• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
pak si please kuk Ip co som vam preposlala :wink:

jani - myslim,ze sa daju zuzit, mne tak mama kedysi zuzovala, ak si dobre pamatam :unamused: ale tak ja nosim v kazdych rifliach opasok, lebo su mi vzdy vsetky v pase velke :rolling_eyes: a prave dnes som zistila, ze urgentne potrebujem move jeans, lebo tieto su uz veelmo strasne...

a inak ad majka a sukromna skupina, sak som ju uz zvozila, ze preco nas nepride aj tam kuk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

9999 prispevok :astonished: :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz
jani, domi. ja som tam uz par krat bola, aj som pisala, ale nechce sa mi pisat aj tu a aj tam. a teraz nejak nebolo casu pisat ani sem.
13. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz
jasne, jasne, chapem.... a ozaj, anglictinu si uz zabalila, ci este chodis?
13. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz
anglinu som zatial odlozila. toto je pre mna momentalne prvorade, lebo to bude ak sa postasti aj moj hlavny zdroj obzivy. :grinning: a to by som ani nestihala, lebo anglinu som mala od 19:00 do 21:00 a toto mam od 17:30 do 20:30.
13. apr 2010 o 14:24  • Odpovedz
aha, takze potom chces robit uctovnicku, alebo zamestnat sa vo firme ako uctovnicka?
13. apr 2010 o 14:26  • Odpovedz
chcem sa zamestnat ako uctovnicka a popritom robit uctovnictvo.
13. apr 2010 o 14:28  • Odpovedz
maji - ty budes fantozzi v zenskom prevedeni :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie srandujem :wink:

booze dneska je hrozne pocasie, straasne leje :rolling_eyes:
13. apr 2010 o 14:30  • Odpovedz
mna to ucto bavilo volakedy a bavi ma to aj teraz v skole. len potom som sa nechala nalakat na lepsi zarobok :grinning: a bolo po ucte, ale kedze mame situaciu taku aku mame, tak som rada, ze som sa na to zase dala. :slight_smile:
13. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz
no mna teda nebavilo vobec :grinning: ja som ho vzdy na skole len pretrpela, proste kombinacia ja a cisla nejde k sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 14:44  • Odpovedz
maji, ty si mala ist na OA :grinning:

ja som na tom tak ako domča - ucto som vzdy pretrpela :grinning: teda v 2. rocniku som ucto mala rada, lebo ucitelka bola super, vysvetlila pomohla, nechapala som, znova vysvetlila.... stihala som, tak som to ucto zniesla.... a potom v 3. rocniku nam zmenili ucitelku a ta zacala este aj zosity znamkovat a tam to prislo.... srala som na to, ze tie uctovnicke "téčka" maju byt pravitkom, sak reku je to moj zosit, moja vec ako pisem... a ja som ani zosit nemala, mala som karisblok a do toho som si zakladala papiere.... to bola prva vec, kt. ma znechutila.... dalsia vec bola: nejde vam to? nestihate? nevadi, doucte sa sami.... potom ochorela na 4 mes., prisla pred uzatvaranim znamok stylom: napiseme si pisomku, podla nej budem uzatvarat znamky... takze fasa.... pre mna bol uspech, ze som z ucta zmaturovala tym to pre mna skoniclo.... viem, ze som si vytihal zly priklad - mala som zasoby :confounded: ale viac neviem nic.... viem cisla uctov ako Material na ceste, dodavatelia, odberatelia, material na sklade, bankovy ucet a eto vsjo.... jednoduche ucto ma velmi bavilo, lebo som tomu rozumela.... v 3. a 4. roc. som chodila na doucovanie, tam mi to islo, bola som spokojna, no ta ucka sucka ma vzdy tak dodeptala, ze konec.... a moj drahy doteraz nevidel moje maturitne vysvedcenie a ani som mu nepovedala moje znamky - radsej :grinning:
13. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz
vysvedcenie ani nespominaj. doteraz sme s matkom nahnevani... opisala som od neho maturitnu pracu :grinning: pozmenili sme to, aby to nebolo okate. tema bola nieco s internetom, uz si to nepamatam. matko dostal za 1 a ja za 4 za rovnaku pracu, aj som si ju obhajila, na vsetko som vedela odpovedat, co som tam mala popisane a ze im sa to nepacilo, ze to nebolo obsirne... keketi... matko bol vzdy milacikom na strednej a ja prave naopak, lebo sak riaditelova znama... pokym tam on bol, tak bolo super, akonahle sa stala riaditelkou ta podrztaska, tak koniec... :angry: takze ja radsej maturitne vysvedcenie nebudem detom ani ukazovat. :frowning2:
13. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz
ja som mala stastie, ze som si na mature vytiahla na odbornych temu, kde otazka z ucta nebola :grinning: lebo inak by to mozno aj horsie dopadlo, ale tak co hovorili ostatni, ze im na tych otazkach z ucta radili :zipper_mouth:
13. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz
domi, my sme mali 8h pisomku na ucte :confounded:

