• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
domi, to je taky pribeh, ze moj :grinning:

som pôvodne chcela ist na pravo na denne, no nevzali ma, tak som to vzdala, ze idem teda robit... no moji rod. ze: neeee, narobis sa v zivote dost, budes studovat.... tak preto som dopadla tak ako som dopadla, ze prvu normalnu pracu som mala v r. 2005, cize ked som mala 22r. :sweat_smile: uz som mohla mat 4r. odrobene
28. apr 2010 o 16:15  • Odpovedz
v pohode, len mi to pride ako z filmu :grinning:

ale tak co narobis, nasi boli nastastie v tomto smere v pohode, neriesili, povedali, ze je to na mna ako sa rozhodnem...
28. apr 2010 o 16:23  • Odpovedz
no u nas boli boje uz o strednu, ledva som si vydupala, ze na gympel nejdem a hotovo! moji rod. su v tomto komplikovani, ked som bola strvtacka na ZŠ, uvazovalo sa, ze sa otvori 1 trieda 8r. gympla.... som im to nepovedala bo som sa bala, ze ma budu nutit ist tam.... dozvedeli sa to potom na RZ a samozrejme, ze ma tam nutili ist.... naschval som nespravila prijimacky :sweat_smile: z otcovej strany maju vsetci VŠ, takze este aj babka, dedko, teta a ujo sa mi do studia montovali a ja som si aj tak urobila po svojom :sweat_smile:
28. apr 2010 o 16:29  • Odpovedz
fuuha to si mala doma riadne zle...akoze fakt v tomto dakujem bohu za svojich rodicov, vyber skoly nechali vyhradne len na mojich pleciach za co im dakujem :slight_smile:
28. apr 2010 o 16:35  • Odpovedz
inak, co sme v piatok riesili tu kravu co ma kvetinarstvo La Florista a tvdila, ze chodi do diskusii ako byvala nevesta... doteraz sa s nou natahujem! najskor tvrdila, ze nikde o svojej firme nepisala... potom tvrdila, ze pisaa ale len tym, s ktorymi komunikovala vo fore, takze to vlastne spam nebol a podobne blaboly.... ale dnes to vyvrcholilo tym, ze ak jej neodblokujeme pristup na stranku a neumoznime jej z domu si vytvorit novy nick, tak si ho vytvori u manzela! :grinning: pecka, lebo v e-maili predtym tvrdila, ze chysta svadbu a nie je vydata :grinning: :grinning: tak som to uz nevydrzala a napisala jej, ze spam poslala aj svojej exspoluziacke zo strednej skoly a ta tvrdila, ze zavádza tym, ze chysta svadbu lebo je vydata a aj ked som nemala dovod uzivatelke verit, uz jej verim, pretoze sama pise, ze sa zaregistruje u manzela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sorry, musela som sa vykecat
28. apr 2010 o 22:01  • Odpovedz
kaji, ta Arnoldova bola vzdy pizda alebo jej prepla neskor? :sweat_smile: silou-mocou trva na tom, ze nie je vydata ze sa rozviedla a chysta teraz druhu svadbu a chce prispievat do fora a ze je to pre nu nedostojne takto sa handrkovat :grinning: tak rada by som jej dala facku, ved 4 dni vkuse sa s nou zaoberam :angry:
28. apr 2010 o 22:32  • Odpovedz
neviete ozaj niekto nieco o agua? dlho som ju tu a ani na FB nevidela :sweat_smile:
28. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz
bre ranko :slight_smile:

jani - hentu la florista len zabit a zakopat :wink: :angry:

a ad agu - viem, ze cca pred tyzdnom mozno dlhsie pisala, ze im odpoja net a ze nevie kedy ho zase zapoja :confounded: ale nedavno som ju zahliadla na FB a odvtedy nist...
29. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz
Mne se nejak nechce verit, ze je to fakt Kritelova http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=626123
Hlavne neustale ody na Veroniku Vandasovou i v odpovedich na gratulace mi prijdou podezrele :sweat_smile:

Zrovna jsem se chtela na Agu zeptat, jestli je u nich vsecko ok, ze jsem ji uz dlouho nevidela na FB.
29. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz
citala som si tie gratulacie a fakt to nejak moc ospevuje.... ale mozno bola fakt tak strasne spokojna alebo je majitelka jej kamoska :sweat_smile:

idem pozriet cez admin sa agu prihlasuje, prip. niekam prispieva
29. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz
jani - si zistila ci sa agu prihlasuje?
29. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz
no vidim jej posledne prihlasenie z 12. 04. :confused: viem, ze pisala, ze nebudu mat net, no nejako dlho to trva :sweat_smile: a na FB predsa len asi obcas zajde, lebo ma na farme posadene dyne... idem jej napisat
29. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz
heeelp dneska mame v robote asi den otvorenych dveri :confounded: stale tu niekto je, strasne, snad bude zajtra klud konecne :rolling_eyes:
29. apr 2010 o 16:06  • Odpovedz
domi, ja sa zas rozculujem nad jednou trapkou fotografkou.... pred casom pindala, ze jej neprisla fak... tak som jej odpisla, ze ich zasielam max. 15 dni po nabehnuti platby a kedze je dnes 12. den, tak je to v termine a poslala som jej ju... minuly tyzden pindala, ze uz davno preslo 15 dni a kedy jej ich poslem... poslala som teda znova, ona ze fajn, ze to teda prislo... a vcera vecer pisala, ze je tam zla adresa (ok, namiesto Eisnerova 13 som dala 15) a rano mi zas pisala, ze kedy jej to poslem opravene.... sismaria, ved to nie je az taky strasny problem takato chybicka no :fearful:
29. apr 2010 o 16:58  • Odpovedz
Bre ranko

nic nove o agu? :confused:

jejda jani, ja by som ju hnala kade lahsie :rolling_eyes: my sme mali taky fofry den, lebo vsetci si objednavali tovar, aby ho na vikend mali, cize to bolo o drzku a dost bolo takych, ktori prisli osobne...ale dneska bude klud :astonished:
30. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz
bre ranko.... agu som pisala na FB vcera poobede, v mene vsetkych adminiek, ze sa pytame ci je vsetko ok ked sa dlhsi neukazala a ani na FB ju nevidat, ale tak ze dufam, ze ju len prilis zamestnava Sofia :wink: no a rano okolo 8h ked som naposledy bola online, tak som nemala ziadnu novu spravu od nej....

