• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
autor
jaj... heheh... hmm, ale ja neupratujem nejako systematicky, skor tak ked mi nieco padne do oka a mam pocit, ze tu uz nie si :sweat_smile:
12. feb 2009 o 22:02  • Odpovedz
som aj nie som, ked Drobec zavola tak musim utekat prec :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2009 o 22:05  • Odpovedz
emjee aj odo mna pre teba, manzela a maleho matejka gratulacia...nech sa vam dari a nech maly pekne rastie:slight_smile:) :dizzy_face:
13. feb 2009 o 09:06  • Odpovedz
autor
prave som si vsimla, ze uz mi do odoslanej posty nechodia uvodne pozdravno-uvitacie IP :grinning:
13. feb 2009 o 18:13  • Odpovedz
ikke blahozelam ti, mala by som kuknut ci mne napopak nezacali pribudat :grinning:
13. feb 2009 o 19:15  • Odpovedz
neviete niekto ako krista a jej pc? uz som ju tu davnejsie nevidela :frowning2:
13. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz
autor
pri tomto som dnes takmer cvrkla do gati
http://www.sme.sk/c/4306783/hiphop-pre-fica-aj-tak-sa-da-podporit-politik.html
(hlavne ten druhy videoklip - piesen)
:sweat_smile:
to by sa malo uvadzat ako priklad k:
Neurážaj ostatných členov fóra a nevyvolávaj hádky. Každý má právo na svoj názor ale nemal by ho vnucovať ostatným. Ak chceš niekoho skritizovať, urob to slušne bez nádychu pohŕdania.

tak sorry, nechcela som vnucovat svoj nazor, ale potrebujem sa s niekym podelit, bo s mojim muzom nemozem :frowning2:
:grinning:
13. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz
ikke v robote som to cely den obchadzala kedze tam mi videa nejdu a doma som na to skoro pozabudla, este ze si pripomenula...splnilo ocakavania:slight_smile:))
13. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz
emjee vitam ta opat v praci:slight_smile:)))

idem dakde pohladat si si uz daco popisala, napr. do vrazd :grinning:
19. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz
Ahojky, tak vítám Emjee s Matejkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sice tady ještě nebyla, ale už maká jako ďas :grinning:
19. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz
toto je sranda
20. feb 2009 o 12:16  • Odpovedz
modra je dobra,/b>
20. feb 2009 o 12:35  • Odpovedz
ja nemakam :sweat_smile:
hladame si s Matejom rezim, zatial mi visi 24h denne na ciciku, ani za svet nechce byt v postielke
22. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz
emjee, my sme hladali rezim 6 tyzdnov a teraz hladame spanok :grinning: :confounded: :zipper_mouth:
neboj napr nas Alex je teraz napapany do 10 min a tiez zo zaciatku nie a nie sa odsat :grinning:
jaj a tiez to mame podobne, kosik, postielka nie su priatelia, ked tak u na sv posteli alebo este ako tak aj v lehatku :grinning:
22. feb 2009 o 21:07  • Odpovedz
mna vcera seklo v krizoch...v robote ledva obsedim, furt vsavam prechadzam sa...nemate nejaky babsky liek na to? zatial som rozhodnuta na to vecer pouzit fen s difuzerom :grinning:
23. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz
anax, dobré je spát na "ježkovi". bývá to kus látky a na tom jsou takový píchavý kolečka. nebolí to, je to celkem i příjemný.
nelezla bych s tím do horké vany. spousta lidí to nahřívá, ale pak většinou z tý vany už ani nevyleze.
23. feb 2009 o 14:10  • Odpovedz
no do vane ani nepojdem, to ani omylom...to uz viem:slight_smile:))

nemam takeho jezka doma, aj ked viem co myslis...skusim ten fen s difuzerom :grinning:
23. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz
tak spi na hrášku :grinning:
23. feb 2009 o 14:21  • Odpovedz
autor
taktak...horka vana radsej nie, lepsie je teplo ale SUCHO! nahriaty uterak, fen, u nas dostat v obchode skvelu vec - vankus s ceresnovymi kostkami, ktory zohrejes v mikrovlnke a prilozis na seknute miesto.
mna teda v krizoch nikdy neseklo, len ma bolelo, zato zaseknuta v krku/pleci byvam pravidelne. par paralenov a drzanie v teple to vacsinou spravi.
este je skvely borievkovy (jalovcovy) krem, neviem, ci to predavaju normalne v lekarni, my mame taky od fy. just.
23. feb 2009 o 14:25  • Odpovedz
alebo na fazulke :grinning: :grinning: :grinning:

ono najlepsie by bolo, ked sme pri tom spanku keby som sa nejako podvedome prinutila sa v noci neskopavat, teda neodokryvat...