a na slovencine som si vytiahla otazku c. 1 - triedny mi daval tahat tak, ze som tie otazky videla... vytiahla som si Humanizmus a renesancia v slovenskej a svetovej literature.... uzas, krasa, nadhera, super... vsetci boli s odpovedou velmi spokojni az na moju slovencinarku.... ta nasa slovencinarka zaokruhlovala takymto stylom: "mirka, priemer ti vychadza 1,7 - je to tak medzi 1 - 2 ale skor k tej 1"..... "palo, tebe vychadza priemer 1,3 je to tak medzi 1 - 2, skor k tej 2".... pizda! a ona velmi dobre vedela, ze neznasam rozbory basniciek....ako mozem vediet co skrslo v hlave dakemu zhulenemu basnikovi, ako mozem vediet co tym chcel povedat?! a just ma vyvolavala na toto.... referaty sme si pisali vzdy spolu s kamoskou - vzdy sme ich odpisali z dakej knihy, ona dostala max. 2 vzdy a ja 4! Zle znamky z ekonomiky som si zasluzila lebo som na to srala ale zo slovenciny som si 4 nezasluzila.... toto je strasna krivda... do smrti budem tu (s)učku preklinat!!

maji, podrztaska to je coooo?

ja tiez nebudem detom maturitne vysvedcenie ukazovat.... iba ak znamku zo spravania - ak tam take nieco je :grinning: a este znamku z angliny, viac nic
13. apr 2010 o 16:49  • Odpovedz
podržtaška (napisem s mackenmi, lebo to lepsie vyzera :grinning:) je taka teta, ktora je akurat tak dobra, aby si si o nu oprela tasku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 16:59  • Odpovedz
jaaaaj, tak tento vyraz nepoznam.... poznam to s bicyklom - ze clovek je dobry akurat na to aby si onho niekto oprel bicykel :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 17:12  • Odpovedz
ja som tak podobne na tom co sa tyka nasej uzasnej anglictinarky...ta piiip ( slusne slovo na nu nemam) ma tak neskutocne nasrala, ale akoze ani nie tym, ze sa mi chrbtom otocila, ked som to najviac potrebovala, ale hlavne tym, ze sa pred maturami dusovala, ze ako nam ona na ustnych pomoze ak bude treba a podobne zvasty :rolling_eyes: . a co sa nakoniec stalo, no jednoducho skutek utek a tak dopadla aj moja maturita z AJ :angry: do smrti na nu nezabudnem pizda jedna oravska :zipper_mouth:

a ten vyraz podrztaska pocujem tiez prvy-krat, ale paci sa mi :grinning: tiez to poznam len s tym bicyklom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 18:53  • Odpovedz
Jani, Latunka je mega pizda od nás ze srpnové diskuze, Kája jí vyhostila (po dohodě s ostatními) z tématu, což má i jako zakladatelka právo. Ale to ať ti pak napíše sama Kája. Čekala jsem, jestli si bude stěžovat :sunglasses: To je fakt kráááva :sweat_smile: :zipper_mouth:

Ještě otázka co mi přišla do IP Dobrý ešte raz otravujem. Chcem sa opýtať: Čo môžem urobiť preto aby môj fotoblog bol videný aj v CZ? Ďakujem

