• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
dani, ale máme jej to za co stopnut :wink: http://www.modrykonik.sk/podmienky/#bazaar: V inzeráte napíš presne čo predávaš a koľko kusov predávaš (keď predávaš viac ako jeden kus).

Takze by som ju blokla za umyselne porusovanie a obchadzanie pravidiel
13. máj 2010 o 14:08  • Odpovedz
domi, riana12 je grafomaniacka, co mala pindy k profilovym fotkam ked bola nova verzia... aj bola blokovana chvilu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2010 o 14:10  • Odpovedz
jani - takze este aj vyryvacka, no tak o to duplom, sa s nou uz nebudem bavit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz
Ano, Riana je z te party Katkamarek, Soldi a spol.
13. máj 2010 o 17:12  • Odpovedz
tak andzi ma/la vytvorenu okrem spolocnoterminovej temy a spolocnomiestovu sukromnu temu.... do spolocnoterminovej jej nik nepise a v tej so spolocnym miestom uz nie su ziadni clenovia, vsetkych povyhadzovala.... kokso, ta je snad nasrata na cely svet :grinning:
13. máj 2010 o 17:30  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:

len pozdravim, dnes mam tu dovolenku tak idem v tomto "krasnom" pocasi umyvat okna :sweat_smile: , budem nakukat
14. máj 2010 o 08:38  • Odpovedz
bre ranko :wink:

dani - tak prijemnu pracovnu dovo zelam :slight_smile:
14. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz
tejto som uz 3-krat za sebou stopla tento isty inzerat kvoli web odkazu a ona si ho tam vlozi opat, len s tym, ze zmaze fotky, ktore su ok, pripadne zmaze text :grinning: :angry:

http://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/s0jf/hraci-kolotoc/
14. máj 2010 o 09:43  • Odpovedz
domi, takéto oné máme rovno blokovat.... lebo pri kazdom inzerate je jasne napisany dovod preco bol stopnuty, takze ked ho vlozi opat, tak umyselne porusuje pravidla
14. máj 2010 o 09:47  • Odpovedz
ok, jani, dik...ale uz to opravila...
14. máj 2010 o 09:55  • Odpovedz
strasne :cry: :cry:

konecne nieco zaujimavejsie sme tu mali a hned to niekomu vadilo :pensive:
14. máj 2010 o 10:05  • Odpovedz
nechapem ako moze niekomu napadnut tyrat zvierata..... minuly rok boli kauzy s palenim maciek, psov, teraz kamenovanie tucniacikov... kam tento svet speje? :rolling_eyes:
14. máj 2010 o 10:29  • Odpovedz
okna umyte, idem vyhadzat kuchynsku linku a dalej makat, :stuck_out_tongue_closed_eyes: mrkajte prosim aj na mk, dnes nestiham, dakujem :slight_smile:
14. máj 2010 o 11:44  • Odpovedz
dani, ja na MK mrkam pol okom, 1,5 okom dokoncujem debilne faktury... nechala som si to zas na poslednu chvilu.... ale uz za chvilu bude automaticky system na vystavovanie fak., takze tesim tesim...

na koni sa rozobehli fake adidas veci.... takze ked uvidite tenisky so stitkom -ci ako sa vola ta papierova vec co byva na trickach pripevnena alebo veci adidas, kt. maju na tricku logo Adidas originals - trojlistok - a na cedulke logo Adidas s obdlznikmi, tak je to tiez fake.... proste musi byt rovnake logo vsade - bud vsade trojlistky alebo vsade obdlzniky.... ked to uvidite pls stopujte to, ze Inzerat nie je v sulade s legislativou... za vcera a dnes som ich stopla min. 100
14. máj 2010 o 12:21  • Odpovedz
dani - v pohodke, ja sa tam tiez motam :grinning:

jani - ad inzeraty - dik za info, budem stopovat aj ja, ked ich uvidim
14. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz
baby neviete, kde by som zohnala pekne detske uteraciky? myslim take tie malicke, co sa na ruky pouzivaju...to je tusim rozmer 30x 30 ak sa nemylim :unamused: som pozerala na MMB, ale nejako som tam nic nenasla... dik za pomoc :slight_smile:
14. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz
domi, neproadim.... pravdupovediac, netusim kde sa uteraky predavaju, nikdy som ziadny nekupovala
14. máj 2010 o 14:41  • Odpovedz
aby som to objasnila - uteraky doma máme :grinning: ale tak podostavali sme alebo som zhrabla od nasich :sweat_smile:
14. máj 2010 o 14:46  • Odpovedz
jani - chnapem :grinning:

ja som nasla na MMB nakoniec nejake, ale moc sa mi nepacia, ja len, ze ci nahodou niekto na koni alebo tak nepredava :sweat_smile:
14. máj 2010 o 14:52  • Odpovedz
uterak by som cez net asi nekupovala... musela by som ho obchytkat, ci je makky, ake ma vlakno a tak :wink:
14. máj 2010 o 14:54  • Odpovedz
no, ja hej, lebo tak vacsinou skoro vsetky su 100% bavlna a ja si aj pozorne citam hodnotka na MMB aj popisy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2010 o 15:01  • Odpovedz
ja ich chcem aj tak na ruky, nie ako osusky :wink: tie som nakupila na dovolenkach, makkucke a vonavucke :grinning:
14. máj 2010 o 15:05  • Odpovedz
kokos, ja som taka krava... ale taka krava, ze to nema obdoby.... este som v robote.... lebo som nepoucitelna, ze veci nemam robit na poslednu chvilu... a ostatny mesiac som bola taka hnila, ze co mam googlovsky dokument kde si pisem fakt. udaje firiem aby som mohla rychlejsie vystavit fak., tak tento mesiac - teda v aprili - som si to nepisala... tak teraz sa ako taka puca preklikavam medzi zivnostenskym registrom SR a CZ, pisem si to do dokumentu + vystavujem fak.... uz mi sibe.... idem radsej domov.... ale aj tak mi este par desiatok ostalo... nakopat ma do hlavy je malo :pensive:
14. máj 2010 o 18:23  • Odpovedz
já jsem si řikala, co tu zase ještě děláš :rolling_eyes:
14. máj 2010 o 18:54  • Odpovedz
14. máj 2010 o 20:00  • Odpovedz
domi, asi už to smazala - co tam bylo? vzala sis ho pro prachy?

teď jsme to zrovna s holkama v termínové diskusi řešily - ty závistivé komentáře.
14. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz
to je des tie zavistlive komentare... sme to tento tyzden riesili vo velkom firme.... ze ked ma niekto svadbu v kulturaku je zle, lebo je to trapne, ak ma nevesta ine saty ako biele, tak je to otrasne, ak je svadba, do kt. vrazili nemalo penazi, tak je to otrasne, ak su medzi nimi vekove rozdiely, tak sa vzali pre prachy.... tak ze ak to bude od registrovanych uzivatelov, tak rovno blokovat.... proste chlapi su v tomto blokovani o dost drsnejsi, my sa s uzivatelkami pipleme :grinning: (ked viackrat napominame a pod.)
14. máj 2010 o 22:31  • Odpovedz
jejda, no asi to zmazala, bolo tam presne, ze by laska k peniazom zvitazala a pod. kecy :confounded:
15. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz
halo halo kde ste kto? tu nik, na koni nik :confused: ste pomrzli? :grinning:
17. máj 2010 o 11:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.