• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
jani soldi som poslala ip
30. mar 2010 o 12:41  • Odpovedz
Jani so soldi je to vysvetlene snad pochopila :rolling_eyes:
30. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz
Normalne mi chyba diddi, pozerala som na prihlasenia a posledne 27.3 zeby odisla z MK? :sweat_smile:
30. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz
30. mar 2010 o 13:51  • Odpovedz
Danu, za sebe rikam, ze jo, ja takove fotky taky mazu.
30. mar 2010 o 13:55  • Odpovedz
market diky :wink:
30. mar 2010 o 13:57  • Odpovedz
Dani, Diddi je pry strasne dotcena, ze za a) nikdo se nezastal jeji fotky s okem a nezmenily se pravidla a za b) jsme na ni my, adminky, byly hnusne a smazaly jeji prispevky v tematu Co proti ureknutiemu. Nevim, jestli se smat nebo plakat stestim :grinning:
30. mar 2010 o 14:41  • Odpovedz
market ja sa smejem :grinning: ale ratam ze tak do 2 dni je spat
30. mar 2010 o 14:46  • Odpovedz
marki - to mas odkial to o diddi? :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 14:48  • Odpovedz
Psala mi to urazena Zuzanocka, ktere jsme pry nepravem smazaly fotku z profilu. Jakoze i Diddi je nasrana, ze se kvuli ni nezmenily pravidla a ze kyber - sikana pokracuje i pres tema, ktery jsem kvuli Diddi zamkla a smazala jeji prispevky, i kdyz provokovala Rimmel :grinning:
Taky ji davam tak dva dny na navrat.
30. mar 2010 o 14:52  • Odpovedz
aha...pekne, chudato musi byt velmi dotknuta :grinning:
30. mar 2010 o 14:54  • Odpovedz
Kez by byla dotknuta rozumem. A Zuzanocka taky :rolling_eyes:
30. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz
take nehrozi ani omylom :rolling_eyes:

jani + maji - ocakavajte Ip ohladom presunu tejto temy na MK :grinning: :
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=46478&vOffset=51600&vGotoLast=1#end
30. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz
teraz sa, myslim, nejako inak zobrazuje kto je kedy online.... ze uz sa to neodhlasuje po pol hodine, ale ked sa niekto stale prihlasuje na kona z 1 PC, tak sa zobrazi az prihlasenie z ineho PC alebo ked prejde na inu stranku - ako napr. strecha.... alebo tak nejako mi to bolo este daaavno ked sa strecha spustena, povedane.... takto sa aspon lahsie odhaluju dupla loginy... idem si toto svoje tvrdenie overit, pozriem si svoje prihlasenia.... snad som tu teraz nepisala blbosti :sweat_smile:
30. mar 2010 o 15:25  • Odpovedz
Ja len, ze vecer tu asi nebudem, ideme do kina, takze pridem asi neskoro domov a asi budem rada, ked si dam sprchu a zalahnem, takze prenechavam MS a BRMS vam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 16:06  • Odpovedz
domi a na co dobreho idete?
30. mar 2010 o 17:02  • Odpovedz
pls, nebonznite ma.... bola som zvedava co riesi rimmel vo svojej sukromnej skupine a maju temu, ze stretko... tak reku zistim ci sa s nou chce niekto stretnut.... a viete kde vymyslela rimmel to stretko? no prezradim vam, lebo by ste neuhadli - prosimpekne v Skotsku :grinning: :grinning: hned ju poslali doprdele, lebo tak riesit letne stretko v skotsku, ked kazda ma deti + zhanat letenky + ubytko..... juuuuuj ona je fakt hlupa.... mala navrhnut rovno Novy Zeland - ved aj tam je pekne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. mar 2010 o 17:48  • Odpovedz
Oooo, ony nechteji dat prachy za letenky a ubytovani, aby se setkaly se svym "guru." No toto :grinning:
30. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz
Co kdybychom si udelaly seznam uzivatelek, co odchazeji - at mame jasno :grinning: Jakoze Sisstin, Shaarka, Denisocka :grinning:
30. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz
ok market, zacni pisat zoznam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no jo, nechcu dat prachy na letenky, kt. treba zarezerovavat teraz a co ak par dni pred odletom ochoreju deti, ze potom by sa to muselo stornovat a pod.... Rimmel zije v UK? ak hej, tak ved vacsina bab vo fore je zo SK alebo CZ, tak nech dobehne ona.... no nie? :sweat_smile:
30. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz
Asi je zapisu na FB :grinning:
30. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz
v Skotsku? :sweat_smile: to fakt moze napadnut len rimmel :rolling_eyes:
30. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz
no jo, no..... ona asi trpi egocentrizmom, si mysli, ze vsetko sa okolo nej toci, ze vsetci sa jej budu prisposobovat.... inak, rimmel ma fotku splnaucu pravidla! :astonished: (resp. mala ked som odchadzala o 18:30 z prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
30. mar 2010 o 20:35  • Odpovedz
inak, kupovali sme teraz darceky pre lindu (neter) k 1. narodeninam co bude mat v maji a ked drahy videl, ze jej chcem objednat toto http://www.sapito.cz/ryba-didakticka-p-124.html tak nesuhlasil, lebo ze ved ju to vydesi... a ze preco nemozme ist do normalneho hrackarstva nieco kupit..... ach jaj.... tak som mu povedala, ze plastovych hraciek ma dost, ze chcem aby mala aj nieco ine.... tak to potom odsuhlasil.... ja som zvedava, ze ked budeme mat dieta ako ho budeme vychovavat, lebo tak moj drahy ked vidi lindu tak je uplne sialeny, strasne susle a mazne sa.... no a ja si myslim, ze to doooost prehana :o niekedy mam pocit, ze som asi necitliva a cynicka teta :sweat_smile:
30. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz
jani pekny darcek, inak k tomu maznaniu a suslaniu, nechcem poucat ale to je najhorsie, ked sa s dietatom takto rozprava :wink:
30. mar 2010 o 20:45  • Odpovedz
no ved to si aj ja myslim, ze to je najhorsie.... akoze ja mojho draheho vzdy schladim, ze nech nerobi zo seba debila.... aj jej rodicia sa s nou rozpravaju normalne, nesuslavo....

dakujem za schvalenie darceka :wink:
30. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz
No tak Rimmel a Diddi jsou fakt případy, co? Jsem si to říkala už dřív, co jsem je tak mohla zahlédnout v diskuzích, ale ony jsou asi hodně mimo :sweat_smile: Až se divim, že tu mají ještě přístup :sweat_smile:

No stále obdivuju vaše, zdá se, pevné nervy :sweat_smile:
30. mar 2010 o 21:24  • Odpovedz
Jo a prosím, blbej dotaz. Teď koukám na MS, že tam byla označené téma http://www.modrastrecha.cz/diskuse/tema/obchodnik-martin-kascak-z-obce-davidov/?flagged_only=true a někdo ho už zamknul. Proč to tam ale pořád visí a ten flag (říkám to snad dobře) tam furt je?
30. mar 2010 o 21:28  • Odpovedz
nika - flag sa sam nevymaze, je potrebne ho vymazat rucne.... teda, vymaze sa sam vtedy ked sa vymaze prispevok :wink:
30. mar 2010 o 21:32  • Odpovedz
nikka.vo musime mat pevne nervy, nemysli si, tolkokrat som ju chcela poslat do prdele a to som slusne napisala, ale nemozem si to dovolit
30. mar 2010 o 21:40  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.