moja klasicka spankova poloha totiz je, ja na boku a paplon medzi nohaami :grinning: manzel sa mi dnes rehotal, ze ani za svet som ho nechcela pustit, ten paplon, ze napokon ma prikryl castou jeho :grinning: este ze mame kazdy svoj :grinning:
23. feb 2009 o 14:26  • Odpovedz
na netu jsem našla skvělé řešení - kup si kosmodisk :grinning:
ba ne, všude doporučují hlavně být v klidu a teple, nepokoušet se to neodborně rozmasírovat. v případě velké bolesti užít prášek typu ibuprofen nebo nějakou tu mast.
ta jalovcová se dostane koupit v lékárně. je dobrá potom i na nachlazení, mazat na hruď.
23. feb 2009 o 14:28  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

Vítám ikarkulku v adminovském světě :slight_smile:

Holky emjee a zuz teda s tím režimem, no my jsme ho hledali teda strašně dlouho, mám pocit, že nějakej režim má až tak čtvrt roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: když byla malá tak jsem kojila po hodině a spala taky jedině na mě, no hrůza :sweat_smile: teď už je hodnější, naučila se usínat i spát sama v pokojíku, ale stálo to prořvaných nocí :sweat_smile:

Anax ty záda mě mrzí, to je strašná bolest, mě pomáhá jedině ležet, někdy ani to ne, tak polykám prášky a nadávám :confounded:
23. feb 2009 o 14:36  • Odpovedz
krista, díky :dizzy_face:
anax, tak spi v takovém tom pytli, jako mají miminka. ale sežene se to i na dospěláky. v tv shopu tomu tuším říkají televizní deka a je to neskutečně sexy :grinning:
23. feb 2009 o 14:38  • Odpovedz
krista tak lezat si nemozem bohuzial dovodlit a je rpavda ze anis edenie mi nerobi dobre, najlepsie je ked sa prechadzam, doma asik trochu precvicim brusne tance:slight_smile:)) okrem difuzera:slight_smile:)

televiznu deku nechcem :grinning: ale mohla by som sa navliect do obliecky:slight_smile: do nej dva paplony aby bolo z kazdej strany uz by som sa neskopala :grinning: (hlavne ze ma neprechadza humor :grinning: :grinning:
23. feb 2009 o 14:42  • Odpovedz
autor
anax, to skor skus nahradit paplon medzi kolenami vankusom (tak spavaju niektore tehule, cize co sa za mladi naucis, neskor ako by si nasla :sweat_smile: )
23. feb 2009 o 14:47  • Odpovedz
krize su uz lepsie, ani som difuzer nepouzila ale som ich drzala v teple :slight_smile:))

inak vidim to na prvu temu, ktora bude riesenia podla pravidiel cast staznosti:slight_smile:)

http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=25965&vGroupOffset=0&vOffset=180
24. feb 2009 o 08:54  • Odpovedz
Anax doufám, že záda už máš lepší :slight_smile: je mi jasný že válet se nemůžeš :grinning: ani já bohužel už ne :grinning:

Zuz všechno nejlepší k narozkám!!! Hodně štěstí, zdraví, lásky, ať děti rostou a jsou zdravý :dizzy_face:
24. feb 2009 o 08:55  • Odpovedz
krista no hej o daco lepsie bo ich drzim v teple, tak snad to bude len lepsie a lepsie

zuzi, tak ja ti budem osobne, dnes...snad, ak to plati :wink:
24. feb 2009 o 09:19  • Odpovedz
dakujem baby :wink: to icq je potvorske :grinning:
24. feb 2009 o 14:24  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.