• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Ahojky holky :slight_smile:

Mám dotaz na FB, kedze se v tom tak vyznáte :grinning: Když se dívá ke mně do profilu cizí člověk co mě nemá v přátelích tak vidí seznám stránek jíž jsem fanouškem, dá se to nějak skrýt? :slight_smile: už jsem skryla všechno co se dalo a toto mi nejde :sweat_smile:
Dokonce jsem si dneska vytvořila seznamy a skryla spoustu lidem (z jednoho nejmenovaného regionálního tématu) svoje údaje, tak jsem tak ráda :sweat_smile: :grinning:
15. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz
teri, odpovedala som ti v Skupinke, ale tak aj tu....

nooo, to koho si fanusikom sa neda skryt a sa mi vidi, ze ni profilova foto.... to sa stalo pri ostatnej vacsej zmene FB... predtym ako sa to stalo napisali spravu.... ale tak predpokladam, ze ste to necitali asi vsetky.... ja som uz postihnuta, citam vsetky Podmienky pouzivania na strankach, a pod...
15. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz
Bry den :slight_smile:

konecne piatok...a u nas dokonca aj slniecko vykuklo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz, aby som isla domov z prace :grinning:
16. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz
Dobry ranko :wink:

Domi, vsak pockej, az doleti ten popel z Islandu, bude po slunicku :rolling_eyes: Tu je zatazeno od rana. Ja bych tak jela s malym ven, ale vypada to zas na dest :frowning2:
16. apr 2010 o 10:01  • Odpovedz
ahojky market :wink:
prosim ta nestras...som sa teraz dozvedela :rolling_eyes: to verim, ja som tiez vcera musela cez obednu pauzu vypadnut von, lebo ma islo porazit sediet cely cas v kancli :frowning2:
16. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
dnes to vyzera vonku vcelku fajn, ale obava, sa ze poobede bude prsat :confounded:

Inak citam do skolky2010, lebo diddi caka na rozhodnutie ci jej dvojky prijali do skolky alebo nie. Si viem zivo predstavit ked jej prijmu dvojky do skolky, ze tu bude nonstop - to len tak okraj :sweat_smile:
16. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz
dani, "obavam" sa, ze ak nastupia v sept. do skolky, diddi tu uz non-stop nebude lebo dovtedy uz bude s velkou pravdepodobnostou bloknuta aj s jej pocitacom, aj s iPhonom :grinning:
16. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz
jani, dufam :grinning:

pls pozrite mi niekto tu duplu :frowning2:
16. apr 2010 o 11:44  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

To je sranda s tou diddi no jsem sama zvědavá :grinning: my čekáme tak na rozhodnutí ze školky, budeme vědět příští týden, ale jelikož berou 1300 dětí a hlásí se jich 2700 tak je mi to jasný :frowning2: :pensive:

Jani díky za vyčerpávající info, tak asi přestanu fandit :sweat_smile:
16. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz
dani - duplu? kde? idem pozriet... a potom ficim na obed
16. apr 2010 o 12:56  • Odpovedz
booozeee...jak som sa rano tesila, tak teraz mam nervy :angry: piatok a my mame kopec roboty...strasneee :confounded:
16. apr 2010 o 13:18  • Odpovedz
duplu som pozrela, aj som odpisala :wink:

domi, ani mi nehovor.... co som v stredu ci v utorok ci kedy to posielala fRaktruy, tak furt je nieco zle tam, tak opravujem :rolling_eyes:
16. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz
jani - to vazne? tak nech ti to ide od ruky :wink:

ja som prave poslala SMS ku dnu narcisov, kedze nemam kde stretnut tych potulnych vyberacov :slight_smile:
16. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz
ani ja nemam kde stretnut narcisov, tak som drahemu povedala ked uvidi nech mi kupi :wink:
16. apr 2010 o 14:58  • Odpovedz
dobre si to vyriesila, ja som musela improvizovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rozmyslam, ze dnes vypadnem skor, pojdem akoze na poste :grinning: mam tu jeden list na odoslanie, cize je to ok :sunglasses:
16. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile:

tak ako vikendujete? ja som akurat doupratovala :confounded: sme boli doobeda na nakupoch (len potraviny nakupit :angry: :grinning: ) a teraz vegetim... by som dakam aj vypadla, kedze je vonku tak krasne :dizzy_face:

a inak mam otazku ci skor dotaz? :sweat_smile: nevadi, ze som si hodila do bazaru inzerat, ze chcem predat podbradniky? :confused: ked uz som ten admin, aby neboli nejake pindy...dik
17. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz
sismaria domi, jasne, ze nevadi, ze ich chces predat, ved s tym nekseftujes predsa.... a danka aj terka predavali veci cez MK :wink: a uz ich predavas ty pod vlastnymi nickom? :grinning: ja len tak, ze serpu a motyla sa mi vidi predavala majka :wink:

ja som bola so svokrou okolo obeda na 2h vencit (p)sa, testovala som gumaky :dizzy_face: su super, v pohode som behala po mocarine, po potoku a nohy suche... len strasne sa pacili aj psovi, mi ich chcel zozrat :grinning: a ked som im ja hovorila nech si zavolaju niekoho kto sa vyzna v cviceni psov alebo ho daju na civcak tak neeee, nacooooo, ved oni to zvladnu, ze nemoze byt tazke vycvit psa..... ehm, on poslucha iba ked je vo voliere, akonahle vyjde von, tak amen-tma.... nahana sliepky susedom, 2 uz aj doniesol :confused: v lese furt utekal a ked prefrcal dzip, tak sa po nom zrazu rozbehol.... myslela som, ze nema sancu dobehnut auto ale veru dobehol... auto muselo zastat aby ho nezrazilo.... potom behal po potoku, rozviril hladinu a ked tam bolo uz riadne blato, tak si do toho lahol.... ked sme sa s rod. v 1997 prestahovali do domu, kupili sme si belgickeho ovciaka, tiez to bol besny pes, ale chodili sme s nim na cvicak a potom ten pes posluchal ako hodinky.... isli sme po vonku bez voditka, povedala som K nohe a isiel popri nohe... stekal na povel, stal na povel, behal, stal, sedel...

a teraz chlapi varia vonku gulas a ja chcem pilit kamene karbobruskou, no nechcu mi to dovolit, tak internetujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2010 o 15:44  • Odpovedz
okej, no tak sak radsej sa spytam :stuck_out_tongue_closed_eyes: no pod svojim nickom, majka mi predava len serpu a motly, ja predavam zase podbradniky :grinning:

super, tak potom dobra kupa tie gumaky :wink: a akeho psa maju svokrovci?

ze pilit kamene karbobruskou?! sa nezdas jani :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2010 o 18:16  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:

domi aj ja predavam cez mk a nevidim v tom problem :wink:

sobota ffajn, dnes bol michal s Elly v zoo nez som bola nakupovat, a poobede sme boli na ihrisku, konecne je pekne :slight_smile:

Jani ked som citala ako sa ti dobre beha v gumakoch tak akoby som videla moju dceru, ktora je rada ked clupne s nimi do kaluze :grinning:

Jani mnam gulas, boze musim ist na nejaku dobru grilovacku s gulasom
17. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz
dani - tak fajn...ja som sa len pytala :wink:
a uz mam aj zaujemkynu :dizzy_face: :dizzy_face:

ja by som tiez isla kuk do zoo,pripadne na tigre co su v kostolnej pri dunaji...lebo doma ma to uz nebavi :confounded:

a o grilovacke ani nehovor, sa uz neviem dockat :dizzy_face:
17. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz
domi, no vidis, uz si aj predala :wink:
mozno ma budete mat za premudrelu, ale ja by som taketo matky vrazdila, chuda dieta, 4 mesacnemu chce davat marina kekse :angry: :angry: :angry: :angry: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/4-mesacne-dieta-a-marina-keksy/?page=1
17. apr 2010 o 22:16  • Odpovedz
domi, mna taketo veci bavia - zahradkarcenie to nie je pre mna ale pilenie motorovou pilou, natieranie driev, robenie betonu, to je moje :grinning: :grinning:

ak bude buduci vikend dobre pocasie a pojdeme k nasim, tak chcem ist aj ja do ZOO, uz som tam asi 2r nebola....

