• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
nechcem ta strasit, ale vies kolko trva odstranovanie poruch potrubia? :grinning: aj plynova kriza mala povodne trvat len 2 dni :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz
no uz odstranuju od piatku, a slubene je ze do nedele odstrania, tak snad nebudu predlzovat :grinning:
21. jan 2009 o 13:26  • Odpovedz
autor
pocujte, ako sa v popise albumu robi to, ze tam date nejaku www a ono sa to v tom popise albumu objavi ako funkcny link?
je to nejaka sifra z html alebo nieco podobne? :sweat_smile:
21. jan 2009 o 16:27  • Odpovedz
autor
21. jan 2009 o 16:37  • Odpovedz
Anax dneska na mě ICQ baflo že máš narozky :dizzy_face: tak všechno nejlepší, hlavně hodně štěstí, zdraví, lásky, ať na sebe miminko už nenechá dlouho čekat a všechno probíhá v největším pořádku :wink: :dizzy_face:
25. jan 2009 o 09:58  • Odpovedz
jeeej anax, vsetko naj :slight_smile:
25. jan 2009 o 18:41  • Odpovedz
autor
anax:
hepybrrzdejtuujuuu... :slight_smile:

(vcera mala narodky moja segra, zajtra svagrina... to su tusim deti zaciatku "maja - lasky casu" :wink: )
25. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz
a prezrad anax, kolko rockov mas?

ja som 79, mm 69 a krpcek bude 09, takze budeme udeviatkovani :grinning: vsetky gulatiny v jednom roku :slight_smile:
25. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz
25. 1. 1983 :grinning: :grinning: :grinning: aj toto pise ICQ :grinning: :grinning: :grinning:
vsetko naj anax aj touto cestou :grinning:
25. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz
aj ja prajem anax vseeeeeeetko najlepsieeeeeeeeeeeee
25. jan 2009 o 21:58  • Odpovedz
jeeej taka mlada :slight_smile:

zuz no vies, to by som si ho musela zapnut najprv to icq :grinning:
25. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz
som si doteraz myslela, ze najmladsia som ja, ale nie som, anax ma tromfla :wink:
25. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz
vdaka kocky, narodky dopadli na tri veci takze ja velmi nadsenie nezdielam ale vdaka ze ste si spomenuli...
26. jan 2009 o 10:30  • Odpovedz
Koukám, že se řešil věk, to raději pomlčím :grinning: :zipper_mouth:

Anax copak se stalo že narozky se nevydařily? :frowning2:
26. jan 2009 o 15:04  • Odpovedz
to je teda inak zaujimave zistenie ze som tu najmladsia:slight_smile:))

krista, asik tak nejako narodky sa nevydarili...snad o rok
26. jan 2009 o 18:52  • Odpovedz
anax, ale len o mesiac a 2 dni si mladsia, takze sme na tom vekovo skoro rovnako :slight_smile:
26. jan 2009 o 22:27  • Odpovedz
dneska som snorila na svadbaonilne.sk a dosla som na fakt, ze vsetky firmy co som vyhodila z bazaru maju inzeraty tam :grinning:
27. jan 2009 o 12:03  • Odpovedz
tiez o svojom veku pomlcim :grinning: mozno by som vyhrala ako najstarsia skrata :grinning:
27. jan 2009 o 12:19  • Odpovedz
anax na nech :grinning:
btw. ako je to s mimibazarom - tam sa za uverejnovanie vobec neplati? alebo len od urciteho mnozstva?
27. jan 2009 o 13:09  • Odpovedz
emjee neplati sa ale mozes si aj platit, a hej neplatiaci maju obmedzene mnozstvo ale akosi ta moc vela ludi prehliadne :zipper_mouth: mna si tam nikto nikdy nevsimol :zipper_mouth: vsetci nakupuju od hviezd :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2009 o 13:11  • Odpovedz
Emjee na českém MMB nic neplatíš za zveřejnění, ale můžeš si tam připlatit za hvězdičky ke svému jménu, aby si byla "lepší" :slight_smile:
27. jan 2009 o 13:12  • Odpovedz
ja s mimibazarom nemam ziadne skusenosti, teda s predajom, jedine co chodim na mimibazar tak kukat na nove recepty
27. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz
lebo mm je registrovany na aukre a tam sa plati podla toho v akej si sekcii od 20 halierov ceskych vyssie plus percenta z predaja
ja len tak uvazujem, ze na co sa vlastne nase baby stazuju, podla mna mame celkom slusny bazar a este k tomu zadara (aj sa da najst, co potrebujes, akurat by este bodlo to vyhladavanie podla inzerentov, pripadne nejake tie hodnotenia)
27. jan 2009 o 13:25  • Odpovedz
Emjee já si taky říkám na co si stěžujou, člověk který chce opravdu něco koupit za dobře tak si k tomu sedne a hledá, hledá a hledá!!!! Já to nedělala jinak, když jsem hledala náš kočárek na netu (nakonec mě vyšel líp o 3tis. Kč než v kamenném obchodě u nás ve městě) takže kdo hledat chce, ten si to najde :wink: a kdyby se uživatelky naučily zařazovat věci do správných kategorií tak to taky usnadní spoustu práce ne :wink:

A kdopak nám přejmenoval Stopnuté inzeráty? :grinning: já to hledám a najednou koukám, nějaké nové téma "Čierna listina ..." a ony jsou to ty inzeráty :grinning:
27. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz
ja :grinning: reku nech to udrie do oci :grinning: take bu-bu-bu ako si ty urobila v teme o viacerych nickoch :grinning:
27. jan 2009 o 14:15  • Odpovedz
autor
mimibazar je hniezdo zdrobnelin :stuck_out_tongue_closed_eyes: este aj v receptoch...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1161

k tomu veku - sa tu osivate, ako keby ste uz stali nad hrobom... ja som narodena 11.11.1977 ... tak co, trufne si niektora? :confused: :grinning: :grinning: (viem teda zatial iba o jednej, co ma tromfla :wink: )
27. jan 2009 o 14:47  • Odpovedz
autor
inak k inzeratom - hodnotenie predavajucich, pokial viem, je planovane do novej verzie, podobne ako je to na ebay
27. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz
matersky plural je proti tomu receptu suviks :grinning:
27. jan 2009 o 14:49  • Odpovedz
ikke to vieme, ze je planovane, mali by sme oprasit temu "o stave republiky" :grinning:
27. jan 2009 o 14:50  • Odpovedz
autor
citam, ze ta nova verzia bude v pythone, to teraz "studuje" aj moj muz, no ale ten by vedel pomoct tak max s nemeckou verziou... :grinning:
27. jan 2009 o 14:58  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.