Odpověděla jsem, že jediná možnost je pod stejným loginem založit na CZ album znovu, to není proti pravidlům, ne? :confused:
13. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz
akoze ju vyhodila zo sukromnej diskusie? no a? ved lahsie takto vyhostit niekoho kto robi bordel ako tie, kt. sa tam definitivne rozvadia a chcu potom skupinu vymazat alebo aspon odomknut staru, verejnu.... ak ju vyhodila zo sukromnej, tak tam je predsa ako uzivatelka a nie ako admin, takze wtf :sweat_smile:

pod rovnakym loginom sa nezaregistruje,1 login plati pre vsetky SK, CZ, H, D, F stranky a ako budu pribudat ostatne krajiny, bude spolocny login pod vsetkymi.... Fotoblog moze mat buď v SK alebo v CZ, nemoze mat na oboch, tak nech si vyberie....

na angline som mala super ucitelku cely cas.... aj na maturach podrzala, aj co bol v komisii 1 ucitel, tak prisiel ze: hmmm, aku temu mate? a nenapadne podsunul odpoved :grinning: ale anglinu som vedela... dodnes si pamatam ako som sa to ucila cez akademicky tyzden na terase a ficala som na Red hot Chilly Peppers a R. Mullerovi - super sa mi pri tom ucili otazky na styl The Stock Exchange a podobne kravoviny, z ktorych uz neviem nic :sweat_smile:

lenze ja som so skolou nemala moc na vyber - gympel bol o matike, fyzike, chemii, prepadla by som uz v prvom rocniku... potom debilna OA, potom hotelova, lenze ta je na urovni ucnovky.... a potom este stavabna priemyslovska a rozne ucnovky.... eby bola hotelova lepsia, sla by som tam
13. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz
No já nemyslela zaregistrovat se pod stejným loginem, ale přihlásit se pod stejným loginem, to přeci jde. :confused:

No tak já mu jdu teda napsat, že jsem to pokákla (psala jsem mu, že ještě zjistim jak to je, jestli se nepletu) To jsem myslela, že není proti pravidlům. :confounded:

No a to, že si jde Latunka stěžovat, to já se taky jen směju... právě že ona v tom hledá probémy a chce si určitě stěžovat něco ve smyslu, že Kája zneužívá svoje admin. práva :grinning: Jen si malinko neuvědomila, že tohle nemá s adminováním pranic společnýho. To je držka, co si stěžuje na novou verzi, na nová pravdla apod a adminy nemá celkově v lásce. Taky mě přestala mít ráda, když viděla, že se bavim s Kájou a co víc, už jsem taky ,,kukačka" :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 22:19  • Odpovedz
jani a na aku strednu si chodila vlastne? :sweat_smile:
13. apr 2010 o 22:39  • Odpovedz
ahaaaa.... ale ked sa prihlasi pod svojim loginom na CZ verzii (ale registrovany je na SK) fotoblog sa mu nezobrazi... vyhodi sa mu okno, ze album je na SK verzii, stlaci ok a hodi ho tam....

vsimla som si, ze latunka pindala na nove profilove fotky.... ale ved nech sa prida k tym 10 z Grafy BT a odide na emimino.... odkedy odisli, je pokoj, nik sa proti fotkam neburi
13. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz
holky, prosim vás, já to nestíhám! dvě diskuse :grinning:
já načuhuju na soukromou, a vy se rozkecáte tady :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

no nic - tak jen k té latunce (nebo můžu napsat janocce i do ip, ale snad nevadí, když to napíšu sem) - jako zakladatelka diskuse jsem byla jediná, kdo jí mohl vymazat. a vymazala jsem jí, protože neustále na něco nadávala (nová verze, pravidla, admini, profilové fotky - přitom její fotka je ok, tak nevim, co jí vadí), řešila naši soukromou diskusi v jiné veřejné, měla neustále nějaké narážky, nic jí nebylo dost dobré.
my jsme to pak s nikkou už nevydržely a napsaly ostatním, jak se o nás vyjadřuje jinde. pak jsem to pořešila se všema členkama v ip, bylo to takové 50:50, nikdo nebyl myslím vyloženě proti jejímu vymazání, většině to bylo spíš jedno.
já jsem jí pár dní sledovala, jak často se přihlašuje, jestli píše i jinde. protože k nám do diskuse pár dní po tom, co to na ni prasklo, nechodila. ale přihlašovala se několikrát za den, psala jinam, tak jsem ji prostě vymazala, napsala to ostatním do diskuse a všichni, kdo se k tomu vyjádřily, s tím souhlasily nebo s tím neměly minimálně žádný problém.
však se můžeš k nám do diskuse podívat.
případně ti můžu přeposlat i zprávy, jak se k tomu stavěly ostatní členky. ale je jich určitě více než 50, takže myslim, že je to ztráta času.

