• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Dobré skoro poledne,

manžel už je na horách, prý je tam krásně, svítí sluníčko, mírně nad nulou, tak snad jim takové počasí vydrží.
22. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz
market a kam isli na hory? niekam do CZ, ci do zahranicia? na daku jarnu lyzovacku?
22. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz
Jani jsou na Pradědu v Jeseníkách. Sněhu je tam hodně. Otec učí na vojenské akademii a mají tam podnikovou chatu, ubytování za pusu. My jsme s ním jet bohužel nemohli, protože tam nesmí děti do 3 let :frowning2:
22. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz
v jeseníkách jsem asi nikdy nebyla (nepamatuju si, jestli jsem tam nebyla jednou na škole v přírodě), hrozně ráda bych se tam podívala.
ale přiznám se, že když je dneska konečně tak krásně, tak už bych se na celý lyžování a sníh vykašlala :grinning:
já jsem tak ráda, že už je teplo :dizzy_face:

včera jsme jeli s mílou k babičce, protože tam přijela moje máma. ta pak jela do práce (jen tam něco vyřídit), tak že pojedeme s ní a jen se tam tak porozhlídneme (ona pracuje v obchodě s dětským zbožím).
no a co myslíte?
máme kočárek (ne tu inglesinu, co chceme, ještě jiný, jen tak na lítačku), dvě autosedačky, matraci do postýlky a dvě tašky blbostí :grinning: :grinning:
ale udělala jsem si radost. jestli víte, jak mám na koníkovi ty věci od natures purest (ty přírodní krabičky), tak jsem si zase koupila 3, v jedné je háčkovaná deka, z té jsem úplně unešená, tu jsem moc chtěla, pak takový oteplený kabátek, ten se nám taky hrozně líbil, a pak ještě 3x body. to už sice máme, ale ve větší velikosti, tak jsme vzali ještě menší, protože ty věci jsou fakt z úžasnýho materiálu, hrozně příjemný. a líbí se mi, jak je to neutrální, já mám nejradši tyhle nebarevný věci. :dizzy_face:
22. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz
jdeme mýt auto, nefunguje mi střecha ani koník, takže se zatím mějte :wink:
22. mar 2010 o 11:55  • Odpovedz
konik + strecha maju odstavku, davaju viac RAMiek do serverov....

a aky mate teda kociar? na litacku to znamena, ze akoze taky daky na cesty? 2 autosedacky - rovnake, ci jednu uz pre vacsie dieta? Ste teda dobre zasobeni :grinning: :grinning: tie veci z prirodnej krabicky sa mi veeeelmi pacia.... je to take jemne a neutralne.... ozaj a uz viete ake pohlavie cakate? ci na to je este prilis skoro? :confused:
22. mar 2010 o 12:00  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:

tak konecne mam trosku cas, ale len na chvilku :confounded:

market - takze uz mate oficialne babsku jazdu :grinning:
a s tou chatou to je na jednej strane super, hlavne kvoli cene a na druhej strane je to nevyhoda, ze tam nemozu ist tie deti :rolling_eyes:

kajo - teda, ty potom mozes bazarovat o 100-600, ked mate tolko veci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani - som myslela, ze aj so svadbou nieco robia, lebo ma nechcelo prihlasit :confused:
22. mar 2010 o 12:33  • Odpovedz
jani, chceme tento
http://shop.aladdin-kociky.sk/images/inglesina_classica2010_vernice.jpg

mně by bohatě stačil, jiný jsem nechtěla.
ale míla se rozhodl, že chce ještě jeden, nějaký obyčejný, aby s ním mohl jezdit všude a nebylo mu líto, když ho třeba otluče, zamaže.
takže inglesina bude na parádu do města a pro babičky a tetičky, protože to je pro ně akurátní kočár, hezky péruje, prostě je jako bývaly kočárky dřív.
no a míla si včera vybral tento
http://www.kocarky-lvicek.cz/img/big/85256.jpg
dá se dát úplně do vodorovné polohy, takže v tom můžeš normálně vozit i malý dítě.
koupili jsme do toho ještě tuto vložku
http://www.kocarky-pro-mrnata.cz/doplnky-ke-kocarkum/vlozna-mekka-taska-teutonia tu tyrkysovou.

