• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Ahojky :slight_smile:

Jani teda to by mě brácha taky vytočil, já když jedu někam na návštěvu tak držím hubu a krok :sweat_smile: se divím že brácha fakt přes tu pusu ještě nedostal :sweat_smile:

Kájo držím palce :slight_smile:

Jako ty fotky, radši jsem to už ani nečetla, nestojí mi to za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A nešlo by abychom měli i my obyč. admini aspoň na chvilku (než se nová verze nějak zajede) přístup do soukromých témat, pořád mě někdo s něčím "otravuje" a já ho odkazuju na janocku která už toho má takhle dost :sweat_smile:
23. mar 2010 o 08:09  • Odpovedz
teri, ony chcu vascinou diskusie premenovat - v pohode ak ich odkazes na mna.... ale pomoze, ked im napises nech poslu rovno aj link na tu diskusiu co chcu premenovat - to mi potom zaberie par sekund casu :wink: .... a nazov samotnej skupiny sa neda premenovat, ani vymazat, to sa este bude dotahovat....
23. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz
Jani, tak tvuj bratr je jako moji tchanovci v blede modrym. My jsme pripustili, ze by mohli prijet nekdy koncem dubna se podivat na mimco. Teda ve skutecnosti - ja si naplanovala, ze dojedou nasi se segrou a musela jsem ustoupit M., ze teda muzou prijet i jeho rodice. A uz zas v nedeli bylo "Tak nam kupte letenky, domluvte nam odvoz do Vidne..." + plan, kam vsude chteji jet tu v okoli na vylet :rolling_eyes: Je toto normalni? Ano, sice je hezke, ze se nechteji valet jen u nas, ale meli by priletet v patek vecer a odletet v nedeli vecer a oni si naplanovali vyletu jak na tyden a ze jim mame koupit letenky! Tuuuudle! Nasi se segrou sem pojedou autem a jeste se furt strachuji, aby nam nejak nenarusili plany. Tchanovce jsme jeste v Chemnitz meli na navsteve jeste jednou a pak uz jsem je odmitala pozvat :rolling_eyes:

Teri, naopak bych byla pro to, aby bylo nekde vyslovne cervene napsany, ze my - bezne adminky- NEMAME pristup do soukromych diskuzi. Me zas furt nekdo nuti ke smirovani (uz asi 4 uzivatelky), jestli je v tom a tom tematu nepomlouvaji :rolling_eyes:
23. mar 2010 o 09:21  • Odpovedz
market - tak to je uz totalna drzost...takito ludia su uplne, ze najhorsi, zaplat, privez, zabav, postaraj sa a odvez spat :angry:

a inak kde presne v Nemecku byvate? :sweat_smile: som nejako nepostrehla...
23. mar 2010 o 09:27  • Odpovedz
Domi, nastesti to vidi i Martin, proto jim rekl, ze nasi taky jedou autem a ze my s miminem nebudeme mit cas jim zajistovat letenky a zabavu. Ze bud prijedou mrknout na mimino a nebo nekdy az za dlouho na vylety :stuck_out_tongue_closed_eyes: A je mi jasny, ze tchanovci radsi nedojedou :grinning:
Bydlime asi 30 km jizne od Stuttgartu, v Reutlingenu.
23. mar 2010 o 09:35  • Odpovedz
market - tak to je dobre potom, lebo vacsinou to chlapi nevidia :sweat_smile: :rolling_eyes: tak aspon budes mat o starost menej :wink: a manzel je cech ci nemec? :sweat_smile: :confused: sorry, ze sa takto vypytujem, ak som otravne zvedava povedz :grinning:

idem pozriet na google, ze kde to je :sunglasses:
23. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz
Domi, toz mas me na FB, tak podle prijmeni bys to snad uhodnout mohla :grinning: Neni ani Nemec, ani Cech, je to moravsky Slovak jako ja :slight_smile:
Mazu za kamoskou pomuchlat jeji holcicku, ktera je strasne hodna, mila, skoro nerve a porad se smeje :slight_smile: ... aby se i nase mimco inspirovalo, jak se ma chovat :grinning:
23. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz
tak ale market, jeden nikdy nevie, to priezvisko je take pofiderne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a dobry plan s tym mimcom :grinning:
23. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz
market - fakt presne ako moj brat su tvoji svokrovci.... on tiez hned prisiel a zacal: no co budeme robit vecer? tak som mu povedala, ze nic, ze spat, lebo rano skoro vstavame - sli sme na lyzovacku.... v piatok po lyzovacke: no co budeme vecer robit? ale potom sklapol, nastastie bol unaveny.... v sobotu som vstala 11:40 a on hned: navarime obed a pojdeme do mesta.... tak ja ze neviem ci to stihneme, lebo som teraz vstala, neviem este ani co budem varit a o max. 17:20 by sme museli ist z mesta prec, lebo sme o 18h mali byt na hadzanarskom zapase a MHD moc cez vikend nechodi.... tak za 5min. zas: no co budeme varit? s odpovedou "este neviem" sa neuspokojil a ked som si pozerala recepty v casaku, tak zas: co bude na obed? doumyvala som riad a bolo 16:30, takze do mesto sa nedalo stihnut.... jasne, ze pistal, ze sme nikdy neboli.... ale vravela som mu ked som vstala: chod do mesta a potom sa pridi najest a pojdeme na hadzanu....

inak, co sme boli na hadzanej v sobotu, tak to bola hala pre neviem kolko tisic ludi, no bolo nas tam max. 100 a z toho asi 90 fandilo Zlinu (hral Zlin proti Bratislave), tak to bola celkom sranda :wink:
23. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz
och joj, strasny utlm na mna prisiel...spat sa mi chce...asi pojdem na obed von, sa trosku prevetram :grinning:

sorry za monolog :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz
ahoj holky, opět jen prolítávám, nedočítám, omlouvám se.

přišla jsem z kontroly, všechno v naprostém pořádku a bude to KLUK!!! moc jsme si ho oba přáli! :dizzy_face:
23. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz
no tak super, ze je vsetko ok, nech je to tak stale.... takze Eliáš? :wink:
23. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz
http://www.modrastrecha.cz/diskuse/tema/prosbicka/?page=last&post=last - dotycna uzivatelka mi napisala Ip, ze sa ospravedlnuje, ze narobila problemy, ze to nemyslela zle.... teeeda, dost ma to prekvapilo... cakala som Ip uplne opacneho typu
23. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz
ahojte vcera si vravim len na chvilu idem pozriet tv a zaspala som :sweat_smile: az ma drahy budi je 00.00 presun sa do postele :rolling_eyes:

Tema fotky, ja sa vzdy zacnem bavit na Diddi akonahle zacne niekto pindat na pravidla a adminov tak je hned v teme :rolling_eyes: a ta veta
janocka,zjavne tomu nerozumies...ani ostatni v kancli...nutit niekoho pod hrozbou pravidiel o zverejnenie identity je protipravne!!!...radim vam,ak nechcete mat v buducnosti pravne problemy,upravte pravidla s fotkou.
23. mar 2010 o 11:38  • Odpovedz
ahojte opat, som spat z obeda, prechadzka mi prospela :slight_smile:

kaji - gratulujem k malemu a nech je vsetko ok ako je teraz :dizzy_face: :dizzy_face:

dani - to sa stava aj mne, este, ze mam tv v izbe :grinning:
23. mar 2010 o 12:09  • Odpovedz
kaji gratulujem k chlapcekovi :dizzy_face:
23. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz
hlavne, ze tomu diddi rozumie :grinning: :grinning: som to pisala aj do prispevok na par faciek (myslim).... nikde nie je napisane, ze ho ziadame o zverejnenie identity, nemusi mat ziadnu fotku predsa....
23. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz
jani, ano bude to eliáš :dizzy_face: napsala jsem to jen na fb, tady to dávat nechci, tak prosím o zachování mlčenlivosti :grinning:

mám asi 20 ip, většina ohledně nové diskuse, tak já jen, že to registruju, ale dneska mám fakt lítačku - dopoledne kontrola, v poledne kadeřnice, pak oběd u tchánovců, ve čtyři vezeme psa na trimování, a pak hned k mojí mámě, jedu jí přebrat věci na dítě, má to půl na půl, tak si konečně můžu vzít ty klučičí :dizzy_face:

dneska je venku tak nádherně!
23. mar 2010 o 14:47  • Odpovedz
kaji - ked mas dake Ip nariesenie , preposli mi ich, ja sa na ne pozriem :wink:

a mlcim ako hrob :zipper_mouth:
23. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz
domi, díky, už jsem to vyřešila :wink: naštěstí většina byla od vás, ale to jsem ještě nepřečetla :sweat_smile:
23. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz
ale aj do buducna, kludne preposielaj, ak bude nieco treba :wink:
23. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz
Eliáš je uplne bombove meno :wink:

co je to trimovanie psa? :sweat_smile:

ja ked budem niekedy cakat dieta, tak chcem mat ako prve dieta dceru a najlepsie, keby aj druhe dieta bolo dcera :grinning: a drahy chce synov hokejistov :grinning: ale to su vsetko take reci, jasne, ze ked budem niekedy tehotna tak chceme aby bolo dieta zdrave a je jedno ci bude dievca alebo chlapec....

inak, neviem co sa deje, od rana vrci helikoptera a premava sa po oblohe hore-dole.... a mna stve, ze neviem preco :grinning:
23. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz
prosím psala vám taky renat2 :confused: :confused: :confused:

psala že založila souk.skupinu a že se ji tam jedna nemůže přihlásit i když ji jako člena přidala :confused:
23. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz
jani - vy ste si to s drahym pekne podelili :grinning:

a pozerala si na nete ci daco nepisu? lebo tu nad nami nevrci nist :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz
agu, napsala tam správně nick?

janocko, trimování je taková úprava srsti. některé rasy psů (jako třeba west highland white terier) mají takovou zvláštní srst, v podstatě jim moc nevypadává, ale zůstává v kůži. pak nestačí jen psa ostříhat, ale ta srst se jim vyškubává takovým speciálním nožo-hřebenem. toho psa to nebolí, aby to nevypadalo brutálně :grinning: není to tak, že by mu tu srst z kůže rvali.
23. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz
psala sem jí ale zatím neodpověděla :slight_smile:
23. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz
Agu, to prave muze byt spatne napsanym nickem. Tenhle problem uz jsem resila, pak jsem zjistila, ze dotycna, co se tam nemuze prihlasit nema prezdivku nick123, ale nick124 :slight_smile:
23. mar 2010 o 16:00  • Odpovedz
renat2 mi nepisala.....

fuha, vysklbavanie srsti, to znie brutalne.....

domi pozerala som bratislava.sme.sk, aj bratislavskenoviny.sk, no nikde nic.... ale uz je asi hodinu ticho... doteraz to lietalo furt a dost nizko, som jej videla okna a brucho :grinning: bola to taka velka helik., no nic jej z brucha netrcalo, tak som usudila, ze asi nic nevozi, nemala cerveny kriz, takze nebola to ani zdravotnicka, na obycajnu sukromnu bola prilis mala, tak mi to je zahada :sweat_smile:
23. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz
jani - a nebude to heli. MV SR? lebo taka obcas aj nad nami lietala ( myslim dom) :sweat_smile: tak mozno si len niekto prehliadku robil :grinning:
23. mar 2010 o 16:21  • Odpovedz
no nemala oznacenie, ze je to daka ministerska..... no asi si niekto mapoval BA, kto vie :grinning:
23. mar 2010 o 16:23  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.