• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
já dva linky :grinning:
14. apr 2010 o 23:48  • Odpovedz
si lepsia :grinning: :grinning: ja davam vsetkym slovensku... aj ked to este na kona chceli, furt som im davala odkaz na svadbu, ze sak nech si precitaju....

inak, ja neviem co mi v ostatnom case je... strasne som unavena... asi to bude aj pocasim.... v piatok som spala ked som prisla z roboty a potom od 3 do pol 12 v sobotu, v nedelu od 1 do 11 zas.... dnes som zaspala na gauci uz po spravach a oci mi klipkaju uz 2h, ale ide moj oblubeny serial, tak musim vydrzat :grinning: no a dnes rano som si budik zo 7:44 posunula na 8:33 a vstala som z postele az 8:44 a to som citila, ze by som si este par hod. pospala.... ako ja ked budem mat niekedy dieta, tak neviem ako to vykryjem ak bude placlive a bude chciet byt dojcene kazde 2h... :astonished:
14. apr 2010 o 23:57  • Odpovedz
Brej den

co je noveho? pocasie sa nam nemeni ako pozeram a to som dnes chcela ist na obed niekam von, lebo v kancli mi to uz lezie hore krkom, ale asi z toho nist nebude :confounded:

jani - mi o tom spanku a unave ani nehovor, ja sa kazde rano budim uplne dolamana a to chodim spat v celkom normalnu hodinu a aj tak som rano ako mechom prastena :angry: sa tesim na vikend, ze sa trosku vyspim :sunglasses:
15. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz
ja sa tiez v ostatnom case budim dolamana, chrbat bolavy, uplne tuhy.... neviem co sa so mnou v noci deje.... asi ma fakt beru mimozemstania a robia na mne pokusy a rano ma supnu naspat do postele :grinning:
15. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz
Domi, vidim, ze si sa zapojila do temy UPC alebo Magio :slight_smile: aja ja :grinning: ale tak na rozdiel od teba mam velmi dobre skusenosti s call centrom.... ked sme to objednavali, zenska bola velmi ochotna, poradila, zodpovedala vsetky otazky... vedela viac ako pracovnici v predajni.... to ma prekvapilo, lebo som myslela, ze na call centrach su ludia, kt. o tom nemaju vela info
15. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz
sledujem, no tak aspon niekto :slight_smile: lebo ja z call centrami nemam dobre skusenosti, hlavne teda t-com a t-mobile :confounded:
15. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz
ja call centra casto nevyuzivam, ked som mala T-mobile, vsetko sa dalo vyriesit cez net, s tym som bola velmi spokojna..... s O2 callcentrom nemam dobre skusenosti a s Orange tiez v pohode.... a uplne zle to bolo s UPC...aj sluzby aj call centrum... mali sme problem s netom, tak na call centre, ze dobre, poslu tam technika, ze sa este ozvu... a na druhy den cez den drahemu zrazu volali: dobry den, tu UPC ideme vam skontrolovat internet. Ste doma?... jasne, ze nebol doma a aby toho nebolo malo, tak sa dozvedel, ze ked nepride, bude musiet zaplatit vyjazd servisakom!! ako toto su fakt sluzby.... a ked sme sa ich po 2r. pytali, ze aku nam vedia dat ponuku ak sa zaviazeme na dalsie 2r., tak reku ziadnu zlavu nevedia dat.... sral ich pes, isli sme do Orange teda
15. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz
ja som tiez call centra nevyuzivala, ale hlavne kvoli robote, som tam dost casto volala a bolo to des a hroza..nevedeli mi konkretne poradit a pod, si ma prehadzovali ze telefonu na telefon a nic som sa nedozvedela :confounded:

teraz mam zase dobru skusenost s call centrum VUB banky, tam mi vzdy vsetko vysvetlia aj poradia, cize super. Lebo ja som taka sikovna, ze sa mi podarilo zablokovat si IB :sweat_smile: no co ti poviem...
15. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz
domi, s tym zablokovanim IB vo VUB, to sa aj mne stavalo.... a najsamfasa bolo ked ho cheli odblokvoat a chceli kod daky... a ja v tom momente stres panika, ze ja ho neviem.... ale pani bola mila, povedala, ze pokoj, ze mam cas, ze nech sa skusim rozpamatat :wink:

a v robote sme chceli v "jedalni" tiez net od T-com a bolo to presne tak ako hovoris... prehadzovali z 1 linky na druhu a napokon po par tyzd. sa zistilo, ze nie je mozne v tom byte mat T-com net taky ako chceme....

