• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
jani - ved to, ja som mala mat tu sumu 3,50 €, lebo predtym som platila vyse 4 € a teraz my svine stiahli 5 € miesto tych slubenych 3,50!!!!

a ad vybery z bankomatu - ja vyberam tak cca 2 -3 krat do mesiaca, vzdy vacsiu sumu a potom platim uz len kartou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2010 o 11:53  • Odpovedz
oni vlastne bankomaty nemaju, mozes vyberat zo vsetkych bankomatov.... maju par pobociek + v obch. centrach take kiosky, tam si mozes poziadat o zalozenie uctu (mozes to vsak urobit aj cez net), o zmenu spolumajitela uctu a pod.... peniaze u nich v banke nevlozis, to sa da povazovat za nevyhodu... pre mna to nevyhoda nie je, kedze hotovost dostavam 4x do roka (novy rok, meniny, narodeniny, vianoce) a to si vzdy necham, aspon nemusim vytahovat.... takze mne mBank velmi vyhovuje
3. máj 2010 o 12:06  • Odpovedz
a nemala si nejako viac platieb kartou alebo tak nejak? lebo neviem za co by ti mohli strhnut..... tie banky su svine, uctuju si mesacne aj za vypisy, aj ked ma clovek nastavene, ze vypis chodi 1x rocne
3. máj 2010 o 12:07  • Odpovedz
ahaa...to je super potom, cize oni neuctuju ked vyberas s inych bankomatov? to je super... a ty tento mbank ucet vyuzivas na normalne uzivanie ano? sorry, ze sa pytam ako hotentot :sweat_smile:

uz viem, kde je problem, ta pani piiip z palacu ma odrbkala, som sa jej jasne pytala, ze ci sa mi po aktivacii jednej sluzby nezmenia poplatky a ona, ze nie je to v ramci balika a hovno hovno, teraz mi pani z call centra povedala, ze to je rozsirena sluzba tak preto som platila tych 5 € :angry: :angry: :angry: :angry: ja tu opachu asi priskrtim, keby som sa jej to 3-krat nepytala ani neceknem :angry:
3. máj 2010 o 12:18  • Odpovedz
nie, neuctuju, 3 vybery mas zadara z akehokolvek bankomatu...a maju zadarmo aj vybery v zahranici, no to som neskusala este... platit ano, vyberat nie.... ked sme boli pred 2r. v Parizi, tak VUB si za vyber uctovala 180Sk!!

janse, normalne to vyuzivame, chodia nam na to vyplaty, máme tam 3 inkasa a vexlujeme sem-tam peniaze z eMax (setriaci) na mKonto a z mKonta na VUB a vsetko funguje bez problemov...

ked sme uz pri tych bankach, teraz som objavila toto http://www.tatrabanka.sk/cms/page/sk/fyzicke_osoby/platobne_karty/Darcekova-karta.html - vacsiu vtakovinu som uz dlho nevidela :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 12:26  • Odpovedz
to je super potom fakt, no lebo tato VUB ma desne kaka...cakam kym mi nezavolaju, ze co vybavili s tymi mojimi poplatkami, lebo pani z call centra mi povedala, ze to skusia vybavit takto cez tel. nech nemusim letiet na pobocku :rolling_eyes:

ta karta od TTB je co za blbost?? :grinning: :grinning:
3. máj 2010 o 12:55  • Odpovedz
ja mam tatrabanku a tiez ma serie, platim 5€ mesacne, ale ked dam ani presne neviem tusim 10x platbu kartou tak platim 2,5€ a v tych poplatkoch mam vsetko neplatim za nic navyse, ale aj tak sa mi nepaci :confounded:
3. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz
jani ta karta je fakt blbost, vcera som to pozerala ked som davala prikaz :rolling_eyes:
3. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz
dani - TTB by som nechcela ani za nic, to radsej zostanem vo VUB :zipper_mouth: mne pride taka nesympaticka, ani karty nemaju pekne :grinning:
3. máj 2010 o 13:42  • Odpovedz
Ahojky :slight_smile:

Domi tak už vím oč jde, já vás vůbec nestíhám holky, Luky má teploty, je to náročný, já k vám budu chodit asi až půjdu do práce :sweat_smile:

