• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Jo a jeste neco. Slo by do tech pravidel, klidne v pondeli, pridat, ze 3x umyslne spatna fotka = blokace?
27. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz
market svine delat bez upozorneni :grinning: :grinning:
market to je dobra pripomeinka lebo tiez ratam s tym ze budu hadzat naschval fotky naspat :angry:
27. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz
Mozna by stalo za to to napsat hned nahoru, jak je odkaz na ten blog o novinkach, co? Jani?
27. mar 2010 o 20:27  • Odpovedz
odkaz na blog o novinkach uz nie je :sweat_smile: problem je, ze vela uzivateliek nevie co je umyselne zle vlozena fotka.... na streche som zmazala kvantum profilovych fotiek, no priadli si ich tam znovu, lebo nevedeli aka fotka je ok... blokovala by som iba rebelky, kt. si tam budu just davat kreslene postavicky.... ostatnym iba strucne napisat Ip s tym, nech si precitaju nove pravidla profilovych fotiek....

som si dnes vsimla, ze pravidla su este nedokoncene, ani pravidla bazaru nie su.... planuju sa dooooost prerabat, ale to este nie hned..... chcem navrhnut aby boli aspon docasne pravidla o webovych odkazoch a MLM, za to stopujeme najcastejsie (vcera bolo zas asi 50 inzeratov na MLM - sperky + dedra), o velkych pism. je zmienka priamo pri zadavani inzeratu....

inak, pisala mi Ip uzivatelka, ze sa jej nezobrazuju smailiky na MK.... tak reku pozriem sa aky prehliadac pouziva.... ma Mozillu 1.0.7. (aktualna je 3.6.2) tak som pozrela z akeho to je roku - dopatrala som sa, ze boli o tom diskusie v r. 2005.... kokso, ako moze niekto pouzivat 5r. stary prehliadac? :sweat_smile:
27. mar 2010 o 20:59  • Odpovedz
Dobre, Jani, provedu :wink: A zaciname zitra nebo v pondeli teda? :confused:
27. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz
v pondelok..... ak som pisala niekde, ze zajtra, tak sorry, myslela som pondelok.... som po 2 dnoch s neterou k.o., mam dnes nedelu :grinning: :sweat_smile:
27. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz
neviem co sa ostatnych par dni deje s niektorymi uzivatelkami - pisu mi Ip, ze ci sa mozem pozriet ci daná tema uz existujue alebo ju mozu vytvorit, pripadne 1 vytvorila duplicitnu temu a potom mi sama od seba napisala Ip, ze sa ospravedlnuje, ze to neskoro zistila a dala mi aj nazov starsej temy, samy sa bonzuju, ze mali dupla nick, dalsej som napisala, ze inzerat na MS bol stopnuty z dovodu neplatenej reklamy a ona napise, ze dakuje za odpoved a da tam kopu smailikov.... ale tak stastie, ze su aj taketo a nie su vsetky ako diddi a rimmel
29. mar 2010 o 12:29  • Odpovedz
jani - to je parada :dizzy_face: sa mi ani verit nechce, ale obcas sa aj mne stane, ze sa tu najdu baby, co su normalne a este sa aj podakuju :wink:
29. mar 2010 o 12:55  • Odpovedz
jani bodaj by takych bab bolo viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz
Takze mozme zacat fotky? lebo pochybujem zeby sme tu mali Magorku z Odsudenych /serial/ :grinning:
nick dadulka19
29. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz
dani - tu si idem normalne pozriet...tu magorku :grinning:
29. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz
tak to dost silne pochybujem, ze existuju dve magorky alias gabiky dzurikove :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz
Danu, ja uz mazu. A souhlasim s poslednim prispevkem od Cmulinky, ze by bylo treba pritvrdit. A ja dodavam odstranit existenci Diddi a Rimmel - dve slepice na jedno hnojaku! :rolling_eyes:
29. mar 2010 o 13:52  • Odpovedz
Nejen Rimmel a Diddi, ale i drtiva vetsina uzivatelek Grafy BT... jsou totalni blbky!
29. mar 2010 o 14:04  • Odpovedz
market idem mazat aj ja :sweat_smile:
29. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz
market aj teba zmazem? :sweat_smile:
29. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz
Dani, tady tu fotku mit muzu :wink: Na konikovi mam jinou :wink:
29. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz
zabudla som ze ms bude vynovena neskor
29. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz
Koukám, že kecáte na dvaceti frontách, to se snad ani nedá stíhat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz
nooo my stihame kecat vsade, ak teda mame casu nazvys :sweat_smile: :grinning:
29. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz
Niko, kecame tak ruzne, ale nekdy mame i cely den pauzu, kdyz je hodne prace :slight_smile:
29. mar 2010 o 19:03  • Odpovedz
vsade sama postavicka skoro ziadne obrazky :sweat_smile:
29. mar 2010 o 20:28  • Odpovedz
jaaaj nakakana som az hroooza :angry: :angry: :angry: uplne najviac zo vsetkeho neznasam platiace firmy v bazari...lebo si myslia, ze ked si zaplatia mozu si robit co chcu!!! :rolling_eyes:
29. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz
fuuuha domi, ty si riadne vytocena teda.... aj z tych Ipciek to citit a zaslo to az tak, ze doteraz tvoj takmer vzdy bezchybny pravopis ide bokom :stuck_out_tongue_closed_eyes: túto moju poznamku neber zle, snad sa nenasrdis este viac, ja len konstatujem....

dani, si to tak kvalitne premazala? ale tak verim, ze ony si daju tie profilove fotky opat....
29. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz
jejda jani ani nehovor...strasne ma nas..la :angry: a pravopis, no musim ist kuk, ze co som popisala :sweat_smile:
a mozem ta otravit? napisala by si jej? lebo ja by som to asi nezvladla...velka vdaka :wink:
29. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz
och joj, straaasne chyby, hanbim sa :pensive: :zipper_mouth:
29. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz
ok, napisem, dam ta do kopie....

v pohode, viem, ze si vytocena.... vtedy sa aj mne podari :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz
vdaka prevelika :dizzy_face:

ako nechapem, ako som sa tak strasne dokazala vytocit...no co uz asi starnem :grinning:
29. mar 2010 o 21:11  • Odpovedz
jani az na tu soldi som snad mazala spravne :sweat_smile: a market mi urcite pomohla :sweat_smile: v niektorych temach, ktore mame spojene
29. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.