• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
tak potom je zniceny, ale spokojny a to je hlavne :wink: :grinning:

jani - kraaasne puzdro, aj ja chcem take a hned!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz
puzdro je velmi pekne. vesele. :slight_smile:
17. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz
domi ozaj a co s tym oznamkom? uz sa ti ozvali?
17. mar 2010 o 13:38  • Odpovedz
maji - nie neozvali sa, som tam pisala priamo na admina...tak nechapem...
17. mar 2010 o 13:43  • Odpovedz
maji, zajtra mi pride brat, takze to tiez nebudem moct.... tento tyzden mam cely uplne full :grinning:

dakujem za schvalenie puzdra :slight_smile: na tej stranke maju kopec zaujimavych veci....

maji, domi, co s oznamkom? akym oznamkom? aj ja chcem vediet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz
oki jani. ide sa aj buduci tyzden urcite. dam vediet.
17. mar 2010 o 14:39  • Odpovedz
tsss, no to je drze... ako si na to prisla? nahodou ci ti dal niekto tip?

super maji, tak buduci tyzden by som sla :wink:
17. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz
jani - majka mi to poslala, ze na to nahodou natrafila...som si zmazala vsetko co by mohli skopirovat z albumu prec, svine zlodejske :angry:

Pardon za ten vyraz, ale nakakalo ma to riadne :sweat_smile:
17. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz
Hihi, som vam zabudla napisat, ako sa nasa Kajka ( moja krsna dcera) opat vyznamenala :grinning: :sweat_smile: poobede si isli lahnut ako obvykle, ale tak nasej herecke sa jaksik nechcelo spat tak kreslila.ale najlepsie na tom je, ze kde a cim kreslila :grinning: cervenym lakom na nechty po bielej stene, nakreslila dievcatko a vtacika, ktory sa krmi dazdovkami....samozrejme popritom nafarbila aj svoje pyzamo + postielku a parkety :zipper_mouth: :zipper_mouth: Podotykam lak bol hore v poschodovej skrini, zabaleny v krabicke... cize sesterke sa naskytol uzasny pohlad ked vosla do izby :grinning: :grinning:

no a potom nelub ich :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: takze maju vymalovane?
17. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz
ano prosim, ale jak sa mi tym chvalila, no podarena :grinning:
17. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz
Domi, to bych asi tezko rozdychavala. Jednomu kamosovi ukradli snad z picasy fotku z Jamaiky z dovolene k nejakemu clanku na sme.sk :sweat_smile: A to se s nima vleklo dlouho. Chtel, aby ten clanek bud stahli nebo mu poslali penize za jeho fotku, dokonce mel nejaky dukaz, ze fotka je jeho a clanek se tam pry da doted dohledat a prachy ani omluvu nedostal :sweat_smile:
17. mar 2010 o 16:09  • Odpovedz
Jo, bude zitra fungovat adminclub? Aspon? :sweat_smile:
17. mar 2010 o 16:09  • Odpovedz
aj nam by sa zislo vymalovat.... ale nie lakom na nechty :grinning:

inak, co som vam vcera pisala o golejovi.... tak co som si pisala vo fore s tou babou co zalozila temu o svadbe v PD v r. 2010, tak si s nou este pisem Ip a tak, no a pytala sa ma ci poznam dakych fotografov v PD.... tak som napisala, ze poznam 1 z pocutia, ze kazdy si ho chvali a potom ze Nikola Bodova ma pekne fotky..... no a ona do fora vecer napisala, ze: Janocka mi odporucila fotografku Nikolu Bodovu, vyzera byt sikovna.... ufff, bolo to okolo 23h, snad to necital golej kym som ten prispevok zeditovala :grinning: clovek chce pomoct a potom to takto dopadne, ze ten druhy to prikrasli a zle zinterpretuje :unamused: pisala som jej Ip nech moje meno a meno tej fotografky nedava vo fore dokopy a vzala to... nastastie.... pytala sa, tak som jej odpovedala no... a radsej uz budem drzat hubu a nic konkretne nepisat :sweat_smile:
17. mar 2010 o 16:11  • Odpovedz
market - to vazne? to je hruza, som myslela, ze to len tu baby kopiruju medzi sebou a nie, ze to kradnu ludia z medii :rolling_eyes:
17. mar 2010 o 16:11  • Odpovedz
market - adminclub ako ten interface alebo tento? myslim, ze oba budu fungovat ale cez svadby....
17. mar 2010 o 16:12  • Odpovedz
jani - :grinning: :grinning: :grinning:

ad golej a spol....mne sa stalo daco podobne nedavno, sice nie do fora, ale do albumu...jedna baba zhanala svadobne pohare, rovnake ako sme mali my, tak som jej do Ip napisala, ze odkial ich mame a ona si tapa na tu fotku v albume napise,citujem : konecne ich mame, dakujem za pomoc domika007 :sweat_smile: :grinning: ma skoro trtlo, som jej rychlo pisala nech to upravi alebo tu fotku zmazem :sweat_smile:
17. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz
no to je zle, ze sa takto kradnu fotky.... ta hneda torta co som mala ako svadobnu, tak aj ja ju mam zniekade "slohnutu", no z povodnej stranky tej cukrarne.... fotky z albumov, kt. sa mi pacili som si stahovala do PC, nezverejnovala....
17. mar 2010 o 16:14  • Odpovedz
Trochu off topic, ale tyka se to, resp. muze se to pozdeji tykat i inkriminovanych diskuzi na strese
http://zpravy.idnes.cz/soud-vytahl-bic-na-internetove-diskuse-kritizujte-ale-nenadavejte-1dp-/krimi.asp?c=A100317_164353_krimi_abr
17. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz
dakujem market :wink: su diskusie na streche, v ktorych su podobne vyjadrenia ako v clanku, no ked to vidim, tak to mazem - upravujem prispevok.... ozaj, nepytali ste sa niektora ci by chcel niekto CZ strechu adminovat? Vypisem zajtra teda "konkurz" a udime kto sa prihlasi...
17. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz
já tu zítra nebudu, jdeme na veletrh, hezky jsem si to naplánovala :slight_smile:

s tou fotkou - taky jsem tu v bazaru našla holčinu, co prodává stojan na dort, a měla tam mojí fotku dortu, kteoru jsem sem ale nedávala, takže nechápu, kde ji vzala :grinning: a dodneška mi neodpověděla, vůbec sem nechodí.

a mám chuť na čokoládu :grinning:
17. mar 2010 o 18:44  • Odpovedz
veltrh coho?

nemohla mat tu fotku z cukrarne napr.? ci nefotili ju tam? a kto fotil tu tortu - ty, ci niekto z rodiny? nemohol to dat niekto z rodiny tej babe? alebo nemas to niekde na picasa?

jeeeejda, neprovokuj s cokoladou.... dnes bol na obed dezert - 3 druhy cokolady, no ja stale dietujem.... a vidno, lebo trochu cokolady zostalo! takto mrthat cokoladou... hroooza.... ked nedietujem a su dobre cokolady (mali sme uz aj zle - cokolada so susenymi rajcinami, cokolada so solou) tak 3 su malo, casto sa musi otvarat 4. :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz
prave som zablokovala asi 10 dupla nickov, hruuuuza :angry: :angry: by som tu dotycnu roztrhla jak hada, ked by sa mi dostala pod ruky :angry: :angry:
17. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz
for kids :grinning: :grinning: nemusím to blíže vysvětlovat, že ne :grinning: :grinning: stejně tam asi jen nakouknem, bude tam narváno, tak zase půjdem.

dort nám dělala cukrářka doma, fotila to ona a měla to asi na webu, tak leda že by to tam někdo stáhnul. ptala jsem se jí, jestli tu holku nezná, ale nezná. takže to prostě někdo okopčil z webu a použil do inzerátu :grinning: no ale napadlo by vás to? přece když něco prodávám, tak vyfotím tu skutečnou věc... :confused: :sweat_smile:

ty, ale čokoláda se solí je lahůdka :dizzy_face:
http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=106809&id=1715901435

a provokuju tak leda sebe, protože tu žádnou nemám :unamused:
17. mar 2010 o 19:01  • Odpovedz
cokolada so solou mi veru nechutila, bolo to cudne.... ale tak ale mozno by som si zvykla.... kedysi mi nechutili ani cokolady (cokolada = obsah kakaoveho masla min. 50%), jedla som iba tie sladke kvazi cokolady, no tie uz nedam do ust ani ked je kriza..... bezne si kupujem cokolady 70 - 90% kakaa :slight_smile:

domi, o tom blokovani mi hovor.... blokujem na streche uz asi hodinu 86 inzeratov 1 uzivatelky - katalogovy predaj - stopla som jej cez den asi 30, pred tyzdnom asi 20... neda si povedat.... dostopujem, nepomeniem.... plus esta market zistila, ze mala 2 duply :angry: :angry:
17. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz
jani - to co je za expertku??? :angry: dneska je den blbcov!! :angry:
17. mar 2010 o 19:48  • Odpovedz
caute

domi mna by asi porazilo keby ella pomalovala lakom parkety steny a ine veci :sweat_smile:
Takze zajtra sme bez roboty? :sweat_smile:
17. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz
jani, není to ta s tou dedrou?
17. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz
ano kaji, bola to ta s dedrou.... predtym som jej stopla iba kozmetiku, ze ved sviecky a hodiny sa asi MLM nepredavaju.... tak som si prestudovala stranku dedra.cz a veru predava sa tam vsetko... aj varechy, aj koberce, proste vsetko.....

aspon si zajtra precitam konecne vsetky maily a nebudem mat kvanta Ipciek... tesiiiiiim :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.