• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
tu najnovsiu - 3.6.2
1. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz
mne to ide aj na starej aj na tej novej... vyhod to... godzila je aj tak na hovno. je strasne pomala...
1. apr 2010 o 13:35  • Odpovedz
ale zaujimave, ze doma mi to ide v pohode :unamused: tak co si mam stiahnut?
1. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz
ja som spokojna s chrome. zozaciatku som si nevedela zvyknut, ale teraz mi ta mozilla uz pripada taka neohrabana...
1. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz
dokonca uz IE je rychlejsi ako mozilla...
1. apr 2010 o 13:39  • Odpovedz
Domi, to ti to blbne pokazde??? Mne to dela jen tak nahodile. Ze treba 2x mi to udela error a jednou mi to jde.
1. apr 2010 o 13:40  • Odpovedz
market - mne to robi dnes uz od rana, a to som uz raz resetla aj PC...

maji - stahujem chrome :wink:
1. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz
domi, skus. uvidis... ja som chvilu pouzivala chrome, potom som sa vratila ku godzile, lebo som si nevedela zvyknut a teraz si uz neviem odvyknut. :grinning:
1. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz
maji - uz je to stiahnute, ale som z toho akosik mimo :sweat_smile: ako to funguje? :astonished: :grinning:
1. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz
mam otazku k tomu chromu :sweat_smile: tiez sa tam da tak ako to bolo na mozille,ulozit si najpouzivanejsie stranky? :confused: sorry,ze sa mozno blbo pytam, ale nevyznam sa v tom...dik :wink:
1. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz
jasne domi, daju sa ulozit zalozky.... a daju sa synchornizovat s mozillou nejako.... ak mas nejake otazky ohladom chrome, som ti k dispozicii - ale radsej olnline na dakom chate, bude to rychlejsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemas gmail? ze by sme sa spojili cez google wave, tam sa aj obrazky daju davat....

ja mam chrome uz par mes a mozillu pouzivam iba kvoli radiu - na chrome este nie je add on na pustanie mojho oblubeneho radia....
1. apr 2010 o 14:14  • Odpovedz
a tej milada2 by to co pomohlo keby bola v snazilkach? ved nemoze otehotniet (nesmie).... ci by navrhovala nazov Nemozeme otehotniet? lenze ako uz len spominala, niekto nema problem s otehotnenim, ma problem dieta donosit
1. apr 2010 o 14:16  • Odpovedz
domi, ja si davam oblubene stranky na panel... vedla pola, kde zadavas adresu, je hviezdicka a to si len stlacim, vyberiem, kam to chcem ulozit - v tomto pripade "Panel so zalozkami", das si to upravit, ak tam mas nejaky dlhy nazov, tak to skrat a hotojo
1. apr 2010 o 14:18  • Odpovedz
nooo gmail nemam, jedine tak cez chat na FB mozeme :sweat_smile: no ja som taky neznalec co uz so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jani tak ak ta mozem poprosit ako si skopcim tie zalozky z mozzili na chrome ( FB to isti :grinning:) ? dik moc :wink:
1. apr 2010 o 14:18  • Odpovedz
ak chces importovat vsetky zalozky, tak si ich musis dat zalohovat alebo exportovat na mozille najprv. pockaj, kuknem ako a napisem.
1. apr 2010 o 14:21  • Odpovedz
majusik - vdaken velky, lebo sak vies, ze ja a technika sa moc nekamosime :grinning: :wink:
1. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz
oka. takze v mozille si das: zalozky - spravovat zalozky - exportovat html - otovri sa ti okno, kam to ulozit, daj to napr na plochu, to je jedno, len aby si to lahko nasla

otvoris si chrome, das si uplne na boku, ako mas pole na zadavanie adresy, tak tam je taky klus (pre kutilov :grinning: na matky :grinning: ) tam daj spravovat zalozky - nastoje - importovat zalozky a vyber ten subor, co si si ulozila
1. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz
nezabijaj ma, ale ja som si to uz presunula :sweat_smile: :zipper_mouth:
ale vdaka :wink:
1. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz
:grinning: aspon som si precvicila pisanie :grinning:
1. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning:
ale este mam otazku...ty mas ten chrome v SK verzii ci v EN a dalsia, ze kde najdem nastavenie kontroly pravopisu? :zipper_mouth:
1. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz
tak ja som si tie zalozky na chrome synchronizlovala uuuuuplne inak.... sa ma to rovono opytalo ci chcem synchronizovat zalozky s mozillou alebo safari :grinning:
1. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz
kontrola pravopisu v prehliadaci? to pouzivas? ja nie, lebo tak jednak mam EN verziu a druhak na nete pisem bez diakrtiky, takze naco :grinning: a pozeram, ze ved aj ty pises bez diakrtiky, tak na co to sces? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 14:42  • Odpovedz
ja mam sk verziu a pravopis mi zacal sam od seba kontrolovat odzaciatku...
1. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz
jani, mne to spravilo 1x tak, ze sa ma opytal. potom ked som presla spat na godzilu a zase spat na chrome, tak sa ma to uz nepytal, aj ked som to mala cistu instalaciu... :unamused:
1. apr 2010 o 14:47  • Odpovedz
jani - ja to chcem vypnut, lebo ked pisem mi to stale podciarkuje slova cervenym :rolling_eyes:

ja mam asi EN verziu, nie asi ale urcite :grinning:
1. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz
Jani, ve slovenstine nejde nastavit kontrola pravopisu pri psani bez diakritiky? Ja to teda mela chvilku, ale prislo mi to desne otravne. Mam odpor k cervenym vlnovkam :grinning:
1. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz
fuuha vidim to tak, ze ked pridem domov tak aj tam budem instalovat google chrome :sunglasses: maji mala si pravdu, je to ooovela lepsie ako mozilla :wink:
1. apr 2010 o 14:58  • Odpovedz
da sa to aj manualne dako nastavit.... mna sa to raz spytal, sikovna som si dala "skip" - ze co sa budem zapodievat dakymi blbymi otazkami, predsa instalaciu zvladnem sama a potom si to tam nahodim.... ale kolega mi to dako nastavil, ze to slo... lebo aj ked som si to odinstalovala a znova nainstalovala, tak furt si to pamatalo nastavenia...

heh, pozeram, ze mi to robi cervene vlnovky.... ja som si to nikdy neuvedomila :sweat_smile: asi preto, ze to beriem ako samozrejmost, kedze mam aj textove editory v EN.... inak, divne je, ze mi to podciakruje iba niekedy.... no nic, kaslem na to, vydrzim...

domi, ved o chrome sme tu s majkou uz neraz mali debatu a odporucali sme to terke, ktorej blbla opera.... ja by som chrome uz nevymenila.... aj ked, citala som v dakych diskusiach, ze najnovsia opera je rychlejsia ako chrome.... ale Operu a IE som nikdy nemala rada
1. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz
hiva uz nema foto z OP ale normalnu foto.... no konecne :grinning:
1. apr 2010 o 15:42  • Odpovedz
jani - no tak mne to trosku trva, kym si nieco uvedomim, ze je lepsie ako sa na prvy pohlad zda :sweat_smile:
fakt som spokojna, hned je to lepsie a ovela rychlejsie to je fakt...

no viem, ze sa to da nastavit, ale kde? lebo ked pisem da sa, ze kliknem a tam to odfajknem, ale ked to otvorim znova, tak to uz nie je ulozene, cize opat musim manualne odhacknut :confounded:
1. apr 2010 o 15:44  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.