• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
zdravim :wink: ja len, ze máme tu dalsiu staznost na adminov.... na mna - kvoli tomu, ze som stopla inzeraty Darujem k objednavke a ze mala v inzerate 3 knihy, pri kazdej bola cena napr. 5 eur. 2 eur, 10 eur a vysledna cena bola 0,01 Eur..... a este vraj nik s adminov s nou nekomunikuje alebo podava usecne odpovede... tss, sak som jej odpvedala
19. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz
jani, ano chcela som ti napisat, to pisala pietra, /od nas z juloviek/ obsah neviem, ale pisala mi, ze napisla e-mail prevadzkovatelom
19. apr 2010 o 11:59  • Odpovedz
chcela po mne odstopnutie inzeratov, ale napisala som jej to co ty
19. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz
som presvedcena o tom, ze som konala spravne, som do toho mailu napisala bobovi a kukovi, ze o co slo a kuko povedal, ze stopercentne so mnou suhlasi.... jedine, co si nie som ista je inezrat Kupim - tie stopujem, kedze na to nie je kategoria, no ak mi bude o par min. na porade povedane, ze ich mam nechavat, tak ich odstopnem
19. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz
jani, s tym darovanim suhlasim, a na kupu potom napis, lebo su inzeraty Kupim
19. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz
takze... darujem k objednavke máme stopovat ako aj Kupim.... zrusila sa kategoria kupim, takze na tie inzeraty nie je miesto... rovanko ako na vymenim....
19. apr 2010 o 12:42  • Odpovedz
ok, jani, idem stopovat :sweat_smile: len ako dovod uvediem, zrusenie kategorie?
19. apr 2010 o 12:49  • Odpovedz
dani, ja davam dovod Kategoria kupim neexistuje . Aj ked su inzeraty vymenim, tak pisem, ze kategoria Vymenim neexistuje.
19. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz
caute opat :slight_smile:

jani - to vazne? dalsia staznost? :confused: toto uz nie je normalne...takze o to viac sa budem tesit, ked mi budu chodit len take natesene a pozitivne Ip ako dnes rano :zipper_mouth:
19. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz
jani, ok diky
19. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz
domi, natesene Ip, to sa veru sem-tam stava.... vcera som na MK dostala uplne ze vytesenu Ip, ze uzivatelka par mes. nebola na stranke a prisla teraz ked je nova verzia a ze je brutalne spokojna, ze modernejsi dizajn, prehladnejsie, krajsie....

to s tou pietrou malo este pokracovanie dnes.... nestacila jej odpoved odo mna s tym, ze som napisala, ze to ide na vedomie kukovi + ho dala do kopie, ziadala odpoved odneho... tak jej odpisal, ze som konala spravne, no ona zas, ze si mysli, ze som nekonala spravne... vysvetlil jej znova presne preco boli inzeraty stopnute no ona na to, ze ja som si zmyslela, ze ich mam stopnut a vsetci vo firme sa mi podriadili a mysli si, ze to nie je spravne... ze ked poviem, ze trava je modra, ci sa mi tiez podriadia.... ze nikde v pravidlach bazaru nevidela, ze nemozu byt inzeraty tak ako ona pise.... takze si asi svihnem a napisem mrte dlhe pravidla bazaru, aj ked si myslim, ze aj tak nebude moct byt obsiahnute vsetko
20. apr 2010 o 16:22  • Odpovedz
jani - tak take Ip potesia vzdy a o to viac, kedze sa jedna o pochvalu novej verzie stranky :wink:
20. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz
jani , to by si musela doplnat pravidla pokazde, ked si nieco uzivatelka zmysli, mam najradsej ked niekomu nestaci odpovedat raz-dvakrat a neprijme to :confounded:
20. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz
jani, to má ještě takové vtipné pokračování? :grinning:

jednou jsem na střeše stopla stejný inzerát (daruju k objednávce hrneček), taky se se mnou uživatelka hádala do aleluja. myslim, žes to s ní pak nakonec řešila ty, když jsem tu ten týden nebyla.
20. apr 2010 o 21:02  • Odpovedz
kaji - to s tym darovanim salky som riesila do minuleho tyzdna! lebo vraj jej spadol PC a stratila teda fotky a nemohla si ho nahrat znovu... a ked som jej pisala, ze sak obrazok sa da stiahnut zo stopnuteho inzeratu alebo jej tu foto skopirujem ja a poslem mailom alebo jej aj inzerat vytvorim ak mi da heslo.... nebavilo ma s nou furt natahovat tak som nahanala kolegov aby doprogramovali odstopvanie inzeratov a menenie inzeratov ked su stopnute....

