• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Nechci prudit, ale koník leze jako šnek :sweat_smile:
19. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz
krista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mám otázečku...když zadám svoje datum narození ono se to nikde a nikomu neukazuje????? :confused: :confused: nebo sem slepá a blbá sama :confused: :sweat_smile:
19. mar 2010 o 20:01  • Odpovedz
teri - rovnako aj u mna, mne nechce nic nacitat okrem uvodnej stranky :rolling_eyes:
hlavně že leze :wink:
Kájo to nebude na dlouho s tímhle tempem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz
aj mne to viac nelezie ako lezie. a neslo mi najprv ani prihlasit...
19. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz
:confused: já mám takový pocit že se všichni přesunou na soukromé skupiny :confused: :confused: začíná se to tam množit :sweat_smile: :grinning:
19. mar 2010 o 20:16  • Odpovedz
agu, taky jsem koukala, jak to tam naskakuje :grinning: ale to se dalo čekat, všechny ty vykecávací témata tam půjdou.

jen bych odtud vyhazovala obecná témata, která můžou pomoci komukoli. nechávala bych fakt jen vykecávací. jinak by celé forum jaksi ztrácelo smysl že?

a vůbec jsem se tě chtěla zeptat - ty máš piercing v pupíku, že jo? měla jsi ho pořád, nebo jsi ho pak s rostoucím břichem musela vyndat?
19. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz
Taky mám ten pocit, aspoň ubyde práce ne :sweat_smile: ale zase mi bude trochu chybět nahlížení :grinning:
19. mar 2010 o 20:20  • Odpovedz
kristo, myslíš, že to spadne úplně?
já jsem myslela, že to takhle leze, protože tam třeba ještě něco upravují, ale že za chvilku (třeba až zítra, pozítří) už to poběží, jak má.

hele, asi bude fakt chyba hlavně na slovenském serveru co?

ale ani na český se nedaří hned napoprvé přihlásit, už jsem naháněla janocku, naštěstí se to vyřešilo samo.
Jo Markét a ty jsi chtěla číst o porodu, máš tam kategorii porod dokonce dvakrát tak si počteš :grinning:
res. naháněla jsem boba, ale jako na potvoru mi nefunguje icq, tak jsem ho chtěla nahnat přes janocku :grinning:
no na SK verzii je zatial len fakt par sukromnych tem, tak to sa asi rimmel, diddi a spol este nespamatali z toho skoro 2-dnoveho vypadku :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2010 o 20:24  • Odpovedz
toto akoze sranduje, ze? chce vyskusat ake sme rychle v novej verzii? :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/bigrendy/album/maturak-2/
19. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz
domi, ta holka je její dcera. ale i tak mám pocit, že minimálně ta fotka s tím pivem tam nemá co dělat :grinning:

rimmel už soukr. téma založila :grinning: :grinning:
19. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz
no ved dobre, ale tak to mozu byt na koni taketo fotky? :confused:

och nie, takze na MK.CZ , no aspon,ze nie je na SK :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz
no nic, uz mi to vypadlo uplne. este som si zhrozene stihla vsimnut cislo stopnutych inzeratov v bazari - vyse 2000 :astonished:
19. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz
maji - je ich presne 2255 :astonished:
no, když je to její dítě, tak ji může mít v albu ne? i když je už velká.
jen bych smazala ty dvě, kde je sama (sice teda může mít dvě na představení, ale tohle asi ne...)
Kájo nevím jestli to spadne, spíš mám obavy aby to tak nezůstalo když je koník tak vytíženej :confounded: :astonished:
Holky taky se vám tam "divně" načetly příspěvky? Vím, že to tam má být zvlášť, ale stejně počet nesedí :grinning:
19. mar 2010 o 20:45  • Odpovedz
fuuuha toto vidim na velmi velmi dlhy porod :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
19. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz
tak uvidíme, co to udělá. kdyby to lezlo pomalu, tak to budou muset nějak vyřešit :confounded:
já nevim, mám na koníkovi kolem tisíce příspěvků, což by mohlo odpovídat. přesně to spočítaný nemám, ale vim, že nejvíc jsem toho nakecala na brms. takže těžko říct. ale řekla bych, že to mám dobře.
19. mar 2010 o 20:51  • Odpovedz
Já to dobře určitě nemám, kam bych 50tis. příspěvků na jiných serverech dala :sweat_smile: a i k jiným holkám co jsem koukala, tak je to tak 50/50 že to sedí a nesedí.
Mě to nebaví jak to neleze :sweat_smile: :pensive:
19. mar 2010 o 20:53  • Odpovedz
Ještě jsem si všimla, že hodně lidem zmizela fotka a údaje v pase... to neberte jako stížnost, jen to říkám, že kdyby uživatelky pindaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz
no ste ma hladali, tak uz som tu :grinning:

furt mi chodi jedna Ipcka za druho, ma to nebavi :confounded:

dnes sme boli lyzovat, bolo krasne pocaise, no uz dost teplo, tak bol dost tazky a nakopeny sneh.... bolo to celkom narocne, ale dalo sa.... pisali ste o zmenach v zivote z minuty na minutu.... noooo, dnes som od toho nemala daleko.... som nejako vpalila do kopy snehu a spadla som... no tak debilne, ze akurat som zabacala, tak som spadla na hranu lyze.... na zadku mam riadnu opuchnutu modrniu a treskla som si aj hlavu... no mala som prilbu, takze po par minutach mi boles hlavy a dunenie v nej preslo... keby som nemala prilbu, tak neviem co by som mala na hlave (ak by som teda este nejaku hlavu mala) ked na makkom zadku modrina, tak na tvrdej hlave neviem.... som bola taka mimo z toho, tak som isla otom opatrne ako posrata radsej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz
Ty jo Jani to je tak dobře že jsi tu přilbu měla, když na to tak myslím, tak ji moc lidí nepoužívá... no ještě že tak, mohlo to dopadnout opravdu zle :pensive:
Já mám teď momentálně 5 IP, ale než si je přečtu tak vyrostu, mě to neleze :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz
teri, veru malo ludi to pouzva.... moj drahy si ju nechce kupit, ze naco.... otras, nasrata som kvoli tomu nanho
19. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz
pred hod. som mala Ip 11, len co som na 1 odpisala, 2 prisli a teraz mam na koniku 30 a na svadbe 10 :sweat_smile:
19. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz
Jani a co ti nejčastěji píšou? :sweat_smile:
MM jezdí na lyže jen občas, ale helmu bych na něj taky nedostala :rolling_eyes: teď když čtu co se ti stalo tak je mi z toho úplně zle :confounded:
19. mar 2010 o 22:09  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.