• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Ano, to je tusim prvni blokovana. Podivej se do adminu, jake fotky si tam davala a co vsecko jsme ji smazaly
http://www.modrastrecha.sk/adminclub/users?user=soldi&go_search=Find+user ted mi taky psala.
25. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz
booze moj...mam jej aj daco napisat? :confused:
25. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz
"pravidla som neporusovala" - haha, tak to je asi vtip mesiaca :grinning: :grinning: prispevky typu: dajte si hociake fotky stiahnute z netu, vytvorenie inych nickov nie je porusenie pravidiel? :grinning:
25. mar 2010 o 15:20  • Odpovedz
tak akoze mam jej na to daco odpisat, ci radsej nie? :grinning: :confused:

napisala som jej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2010 o 15:23  • Odpovedz
domi, neodpisuj, pisu uz aj mne..... akoze zrazu su ake krotke, pekne oslovia, poprosia, podakuju..... schiza? :sweat_smile:
25. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz
okej, tak uz jej neodpisem :sweat_smile: aj tebe tak pekne pisali? :confused:
25. mar 2010 o 15:37  • Odpovedz
aaa...poslala mi este jednu, ze zabudla podakovat a este sa ma spytala, ze ci je to dozivotne to bloknutie? :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz
caute. janiii? pardooon, ze sa opakujem, ale strecha ide stale pomaly. dnes som tam poriesila tusim az jednu vec a vzdala som to, lebo nemam na to nervovu sustavu. takto je to uz dlhsie. uz som to pisala, len neviem uz kedy.
25. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz
fuha maji, nejako mi uniklo, ze si to spominala.... no divne mi to je. lebo tak mne ide strecha normalne.... akoze stale, uz par dni ti to tak blbne? nezlepsilo sa to ani na chvilu?
25. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz
booze poviete mi preco si niektore uzivatelky myslia, ze sme blbe? :angry: som vcera stopla inzerat kvoli reklame, nakolko v popise mala ze vie vyrobit aj ine farby....dnes vlozila inzerat opat, ale uz nedala ten isty popis, ale stopla som to aj tak a teraz mi pise, ze preco jej to stopujem, ked predava len 2 srdiecka zo sestrinej svadby :astonished: ...zabit ju je malo :rolling_eyes:

a teraz mi napisala, ze ved ona to myslela tak, ze tam si mozete sami vymenit farbu organzy...mna asi trtne...
25. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz
domi, ktora to bola?
25. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz
jani - janka186
25. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz
aha, tak to je ine.... lebo mi pisala jedna, ze preco jej boli zas stopnute inzeraty, ked ich upravila a tentokrat predavala len kabelku + ze by bolo vhodnejsie aby sme si vo fore vykali :grinning: :grinning: som jej napisala, ze tykanie menit nemienime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz
a kto ti pisal? ma to zaujima :grinning:
no letim uz, lebo ma tu bus necha :stuck_out_tongue_closed_eyes: caute zatial :dizzy_face:
25. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz
nejaka moxi, ci doxi ci take nieco.... bolo tam "x" .... pohrabem a dam vediet
25. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz
jani. vzdy ked si otvorim strechu, tak sa ta prva stranka nacita v pohode, ale chcem si otvorit nejaku temu, tak cakam... a to iste aj na konovi. uvod v pohode, kliknem si na nejaku kategoriu v pohode, kliknem na nejaku temu a uz sa to nacitava dlho. je to jedno, ci dlha tema alebo cerstvo zalozena. svadba slape ako hodinky.
25. mar 2010 o 17:41  • Odpovedz
a kon ti ide v pohode? viem, ze mate doma viac PC + iPhone... skusala si aj z nich a neslo to? posuvam dalej na riesenie
25. mar 2010 o 17:57  • Odpovedz
jaaj uz asi viem, predavala viac druhov kabeliek, bolo mi to hooodne podozrive :wink: a akoze jej mam vykat, sak ja do inzeratov pisem vseobecne :confused:
25. mar 2010 o 18:23  • Odpovedz
jani, kon to iste. uvod v pohode, kliknem si na nejaku kategoriu v pohode, kliknem na nejaku temu, tak je to pomale. skusim este z iphonu.
25. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz
takze to iste aj na iphone. este ked sa bude dat skusim pre istotu aj matiskov pc a notebook
25. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz
ahojte, elly ma vysoke teploty a dnes sa zacala stazovat aj na bolesti pri cikani, uz sme raz skoncili v nemocnici so zapalom mocovych ciest, cize keby som sa tu neukazalazajtra vecer tak si nas tam nechali, pomozt potom janke a zuz na mk. :frowning2:
26. mar 2010 o 21:53  • Odpovedz
jeeeejda dani, pevne verim, ze sa to da elle doporiadku aj bez hospitalizacie.... chuda male... ved ja ked mam zapal mocovidiel tak skuvinam od bolesti, co potom chúda ella.... drzte sa
26. mar 2010 o 22:24  • Odpovedz
Jejda, chudinka mala, vim, jak ji je, zazila jsem to nedavno 3x za sebou :pensive: Preju Elle brzke uzdraveni a hlavne at to moc neboli :wink:
26. mar 2010 o 23:12  • Odpovedz
Tohle je docela zajimave
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/preco-a-kto-zamyka-temy/?page=last&post=last&lastref=it
Pri cteni prispevku Danae jsem se priserne vztekla, protoze je to moje kamaradka a cokoli potrebuje na koni najit, ji klidne hodim do skypu nebo ji na to navedu! A ona je podle me lina si zvyknout na system konika. Ale pak me dalsi uzivatelky potesily. Kupodivu :dizzy_face:
27. mar 2010 o 00:22  • Odpovedz
ahojte

dani - zelam ellke skore uzdravenie, a neboj janke pomozem ak bude treba, robim to aj teraz obcas :wink:
27. mar 2010 o 08:48  • Odpovedz
market, ja som sa radsej k danae nevyjadrovla, lebo ma nebavi verklikovat fut dookolo to iste....

inak, murinka ma velmi potesila, som jej aj Ip napisala, ze konecne niekto normalny :grinning:

juuuuuj, nevyspata som strasne... isli sme sice spat okolo 1/2 noci, no bola som viackrat hore ked Linda plakala a rano uz od pol 7 buntošila :confused: ked budem mat niekedy dieta uz to vidim, ze budem cez den spavat s dietatom :sweat_smile:
27. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz
ahojte, tak sme boli rano na kramaroch je to angina, moc vysetreny bez chyby :dizzy_face: tak dali atb penbene a teploty stahovat, taka som rada ze az :dizzy_face: tak buduci tyzden cely doma, ale nevadi hlavne ze to nie je nic horsie
27. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz
Dani, to je dobre, ze to neni zanet mocaku. S anginou si polezi, vsak kdyz ma antibiotika, to se bude lepsit rychle :wink:

Jani, taky jsem mela chut murince napsat :grinning:
27. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz
baby od zajtra mazeme fotky? :sweat_smile: Ja len ze ci s amam pripravit na milion ip a novu zalozenu temu o fotkach :sweat_smile: :rolling_eyes:
27. mar 2010 o 18:57  • Odpovedz
Danu, tak ja to nove zalozeny tema o fotkach klido zamcu :grinning: Sice tam uzpozorneni visi, ale je mi jasne, ze to zas budem "svine delat bez upozorneni" :sweat_smile: :grinning:
27. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.