domi, ved som aj mala sto chuti hnat ju kade lahsie.... a aby toho nebolo malo, ja som taka hlava tvrdohlava, ze cim je niekto ku mne hnusnejsi, drzejsi, tym dlhsie trva kym spravim to co ziada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. apr 2010 o 09:50  • Odpovedz
aha, no snad sa ozve :wink:

jani, ti verim, mna niekedy ludia vytocia aj s uplnou somarinou :rolling_eyes:
30. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz
ja len, ze dnes prislo letooooooo... sa vytesujem ako besna :dizzy_face: :dizzy_face: uz som nahodila kratke rifle... juchuuuuu.... zboznujem leto, najradsej by som bola, keby bolo leto od 02. 01. do 22. 12., zvysne dni by mohla byt zima a sneh :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz
ze shaarka uz porodila, tak som zvedava ci splni to, co lsubila - ze po porode si zmaze vsetky albumy a da si zrusit registraciu :grinning: tipujme ci to urobi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz
ty mas kratase? :confused: no ja mam dlhe rifle na kratase si netrufam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fiiiha, no to som zvedava aj ja, rypacka jedna to je :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 12:35  • Odpovedz
nie uplne ze kratase letne, len rifle do pol stehien, kratase ze kratase pridu az ked bude teplejsie :wink: ja by som si trufala uz aj na dake letne topanky, lenze momentalne ziadne nemam, tak musim mat tenisky :sweat_smile:
30. apr 2010 o 14:06  • Odpovedz
jaaj taak...som sa uz zlakla, ze si kratasky natiahla :sweat_smile: ale ved vecer uvidim, co to mas na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. apr 2010 o 14:12  • Odpovedz
Ahoj,

nedávno jsem si říkala, že se dlouho neukázala Agu, tak snad je všechno v pohodě :confused:
2. máj 2010 o 18:28  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:

kratase som mala uz aj ja, konecne lebo ta zima ma ubija :angry: , inak predpoved na cely tyzden - prsanie :rolling_eyes:
3. máj 2010 o 08:00  • Odpovedz
bre ranko zelam :wink:

noo vyzera to biedne s tym pocasim, tu na zlatych pada taky letny dazd :rolling_eyes: ja som si aj napriek tomu obula balerinky, tak dufam, ze ked budem odchadzat domov bude svietit slnko :grinning:
3. máj 2010 o 08:33  • Odpovedz
ad agu.... no pisala som jej na FB minuly tyzden, medzicasom bola online (požala si farmu) ale na spravu neodpisala, tak neviem co sa deje :confused: ak sa neozve ani dnes, napisem Ip niekomu z jej spolocneho terminu, ci o nej maju dake info...
3. máj 2010 o 10:08  • Odpovedz
mam otazku :

ako ste spokojne so svojimi terajsimi bankami? resp. aku banku mate? lebo ja mam VUB a poslednu dobu ma zacina riadne srat ( bez prepacenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). naposledy mi stiahli viac na poplatkoch ako mali a to som sa jasne tety na pobocke pytala, ze ci sa nejako zdvihli mesacne poplatky a ona ma uistila, ze nic take nehrozi. Gol bol v sobotu rano, ked ma o 4-ej rano zobudila sms- ka o pohybe na ucte a ja som zistila, ze mi stiahli viac ako mali :angry: :angry:
3. máj 2010 o 11:26  • Odpovedz
domi, aj ja mam VUB (ale len preto, lebo som v minuse a nemam momentalne prachy na to aby som sa dostala na nulu a zrusila to.... teda mam ale keby som to spravila, nemala by som na zivobytie :sweat_smile: )... VUB menila poplatky na stopro, citala som o tom pred mesiacom na SME... ze viacero bank menilo, aj VUB menila, nejak to zlucovala ci co tie baliky....

mam mBank a som velmi spokojna... a za vedenie uctu a podone vtakoviny neplatim nic, nemam objednany ziadny balik ani nic, lebo tam to ani nie je.... vybery z bankomatu mas myslim 3 alebo 4 zadara a za ostatne platis... tak my to robime tak, ze radsej vytahujeme jednorazovo viac penazi ako chodit 2x za tyzden do bankomatu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2010 o 11:46  • Odpovedz
http://ekonomika.sme.sk/c/5299530/banky-prebaluju-baliky.html

VÚB od marca zvýšila cenu piatich flexiúčtov, pri dvoch balíkoch šla s cenou dole. Balík za 2,89 eura si mohol klient pôvodne vyskladať zo štyroch až z piatich produktov. Od marca stojí 3,5 eura, teda o 61 centov viac.
3. máj 2010 o 11:48  • Odpovedz
no viem,ze mali zvysovat poplatky, ale kedze ja mam dobre nastaveny ucet mna to zasiahnut nemalo :angry:

fakt rozmyslam nad Mbank, sme sa o tom teraz cez vikend so sesterkou bavili...len skoda, ze oni nemaju pobocky tusim ci hej? aj tie bankomaty su len niekde :confounded: napr. v senci nemaju ziaden ak sa nemylim...
3. máj 2010 o 11:51  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.