v tomhle je krása soukromých diskusí, že tam můžeme mít jen toho, koho chceme. a latunku tam prostě asi víc lidí nechtělo. z jasných důvodů.

tak že ji moc pozdravuju, jestli si bude stěžovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a teď si jdu stěžovat já - objevila jsem ve vagabondu úúúúžasný botky, bohužel stály 1690,- a já už jsem si tento měsíc koupila spoustu věcí, tak jsem asi ostrouhala. :angry:
13. apr 2010 o 22:45  • Odpovedz
maji, na OA som chodila, to bolo mensie zlo ako gympel :grinning: na OA som aspon zmaturovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kaji, ak mas k tomu daku komunikaciu fwdni mi to, prosim.... bud do Ip na novu verziu alebo na mail.... vdak :wink: ak zakladatel suk. skup. niekoho vyhodi, tak to je ok podla mna... teda, jej ani tak nevadi, ze si ju vyhodila, aj ine je vadi :confounded:
13. apr 2010 o 23:06  • Odpovedz
este k topankam.... no 1 690 je a topanky v pohode (podla mna)..... ale z uplynulej vyplaty som si kupila uz gumaky (holinky), tenisko-topanky a tenisky, dokopy tak za cca 170e, ale este som neskoncila (potrebujem este dake nieco na styl balerin.)... ale uz by som mala, bo skrachujem... ale som si povedala, ze to si kupim dake za 40e maximalne.... a okrem topanok som si aj rifle kupila a 3 tricka.... a aby toho nebolo malo, po dlhom case som si pred par dnami pozrela stanky Victorias secret a dnes som na MS objavila, ze sa robi/la hromadna objednavka, tak je to pokusenie velke...
13. apr 2010 o 23:12  • Odpovedz
jani, to jo, 1690,- je v pohodě. já kupuju boty poslední dobou jen u vagabondu apod., tak vím, že ta cena je tam vyšší. ale zase se to vyplatí, je to jiná kvalita a vždycky mi dlouho vydrží a jsou pohodlné.
párkrát jsem udělala tu blbost a koupila boty u deichmana apod., takové ty "umělé"... nosit se to nedá, protože se ti ty boty neroztáhnou, takže mě to různě tlačí. je to třeba špatně ušitý, takže mě někde tlačí ten spoj, až to mám do krve.
a nehledě na to, že se v těch umělinách hrozně potí nohy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

akorát jde o to, že jsem tento měsíc utrácela fakt hodně, takže ty boty už by byly fakt přes čáru. ale jedeme zítra do metropole znovu, takže se obávám, že je stejně nakonec koupím.
já nový botky potřebuju, vydržela bych ještě měsíc, ale zase se bojím, že už nebudou mít moje číslo. a jsou pro mě fakt ideální.
no uvidíme :grinning:

můžu vědět, co ještě jiného latunce vadí? jako v souvislosti se mnou? :confused:
14. apr 2010 o 00:29  • Odpovedz
v Prievidzi otvorili pred par mes. Deichman, tak moja mama nadsena tam isla, ze konecne normalna obuv, kupila si tam papuce na doma, nieco na styl ortopedickych drevakov... lenze to neboli drevaky ale "gumaky" a ten vrch, kde sa noha zohyna popukal, mama nestastna, ze sak je to nove, z dobreho obchodu... som sa pytala ze z akeho a ked povedalala Deichman, tak som jej to vysvetlila :grinning: aj ked, v deichmane maju tiez dobre topanky ale len tak vzadu (teda, aspon na SK byvaju znackove topanky - Lacoste, Puma, Adidas... vzadu).... mna stve, ze mam 2 velmi pekne, nemoralne drahe lodicky (talianski vyrobcovia si vedia obuv nacenit), kt. takmer vobec nenosim, strasne som spohodlnela.... ja som taka krava, ze si kupim niekedy aj strasne drahe veci a potom ich nenosim... pred 2r. som si kupila cizmy, v akcii zo 7500 Sk na 1999 Sk.... su na opatkoch... ak som ich mala na nohach 5x tak je vela... a uplynulu zimu som ich ani z pivnice nevytiahla :pensive: Az tak ma to nestve, lebo boli lacnejsie ako cizmy od Batu a s batom mam velmi zle skusenosti....