akorát já jsem byla pro, aby se koupila normálně celá teutonia, jenže míla chtěl ten casualplay. tak přemýšlím, že ho ještě překecám, ať koupíme normálně teutonku.

autosedačky máme dvě, obě už na větší dítě. ta první je asi od 9 kg a ta druhá je ještě na větší dítě, tak třeba od 3 nebo 4 let
jedna je myslím tahle - potah nicolas http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-18kg/ROMER-Duo-plus-2010-TrendLINE
a ta druhá je asi tato - potah alex, akorát že to, co je tam bílý, tak my máme červený, přesný obrázek jsem nenašla http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-15-36kg/ROMER-Kidfix-2010-TrendLINE

pohlaví ještě nevíme, zítra jdu v 10.00 na kontrolu, tak mi držte palce, ať se dítě natočí a je to poznat :wink:

domi, bazarovat asi moc nebudu, mám bráchu a spoustu sestřenic a bratranců, takže to bude kolovat v rodině :slight_smile:
22. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz
karkuli tak to jste teda slušně zásobeni :dizzy_face:
22. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz
kaji - paradne nakupy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tie romer autosedacky su uplne, ze najsamfasa :grinning:

tak to potom ano, ked to mas komu posunut dalej :slight_smile:
22. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz
Kájo natrefila jsem na tvoje album a z týhle látky mám vložku do kočárku :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/ikarkulka/album/odskrtavaci/3885051/
http://i.mimibazar.cz/h/bc/6/090426/01/f1916367.jpg

Domi fotograf mi řekl, že mám ty nejúžasnější oči jaký kdy fotil :sweat_smile: :grinning: no manžel čuměl, celej den měl narážky :grinning: že prej mě tam před nim sprostě balil :grinning: ale děláme si z toho legraci, třeba to říká každý ženský, jsem zvědavá na ty fotky :grinning:

Markét Kalerat to je dobře že s tebou bude mamka, určitě se potřebuješ šetřit :slight_smile:

Kde je druhá markét mmmk, nerodí nám? :sweat_smile:
22. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz
teri, já jsem si řikala, že jsem tu látku už někde viděla - je moc krásná! :slight_smile:

domi, hej, nás je fakt moc a už se to začíná rozrůstat - sestřenice má karolinku, bratranci se před 14 dny (vlastně dneska je to 14 dní přesně) narodil kubík, my v srpnu, druhá sestřenice má taky zaječí úmysly... :grinning:
takže to se pak různě popůjčuje, prohodí a tak.
22. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz
teri - fiiiiiiiiiiiha, takze takto ta balil ten fotograf jeden :grinning: :grinning:

a market (mmmk ) - este nerodi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kaji - tak to mate rodinny baby boom :grinning:
22. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz
sesterka ma tiez uz pre mna nachystane vrece plne oblecenia po detom, takze aj my budeme zasobeni :grinning: a ako poznam svokru, tak ta bude nakupovat ako sialena, lebo to je jej najvacsia zaluba :sweat_smile: :grinning:
22. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz
Teri, dooost dobry kompliment :grinning: To se ani nedivim, ze to tvyho manzela nazvedlo. Ale treba mu proste jen chtel privodit "jiskru do oka" :grinning: Nicmene te to urcite potesilo, ne?

