• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
jani - len, aby to zase baby na MS a BRMS neprehanali :sweat_smile: :grinning:
17. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz
caute. konecne doma. dnes som mala anglinu a o tyzden mame uz testy. mali sme mat az 31ho, ale nejak sme stihli vsetko prejst v predstihu. a musim sa do 26ho rozhodnut, ci budem pokracovat aj do dalsieho stageu a ci zase dam dalsich 200 eur na 3 mesiace a pojdem tam par krat. :unamused:
17. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz
tohle jsem našla v jedné diskusi:
jako taky tu noou verzi mohli nechat na víkend, kdy je tu pusto prázdno

že by sem šli všichni o víkendu kvůli jejich závislosti :slight_smile:
17. mar 2010 o 22:56  • Odpovedz
no ja nemam pocit, ze by cez vikend bolo prazdno, kedze si kazdy pondelok nachadzam min. 20 Ip :sweat_smile:
18. mar 2010 o 00:22  • Odpovedz
tak konik je uz dolu... podla mna su vsetky co boli online v soku, lebo urcite necakali, ze to bude uz po polnoci :grinning: a pise sa v oznameni, ze mozno aj zajtra bude prebiehat prechod.... no co budu tie chudinky robit, nie je este ani teplo aby mohli ist "na kolo" - v lete ked bol vypadok, tak ma pobavil 1 rozhorceny mail a zlaty klinec bol.... no tak ked nemozem byt na koniku, aspon pojdem von na kolo :grinning: nepamatam si to cele, ale nikdy na to nezabudnem ako sme chudinku uzivatelku donutili odlepit sa od PC

ozaj, volala som s bratom, no a ze Aska sa uz ma lepsie, uz je veselsia, tak sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face:
18. mar 2010 o 00:38  • Odpovedz
to je pohoda ked nejdu koniky.... som si precitala Ipcky, vsetci chceli vediet preco maju stopnuty inzerat alebo ho chceli odstopnut.... smola, lebo vsetci su z konika :grinning: :grinning:
18. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz
bre ranko :dizzy_face:

jani - som rada, ze aska je ok :dizzy_face: :dizzy_face:

a tiez mam pocit, ze je nejaky extra klud co sa tyka vypadku MK :grinning: si tu dokonca zalozilu temu na MS :astonished:
18. mar 2010 o 08:40  • Odpovedz
Ahojky,
já jsem fakt blondýna :grinning: mě nenapadlo (až teď) že se můžu k vám dostat přes beremese nebo modrastrecha :grinning:
18. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz
Jani to jsem se nasmála nad tím příspěvkem v 8:20 :grinning:

Koukám, že se ale nikomu nezavděčíme :grinning: někdo by to chtěl nechat na víkend a pak by stejně pindaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pořád otravovaly s novou verzí a teď budou pindy zase kvůli vylepšeninám (jak už někde bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:) takže tady bude pořád veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Domi zítra jdeš k té Dr. viď, já jsem úplně napjatá ty jo :astonished: a koukám, že tebe každej den něco nas... máš nějaký smolný období :sweat_smile:
18. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz
ahoj
teri - teraz si to zabila :grinning: :grinning: :grinning:

ako ste dopadli u lekarov? :wink:
18. mar 2010 o 09:42  • Odpovedz
teri - hej zajtra tam konecne idem...ja neviem co je toto za obdobie,ale v kuse sa daco pos*rie :pensive:
18. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz
teri, cez strechu sa sem nedostanes.... ta je tiez dole :grinning: a keby aj fungovala, tak adminclub tam este nefunguje, nie je to prepojene....

to fakt si zalozili temu na MS? dufam, ze len par a nebudu si zakladat stovky terminovych tem, lebo ony su toho schopne :grinning: :grinning:
18. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz
18. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz
zabit ma je maaaalo :frowning2: som si odparavala listok z tricka, lebo ma skrabal strasne.... a hadajte co sa stalo.... on bol prisity tou istou nitou ako svy tricka.... ktory debil vymyslel stitky?! ved nie je jednoduchsie vytlacit to na tricko? a pohodlnejsie pre vsetkych.... kuuuurna, nove tricko, prvykrat ho mam na sebe a takto som dopadla... keby to bolo take 5 eurove, tak ok, ale nebolo.... do prciiiic.... a aby toho nebolo malo, ja neviem sit :pensive: ked pridem domoc, tak ho odlozim dakam a vezmem ho mame ked tam najblizsie pojdem, nech mi to zasije :sweat_smile:
18. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz
ta krava, co som jej vcera stopla 86 inzeratov na streche a market asi dalsich 50 z jej inych 2 nickov pinda, ze preco sme ich stopli, ze ved ich tam tyzden mala a nechali sme jej to.... no ked som to pred tyzdnom videla, nenapadlo mi, ze aj kuchynske potreby ako varechy, obrusy, podlozky na krajanie su MLM :unamused:
18. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz
jani - vidiet, ze mas malo prace dneska :grinning: :grinning: :grinning:

och joj, takychto ludi uplne, ze neznasam :confounded:
18. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz
Jani, ale mne to fakt neprislo tak divne, kdyz jsem jen tak prolitla ty inzeraty. Az vcera me to prasklo do oci, ze to bude katalogovy prodej - obzvlaste "Vonave ruzicky" a ta drogerie :unamused: A na ty duply jsem dosla tez nahodnou kontrolou. Jestli se to mile pani Dade nelibi, narvhni ji, ze ji muzes zablokovat pristup uplne :wink: :grinning:
18. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz
ked predavala sviecky, hodiny, koberce, obrusy, tak mi ani len nenapadlo, ze je to MLM.... drogeria hej, to sme uz riesili pred tyzdnom a vcera ked sa objavili tie "vonave mydielka" ci ako to nazvala, tak mi do to bolo divne.... a na streche je dooost nezvycajne, ze uzivatel ma 86 inzeratov :grinning: :grinning:
18. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz
Uz kvuli takovym bych uvitala tlacitko na stopnuti vsech inzeratu :sweat_smile:
18. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz
jani - dneska si ako blesk :grinning: :grinning: si ma zase predbehla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz
Panenko skakava, Rimmel v plne sve dokonalosti na beremku :sweat_smile: Hodne zabavy, Domi :grinning:
18. mar 2010 o 11:12  • Odpovedz
domi - tak konecne robim nieco aj na MS.... ale vrhla som sa do mailov, tak uz ti necham volny priestor :grinning:

prisla som sa pochvalit, ze ČSSD chce mat reklamu na koniku :grinning:

rimmel na brms? no idem kuk :confused:
18. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz
prosim? rimmel na BRMS? panbozko nam pomahaj :zipper_mouth: :zipper_mouth:

jani - vdaka, ale letim na obed, takze sa mrknem az pak :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz
no vznika to, coho som sa bala.... rimmel a spol. nechcu ist do inej, nahradnej temy na MK, pretoze vraj su zabehana parta.... rozmyslam, ci to nezatrhnut, neurobit 1 CSFR temu a tam nech si kecaju, lebo tak vznikne mrte mrte tem, v kt. su "zabehane party".... a konik dnes (asi) nebude, lebo len preklapanie fotiek trva 18h....a potom este diskusia a bazar sa bude preklapat
18. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz
Jani, asi to trochu omez, jestli muzes. Protoze to si tam pak zalozi tema lednovky, unorovky, breznovky..., januarovky, februarovky, märzovky... + 2006, 2007, 2008, 2009, 2010...+ veskere maminky, snazilky, tehulky... Jsem rada, ze jedine tema, kam chodim, se rozhodlo dat si od sebe pauzu, takze se uvidime az v ostre verzi :grinning: Pry at na sebe nemame ponorku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Moznaaaa bych poslala Rimmel do tematu prvni rozvod, at tam dotycnym nastini, jak se pozna dokonaly chlap a dokonale manzelstvi... tam z ni padnou na zadek :grinning:
18. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz
idem vytvorit temu o tom... napisem, ze mame 1 CSFR, 1 CZ a aby to bolo fer je povolena este 1 SK a dost lebo presne ako sme pisali, vzniknu tu stovky tem....

inak, dost ma soklo, ze politicka strana chce reklamu na koni.... ze chcu spropagovat novy program zamerany na rodinu a deti.... ach jo, tie nase "socialne" vlady :confounded: cakam, kedy sa ozve Smer :sweat_smile:
18. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz
Jani, dejte tem CSSD aspon poradnou sazbu a reklamu nekde v rozku, pri diskuzi, ne na hlavni strance :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz
ak vznikne nova tema ako nahrada za kona, tak dat tento link http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=129180 a zamknut :wink:
18. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz
Čauky holky, kde je rimmel? :sweat_smile: to se musím podívat a kéž by vám tam zůstala na beremese, ať si ji taky užijete :grinning:, na MK už mě sejří :grinning:

ČSSD tak to je mazéééc :sweat_smile:

Já zase nic nestíhám, Domi pardon za tu debilní otázku na FB :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz
rimmel je tu :
http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=129170&vOffset=30&vGotoLast=1#end

a my ju na svadbe nechceme, berte si ju! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jejda v pohode, sak sranda musi byt :wink: :grinning:
18. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.