to poznam, ze ked si nechcem nieco kupit lebo je to drahe... potom ma to tak serie, ze chodim okolo toho obchodu casto, tyram sa az do chvile, kym to kupim... tak som si kupila aj cizmy vlani v januari.. strasne sa mi pacili ale boli strasne drahe... raz som sla do obchodu s tym, ze "aj tak nebudu mat moje cislo"... mali... tak som si ich vyskusala.... tak som si ich kupila :grinning: :grinning:

ad latunka - to, co bolo aj v Ip, kt. si mi fwdla - cosi s prispevkom o tricku.....
14. apr 2010 o 01:11  • Odpovedz
bre ranko

jani - trosku ta poopravim co sa tyka hotelovky :sweat_smile: ja mam skoncenu hotelku (5 r. - z toho ziadne,ze 3 + 2 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ja mam vystudovany hotelovy manazment (teda podla papierov, ktore su aj tak prd platne) a vobec to nebola ucnovka.SOU bolo na opacnej casti nasej skoly a mali uplne iny studijny plan ako my. Oni mali tyzden skoly a potom tyzden prax. My sme mali denne vyucovanie a potom bud na zaciatku alebo konci roka (podla toho ako to vyslo na danu triedu) sme mali suvisilu prax - najdlhsie som mala 6-tyzdnovu a to som bola v Tatrach, v hoteli Patria...robili sme si v restike a bare, ale tak to sa dalo cakat, predsa nas neposadia na manazerske stolicky :grinning:

Ale musim povedat, ze som spokojna, keby som mala ist do skoly opat vyberiem si hotelovku :astonished: jednak kvoli matike, potom kvoli jazykom + teraz co som sa dozvedela chodia na prax aj do zahranicia, naposledy boli v Moskve ( my sme boli "len" v Tatrach :angry: ) A dokonca som praxovala aj v hoteli Bellevue - v Starom Smokovci -akurat teraz cez vikend tam mali svadbu bratislavski bohaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ad topanky - radsej pomlcim, musim si este jedny topanky kupit som zistila, lebo ked si chcem dat v dazdi taku slusnejsiu kabelku, potrebujem nejake slusne a hlavne nepremokave topanky, lebo tenisky mi k tomu moc nepasuju :rolling_eyes:
14. apr 2010 o 08:43  • Odpovedz
bože, kauza tričko :rolling_eyes:
jani, psala jsem ti teď ještě do ip na koníkovi, že jsem si vlastně večer uvědomila, že tohle ale nemá s adminováním nic společného, jedná se čistě o uživatelský spor, tak mi přijde trochu postavený na hlavu, abys to řešila.
taky jsem psala, že pokud to řešit chceš, tak beze všeho. já jen, že je toho na čtení docela dost a týká se to pouze toho, zda si nechat jednu konkrétní uživatelku v diskusi nebo ne.

a s tím tričkem - jak mám v albu to růžové "přijdu hned, jsem na houbách", tak ona chtěla vědět, odkud je. a já jsem zase nechtěla veřejně napsat, odkud je, protože by ho pak měla každá (to bylo ještě v nesoukromé diskusi). kdo napsal do ip, tomu jsem odpověděla, ale do tématu jsem to uvést nechtěla.
ona se na mě hrozně naštvala a od té doby spolu vlastně nekomunikujeme. ale to nebyl ten důvod, proč jsem ji smazala z členů.

jako přijde mi to jako šílená malichernost na to, abys to řešila a abych já se tady z toho zpovídala :zipper_mouth:

ad boty - normálně mě vyloženě ponoukáte k tomu, abych si je koupila :grinning: :grinning: :grinning: mně se o nich i zdálo :frowning2: já je chci, chci, chci - budou se mi totiž hodit ke kočárku :grinning:
14. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz
kajo - hod foto topanok a my ti povie, ze ci na 100% ano :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz
domi, ja len 1 vec, potom docitam... ja viem, ze HA nie je ucnovka, len v PD je to na takej urovni, lebo tam ucia ucitelia z ucnovky aj je to vlastne v 1 areali... ako ja som nechcela znevazovat HA, to som iba o PD pisala
14. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.