• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
ja som pocula, ze casto byva ekzem sposebny stravou.... kolega ma celiakiu, no kym na to prisli sa rok trapil a behal po vysetreniach, vsade mu tvrdili, ze je zdravy..... dufam, ze kristinka bude coskoro fit a bude po ekzeme....
18. mar 2010 o 21:50  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

Markét já přesně nevím, se v tom nevyznám, vyšel je vyšší gluten (což je prý často celiakie) a mléko nemohli zpracovat, měli málo krve, to mě ale zajímalo nejvíc, tam si myslím, že by možná nějaká alergie vyšla. Já jsem ale vždycky říkala, že to její tělo se chová jako kdyby byla na něco alergická, různě to cestovalo, z hodiny na hodinu, to ekzém nedělá tohleto. No uvidíme, musím nás objednat na to gastro, byla bych radši kdyby se to vyvrátilo, neumím si ta omezení představit.

Markét a jak je tobě? :slight_smile:

Domi den "D" je tu :astonished: :slight_smile:

Jani já jenom nechápu kde by Kristý k tomu "přišla" často se to dědí a nikdo u nás v rodině to neměl, teď si vyčítám, že jsem to třeba způsobila blbým stravováním v těhu, půl těhu jsem problila, tak vzorná jsem zrovna nebyla :confounded: Ten kolega měl problémy od dětství? To asi nevíš viď :wink:

A jinak děkujeme holky za podporu :slight_smile:
19. mar 2010 o 07:46  • Odpovedz
ahoj

tery to je mi líto :frowning2: snad se tím vyšetřením přijde na to, co to je.
19. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:

uz som doma konecne od Mudr. takze vsetko je ok, pichla mi vyvolavacku, tehu nie som...ze meskanie mi sposobilo to vysadenie HAK...takze tak...no a zase letim...len som vam to prisla oznamit :wink:
19. mar 2010 o 09:48  • Odpovedz
Kalerat na tebe jsem si taky dneska vzpomněla, jak to s vámi vypadá, co prcek, jste OK?

Domi hm. to je "paráda", je vidět jaký jsou to sračky ta HAK :rolling_eyes: ještě vůbec nevím pro jakou se teď rozhodnu já :confused:

Jani jak to jde s koníkem? :sweat_smile:
19. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz
teri - ale tak na druhej strane som rada, ze je vsetko ok,ze za tym nie je nieco ine :wink: a pravda HAK je riadne svinstvo :rolling_eyes:

a inak janka ma dnes dovolenku, isli lyzovat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz
Ahoj zeny, prosim vas, na kdy to vypada se spustenim konika? Uz me asi klepne, protoze prilezu rano k pocitaci 10 ip tady, 5 mailu a snad 20 zprav na FB :rolling_eyes: Jsem si v tu chvili pripadla, ze to delam ja sama a tudiz vidim, kolik casu to jeste chce :grinning:

Teri, te intolerance laktozy jsou dva druhy. Bud vylozene laktozy nebo bilkoviny kravskeho mleka, coz je o dost horsi, protoze ta je vsude - i v pecivu a ve vsem, kde je napsano "muze obshovat stopy mleka." :sweat_smile: Fakt bude nejlepsi udelat to gastro, at se to definitivne vylouci. A co znam asi tri lidi s celiakii, nikdo v jejich rodinach to nema.

Domi, tak aspon, ze vis, na cem jsi. Ono se to telo zas rozjede, neboj :wink:

Jinak ja stale 2v1, i kdyz to vcera vypadalo vselijak. Clovek by neveril, jak kontrakce dokazi urychlit praci :grinning: Ale tepla vana to zas uklidnila.
19. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz
Tery budeme sledovaní na kardiologi a uvidíme. Jedna vada, která tam je, je operovatelná až třeba v předškolním věku. TA druhá se uvidí až po narození, teď to kardiložka nedokáže říct, musíme počkat na Ekg miminka. Jinak díky za optání.

