• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
mmmk :wink:

Domi, fakt se u té holky musim smát :sweat_smile:
1. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz
teraz si jedna z nich skopirovala ten obrazok co je na MK, to rysave dievca s copikami :rolling_eyes: akoze recesia...velmi vtipne :confounded:
1. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz
Hm, velmi vtipne, ze je to poruseni autorskych prav :wink: Hne ten prispevek oznac a nahlas :grinning:
1. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz
niektore pipiny musia byt furt na titulke.... svadobne albumy sa na titulke zobrazuju max. 3mes. po vytvoreni albumu lebo niektore by tam rady boli aj rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked sa niekto takto zviditelnuje pripravnymi, tak upozornujem

haha, hovno ze z ironie.... keby to bolo z ironie, tak to bud daju do uvodzoviek a ak nie, tak by to neriesili tyzden v Ipckach, mailoch, v Grafoch, v Otazkach pre adminov, v Petiaciach a pod.... ako 2x opakovany vtip uz nie je vtip.

Soldi pisala mail aj kukovi, ze nechcela povodne ani pisat, ale zavislost je silnejsia, ze prosi o odblokovanie, ze ved ona len slusne, v ramci pravidiel upozornila v teme April 2010 aby si dali ine profilove fotky.... houby slusne, bolo tam: Teraz musite mat foto ako na OP, inak vam budu zmazane a za prejaveny nesuhlas vam budu vymazane prispevky a na vase otazky budu odpovedat admini hlupym kopirovanim pravidiel.... Nie presne od slova do slova takto, ale velmi podobne....viem pochopit ironiu, no toto ironia veru nebola.....

neplanujeme ju odblokovat a programatori sa snazia vylepsit blokovanie tak, aby sme doprdele mohli poslat aj diddi, ved kolko tem uz bolo kvoli nej zamknutych.... a ked to bude, tak asi bude prva na verejnom zozname bloknutych uzivateliek.... bude tam napisane preco sme uzivatela blokli, budeme tam mat pristup len my admini a blokovanemu cloveku sa to napise aj do pasu, ze bol blokovany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz
inak, emimino je vtipne.... som si pozrela profil lauritky - v diskusii pise, ze ma (dajme tomu) 10 prispevkov, no ked si rozkliknem profil tak je napisane, ze pocet prispevkov 0 :grinning:
1. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz
Jani, s tim blokovanim to bude super. Pridavam dalsi na seznam Rimmel :rolling_eyes: A beruska2x :sweat_smile:
1. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz
A proč se nemůže diddi bloknout už teď? Vždyť opakovaně odbočovala od tématu a vyvolávala hádky, tak na to máte právo,nebo ne? Já to beru podle toho co tu píšete od té doby co tu jsem, nedočítala jsem zpětně.
1. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz
Ježiž, ta holka není normální, už si to album zase aktualizovala :rolling_eyes:
1. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz
nika, diddi ma IP, z kt. sa prihlasuju viacere uzivatelky.... uz sme si s nou uzili svoje, ked sme ju blokli a ona si nasledne vytvorila dalsi nick, blokli sme ho, tak vytvorila dalsi a takto sa to opakovalo asi 2 dni
1. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz
Nikdy nepochopim, jak muze Diddi s dvouletyma dvojcatama vysedavat cele dny u netu. A je jedno, ze se prihlasuje z mobilu od piskoviste :rolling_eyes:
1. apr 2010 o 11:27  • Odpovedz
vsimla som si, ze diddi sa casto prihlasuje z iPhone.... ok, mozno je vonku, ale aj vonku sa treba venovat detom.... to je ako ta erikasadek (ci ako ), co je doma lebo opatruje svoje autisticke dieta... market raz dobre poznamenala nieco v zmysle, ze keby bol modrykonik autista, tak by nemal lepsiu opateru ako erikasadek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz
som sa pobavila na tom co hodila janka :grinning:

Inak Jani to blokovanie bude fakt super, ved si zober ze uzivatelky sa uz raz stazovali preco im bola napriklad kvoli rimmel a diddi zavreta tema :angry:
1. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz
Jaj, to mi vůbec nedošlo, že vlastně může mít stejnou IP víc lidí. :unamused: A ono to fakt má řešení, jo? To jsem zvědavá :slight_smile:
1. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz
mam otazku... funguje vam na beremku a MS klasicky vyhladavac? nemyslim teraz ten cez admin...lebo mne to vyhadzuje chybu...
1. apr 2010 o 12:33  • Odpovedz
domi, mne ide v pohode
1. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz
no do kelu a co mas aky prehliadac?
1. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz
chrome :slight_smile:
1. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz
hmm...nechapem, rano mi to este islo ok, teraz to zacalo nejako haprovat...a neviem co je s tym :unamused: mozno je to tou najnovsou verziu firefoxu...
1. apr 2010 o 13:05  • Odpovedz
a skusila som teraz aj mozillu a aj ie a vsetko ok
1. apr 2010 o 13:05  • Odpovedz
a co ti vypisuje?
1. apr 2010 o 13:06  • Odpovedz
toto : Je nám ľúto...

... ale váš počítač alebo sieť pravdepodobne posiela automatické dopyty. Vzhľadom na ochranu našich používateľov vašu žiadosť práve teraz nemôžeme spracovať.
Viac informácií nájdete na stránke Pomocník Google.
1. apr 2010 o 13:07  • Odpovedz
a nemas tam policko, kde mas opisat slova z obrazku?
1. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz
nie nemam, preto sa pytam...lebo ked mi daco taketo naskocilo tak tam bolo aj to policko a teraz to tam nie je...
1. apr 2010 o 13:10  • Odpovedz
skus iny prehladavac. teoreticky by si mala mat niekde IE. ak to tam tiez nepojde, tak skontroluj, ci nemas virus a ak ani to nie, tak bude chyba bud niekde medzi stolickou a pocitacom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ked ani to nie :grinning: tak este zistim... ono to bude nieco s posielanim udajov... alebo s tym virusom...
1. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz
no idem skusit....ale ten virus je dost mozny si myslim, kedze neviem ci sem nejake tie ochrany vobec preinstalovali, ked menili verzie :rolling_eyes:
1. apr 2010 o 13:19  • Odpovedz
1. apr 2010 o 13:20  • Odpovedz
mali by ste mat v robote noda. dole pri hodinach zelena ikona.
1. apr 2010 o 13:20  • Odpovedz
cez IE mi to ide uuuplne v pohode :confused:
1. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz
aku mas verziu firefoxu?
1. apr 2010 o 13:23  • Odpovedz
Mne asi klepne
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/napad-pre-adminov/?page=last&post=last&lastref=it - posledni prispevek od Milada2 :sweat_smile: Kdo ji nuti tam chodit??? :confused: :rolling_eyes:
1. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.