mBank ma tiez fajn call centrum, aj dobry IB... a T-com a T-mobile maju super stranku, ze fakt sa z nej daju (de)aktivovat sluzby, uhradzat fak., zriadovat inkaso, proste vsetko... a u orangutanov ked sme chceli inkaso, museli sme ist osobne na pobocku :sweat_smile:
15. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz
jani - som rada,ze nejsom sama :sweat_smile: presne tiez som bola v soku, lebo som nevedela, ci zase ten kod nepopletiem a pod...ale boli zlati fakt

no ja zase nemozem T-mobile stranku velmi pochvalit, lebo chcem deaktivovat jednu sluzbu a nejde mi to a na pobocke mi tvrdili, ze nic take nemam aktivne a podobne dristy :angry: pritom mi to kazdy mesiac fakturuju :astonished: hajzlici!!!

ze u orangutanov...som sa nasmiala :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz
a aku sluzbu? uz sa ti podarilo zistit ten kod na pristup na TM stranku? a ked ides do predajne s fak. a ukazes, ze sak mi to fakturujete, tak co oni na to?

domi, to nepoznas - Orangutan a T-debile :grinning:
15. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz
ale nejake minuty naviac ci ako sa to presne vola...kod som zistila konecne :sweat_smile: no ja som bola vtedy v predajni bez fa, cize som im to nemala ako ukazat a teraz sa tam neviem dokopat ist aj spolu s Fa :rolling_eyes:

no nepoznam, ale odteraz to budem pouzivat :wink: :grinning:
15. apr 2010 o 11:57  • Odpovedz
nejde mi do hlavy, ze to nejde zrusit cez net... ako tvari sa, ze ta sluzba je aktivovana a nie je moznost zrusit ju cez net alebo sa tvari, ze vobec nie je aktivovana? sorry, ze sa tolko vypytujem, ale tak chapes, nejde mi to do hlavy, bo som ten portal pouzivala 6r. a furt som si nieco (de)aktivovala, tak mi to nejde do hlavy :astonished:

nuz, to su na fore mobilmania.sk bezne vyrazy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 12:24  • Odpovedz
mne to pise, ze sluzba je aktivna a ze to nejde takto cez net deaktivovat... v pohode, kludne sa pytaj, ja som uz odolna :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jaaj tak to ano potom, ja sa na takych forach nepohybujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 12:31  • Odpovedz
uz chaaaaaapem.... vdak za vysvetlenie :wink:

ja uz tiez moc nie, ale pamatam si z mladosti.... to bola moja najnavstvovanejsia stranka... a 2. nanavstevovanejsia bola mobilmania.cz :sweat_smile:
15. apr 2010 o 12:35  • Odpovedz
nzc...keby si na nieco prisla daj vediet, lebo mne sa tam fakt nechce trepat :confounded:

mobilmaniacka janka :grinning:

ja vobec nie som technicky typ, cize mna take stranky ani nezaujimaju, ale budem musiet pozriet nejake info k tomu mojmu novemu samsungu...
15. apr 2010 o 12:37  • Odpovedz
jaaaaaj, tak takychto ludi by som vrazdila- sorry domi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze si vyberu mobil podla toho aky je pekny a nemaju nastudovane ake to ma funkcie :grinning: toto mi ani nepis radsej, ze si musis pozriet info o mobile, kt. uz mas vybraty, lebo ma chyti triaska :grinning:
15. apr 2010 o 14:06  • Odpovedz
ale jani, ja som si pozrela priblizne ake ma funkcie, len ma zaujimava viac info o nom, lebo som nasla len take povrchne veci :wink: nemboj, nebolo to len preto, ze sa mi paci a berem ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na tej mobilmanii najdem dobre info hovoris? :grinning:
15. apr 2010 o 14:09  • Odpovedz
jasne, na mobilmania.cz najdes najlepsie info.... technicke parametre, recenzie, uzivatelske recenzie.... CZ mobilmania je lepsia, sa mi vidi, ze ma lepsiu databazu mobilov a prehladnejsie porovnavacie tabulky s funkciami
15. apr 2010 o 14:43  • Odpovedz
jani - dikes, idem to studovat
15. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz
debilni t-comaci :angry: uz nam po byte natahali kable, ale set-top boxy, routre a pod., ze to pride az kurierom.... na infolinke nevedeli povedat kedy, ze najskor asi zajtra, mozno v pondelok, mozno neskor... bohanat, to co maju za system?! to ako keby prisiel napr. murar a doniesol tehly ale ze murovat bude neskor ked si donesie beton :angry: v pondelok sme si to objednali tak kurier mal na to 4 dni.... takze dnes budem bez netu a bez TV.... nudzovy net budem mat cez draheho mobil, ale ten funguje iba na Win a nie na mojom mečati, tak radsej vydrzim bez netu... ale asi budem do 19h v robote aby som si stihla prestudovat aspon cast SME, kedze doma nebudem moct
15. apr 2010 o 15:38  • Odpovedz
jujda jani, to je hruuza :angry:
no a potom, ze nenadavaj na t-com :sweat_smile:
15. apr 2010 o 15:50  • Odpovedz
sak to.... na T-mobile som nenadavala nikdy - teda iba na ceny som nadavala ale nebolo si z coho vybrat - T-debile a orangutan = cert ako diabol... musela som vyckat na O2.... a T-com to ma tak debilne, ze cislo pevnej linky si mozme preniest, ale bude analogova a ak by sme chceli opticku, muselo by byt ine cislo... mne by ine cislo nevadilo, ale tak chudak babka ma zmatok v mojich mobilnych cislach a vysvetlovat jej, ze máme nove cislo na pevnu, to radsej nie... a stve ma, ze v T-come to nie je tak ako v orange... tam sme uz mali pevnu gratis - do Orange pevnej linky neobmedzene a do inych sieti pevnych 30 min. ci tak nejak... a v T-come budeme musiet 8 eur platit... asi zacnem telefonovat z pevnej :grinning: :grinning: t-com je debilny podla mna preto, ze sa nemčúrom, kt. ho vlastnia este nepodarilo preonačiť ho zo soc štátneho podniku monopolneho na nieco nove, flexibilne, moderne....
15. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz
jani - ty davas, ale odpovede :grinning:
normalne musim pomalicky citat, aby mi neuslo nic dolezite :sweat_smile: a tolko toho o vsetkom vies, no proste parada :dizzy_face:

ja sa neviem dockat, dnes by mal mangel vyzdvihnut moj novy fonik, tak sa tesakujem :dizzy_face:
15. apr 2010 o 16:27  • Odpovedz
sorry, uz nebudem zahlcovat :sweat_smile:

posledny štek: volal mi kurier: dobry, ste doma, mam pre vas balicek od T-comu.... nie som doma, takze to donesie po 20h... supiiis, mozno este aj cinzak (Panelak) stihnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 16:39  • Odpovedz
nee, to je super, mne to vyhovuje, som stale mudrejsia a mudrejsia vdaka tebe :wink:

fajn, tomu sa hovori obrat :grinning:
15. apr 2010 o 16:44  • Odpovedz
si rob prdel z plasteliny a nie zo starych ludi (akoze zo mna) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 16:58  • Odpovedz
hahahaha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 18:50  • Odpovedz
jani nemas chyby :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.