Domi to je mi líto, že Hak napáchála takovou škoda :frowning2:

Marky tak už se to pomalu chystá :slight_smile:
19. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz
Domi tak ti přeju aby vyvolávačka hlavně brzo zabrala, ať můžete hned "snž" :dizzy_face:

Markét asi nám to nikdo nepoví jak bude s koníkem :grinning: Tak když to teplá vana uklidnila, tak jsi měla "jen" poslíčky, ale dokážou taky pootravovat to vím no :confounded:

Já jsem si říkala, že tu Janka dlouho nebyla, že musí zase někde pobíhat :grinning:

Kalerat, páni vy to taky máte těžký, držím palce, aby bylo už všechno v pořádku!!!
19. mar 2010 o 11:26  • Odpovedz
Teri, no, kdyz ti doktor rekne, ze cipek uz neni, hlava narvana fest dole, hlenova zatka pry uz taky neni komplet a monitor kopiruje moje prijmeni - tz. deloha velmi aktivni. Doktor sam rekl, ze nevi dne ani hodiny :grinning:
19. mar 2010 o 11:57  • Odpovedz
market (mmmk ) - presne tak, ja to beriem pozitivne a dakujem :wink: a neponahlaj sa s tym rodenim este mas casu dost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

market (kalerat ) - dakujem, ale tak co narobim, dufam, ze sa to zlepsi :wink:

teri - dakujeem aj tebe, a bodaj by si mala pravdu s tou mrchou cim skor tym lepsie :dizzy_face:
19. mar 2010 o 11:59  • Odpovedz
Markét tak to je dobrý, to budeš mít rychlovku :dizzy_face: já jen že vana by ti na porod nepomohla :sweat_smile: jako zastavit :grinning:

Domi jsem na to zvědavá, já nemám s vyvolávačkou žádný zkušenosti, ale jak říkám, přeju ti to co nejdřív :slight_smile:

A jaké máte plány na víkend holky? :slight_smile:

Markét (mmmk) ta neví dne ani hodiny, takže tam se může rodit co :grinning:
19. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz
no ja som uz raz vyvolavacku mala, ale nepamatam si uz, ako rychlo som potom dostala mrchu :sweat_smile:

nechame sa prekvapit :grinning:

vikend? no ja v podstate vikendujem uz dnes, kedze som doma, ale chystam sa ist robit poriadky doma, takze take pracovne volno budem mat ...v sobotu a v nedelu este neviem co budeme robit...to je este vo hviezdach :grinning:

a vy co planujete terez? okrem toho fotenia v atelieri samozrejme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2010 o 12:31  • Odpovedz
Domi, ta vyvolavacka trochu telu napovi, co ma delat. Obzvlast, jestli jsi brala nizkohormonalni HA, bude nejaky cas trvat, nez se nauci delozni (maternicova) sliznice narustat tak, aby se do ni oplodnene vajicko dobre zakouslo a prosperovalo :wink:

Marki, my jsme si psaly ip, ale tak jeste jednou pisu, ze moc drzim pesti, at to neni vazne a mala je bojovnice :dizzy_face:

Teri, od duly (terenni porodni asistentky) mam narizeno, ze jak prijdou nejake kontrakce, sledovat cas. Jak budou aspon 3 po 10 minutach, sup do vany a opet sledovat cas. Kdyz budou ve vane dalsi tri pravidelne za sebou, zavolat ji, pak do porodky objednat vanu a vyrazit. Prej ty skutecny kontrakce, pri kterych mame startovat, poznam, kdyz nebudu moct dorict vetu :sweat_smile: => jsem dost instruovana a jen se desim, ze to nepujde podle instrukci :grinning:
19. mar 2010 o 12:34  • Odpovedz
mmmk :grinning: prej jak kontrakce dokáží urychlit práci :grinning: :grinning: :grinning: já měla kontra od 32tt :rolling_eyes: takže ke konci mne nechávaly ledově klidnou a dělala sem vše tak pomalu jako před těhu :grinning: :grinning: :grinning:

taky se mě dneska snad už milion lidí ptalo kdy pojede koník :confused: :confused: :rolling_eyes: mi to přijde že pokud se koník nerozjede do večera tak půlka lidstva vymře či co :confused:
19. mar 2010 o 12:35  • Odpovedz
market - bodaj by to tak bolo...no ja som mala taku tojfazovu HAK..triregol sa vola...neviem presne aka to je :sweat_smile:

market(kalerat) - aj ja drzim moc moc palce, nech to nie je nic vazne, drzte sa! :dizzy_face:
19. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz
taky držím palečky kalerat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neboj bude to ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já se teď bojím šíleně o char pač minulý týden měla Jouzova sestřenka nehodu (jela jako spolujezdec a při nehodě vypadla z auta) a leží v nemocnici v umělém spánku a na 99% bude ochrnutá :pensive: a mě to hrozně vzalo :pensive: teď char mám pořád u sebe a jen co začne kuckat tak plaším :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: jak člověku vteřina dokáže změnit život :pensive: do toho ve vedlejší vesnici umřelo miminko....mělo 8týdnů paní ho dala spát a ráno už ho neprobudila :pensive:
19. mar 2010 o 12:39  • Odpovedz
agu - to su hrozne a smutne pribehy :pensive: :pensive: :pensive:
ja som teraz nedavno pozerala v televizii relaciu modre z neba a tam plnia ludom sny a pod...bola tam taka mlada dvojica, pred 2 mesiacmi im zomrelo 4,5 mesacne babatko a na to este aj ona ochorela :cry: :cry: strasne co sa deje teraz vo svete :pensive:
19. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz
Domi :pensive: nejhorší je že ty špatný věci potkaj lidi co si to nezasloužej :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: třeba ta j.sestřenka jela jako spolujezdec a ten její "kámoš"jel 130 na sněhu a do zatáčky která vyhazuje i v 30 :rolling_eyes: mu se nic nestalo a hrozí mu jen 4roky vězení ale že ona má zničený celý život :pensive: je stejně stará jako já :pensive:
19. mar 2010 o 12:50  • Odpovedz
agu - ved to je to, mne tak slzy tiekli ako som tu relaciu pozerala, som sa nevedela utisit :cry: :cry:
tak to ano, och bozee to musela byt jazda, takych ludi by som rovno vesala!! :angry: chuda holka, taky zivot si nezasluzi :pensive: :pensive: :pensive:
19. mar 2010 o 12:54  • Odpovedz
Tery, Marky moc díky.

Marky to jsem teda zvědavá kdy to bude :dizzy_face:
19. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz
agu hrůza, mám z toho husí kůži :zipper_mouth: to je hrozný co se děje :pensive:
Máš pravdu, většinou to schytají ti, co si to nezaslouží, takový je bohužel svět :frowning2:

domčo díky :slight_smile:
19. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz
caute. babky drzim palec, nech su deticky v poriadku.

mne pred par rokmi zrazil kamosku jeden mlady chalan na prechode. idiel asi 100 cez dedinu a presiel na cervenu. na mieste bola mrtva (taky to bol naraz, ze ju skoro celu vyzlieklo) :frowning2: chalan nedostal ani mesiac, tvrdil, ze ho oslepilo slnko, ktore v tom case bolo presne na opacnej strane... bol to niekoho vyssieho syn...
19. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz
ooo to je hrozný, hajzlík jeden :angry: :angry: :angry:
19. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz
maji - to vazne?? to je hrozne!!! :pensive: :pensive: :pensive:
19. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz
jej rodicia su este aj teraz na tom strasne zle. :frowning2: mlada kocka to bola. isla akurat na zapis na vysoku.

ale zase ina dobra sprava, kamoska, co nemohla mat deticky, tak cakaju dvojcatka :slight_smile: sice s pomocou, ale predsa. este maju 7 mrazacikov, tak ze mozno by skusili neskor este aspon jedno, ak by vyslo. :slight_smile:
19. mar 2010 o 14:19  • Odpovedz
so smrtou sa vzdy tazko vyrovnava, a o to viac, ked je to nahla a nasilna smrt :pensive:

to je super sprava :slight_smile:
19. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

Agu to je mi moc líto :pensive: Taky si říkám, že se to vždycky stane lidem, kteří si to nezaslouží, tak to ale chodí :frowning2: :cry:

Majka to s tou kámoškou je strašný :cry: a s tou druhou těhulkou to je super zpráva, držím palečky ať jde všechno bez komplikací, z těch dvojčat mám teď takovej respekt po tom co se zase stalo kámošce, ale nebudu tu zavádět špatné zprávy, na druhou stranu znám kopec dvojčátek co jsou úúúúplně v pohodě a i těhu měly holky v pohodě! :dizzy_face:

Teda holky co to tady dneska máme za téma :frowning2: Doufám, že víkend bude fajn a sluníčkový!!! :sunglasses:
19. mar 2010 o 17:14  • Odpovedz
jj dnes jsou tady smutný zprávy :frowning2:

Ani nevím jak má o víkendu být..

Už se píše, že se za chvíli konik spustí :dizzy_face:
19. mar 2010 o 17:44  • Odpovedz
Je a kde se to píše, ty máš nějaký VIP info? :grinning: já už ho chcííí a chci tam být první :grinning:
19. mar 2010 o 17:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.