• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
Posílala jsem to Janče do IP ale dám to ještě sem:

cerler
Příjemci: nikka.vo

chcem sa spytat preco tu bezi reklama o vlasoch a pod. ked je to modra strecha? podla mna to s byvanim vobec nesuvisi... skor by om to dala na stranky mojasvadba, alebo beemese (ci ako sa to vola na ceskej verzii).
23. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz
Domi, tak napiš maximum cena za pokoj, nebo za osobu (jestli PP, nebo jen snídaně, apod) a můžu ti sem případně naházet nějaké odkazy :slight_smile:
23. apr 2010 o 22:03  • Odpovedz
nika - tak ja by som nechcela dat viac ako tych 80 € za noc a mohli by tam byt ranajky a asi aj parkovanie...keby si potrebovala este nejake info daj mi vediet :wink: a dakujem :dizzy_face:
24. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz
caute, caute.... Ipcky som este necitala, ale rychlo sa do toho pustim.... Na streche reklama o vlasoch? pozriem na to... asi to ten zadavatel omylom zadal na strechu, pohladam to a presuniem to.... minule si reklamu na mojevana.cz zadali na BRMS, presunula som ju na strechu a boli pindy, ze to chceli na BRMS... presunula som to teda tak ako to chceli a po 2 tyzd. volali, ze na BRMS na to nik neklika, ze teda na strechu to chcu :grinning:

domi, vy idete oslavovat vyrocie do Prahy? my sme chceli ist oslavovat vyrocie do Afrodity aby som si tam mohla v pokoji vyspat, nie ako na svadbe, ze iba 3h v izbe stravit.... ale tak je to bez sance, kedze kazdy piatok a sobotu su tam svadby :frowning2: ktovie teda ci dakam pojdeme alebo len na daku lepsiu veceru a radsej peniaze nechame na hlavnu dovolenku :sweat_smile:

inak este k tej cerler.... jej uz bola raz vymazana profilova foto, pytala sa preco, povedala som jej, no dala si taku istu, napisala som jej nech ju vymeni, no kasle na to... ale ta foto podla mna pravidla nesplna :unamused:
24. apr 2010 o 10:47  • Odpovedz
som teraz nasla taky malilinky krasny zemiacik, velky asi 0,5 cm, chcela som si ho odfotit, polozila som si ho na stol, ze si idem po mobil a odfotim ho, no nasa opica psica ho schmatla a zjedla.... strasna opica to je, ona zozere vsetko co vidi, ze drzim v ruke alebo jem :grinning:
24. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz
halooo ide vam niekomu Fb??? :confused:
24. apr 2010 o 14:49  • Odpovedz
Ahojte :slight_smile:

ako ste nedelovali?

My sme boli konecne kuk euroveu, som si kupila rifle :astonished: v obyc v obchode, co ma dooost prekvapilo, ale tesim sa a dokonca boli v akcii, cize ma vysli 20€ :sunglasses: este som si kupila take tricko s tigrou hlavou a topanocky, ktore som chcela. Musim povedat, ze tie obchody co su tu su ovela lepsie a aj lepsi vyber maju, som normalne nechapala. H&M malo tiez super vyber :dizzy_face:
Takze som velmi spokojna :grinning:

a co nove?
25. apr 2010 o 19:16  • Odpovedz
tieto boticky som si kupila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://shop.hm.com/at/shoppingwindow?dept=DAM_SHOE&

su na 3 strane 4. zhora, tie modre :wink:
25. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz
caute, caute.... tak, ja som vynimocne vikend netravila pri PC takmer vobec, kedze bolo pekne.... vcera sme boli na navsteve babiek, so psicou vonku, ofinu som si bola dat ostrihat, tricka som nakupila, vecer sme boli este uja s tetou pozriet, tatarakom nas pohostili, takze super sobota, no a dnes sme boli v ZOO, takze super vikend :wink:

domi, pekne topanky... mne sa ale strasne pacia tie sandalky v prvom rade piate :wink:
25. apr 2010 o 23:24  • Odpovedz
bre ranko :slight_smile:

tak co ako po vikende?