dani, hehe, som dopadla, ze ma prirovnavas k Elle, kt. je o 25r. mladsia :grinning: po dazdoch boli potoky rozvodnene a blato nenavidim, tak som radsej presla cez potok ako po mňágavom lepkaom hnusnom blate.... a nohy som mala krasne suche, svokra bola v teniskach latkovych a tie boli uz po par min. total mokre

domi, maju psa vlciak krizeny s mastifom.... narodil sa susedom koncom nov., chceli ho utratit lebo mali uz 2 psy - vlciaka a mastifa, no svokor ked to zistil tak povedal, ze si ho vezmu... a tak ho maju.... ako on je zlaty, len neposlucha a ked sa vymaca v potoku, strasne smrdi :grinning: vola sa Quentin (citaj Kentán - po francuzsky, nie Kvenitn - po anglicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:..... je to z filmu Drz hubu! so Jean Reno)

ad marina kekse - deti nemam ale viem, ze toto je zle, zle, zle!!! si pamatam ako sa pred rokom strhla hadka ci je pre 6mes. dieta dobre Kinder Pingui, ked v reklame hovoria, ze je to vhodne pre deti.... som nechapala ako niekto moze taku sladku umelinu davat detom a tobôž 6mesacnym :rolling_eyes:
17. apr 2010 o 23:38  • Odpovedz
bre ranko :dizzy_face:

dani - hej je to super,lebo este jedna sa mi ozvala, takze sa vytesujem este viac :slight_smile: som sa rozhodla popredavat veci, ktore mi doma zapadaju prachom a pritom su ako nove, malo pouzivane ( ved aj tieto podbradniky sme mali len raz na nasej svadbe a aj to len par minut)

jani - ty si domaci kutil proste :grinning: mna zase bavi zahradnicenie ( sadenie kvetiniek a podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
tak ak by stale platila aj tvoja ponuka, ze by si mi kupila nejake to PF tricko, budem musiet nejake vybrat, lebo cas sa krati :grinning:

jeeej ze Quentin a este aj po francuzsky, maju vsetky moje sympatie :dizzy_face: :dizzy_face: ale tak nas Ed je tiez neposlusny, ale je to aj nasa vina, lebo sme sa mu nevenovali dostatocne, takze ak budeme mat v buducnosti este nejakeho psa tomu sa uz budem venovat na 100% :wink:
18. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz
domi, jasne, ze ta ponuka plati :slight_smile: tak vyber dake a potom daj vediet.... a mozno si aj ja este jedno kupim, lebo tie tricka su take pekneeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2010 o 11:04  • Odpovedz
oki, super, takze idem si teda nejake povyberat, ktore pojdu do finale a nakoniec zvolit absolutneho vitaza :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz
Bry den zelam :slight_smile:

musim sa pochvalit, som prave takuto Ip dostala :dizzy_face:

Od koho:mariatesoro

Kedy: Dnes o 10:17

Komu:domika007

Predmet: Re: Re: Re: Re: Re: Re: inzerat

dakujem! zelam vela trpezlivosti s nami nevestami :slight_smile:
(uprimne Ta obdivujem, ze mas stale energiu na nas, mne uz niektore baby pripadaju total prastene :slight_smile:)

pekny den
m.
19. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz
Domi, no jo, nektere se zapomenou a i podekuji :grinning:
19. apr 2010 o 10:51  • Odpovedz
market - ty mi hned zkazis radost :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz
vtip :grinning:
98-ročná starká leží na smrteľnej posteli a chce svojmu 99-ročnému
smutnému manželovi, ktorý sedí na posteli pri nej, prezradiť pred smrťou
svoje posledné tajomstvo. "Rudko, môj drahý, pred tým, než navždy zatvorím
oči, chcela by som ti prezradiť moje posledné tajomstvo. Choď do stodoly ,
kde pod tretím stĺpom na ľavej strane povaly nájdeš dve škatule a prines
ich sem."
Rudko ide do stodoly a po piatich minútach sa vráti s dvoma škatuľami v
rukách. V prvej nájde tri vajcia a v druhej 250.000 eur. Oči sa mu
zalesknú. "Povedz mi drahá, čo znamenajú tieto tri vajcia?"
"Vieš, Rudko, boli sme manželmi 78 rokov a vždy, keď som nedosiahla
orgazmus, položila som do škatule vajíčko."
Rudko je veľmi spokojný a hrdý, lebo počas 78 rokov trvajúceho manželstva
svoju ženu neuspokojil iba tri razy a potom sa opýta:
"A čo znamená tých 250.000 eur?"
Nuž, zakaždým, keď bolo v škatuli dvanásť vajec, išla som ich
predať na trh...
19. apr 2010 o 11:21  • Odpovedz
domi :grinning: :grinning:

inak dobry den :slight_smile:
19. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.