dani - pietre nestacilo odpoved raz, dvakrat, trikrat, styrikrat a potom to kuko vzdal a neodpisoval jej, ze to nema vyznam :grinning:
20. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz
inak, zo zajtrajsej navstevy MUDr.ky mam traumu - ze co si obleciem :grinning: vzdy chodievam k MUDr.ke v sukni, lebo ze sak ma tam drahy vyhodi a pride po mna.... lenze zajtra tam budem musiet ist rovno z roboty, tak asi budem musiet ist uz aj do roboty v sukni a v stekloch... a aby toho nebolo malo, musim ist rano MHD.... no a tie lodicky, kt. nosim k sukni som nemala na nohach ani nepamatam, neviem ci zvladnem v nich kracat.... a mam iba 1 suknu... teda, mam este 1 ale to je letna + este letne saty a to sa nehodi nateraz.... tak ale ist k nej v rifliach a "vysupnut" sa na koze s holou "ritou", to je blbe.... ach jaj, mam ja ale problemy...coo? :grinning:
20. apr 2010 o 21:15  • Odpovedz
teraz mi napadlo, ze sak tam nemozem ist rovno z roboty, ved sa musim sprsnut... tak problem je vyrieseny, poprosim draheho nech po mna dojde 16:45 a potom nech ma zavezie tam... fuuu, mi odlahlo :grinning: :grinning:

sorry za monolog :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:

Jani, ked som Pietre napisala ohladom zablokovania uctu a zmazania albumov, tak mi pisala ze albumy jej nevadia, ale prihlasenie hej :grinning: cize ratam, ze problem zrazu mat nebude :grinning:
21. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz
caute aj sem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sa vytesujem, sefko nam oznamil, ze v piatok nebude v robotke, tak sa tesakujem, konecne budeme moct v klude pracovat :dizzy_face: :dizzy_face:

a inak co nove? ja som dnes poslala balik s kabelkou a cakam este na peniazky za podbradnicky a posielam aj tie :slight_smile:
21. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz
dani, ja som nechapacka - ze zmazanie albumov jej nevadi ale to, ze sa nebude moct prihlasit ano? ci ako? :sweat_smile:

ja nic nove.... iba som rada za svoju ukecanost, lebo inak neviem ako by som zistila kedy som mala ms... vedela som, ze niekedy v marci a ze som to riesila aj tu v admine, tak som si citala svoje prispevky od cca 10. marca dozadu :grinning:
domi, tebe sa uz termin ms blizi....cooo? snad ti to pride a nebudeme chodit takto na striedacku k MUDr.ke :sweat_smile:
21. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz
jani - tak som to riesila aj, ale zase v sprave na FB, kde som si pisala s Terez :grinning:

jejda, dik za pripomenutie, som aj zabudla :sweat_smile:

ty ides k mudr. dnes, ze? tak drzim palec :wink:
21. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz
hej hej, dnes 17:20 mam termin.... naposledy ked som tam bola som prisla presne nacas a na recepcii ma zvozili, ze idem neskoro :zipper_mouth: ze mam nabuduce prist par min. pred vysetrenim aby stihli tu administrativu okolo vybavit....
21. apr 2010 o 10:13  • Odpovedz
jani ano, ide o to, ze by chcela trucovat par mesiacov a potom sa znova prihlasit
21. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz
jani a mas suknu a stekle? :sweat_smile:
21. apr 2010 o 10:20  • Odpovedz
ja sa k Mudr. obliekam vacsinou tak, si dam taku dlhsiu tuniku a pod to leginky a nazujem balerinky alebo cizmy ( tak som bola naposledy )

boooze ako sa o tom teraz bavime, hned ma zaludok rozbolel :zipper_mouth:
21. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz
dani nie, nemam, rozhodla som sa, ze to spravim tak, ze pojdem cca 16:40 domov, sprsnem sa, prezleciem sa a drahy ma tam hodi :wink:

domi, lenze ja nemam ziadnu tuniku a leginy som nosila naposledy ked som mala asi 10r. :grinning: a tricka vsetky mam take, ze pod pas.... ja som okrem leta total riflovy a trickovy typ... ja ked som vcera zacala stresovat, ze co si obleciem a tak, normalne som mala pocit, ze ma brucho boli a uz to na mna ide :sweat_smile: strasna vec ta sugescia :grinning:
21. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz
ja som tiez leginsy nenosila, ale ako sa vratili do mody, hned som si nakupila do zasoby :grinning: a na leto je to uplne najsamfasa vec :dizzy_face:
tiez zvycajne nosim len rifle , tricka a svetre ale ako ide jar vytiahnem tuniky a topiky... a suknu uz nemam asi ziadnu, mozno nejaku letnu, ale aj ta sa mi uz znicila za tie roky :sweat_smile:
21. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz
na niekom vyzeraju leginy dobre no na mne by to vyzeralo desne... a nie je ti v tom v lete teplo? predsa len je to umelina a obtiahnuta....

letne sukne a saty, v kt. sa citim super su len take farebne, kvetinkove, surferske, nic elegos... potom mam este 2 elegos saty ale v tom sa ok necitim.... a najlepsie su aj tak kratase, tielko a zaby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz
praveze nie je, aj ja som bola prekvapena, napr. aj na dovo v turecko som ich nosila, ked sme sli do mesta a tak a teplo mi teda vobec nebolo...akokeby som mala kratase :wink:

ja si budem musiet kupit nejake sukne, lebo sak v tom sa predsa len volnejsie chodi :grinning:
21. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz
v sukni sa lahsie chodi ale tazsie sedi :grinning: teda aspon mne, lebo ja ked sedim v kanc., mam nohu pod zadkom zohnutu :grinning:
21. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.