufám, že vám ta homeopatka pomůže, když klasická medicína asi zklamala :unamused: resp. doufám, že už vám to konečně pomůže, ať je to, co je to.
nechápu, proč takovej bobeš malej musí řešit exzém a podobný svinstva.

domi, to je na hlavu, já ms zrovna nemiluju, ale když v týhle situaci není, tak to taky neni nic moc co? :grinning: tak jdeš v pátek k doktorovi? nebo kde jsem to vzala? :sweat_smile:
16. mar 2010 o 14:00  • Odpovedz
kajo - to teda je, ale tak nevyberem si :confounded: hej idem v piatok k Mudr. :wink:
16. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz
som prave volala s bratom, ma k nam prist vo stv. na navstevu a vravel mi, ze ked bol v nedelu s mamou a Askou (psica nasa) na prechadzke, tak ze ju zrazilo auto :confounded: :cry: ze ju mali na voditku ale isla pekne po chodniku, tak nebola nakratko... ze stretol daku kamosku, tak sa zakecal a zrazu len pocul pistanie gum a Aska pod autom.... ze boli u MVDr.a hned, robil jej RTG, nema vnutorne zranenia, iba 1 nohu zlomenu a krv jej tiekla z nohy, no ze uz sa to hoji, uziva aj ATB.... ja ked s nou idem po meste, vzdy ju mam utiahnutu nakratko, lebo ona nema pud sebazachovy..... provokoje velke psy a ma tendenciu ist z chodnika na cestu a potom na chodnik na druhej strane..... ale tak brat ma ubezpecoval, ze to bude ok, ze sa lieci..... tak verim, ze to tak bude a ked ju na velku noc znova uvidim, tak ze uz bude opat vesela a pojasena ako vzdy....
16. mar 2010 o 14:08  • Odpovedz
jani - to je mi luto :cry: ale uvidis, da sa do poriadku a bude ok :wink:
16. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz
no verim, ze sa da dokopy..... a ze si vezme ponaucenie, ze na cestu sa chodit nema, lebo ja jej to vysvetlujem uz vyse 4r., no neuspesne....
16. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz
ja toho nasho tiez drzim nakratko, lebo on je sialenec a sebevrah od prirody :sweat_smile:
16. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz
Jani, to me mrzi s tou Askou :frowning2: Me taky Larinku srazilo auto a dostala se z toho. Nechci na ty nervy ani vzpominat :cry: A nepoucila se :sweat_smile: Ale tam, kde ji hrozi realne nebezpeci, chodi uvazana a od te doby jsem ji vycepovala na slovo "stuj" a to zastavi a nehne se.
16. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz
tak hlavně, že to není nic vážnýho. :dizzy_face: třeba už nebude sebevrah a bude chodit pěkně po chodníku.
bratrancovi vlítnul pes taky pod auto (viděl kachny :grinning:), odrazil se od předního nárazníku a spadl zpátky na chodník. chlápek z auta z toho byl pěkně vykulenej a bratranec taky, tak tomu pánovi ještě vynadal :sweat_smile: a pán se mu omluvil, asi byli oba mimo :grinning:
psovi teda naštěstí nebylo vůbec nic (což se rovná skoro zázraku), jen měl snad jeden strup :grinning:
16. mar 2010 o 14:26  • Odpovedz
zazrak je, ze sa jej nic vazne nestalo lebo tak ona je maly pes (krizenec jazvecika s niecim bielym).... ona nemusi ani kacky vidiet, jej staci, ze sa nieco hybe a uz bezi.... esteze nema vnutorne zranenia a je to len povrchove....
16. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz
ahojte. jani, chudiatko aska. dufam, ze bude rychlo v poriadku.

som sa prave vratila od nasich. samko je taky zlaty. tak krasne chodi. ale ani sa netacka a ani nepada vobec. a uz vie zase dalsie slovicka. pajza (spajza), vtacik a yba (ryba)... same uzitocne slovicka, ale hlavne je, ze mu to ide. a toho vtacika som ho dnes naucila :stuck_out_tongue_closed_eyes: , lebo stale behal s takou kartickou a mal tam andulky a nejak divne im hovoril. :slight_smile:
16. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz
jani este dobre ze to takto dopadlo a Aska bude urcite rychlo fit :wink:

Domi oznamko je pekne, nie je klasicke, to sa mi lubi :slight_smile:
16. mar 2010 o 20:04  • Odpovedz
Domi na tu MS se tě asi opravdu Dr. bude ptát :sweat_smile: :grinning:

Kájo děkuju, doufám, že to pomůže :slight_smile:

Dneska normálně ten ekzém měla lepší, je ale pitomost aby homeo zabraly tak rychle, dala jsem jí dneska jiný pleny a jinej krém na zadek, bych se picla kdyby to měla z toho :astonished: no ale po jednom dni nedělám závěry, rozhodně ne :slight_smile:

Ježiš Jani chudinka :cry: :pensive: doufám, že bude plně v pořádku, přede mnou mi jednou auto srazilo kočku... utekla kamsi s nohama za sebou, ale dostala se z toho a sama!!! A to měla malinký koťátko v tu dobu.

Oznámení se mi taky líbí, já totálně ujíždím na Simpsonech :sweat_smile: ale asi bych si ho sama nedala, my jsme měli takovou klasiku, i když dneska bych si vybrala zase něco úplně jinýho, já bych celou svatbu změnila :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz
dani - aj mne sa paci, my sme tiez mali take crazy oznamko :dizzy_face: :dizzy_face:
16. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz
Holky jak jste se bavily, kdo nakupuje to oblečení pro děti a neni ani těhotnej? :sweat_smile: jsem zvědavá :sweat_smile:

Zahlídla jsem Markét, jak ti je? :slight_smile:
16. mar 2010 o 20:15  • Odpovedz
Domi to se musím jít podívat na mojasvadba jestli tam máš to oznámko, já už si to nepamatuju :grinning: vím ale že jsem ti na fotky už koukala, to jsou jedny z nejkrásnějších fotek co jsem viděla, celkově vám tady všem ty fotky závidím :dizzy_face:
16. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz
terez - prave to zistujem, ze kedy som to mala :sweat_smile: :grinning:
16. mar 2010 o 20:17  • Odpovedz
terez - oznamko som zmazala, lebo nejaka krava, si to skopirovala na inu svadobnu stranku :angry: :angry: :angry: ale najdes ho na FB v svadobnom albume :wink:
16. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz
Domi a jak to zjišťuješ? :grinning:
16. mar 2010 o 20:21  • Odpovedz
no podla mamy a podla nasej spravy na FB, takze mamine vypocty sedeli aj FB to potvrdil mrchu som dostala 27.1.2010 :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.