• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
aj ja... je nejak dlho ticho, tak asi vymysla o5 nejaku "inteligentnu" odpoved
2. apr 2010 o 23:03  • Odpovedz
dani, na tvojom mieste by som nenapisala, ze fotku si "zapozicala" ale ukradla :grinning: ked si niekto nieco poziciva, tak o tom je vzdy informovany clovek, od kt. poziciava, no ona ukradla :grinning:
2. apr 2010 o 23:09  • Odpovedz
tak neviem ci ja diddi nechapem, alebo ona nepochopila ze na tej fotke nebola dadulka, lebo pise ze majka urobila preslap, ked zverejnila jej fotku na forum, ale ved to nie je jej fotka
2. apr 2010 o 23:14  • Odpovedz
diddi je pizda..... a teraz som sa rozhodla, ze ked uz sa bude dat blokovat konkretny pocitac (snad to pojde aj na iPhone, kt. diddi pouziva) tak bude bloknuta okamzite! lebo vsade vyryva uz rok/y, takze dalsiu sancu ukazat, ze vie byt aj normalna mat nebude.... ved kazda jedna z adminiek sa s nou uz natahovala....
2. apr 2010 o 23:17  • Odpovedz
jani zablokovat, prefackat a nikdy nedovolit pristup na mk :angry:
2. apr 2010 o 23:20  • Odpovedz
musela som jej este posledny krat napisat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 23:25  • Odpovedz
hahaha, diddi je na seba uplne ze pysna, ze poradila dadulke, ze sa ma uradne stazovat :grinning: :grinning: heh, akoze dadulka sa ma stazovat: ukradla som fotku, vycapila som ju do fora, zalujem teda prevadzkovatela fora za to, ze nelegalne vyuzil foto, kt. som ja ukradla? :grinning: :grinning: mohla by vystopovat tu realnu babu, ktorej ta fotka patri - ze ked chce byt uzitocna, tak nech je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 23:31  • Odpovedz
ja tiez. jani nemozme jej prispevky dalsie mazat? ved ona to bude rozoberat zase 3 dni, alebo radsej nereagovat
2. apr 2010 o 23:31  • Odpovedz
ahaaa maji, takze ty si urobila neskutocny preslap tym, ze si dala tie linky s tou fotkou do fora... no ja sa poserem asi :zipper_mouth: :grinning:
2. apr 2010 o 23:33  • Odpovedz
dani - mazat a neragovat :grinning:
2. apr 2010 o 23:33  • Odpovedz
jani ok :wink:
2. apr 2010 o 23:35  • Odpovedz
mozem zmazat polovicu jej posledneho prispevku za odbacanie od temy?
2. apr 2010 o 23:36  • Odpovedz
hups, tak ja najskor konam az potom citam :zipper_mouth:

dani, co takeho si vyviedla v avione v nexte? :grinning:
2. apr 2010 o 23:38  • Odpovedz
co tam psaly? :grinning: to je konec už :grinning:
2. apr 2010 o 23:41  • Odpovedz
jco pisala diddi?
Jani nechapem, avion-next
2. apr 2010 o 23:41  • Odpovedz
ze keby ta nepoznala a nezazila tvoje vyjadrovanie v nexte v avione... tak neviem co... zabudla som
2. apr 2010 o 23:42  • Odpovedz
pisala nieco ako: danu, ako keby som ta nepoznala osobne a nepoznala tvoje vyjadraovanie a nezazila to v avione v nexte
2. apr 2010 o 23:42  • Odpovedz
ja som sa s nou stretla v avione? osobne sa nepozname, videla som ju parkrat, ale v avione v nexte nie :confused: mozno ona mna :confused:
2. apr 2010 o 23:44  • Odpovedz
kaji - furt dookola to iste, diddi alebo bzuco pisali: "niekomu tu uz riadne zasibava, ale nie su to uzivatelky :zipper_mouth: :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:"
2. apr 2010 o 23:44  • Odpovedz
teraz som zmazala, no vidis danu a o tomto co si si zmazala som pisala. Koho som urazala v nexte? :sweat_smile:
2. apr 2010 o 23:45  • Odpovedz
heeej, nestiham citat :grinning: co bol ten dalsi prispevok od diddi? :grinning:
sa mi vidi, ze ona byva tiez v biskupiciach... nie? sa mi zda, ze na streche som to citala.... uff, esteze neviem ako vyzera - podla oka sa to neda zistit - lebo ak by som ju spoznala, musela by som jej dat facku :sweat_smile:
majka, o jeden vyssie som ho napisala
2. apr 2010 o 23:46  • Odpovedz
hehe, tiez to nestiham citat... bud citam to a mazem alebo citam toto :grinning:
2. apr 2010 o 23:46  • Odpovedz
Napisala toto
no vidis danu a o tomto co si si zmazala som pisala.
2. apr 2010 o 23:47  • Odpovedz
ta holka je fakt magor :confounded: danu, buhví, s kým si tě spletla.
2. apr 2010 o 23:48  • Odpovedz
já taky nestíhám, peču beránka :grinning:
2. apr 2010 o 23:48  • Odpovedz
dalsi prispevok
danu,neviem sa ubranit pocitu,ze naschval mazes moje prispevky...tak prestan byt ako male decko a vymazat a vymazavat!....fakt inteligentne!
2. apr 2010 o 23:52  • Odpovedz
posledne 2 prispevky diddi:
" :grinning: :grinning: :grinning: "
a
"danu, neviem sa ubranit pocitu, ze naschval mazes moje prispevky. tak sa prestan spravat ako decko a nevymazavaj"
2. apr 2010 o 23:53  • Odpovedz
mam sto chuti napisat diddi, ze nie len ty jej vymazavas prispevky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 23:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.