• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
kaji - ja som mala MS dostat, cca 1,5 tyzdna dozadu...lenze predtym som bola na vyvolavacke, tak sa ms dostavila...cize ked som ju nedostala ako som mala, nerobila som hned paniku, nakolko po vysadeni HAK mam cely cyklus uplne rozhadzany :confounded:
prsia ma nebolia, nebolievali ma ani pred MS nikdy, vacsinou ma bolelo len v podbrusku...

no ked stihnem popri banke, tak zbehnem aj do lekarne a kupim test...o tom mamateste som uz pocula, ale u nas ho malokde maju, vsade maju len tie drahsie verzie :angry:
4. máj 2010 o 15:25  • Odpovedz
kaji - ak sa smiem spytat, ako dlho ste sa snazili? resp. ako dlho si brala HAK ? :wink: ako viem, ze u kazdeho je to individualne, ale zaujima ma to
4. máj 2010 o 15:28  • Odpovedz
kaja HAK nebrala roky, brala iba chvilu sa mi vidi a vyslo im to hned:stuck_out_tongue_closed_eyes: a zvysok nech odpovie sama, ja len skacem do reci :grinning:

mamatest si chvalia na MK vsetci, v lekarnach ich maju ale nechcu predavat, musis si priamo vypytat mamatest a ked sa tvaria, ze nemaju, naliehat...
4. máj 2010 o 15:33  • Odpovedz
domi, napr. lucka z nasej temy, ta brala HAK roky, vysadila a hned otehotenla a to iste aj moja svagrina.....
ja mam doma par testov, som ti mohla doniest v piatok :grinning:
4. máj 2010 o 15:34  • Odpovedz
jani - ty si aka informovana :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to vazne? ako ja si vzdy pytam mamatest, ale vzdy povedia, ze ho nemaju :angry:

ja som mala potom asi divnu HAK alebo co... ma to nenapadlo, som ti mala zavolat, ze jani zober so sebou par testov :grinning:
4. máj 2010 o 15:38  • Odpovedz
domi, nie si jedina divna :sweat_smile: ja som mala slabu HAK a prd z toho no....

no ja viem viac ale tak nebudem sa o tom rozpisovat, kedze sa ma to netyka.... ja som zvedavec - to vies - tak musim mat o vsetkom aky-taky prehlad a sem-tam si s vami adminkami vypisujem Ip + FB + skype... sak vies :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja som testy kupovala od lauritky, v lekarni nikdy ale citala som to v teme o BT o tych testoch + na emimine kde sa presunula cast bab z temy BT
4. máj 2010 o 15:41  • Odpovedz
domi, já jsem hak brala asi rok, když mi bylo 19.
brala jsem původně tuto http://www.docsimon.cz/zbozi/minesse-por-tbl-flm-3x28 (myslím). byla tenkrát celkem nová, nějaká slabší, tak mi jí doktorka předepsala, že je vhodná pro mladé holky.
jenže mezitím vyšla nová studie, že snad odebírá vápník z kostí nebo co.
tak mi doktorka dala na chvíli jinou, ale po té jsem začala přibírat a vždycky do hodiny se mi udělalo zle.
vrátila mi zase tu původní, ale po té už se mi dělalo taky zle, tak jsem jí dobrala a už jsem si jinou nikdy nenechala předepsat.

no a jinak jsme se snažili 3 měsíce, ale ty první dva jsme to zkoušeli úplně mimo plodné dny, jak jsem později zjistila. jsem si měřila tu bazální teplotu, ale podle mě je to strašně nespolehlivý, ukazovalo mi to ovulaci úplně mimo.

někdo právě hned po vysazení hak otěhotní a jiná s tím má zase problémy. bratrancova přítelkyně taky otěhotněla 2. měsíc po vysazení. to je těžký no.

a ten mamatest vypadá takhle http://www.gsklub.cz/image/filename/6822/large/MMT.png
4. máj 2010 o 15:42  • Odpovedz
ja som to tu uz spominala, brala som hak 10 rokov bez prestavky tak som sa aj bala ci sa to podari, ale po 7-mesacnom snazeni to vyslo

Jani inzeraty presuvam, aj ked by som im ich najradsej zacala stopovat, nech sa naucia zadavat inzeraty do spravnej kategorie
4. máj 2010 o 15:46  • Odpovedz
jani - dik za podporu ( ze nie som jedina divna) :dizzy_face:

ano ano, ty si vsade, na FB, skype aj Ip, ale tak na druhej strane, ked niekto nieco nechce povedat tak nepovie :wink:

ja som zatial kupovala test len 2-krat,ani ma nenapadlo objednavat to cez net :sweat_smile:

kaji - ja som brala HAK od 16-tich a v kuse 5 rokov ci viac tusim :confused:
tak mozno preto a mala som trojfazovu, triregol : http://www.efarma.ro/images/products/img_830_2.jpg

ja som si teplotu nemerala, kedze mam cyklus aky mam

a skusim ten mamatest zohnat, mam cestou hned 2 lekarne, tak snad v 1 ho budu mat!
4. máj 2010 o 15:50  • Odpovedz
dělají i mamatest s jedním proužkem, je takový větší v plastovém pouzdru, a samozřejmě dražší :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prostě nějaký kup, ať víme :wink:
4. máj 2010 o 15:57  • Odpovedz
ok, nejaky kupim :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska sa ako citis?
4. máj 2010 o 16:00  • Odpovedz
a este otazocka, ten mamatest mozem pouzit aj dnes vecer ci az rano? lebo co som mala naposledy, ten sa mohol hocikedy v priebehu dna...
4. máj 2010 o 16:01  • Odpovedz
Jo tady jste :slight_smile:

Domi, az objevis ty hodinky, co asi chcem podobne, dej mi odkaz :slight_smile: Test muzes pouzit kdykoli, ale v ranni moci je hCG koncentrovanejsi.
4. máj 2010 o 16:17  • Odpovedz
marki - ja som ich uz raz hladala, ale nenasla :frowning2: doma odfotim tie moje a poslem ti ich a dakujem za info o teste
4. máj 2010 o 16:19  • Odpovedz
jak píše mmmk, můžeš ho použít kdykoli během dne :wink:
dneska celkem dobrý, ale motá se mi hlava. chtěla jsem večer žehlit, tak nevim. protože abych mohla žehlit, tak musim před tím vyluxovat a vytřít :grinning: já nesnáším, když žehlím, nemám vytřeno a třeba nohavice od kalhoty se mi při žehlení dotýká podlahy (jako těch kalhot, co žehlím) :grinning: to už je asi nějaká diagnoza ne? :grinning:
4. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz
ale tie moje nie su nejaka special znacky, je to Q&Q Quartz ale mala som aj tieto esprity, ale na nich moc nie su ciarocky :unamused: : http://www.hodinky.cz/photos_rozdeleni/1/1030113-d.jpg

pripadne sesterka ma tissotky a tie su tiez pekne, take sportovo - elegantne :wink:
4. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz
kaji - ze diagnoza :grinning: :grinning: :grinning:
ja som zehlila v nedelu vecer, to zase bolo utrpenie :confounded:
4. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz
Domi, asi to na ty tissotky vidim taky. Kdyz ja si asi budu muset koupit dvoje, jedny ty hlavni a druhe nejake levne "k tepakum." :grinning: Uvidime, jak se bude drahy tvarit :grinning:
4. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz
mne sa hrozne pacia certiny, pripadne citizenky :dizzy_face:
ja mam tiez aj aj, nemozes predsa nosit elegos hodinky k teplakom :grinning:
4. máj 2010 o 16:34  • Odpovedz
clovek chvilu pracuje a uz nestiha docitat :grinning: :grinning:

tiez nemam rada ked sa mi veci, kt. zehlim valaju po podlahe, sa to moze zaspinit predsa.... ja som naposledy zehlila vcera rano a dnes rano - drahy potreboval koselu.... strasne neradi zehlime, preto ak zehlime, tak bud narazovo alebo ked treba :grinning:
4. máj 2010 o 16:39  • Odpovedz
dani, tie inzeraty, kt. su nove a su v zlej kategorii, tak bez pardonu stopuj - ako si uz pisala ved nech sa naucia.... v starom bazari bolo malo kategorii, preto ked sa to preklapalo, tak su niektore inzeraty odveci pozatriedovali
4. máj 2010 o 16:41  • Odpovedz
4. máj 2010 o 21:58  • Odpovedz
jani, ok idem hned stopovat
5. máj 2010 o 09:02  • Odpovedz
bry den prajem :slight_smile:

market - pjekne hodinky :wink:

kaji - podla mna tie zeny takto ublizu sebe este viac ako fakt, ze sa im nedari otehotniet :rolling_eyes:

sa mi dnes nic nechce, dolahol na mna nejaky utlm. asi to bude tym pocasim, je pod mrakom a vyzera to tak, ze kazdu chvilku zacne prsat..
5. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz
inak baby, vcera mi dorazil balik s tou kabelkou a obrazkami pre deti, no musim vam povedat, je to este krajsie ako na obrazku :dizzy_face:
len skoda, ze taska ma vnutri len jedno vrecko a ze nema nijaky zips pripadne cuplik na uzavretie, ale tak staci davat pozor a nevypadne mi nic :grinning:
5. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz
caute, caute.... vcera sa mi stala vynimocna vec... ked som prisla z mesta (boli sme s drahym a s kamosmi na posedeni) tak sa mi nechcelo sediet pri PC... o tristvrte na 11 som sa rozhodla, ze si idem lahnut :grinning: drahy nechapal, ze co tak skoro a preco som si neotvorila meča.... viem, ze keby som ho otvorila, tak by som pri nom sedela zas do 1 a to sa mi nechcelo.. takze tak....

domi, ved to, ze vacsina takych latkovych tasiek ma len 1 priehradku a nema zips na zapinanie :-/ ozaj, test si si kupila?
5. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz
jani - tak to ti gratulujem, si urobila pokrok :grinning:

no jo, ale aj tak je pjekna ta taska :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nekupila, lebo vcera som utekala s vyplazenym jazykom z roboty, aby som este stihla banku a potom som zase utekala z banky, aby som stihla bus :confounded:
5. máj 2010 o 10:00  • Odpovedz
domi teda, takto nas napinat.... ts-ts-ts :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked som rano zocila na FB, ze mas dovody na oslavy, uz som si myslela, ze si mala test pozitivny :confused:
5. máj 2010 o 10:13  • Odpovedz
no tak akoze prepacte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak ja som hned vedela, ze ty budes prva, co sa na moj status chyti :grinning:
5. máj 2010 o 10:14  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.