Jinak s tou bankou by mě to taky naštvalo, mě zase min. týden zmizelo z účtu pár tisíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma jsme šíleli a pak jsme zjistili že to udělali banky všem lidem, prostě nějaká chyba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak v ČR je hodně bank kde nejsou poplatky žádné, ale tam se zase člověk bojí aby to nekrachlo :sweat_smile:
3. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz
teri ahoj aj tu :slight_smile:

a co je lukymu?? zelam skore uzdravenie :dizzy_face:

a vyriesilo sa to s tou bankou nakoniec? vratili vam peniazky spat na ucet?
3. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz
Domi jj v úterý peníze zmizeli a ve středu byli zpátky, teď tam ale stejně nic nemáme, koupili jsme skútra :sweat_smile:

Lukymu právě nevím co je, sotva se zberchal z těch neštovic (ovcie kiahne) a teď toto, buďto to bude šestá nemoc (to má dítě pár dní nevysvětlitelné teploty a pak to přestane a dítě se osype jemnou krupičkou po těle) nebo střevní chřipka (protože i zvrací, ale to on od narození :confounded:) nebo zuby (spíš si myslím že ne) a nebo nějaká viroza :astonished: no k Dr. zatím nepůjdeme, uvidíme jak bude zítra, nic jinýho k tý teplotě nemá, jen sem tam zakucká, ale to je takový že mu spíš zaskočí nebo nevím :astonished:

Holky a co vy a vaše pokušitelství? :sweat_smile: mě se zdá posl. dobou že jsem těhotná, teda a jsem z toho pořádně na prášky, já bych třetí dítko nezvládla :sweat_smile: :grinning:
3. máj 2010 o 14:04  • Odpovedz
skutra? akoze motorku? :astonished:

fuha, tak drzim prsty nech sa co najskor z toho neznameho dostane :wink:

my pokusame stale, ale v poslednej dobe je mi nejako divne, asi zakupim test :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to vazne?? ze by sa vam zadarilo :confused: :grinning:
3. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz
domi, ako divne ti je? :confused: mas tehotenske priznaky?

teri, moje pokusitelstvo nic-moc... bola som pred tyzd. na krvi, robili mi hormonalny profil, ze mam velmi mierne zvysenu hladinu prolaktinu ale fakt ze len malo, ze sa netreba stresovat, ani lieky mi na to nedali... dali mi ale liek na vyvolanie ovulacie, tak som zvedava.... dufala som, ze sa to zaobide bez liekov, ale tak ked som nafasovala prve lieky, tak som ms za 4mes. mala len raz a teraz ked druhe, tak za dalsich 4 mes. zas len raz....
3. máj 2010 o 14:23  • Odpovedz
teri, ved Kristinka je uz velka slecna, za chvilu pojde do skolky, takze keby sa pritrafilo tretie dieta, tak by si to mozno ani nepocitovala, ze mas 3 deti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz
jani - noo....mi byva tak malatne ...neviem to nijako pomenovat presne :sweat_smile:
3. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz
inak jani - si si bola vybrat potom ten piatok tie lieky?
3. máj 2010 o 14:28  • Odpovedz
Jani no právě do školky nepůjde :frowning2: byli jsme u zápisu a nevzali nás, že maji hodně dětí no :confounded:
Ale ty jo, já bych třetí dítě nedala hlavně psychicky :sweat_smile: teď se vzbudila a vříská tam jako kdyby jí tam vraždili, to je fakt otřesný ta její povaha, já jsem zestárla za dva roky s ní doma nejmíň o 20 let!!! :astonished:

Domi, no honem ten test teda :astonished: :astonished: :astonished:

Jinak Jani já myslela že Prolaktin je dobře, že díky němu dochází k ovu? To si pletu? Tak vám držím palečky samozřejmě!!!
3. máj 2010 o 14:28  • Odpovedz
domi zeby? :wink:

krista tehulka? no ja osobne sa teraz necitim ani na druhe, nieto zeby som mala mat tri a tak malicke.
3. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz
baby ved uvidime,nechcem dopredu sirit paniku :grinning:
len citim, ze je to nejake ine, ale tak mozno si to len namyslam :unamused:

teri - s tou skolkou je to na prdku aj u nas, tiez to vyzera tak, ze sesterke nevezmu maleho tak ako mali slubene :rolling_eyes:
3. máj 2010 o 14:48  • Odpovedz
co som si tak studovala, tak prolaktin ma cosi s hypofy(i)zou a ta zas s plodnostou.... takze je to cele take prekombinovane.....
3. máj 2010 o 14:52  • Odpovedz
tak agu sa uz ozvala - asi to viete vsetky z MK, poslala hromadnu Ip... ale pre tie, ktorym Ip neprisla davam vediet... ze malá bola daka chora, aj Jouza, tak nemala na nic cas....
3. máj 2010 o 17:36  • Odpovedz
ahoj,

my máme banku, kde neplatíme žádné poplatky, je to ebanka tedy teď už raifeisen.. Mbank máme jen jako spořící účet,ale tam je teď vymeteno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Domi, že by, moc bych ti to přála :dizzy_face:

Tery i ty? No byla by to sranda :slight_smile:

Jani držím pěsti ať je vše v pořádku a brzo se objeví //
3. máj 2010 o 18:37  • Odpovedz
čau holky, až teď mi došlo, že jsem vám nenapsala, kde jsem se flákala.
vždycky, když napíšu do zastupování, že tu nebudu, tak tu pak jsem, ale když nic nenapíšu, tak se jaksi nedostavím :sweat_smile:

už jsem psala do jiné diskuse, tak vám sem kopíruju zkrácenou verzi:
no jinak abych vám popsala, co se mi všechno událo.... už ani nevim, co jsem psala naposled....
ve středu a ve čtvrtek měl míla volno.
ve středu jsme se vydali odpoledne do prahy, že se projdem, možná půjdem na lodičky a někde si sedneme na pozdní oběd. z procházky toho nakonec moc nebylo, protože jsme do prahy dorazili kolem třetí a měli jsme už šílený hlad.
tak jsme pěšky došli k rudolfinu, že si zajdem do la finestra. tam jsme byli krátce před čtvrtou, měli do půl pátý pauzu, protože jim akorát přivezli ryby atd. tak jsme šli k vltavě a tak. bylo celkem hezky.
ve finestře jsme za původně plánovaný lehký oběd nechali 3 tis. ale zase jsem se tam poprvý odvážila sníst mušle (ty klasický, svatojakubky jím normálně). výborný to bylo.
pak jsme se ještě stavovali u mojí mámy v práci a máma mi pak vzkazovala, že ty její kolegyně říkaly, jak mi to hrozně sluší. a to jsem přitom ten den měla pocit, že jsem nejhnusnější na planetě
ale je fakt, že už mi to řeklo spoustu lidí, že mi to těhotenství vyloženě svědčí a že mi to moc sluší. ono se říká, že s klukama roste jen to břicho, jinak se postava moc nemění. asi na tom něco bude, protože zatím mám opravdu jen to břicho.

ve čtvrtek jsme se vypravili do zoo, dorazili jsme tam před jedenáctou, zaplatili páďo za parkoviště a tři kila za vstup a za třičtvrtě hodiny už jsme šli zase domů. udělalo se mi hrozně špatně, bylo mi na omdlení. břicho mě bolelo, jako když mám zaražený prdy , ale nejsem si jistá, jestli to spíš nebylo ze sluníčka a z takovýho divnýho tlaku.
tak jsme zase jeli.
brali jsme to přes centrum, cestou do centra se mi udělalo celkem dobře, a protože bylo po poledni a měli jsme hlad, tak jsme se zastavili v dlouhý ulici v lokále. jestli budete někdy v centru a budete se chtít dobře hospodsky najíst, tak rozhodně doporučuju. spadá to do sítě ambi, vaří tam klasický hospodský jídla, ale bez všech náhražek a sraček. interiér je laděný do 70., 80. let, prostě tak, jak si pamatuju ty hospody z dětství. hodím vám sem i pár fotek, až je stáhnu.
http://www.ambi.cz/ambiente-lokal-kontakt.php - jídelní lístek mají každý den jiný. a fakt jsme si šmákli. nejlepší jsou záchody

