• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
ja nekopirujem nikdy... teda na streche ano. ale na koni nie, lebo tam nemam cas sa s tym piplat :grinning: vcera som narazovo zamkla zo 6 tem a prekopirovala prispevky iba z 1, bo ma o to poprosila uzivatelka....

no ja neviem, mne sa to nikdy nekopirovalo 2x tak ako vam, tak neviem ci to uz ide... mne to islo od zaciatku :grinning: ze iba IP adresy staci vymazat a je to...

nika, vitaj naspat :slight_smile: na streche bol pokoj, nic zaujimave sa nedialo :slight_smile:
12. apr 2010 o 21:59  • Odpovedz
jani - to tvoje "vytaj" mi az oci kole :sweat_smile: :grinning:
12. apr 2010 o 22:00  • Odpovedz
akurat som chcela napisat janke ze vytaj :grinning: , Janka to ma urcite od jednej uzivatelky, ktora zase dnes cely den ypsilon nepouziva, ale len makke i :sweat_smile: :grinning:
12. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz
a do riti.... pre boha.... co sa to so mnou deje? pomooooooooooooooooooooooooooooooooc.... ospravedlnujem sa velmi, velmi.... no vyhovorim sa na blbu klavesnicu - som leniva vytiahnut si meča z tasky tak som na PC a je tu desna klavesnica + na jarnu unavu - som daka otapena + ze mam nizky tlak - 95 na 60 :grinning: :grinning: ale aj tak ma to neospravedlnuje.... ach, vy ma uz nebudete mat rady :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz
domi, si to mala upravit hned... hanba miii... idem pozriet co noveho v skupinke a potom radsej prec, lebo taketo zloby robit.... :cry: :cry: no ja nezaspim
12. apr 2010 o 22:18  • Odpovedz
Bre ranko :slight_smile:

ale jani, sak co chybicka se vloudila, stava sa :wink: prosim ta a preco by sme ta nemali mat za to rady? :astonished: si spomen na tu moju Ip, co som vtedy poslala, same pravopisne chyby som tam mala :pensive: a ty si ma tiez nevysmiala a neprestala sa so mnou bavit a mat rada ci sa mylim??? :confused: :grinning:
13. apr 2010 o 08:48  • Odpovedz
ja som si robila srandu s tym, ze ma nebudete mat rady kvoli tomu :grinning: :grinning:

ozaj, ako tricko? ides si teda dake kupit? cez e-shop alebo nazivo?
13. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz
este ze tak :wink: :grinning:

no tricken chcem, asi si objednam z e-shopu, ale az po vyplate, cize niekedy buduci tyzden a zober si to XS, snad mi to bude dobre :sweat_smile:

a jani - kuk please moj prispevok zo vcera v teme co s touto temou a albumom? dik :wink:
13. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz
domi, kuknem, ale poobede az.... nestiahcky... f(r)aktury :rolling_eyes: :angry: :confounded:
13. apr 2010 o 11:17  • Odpovedz
jani, v pohode, ked budes mat cas, neponahla to :wink:
13. apr 2010 o 11:24  • Odpovedz
neviete niekto na koho naraza? :astonished:

latunka (čeká miminko, termín má v červenci 2010 (26. tt)) - Včera v 15:55
Ahoj, jen mě tak napadlo, když čtu seznam adminů,kam se vlastně má člověk obrátit,když má výhradu vůči postupu některého z adminů a nechce to tady řešit založením tématu? Jestli je třeba někdo "hlavní admin" nebo tak něco? Moc děkuju za odpověď.
13. apr 2010 o 11:53  • Odpovedz
Caute po uz ani nie po 100 ale po 300 rokoch. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co noveho? :slight_smile:
13. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz
cauko nezvestna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ze sa tu aj ukazes, hanba ti! :astonished:

nove asi nist, dneska mam den blbec uz od rana :frowning2: a ty co?
13. apr 2010 o 12:30  • Odpovedz
a co sa deje? ja celkom fajn den. poslala som par mailov na ponuky na okna a dvere, tak som zvedava, kto sa ozve. v podstate uz mame vybratych, len cakame este na cenu. :slight_smile: a dnes idem kupit matko krbovy komin. :slight_smile:
13. apr 2010 o 12:34  • Odpovedz
alee od rana sa mi dari, najprv idem v narvatom buse, sedi predo mnou total debil :angry: , ktory mal sedadlo uplne na mojich kolenach a nado mnou stala tehotna pani a pustit som ju nemohla, lebo som tam bola zakliesnena... pak ked sme konecne dorazili (samozrejme, ze bola zapcha) chcem vystupit ako civilizovany clovek nemozem, lebo ta tehu pani sa nemohla pohnut jak ju tam pomackali, tak som vystupila stylom skoc ak chces vystupit :grinning: a nakoniec som este 10 min stala na elek. zastavke, lebo sa nedalo prejst na druhu stranu ulice...tot vsio :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz
aha, a od koho teda budete mat okna? a kam ide matis kupovat komin? :slight_smile:
13. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz
okna budu od inconu asi. mame ich aj tu doma a sme spokojny. stale ako nove aj po skoro 10 rokoch. komin ide kupit do presporu.
13. apr 2010 o 12:51  • Odpovedz
ten incon mi nieco hovori...a inak vasi ako dopadli s tymi oknami? vyreklamovali to ci nie? lebo si to nejako nepamatam :sweat_smile:
13. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz
vyreklamovali. dosli to tam spravit nejak, ale dalsie okna uz od nich nebudu brat v ziadnom pripade. budu mat sice polovicu okien inu, ale nevadi. teraz davali len dopredu.
13. apr 2010 o 12:59  • Odpovedz
aha, no ved jasne...oni mali tu firmu zo senca tusim, ze?
13. apr 2010 o 13:01  • Odpovedz
hej, slovakokno sa volali, ci jak
13. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz
jasne, uz si spominam...a co porabas dneska?
13. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz
dnes ani nic v podstate. poslala som tie maili, robila som si domacu ulohu, periem a tak :slight_smile:
13. apr 2010 o 13:29  • Odpovedz
a kurz co? ako sa to vyvija? no jo prat by sme mali aj my a zitra dorazi aj riso, takze prinesie dalsie spinave veci :rolling_eyes: ale na druhej strane, konecne budem mat fonik :sunglasses:
13. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz
kurz dobre. zatial som spokojna. aj ked som dnes pri pisani ulohy bola z toho debil. :D ale ak sa podari a dokoncim ten kurz, tak pojdem este asi aj na mzdy.
13. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz
ale jasne,ze ho dokoncis :wink: to je ten kurz kam aj peta pojde ( co sa tyka miezd)?
13. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz
tusim hej. jej som posielala este jeden kontakt, kde robia kurz na mzdy, ale to je v petrzi, tam mne sa chodit nebude chciet.
13. apr 2010 o 13:49  • Odpovedz
pomooooc, chrome mi zacal vsetko prekladat do anglictiny :astonished: aj ked si tie preklady zavriem tym krizikom, ked prejdem na dalsi obrazok v albume, zas sa to objavi... aj ked dam prekladat zo slovenciny do slovenciny, tak po reloade stranky alebo ked idem na dalsiu stranku, tak sa to zas na english nastavi... temy sa mi prekladaju, prispevky, reklamy, popisy albumov.... maji, si tu este? :confused:
13. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz
som. ja som si to nejak vypla. tusim na pravo bolo take nieco, ako nikdy neprekladat alebo take nieco.
13. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz
ooo, dakujem maji, som si to nevsimla.... je moznost Translate a Nope, tak uz som si dala nope a fici to... diky, diky....

a vitaj po storociach medzi nama :grinning: a neviem ci vies, tak na koni si clenkou sukromnej skupiny Skupinka... myslim, ze si sa tam este neobjavila tak neviem ci neobjavila bo nebol cas alebo neobjavila, ze nechcela si sa objavit alebo neobjavila, bo si o tom nevedela :wink:

inak, neviete niekto ci sa daju rifle zuzit - ale iba na páse? :confused: a tak nejak pekne aby to nebolo vidno? bo som si v chvate skusala rifle a hned ich aj kupila a su mi velke trochen, musim si ich furt vytahovat vyssie.... a nenosit ich je skoda, kedze stali par desiatok evri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.