• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
tak to mas teraz super, ze ti tam furt nevyzvanaju. :slight_smile:
10. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz
to ano,ale na druhej strane sa desim toho, co bude , ked zacnu fungovat normalne :zipper_mouth:

a ty ako, mas pauzu od ucenia? :slight_smile:
10. máj 2010 o 13:33  • Odpovedz
idem si konecne objednat ten sampon z MMB , ty teda nechces nist?
10. máj 2010 o 13:34  • Odpovedz
papala som... objednavaj bezomna. :slight_smile:
10. máj 2010 o 13:38  • Odpovedz
ok, objednavam :grinning:

fuuuj, to je normalne cely dom modry :astonished:
10. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz
co si mala dobreho na obed? ja som mala zeleninovy salat s celozrnnym chlebikom :dizzy_face:
10. máj 2010 o 13:47  • Odpovedz
ale svokra vcera robila prsa so sladko kyslou omackou a ryzou. len sa to moc nepodarilo. slane. bleee
10. máj 2010 o 13:48  • Odpovedz
jaaj, no ty a sol je velmo spatna kombinacia
10. máj 2010 o 13:50  • Odpovedz
velmi, velmi zla kombinacia. hubu si chodim vyplachovat. :D
10. máj 2010 o 13:51  • Odpovedz
:grinning: :grinning:
si to viem zivo predstavit...

och joj, konecne trosku kludu, uz aby sme zacali opat normalne fungovat, lebo ma asi trtne
10. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz
boze, robim si domacu a som z toho debil. akurat taku zakernu nam dala.
10. máj 2010 o 13:55  • Odpovedz
a kedy to tam vlastne koncis? teraz v stredu?
10. máj 2010 o 13:57  • Odpovedz
no koncime oficialne az vo stvrtok, ale v stredu budeme pisat a vo stvrtok by sme mali dostat certifikat ak spravime samozrejme :grinning:
10. máj 2010 o 14:00  • Odpovedz
juhuu, takze bude z teba diplomovana uctovnicka Majka :grinning: Fantozziho( dufam, ze som to spravne napisala :sweat_smile:) nastupkyna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 14:01  • Odpovedz
no diplomovana nie, len certifikovana :D
10. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz
skoro to iste :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 14:25  • Odpovedz
Jdu se podivat, co Janka a ona asi odpovida na nastvane Ip ze strechy :grinning: Bob zas boduje! :grinning:
10. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz
market - zase to na streche zije? :astonished:
10. máj 2010 o 14:31  • Odpovedz
uz ne, Bob to zamcel a predtim napsal luxusni prispevek :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz
ano, prave som to docitala :grinning:
10. máj 2010 o 14:34  • Odpovedz
cakam,ze si za chvilku zalozia dalsiu :grinning: su to tie hadave typy :grinning:
10. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz
jupiii, my sme po 3 tyzdnoch vybrali firmu na okna. neveriiiim.
10. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz
tak to gratulujem, a kto je vitaz?
10. máj 2010 o 14:40  • Odpovedz
incon. mame ich aj doma a sme spokojny. a jednoznacne dali najlepsiu ponuku. tak tam zajtra zbehneme doobeda. do tt ideme, tak teoreticky, ak sa podari. tak zajtra ti vyhodim v robote zatial tie nausky. vizitky este nemam vytlacene. :sweat_smile:
10. máj 2010 o 14:42  • Odpovedz
to mi nieco hovori :unamused:
ale v pohode, fakt to neponahla...
10. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz
caute, caute.... ano, odpovedala som na Ip zo strechy + zo svadby.... ozvala sa mi Zitnanska, ze je nefer, ze temu o nich zamykame a ze mame blokovat tych vyryvacov, ze policajt ked nezvlada pri riadeni krizovatky par aut, neuzavrie kvoli tomu krizovatku a pod..... do faka, neviem co s tym... som jej vysvetlovala, ze v sucasnosti máme obmedezene nastroje na rusenie vyryvacov..... rozmyslam, ze temu otvorim, je na 3. strane, tak mozno si to niekto hned nevsimne.... a napisem jej aj, ze ok, je otvorena ale fakt to nie je jedina tema, kt. máme sledovat (ked uz sme pri tych policajtoch, tak policajt tiez nekontroluje 100 krizovatiek naraz:stuck_out_tongue_closed_eyes:) a ak tam budu zvady, tak co uz, jej bordel ked to chce mat otvorene, nech to ma.....

domi, ty si ides platit doborovlne nemocenske poistenie? ja by som chcela, len sa mi nechce ist do soc. poist..... skusim najst na nete dake tlacivo.... a keby som nebola truba, uz by som to mohla mat davno zuradovane, bo svokra robila v soc. poist. Isla v piatok do predcasneho dochodku.... narok na dochodok mala az buduci rok, no keby isla vtedy vychadzal by jej ovela nizsi dochodok.... mala ist teda v auguste tohto roka, keby jej minulu stredu neoznamili: meni sa organizacna struktura, nebudete veduca odboru ale referentka.... plat sa vam nezmeni, nebudete mat vsak co robit..... tak 3 mes. sediet na riti a nic nerobit to sa jej nechcelo tak im povedala, ze dovidenia....

sorry za rozpisanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:
10. máj 2010 o 15:06  • Odpovedz
jani - ake dobrovolne nemocenske poistenie? :confused: ja som take nieco spominala? :sweat_smile:
10. máj 2010 o 15:10  • Odpovedz
a ad zitnanska, no skoda reci, ak to chce mat otvorene, tak jej to odomkni, ale potom bude mazat tu temu sama! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2010 o 15:11  • Odpovedz
domi, nespominala si, ale tak ked sa snazite o dieta..... je to prilepsenie k materskej... ze budes dostavat pol roka na MD viac penazi.... ze to nie je nezanedbatelna suma.... treba to platit 270 dni pred porodom.....

temu som odomkla, uvidime co sa bude diat....

golej vie aj pochvalit:stuck_out_tongue_closed_eyes: ...."A v neposlednom rade zamestnavate zeny - adminky, ktore maju dobre vyvinutu intuiciu analyzovat podozrive a zakernym smerom vedene diskusie.".....
10. máj 2010 o 15:18  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.