pak jsme jeli domů, to mi bylo pořád dobře. až doma se mi zase začala motat trochu hlava a bylo mi tak nějak těžko, tak jsem si asi dvě hoďky chrupla, pak jsem letěla na záchod, a pak mi bylo hrozně moc dobře. tak jsem to neřešila.
v pátek ráno, když jsem se probudila, tak mi sice nebylo špatně, ale cítila jsem, že mi není ani úplně nejlíp. tak jsem si dala jen müsli s jogurtem, ale ani jsem to nedojedla.
proležela jsem celej den v křečích, moc jsem o sobě nevěděla, bylo mi fakt neskutečně blbě. pořád jsem chodila na záchod, nic jsem nejedla ani nepila. míla musel bohužel odpoledne do práce, prosila jsem ho, ať si vezme volno, ale nepovolili mu to, jenom se s nima domluvil, že přijde až na sedmou.
a chvilku před tím, než odjížděl do práce, tak jsem se konečně vyzvracela a zase mi najednou bylo úplně skvěle. šla jsem se osprchovat, uklidila jsem v ložnici...
ale pořád jsem nic nejedla a i pít jsem se bála, že to zase vyhodim. takže se mi samozřejmě večer udělalo zase blbě, jenže to už bylo spíš z hladu, ale já jsem si nebyla jistá, tak jsem ještě do dvou do rána váhala s rohlíkem.
do toho mě celej den eliáš neskutečně kopal a nejvíc samozřejmě do toho bolavýho žaludku. luxus.
ve dvě ráno jsem teda po drobečkách snědla rohlík a vypila po lžičkách půl hrnku čaje. a naštěstí s emi udělalo líp a udržela jsem to v sobě. ale stejně jsem usnula až kolem pátý.
v sobotu už mi bylo jakože dobře, ale zase jsem byla hrozně dehydrovaná a celá slabá. takže jsem stejně celej den proležela.
večer jsem teda už umyla nádobí a upekla buchtu.
no a včera už mi bylo fajn, tak jsem jela odpoledne s mámou, koupila jsem si ty kytky, máma mi doma ukázala ty tři 60letý zavinovačky (to jsem vám psala, že je má?), akorát byly "jen" vypraný, nebyly naškrobený a vyžehlený, takže jsem si je nesměla vzít a ani vyfotit ale jsou nádherný!

no a dneska jsem doma, je zataženo, chladno, na hlavě mám od poledne hennu, nechám si to tam až do večera, beru to spíš jako výživu než barvu.
4. máj 2010 o 01:10  • Odpovedz
no pekne od teba, ze si sa zastavila aj tu :grinning: som si stranky tych restik pozerala v rychlosti a nenasla som fotogaleriu, chcela by som si pozriet ako to vyzera....

ozaj, uz pred par tyzd. som sa ta chcela opytat ci ides na Prague food festival... pisali o tom pred par tyzd. v Apetite, tak ze sa ta spytam co je to zac a ci sa chystas a tak a vzdy som zabudla, napadlo mi to az teraz ked pises o restikach....

no vidim, ze ty si tehotenstvo uzivas aj "uzivas" - akoze ze mas volno, chodis na vylety a tak, no ale ze ti byva zle... ozaj, u vas nechodi soc. poistovna - alebo take nieco - na kontroly ked je clovek na PN? na SK sa to vraj robieva, ale tak ja neviem, malo som bola na PN, dlhodobejsie (2 tyzd.) iba raz, nik ma nebol nikdy kontrolovat...

ja som bola minuly tyzd. na vystave kvetov, som si chcela na balkon kadejake kvetinky kupit a prd.... mali iba mrte muskatov, kt. nenavidim, bo smrdia a ked som byvala u nasich, musela som suche kvety obstrihavat a nenavidela som to, slnecnice, stromy a viac nic... som bola sklamana.... kupila som si ale 4 slnecnice a levandulu.. neviem ci som pisala, tak ta vystava bola vnutri aj vonku... vonku stali slnecnice 2.40 eur a vnutri 4 eura... take iste velke, v rovanko velkom plastovom kvetinaci :sweat_smile:

jeeeejda, 60r. stare zavinovacky? no parada... som zvedava ako to vyzera tak to potom hod do albumu....

hena vyzivuje? som nevedela.... ja som si kedysi melirovala a farbievala vlasy, no uz to asi 3r. nerobim, lebo ze co ak budem za chvilu sediva, budem si musiet vlasy farbit, tak si chcem uzit polsednych par (mesiacov, rokov?) svoje zive vlasy :slight_smile:
4. máj 2010 o 01:52  • Odpovedz
http://ambiente-restaurants-group.czechtrade.sk/restauracie-v-prahe - nasla som fotky.... vyzera to tam fakt super... tie stolicky a stoly su uplne soc :grinning:
4. máj 2010 o 01:56  • Odpovedz
bre ranko :slight_smile:

kaji - vitaj, ja som hned vedela, ze daco nebude ok, ked si sa tu neobjavila :pensive: ale tak hadam sa to zlepsi :wink:

a je dobre , ze chodis aj mimo domu tak casto, lebo tak sak byt cely den zavreta doma to nie je ziadna vyhra :confounded:

mne byva rano nejako divno, mala by som si spravit ten blby test :zipper_mouth:
4. máj 2010 o 08:16  • Odpovedz
domi, ty nenatahuj a cez obednu pauzu si chod kupit test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz
snad sa mi podari vybehnut na ten obed :grinning:
4. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.