Domi, Teri, nerodim, ale jeste par Ip od Berusek a jim podobnych a fakt porodim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz
ta dedra.cz to je co za pakovina? mam pocit, ze polovica strechy na nej fici :sweat_smile: tie 2 inzeraty su na 90% z dedra.cz a mpad som uz viackrat vyhodila z kona ine kraviny, kt. predavala MLM.... ked sa vsetci besneju na koni, mohli by nam aspon ti zo strechy dat vydychnut..... ani len netusim co noveho na strechce, inzeraty som pol ockom pozrela a to je vsetko.... svadba detto... a aby toho nebolo malo, tak diskutujem so shaarkou, diddi a beruska2x... cakam kedy a kde sa zjavi "dai" a este par "" :confounded:
22. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz
market - ved ja viem, som to len terez objasnovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz
Teri - tie fotecky z atelieru su prenadherne, kazda jedna sa mi paci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
velmi dobre ste si vybrali a ste nadherna rodinka :dizzy_face:
22. mar 2010 o 20:14  • Odpovedz
Teri, krasny fotky :dizzy_face: Jen Kristy se tam malo smeje. Lukasek uz je fakt kusanec chlapa, uplne ziram :wink:
22. mar 2010 o 20:37  • Odpovedz
Kájo jj ta fotka je super, ještě mi tu někde kousek zbyl :grinning: ale co z toho to nevím :grinning:

Jo holky kompliment potěšil, překvapil, nic podobnýho mi nikdo cizí (kromě MM) neřekl hooodně dlouho, naposledy moje oči chválil jeden klučina v roce 2007 těsně před tím než jsem otěhotněla :grinning: to je hrůza jak dlouho jsem nebyla mezi lidma :sweat_smile:

Markét co ti píšou probůh :sweat_smile: a jak ti je? :dizzy_face:

Neni dedra totéž jako avon, oriflame... akorát dedra tuším dělala i drogerku kromě kosmetiky? Hrůza!

Děkujeme za pochvalu fotek, akorát jsem si tam připadám jaky sysel, fakt tam máme každej tak o 10kg víc :confused: :sweat_smile: to abych začla držet hladovku :zipper_mouth:
22. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz
ahojte po 100 rokoch. :slight_smile: co mate noveho?

inac mi strecha ide stale strasne pomaly (uz par dni). ak sa to uz riesilo, tak pardooon. :slight_smile:
22. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz
Ty jo o těch fotkách jsme měli držet hubu, měli jsme udělat sviňárnu a mazat bez upozornění, to téma mě zvedá ze židle! :angry:

Mě jde pomalu i koník, ale fakt jako šnek, mrcha jedna :sweat_smile: jinak ahojky :sweat_smile:
22. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz
Teri, viz diskuze Prispevky na par facek :rolling_eyes: :sunglasses:
22. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz
no, tak sa uz aj lucim. :grinning: som bola dnes v posilke a dost ma to zmohlo, ze idem spat. normalne, ze pred polnocou zalahnem. :grinning:
22. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz
bry vecer.... aj ja som mala plany do polnoci zalahnut, no som taka nastartovana kvoli niektorym kravam, ze neviem ci sa mi podari zalahnut v standardnom case - o 1 :grinning:

teri, pekne fotky z atelieru.... kristinka ale vyzerala ako keby tam bola za trest, ze sa nudi.... ale podarena rodinka ste :slight_smile:

myslim, ze market tu spominala aki su ludia frflosi, ze pinadli ked sa z Oskara stal Vodafone, z Pegasu TM, z ET O2.... aj na SK je to podobne.... niektori pindaju ake maju vysoke ucty za mobil ale ked im poviem, tak sa zbal a chod do O2 aj s cislom, tak pocuvam argumenty: ale ja mam Globtel (niektori to tak volaju napriek tomu, ze uz 8r. to je Orange) od zaciatku, tak nemozem len tak odist.... no ja ked nie som spokojna, tak proste hladam dalej.... keby sme sa uspokojili so vsetkym, tak by sme vsetci pracovali od skoncenia skoly az do dochodku v 1 praci, nestahovali by sme sa a pod. Kedysi som si kupovavala (asi) najcitanejsi SK tyzdennik... stal sa z neho bulvar tak nekupujem, kupujem iny.... a nevypisujem redaktorom ako sa zmenili a neda sa to citat.... koho to zaujima? :grinning:
22. mar 2010 o 23:03  • Odpovedz
inak, musim sa vam postazovat (bde to na dlhsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).... co som tu mala brata na navsteve od stvrtku, tak som si povedala, ze min. rok ho zas nezavolam.... vsetko ofrflal, jedine co pochvalil bol obed Amiracky.... frflal, ze vsetko kupujem bio-eko, ze je to zbytocne, ze to robi iba 1% ludi a nema to vyznam, ze zbytocne je to predrazene, ze cistiace prostriedky nemozu tak dobre cistit ako chemicke a pod.... ale ked som vesala pradlo, tak skonstatoval, ze jeeej aka super vona.... a ked som povedala, ze to je eko praci gel, tak neveril.... na lyzovacku sme ho v piatok vzali, v sobotu som navarila obed, v meste sme boli, prebrala som po nom stafetu (vlani sa "sundal" on, tento rok ja :sweat_smile: ), v nedelu sme chceli ist na obed na sushi, lebo my s drahym mame radi sushi, sesterka co tu bola vravela, ze to este nejedla a chce to skusit, no on ze: ja sa chcem aj najest, nie sa len hrat.... isiel tam s nechutou, ale napokon zjedol aj mu chutilo... pozvali sme ich, neplatili ani cent.... o 18:08 im mal ist vlak do CZ, no 17:41 sa este hrajkal s fotakom na mobile, no napokon sme boli my (ja + drahy) ti zli, lebo sme neskoro vyrazili a takmer nestihli vlak a museli si listok kupovat vo vlaku..... bola som nasrata aj na draheho, lebo namiesto toho aby isiel s nimi k autu a pomohol im zaniest veci do auta, tak sa zatal a nechcel ist, tak oni cakali dolu vo vchode kym zideme my, otvorime vchodove dvere a nalozime veci do auta..... skoncilo to tak, ze sme na seba s bratom nasrati, zlozili sme si navzajom vcera telefon a sms co mi pisal vecer som si ani necitala..... on ma dokaze tak neskutocne vytocit tym, ze musi mat furt posledne slovo, ze s nicim nie je spokojny a ze je hyperaktivny :rolling_eyes:
22. mar 2010 o 23:27  • Odpovedz
a aby som nebola taka zla, tak musim uznat, ze brat mi dal v sobotu vecer aj kynedril - ked sa mi krutila hlava - takze ano, urobil aj par dobrych veci okrem frflania :wink:
22. mar 2010 o 23:54  • Odpovedz
a to je normální, že takhle frflá? to mu nikdo ještě nic neřekl?
já bych ho asi poslala do háje :angry:

já jdu spát, ráno vstávám, držte mi v deset palce :wink:
23. mar 2010 o 00:14  • Odpovedz
kaji, on tak frfle odkedy sa naucil rozpravat.... mama sa vzdy bala, ze mu da niekto pohube ked bol mladsi.... ale nik mu este nedal.... on je proste taky.... a este 1 dobry skutok spravil - v piatok mi na lyzovacke radil ako zlepsit styl... a to je asi tak vsetko z pozitiv.... inak, nevidela som ho lyzovat 10r., naposledy lyzoval tak ako ja ale ked som ho v piatok videla, som nechapala, normalne som ho obdivovala - super styl a rychlost.... ked sme este chodili lyzovat s rod., tak mal taky onicom styl ako ja...

bru noc, budem drzat palce.... potom daj vediet ake pohlavie budete mat :wink:
23. mar 2010 o 00:27  • Odpovedz
bre ranko zelam :grinning:

kaji - drzim palec a uz sa tesim na info :dizzy_face:

jani - kludne sa pozaluj :wink: taketo navstevy nemam ani ja rada, stale sa niekomu nieco nepaci a pod. tak nech sa paci tam su dvere :angry:
ako chapem, ze je to tvoj brat a tak, ale ved slusne sa spravat este nikomu neublizilo....
23. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.