jani - super vikend ste mali a tie prihody zo ZOO nemaju chybu :astonished:
a dakujem za pochvalu boticiek a tie co sa pacia tebe su tiez pekne :wink:
26. apr 2010 o 08:27  • Odpovedz
a este raz vdaka, ze si mi tricken kupila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2010 o 08:28  • Odpovedz
nzč predsa.... snad ti bude dobre... ale tak malo by byt... co som tak primeriavala XS vs XXS, tak XS je o cca 1 cm sirsie, dlhsie, vacsie....
26. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz
ale tak snad ano, ked tebe je dobre XS a nosis bezne M-ka, tak tieto mi budu dobre a posli potom to cislo uctu + sumu...dikes :wink:
26. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz
dnes zase total nestihacky, este som ani bazar nepozrela :frowning2:
26. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz
ahojte,
od rana som mazala prispevky Homosexuali a adopcia :angry: a este to musim trochu premazat, zatial som stihla nejake 4 strany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2010 o 11:43  • Odpovedz
dani - aj mna dnes caka mazanie, ale nastastie toho nemam vela :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tu temu co premazavas, su tam hadky a zvady urcite, ze? :angry:
26. apr 2010 o 11:48  • Odpovedz
hehe, ja tiez premazavam na koni - 1 uzivatelka je firma a velmi "nenapadna", propaguje dake elasticke satky na nosenie deti, uz sa s nou chytila emjee a emjee je znama tym, ze ju len tak nieco nerozhadze :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak patram po prispevkoch tej kravky, citam a mazem.... a potom ju bloknem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. apr 2010 o 11:53  • Odpovedz
domi hadky, a tiez tam pindaju na ciganov a hadaju sa medzi sebou, a samozrejme je tam aj diddi :rolling_eyes:

jani to je ta, co si mysli ze emjee je bihan a naopak? :grinning:
26. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz
diddi by neprezila, keby sa nemohla zapojit do nejakej temy, kde su zvady :angry: jaaaaaaj zabit a zakopat diddulu hnusnu :grinning:
26. apr 2010 o 12:49  • Odpovedz
ano dani, to je ta, co si mysli, ze emjee a bihan je 1 osoba s viacerymi nickmi :grinning: :grinning: ako to jej fakt ze nevyslo, práve tieto 2 osoby podozrievat :grinning:
26. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz
ahojte. :slight_smile: som sa tu zase dlho neukazala. :sweat_smile:
26. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz
no maji ty sem chodis raz za stro rokov :grinning:

vcera mi pisala 1 uzivatelka ohladom svadby v Afrodite, dake info chcela, potom som si pozrela jej alb. a zistila som, ze ved ona uz pred 2r. mala svadbu v Afrodite.... tak som jej pisala, ze naco sa pyta ked tam mala svadbu a ona, ze to nedopadlo dobre, tak chysta druhu a tiez asi v Afrodite :astonished: co jaaaaa viem, 2 svadby v priebehu 2r. na nie prave najlacnejsom mieste.... ze by ona zarabala len na svadby? :sweat_smile: toto bolo tak mimo trochen, ale tak aby rec nestala
26. apr 2010 o 14:50  • Odpovedz
majus vitaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2010 o 14:57  • Odpovedz
ja sa tu obcas potulam na chvilu, ale ako som taka zdochla, tak sa mi vobec nechce adminovat ani. :sweat_smile:
26. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz
ale ved v pohode, ja to chnapem :wink:
26. apr 2010 o 15:22  • Odpovedz
musim sa vam od radosti pochvalit.... tak zajtra na tu krv predsa len pojdem, lebo zakon schvalnosti sa nekonal, 2 nasobna davka vyvolavacky zabrala :wink: som sa bala, ze zaberie v stredu poobede ked uz to bude na 2 veci... takze zajtra na 7:00 k MUDr.ke a ak vsetko pojde ako ma, budem v robote uz okolo pol 8, lebo keby som sla domov, nevytrepala by som sa odtial zas do 9:15... tak si porobim a ak bude pekne, pojdem skor domov a potom korcule testovat :dizzy_face:
26. apr 2010 o 15:22  • Odpovedz
jani - to je super :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2010 o 15:25  • Odpovedz
jani tak to je fajn :wink:

maji ako sa mavas?
26. apr 2010 o 19:10  • Odpovedz
hovori vam niekomu nieco nick "tanias"? silou-mocou chce byt adminom, vraj stranku velmi dobre pozna a uz viakrat napominala uzivatelky, ze maju odveci fotky v albumoch... ja som si upozornenie od nej nikdy nevsimla a ma 0 prispevkov :sweat_smile: na 1 strane to moze byt vyhoda, lebo je prvavdepodobne, ze s nikym nemala spor, ale co jaaaa viem, nepoznam ju a adminov je zatial dost si myslim :wink:
26. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz
caute. :slight_smile:

dani, tak nejak choro sa mavam :unamused:

jani, tiez som si nevsimla od nej upozornenie v albumoch :confused: a nema tam 2 nicky nahodou?
http://www.mojasvadba.sk/adminclub/ipsearch.php?vIP=95.103.111.161
26. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.