• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
caute caute, dneska total nestihacky :angry:
nemznasam pondelky :astonished:
17. máj 2010 o 11:38  • Odpovedz
ahojte :slight_smile:
ja mam vcelku dobru naladu na to ze je pondelok :sweat_smile:
17. máj 2010 o 12:20  • Odpovedz
ja ku podivu ani nepocitujem, ze je pondelok.... ale to bude "asi" tym, ze som sporadicky na e-maily odpovedala aj cez vikend :grinning:

inak, co som vam vsetkym poslala tu Ip o vymazanom prispevku na MK.sk.... opytala som sa tej baby co tam bolo a ze tolerujeme iba odkazy na konkr. vyrobky, nie odkaz na e-shop.... ale nik to nemazal, tak neviem.... sem-tam adminuju aj kolegovci ked nieco vidia oflagovane, ale vzdy mi daju vediet ked nieco vymazu... tak zahada :astonished:
17. máj 2010 o 12:42  • Odpovedz
jani + dani - vy sa mate :frowning2: ja si davam teraz chvilen pauzu :grinning:

inak ta Ip na MK - je to dost divne, ale ja si nic nepamatam, ze by som dace take mazala...
17. máj 2010 o 12:54  • Odpovedz
sak ja tiez nepamatam..... ten prispevok bol v piatok okolo 21h a ja som vtedy nebola na koni.. myslim :sweat_smile:

inak, tamarecka sa nechala pocut, ze stranka mojasvadba.sk je proti nej zaujata a velmi jej ublizila :grinning:
17. máj 2010 o 14:39  • Odpovedz
ja som na koni v piatok bola tusim, ale len chvilen, co som len nakukla do nasich tem, nemazala som nist :rolling_eyes:

to vazne? a nespominala hlavne teda mna :astonished: citujem : "nejaká bohatá slečinka" :grinning:
17. máj 2010 o 14:43  • Odpovedz
inak som to zabudla mangelovi povedat, ze aku dobru partiu si zobral za manzelku :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 14:46  • Odpovedz
neeee, iba pisla, ze admini ju odkazali na zle temy, kt. boli od veci a neriesili jej problem... a ze v Ip jej vela bab pekne radilo a ona si to teraz nemoze precitat... nuz, smola :grinning: tebe hovorila, ze si bohata slecinka? to mi uslo.... si sa nepochvalila, ze si v baliku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak co sa potom okúňate a nestaviate? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 15:00  • Odpovedz
jaaj, chudinecka, ale hlavne,ze menila problemy, co ju tak trapili, jak bezny clovek meni denne ponozky :rolling_eyes: sak ked jej radili v Ip, nemala zbytocne kecat vo fore :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nehovorila, ale dokonca to napisala :grinning: prva veta : http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=130274

no tak prepac, nebudem sa predsa chvalit, ze mame uz postavene dve vilky pod Slavinom a v podzemnej garazi mame riadne velky vozovy park :grinning:
17. máj 2010 o 15:05  • Odpovedz
Domi, mozna jsi bohata tim, ze mas skutecneho manzela, ze nemas nejake velke problemy s jeho rodici, na druhou stranu jsi chuda tim, ze nezijes ve svem imaginarnim svete jako Tamarecka :grinning:
17. máj 2010 o 15:31  • Odpovedz
jani, ale vždyť v nové verzi už jde vidět, kdo co mazal, nebo?
mě by to samotnou zajímalo, protože se to už přece párkrát stalo, že se někomu něco smazalo, ale nikdo o tom nic nevěděl :unamused:

jinak tady je zima, chtěla jsem mýt okna nebo dělat něco na zahradě, ale sedím doma ve svetru :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer jsem přemýšlela, že si zapnu topení, ale vydržela jsem :grinning:
17. máj 2010 o 15:37  • Odpovedz
market - :grinning: :grinning:

kaji - my sme veru vcera zakurili, nevydrzali sme to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. máj 2010 o 15:38  • Odpovedz
ano, je to vidiet, ale treba s tym otravovat kolegu..... ten momentalne pracuje na automatickom vygenerovavani faktur, co je dolezitejsie (pre mna) ako kto vymazal prispevok, kt. aj tak bol proti pravidlam :grinning: :grinning: uvidime ci sa nejako vzburi... ak hej, tak potom budem otravovat :grinning:

ze bohata slecinka :grinning: mala si napisat, ze si uz panička :grinning: a neriesis "sama na neplodnost" a o 4 mes. svadbu s priateom, kt. poznas dlho ale ma velke dlhy:grinning: ona chcela mat stoj co stoj vlastnu temu, preto vymyslala nove problemy a mala tú smolu, ze na vsetky jej problemy uz boli vytvorene temy....

kosa riadna, vcera som pobehovala v teplakoch, tricku a mikine (inokedy len kratke gate a tielko) a v robote si kurime klimou....
17. máj 2010 o 15:51  • Odpovedz
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=631883&

skoro rovnake fotky, ake sme mali my...mali asi "nasho" fotografa :grinning:
17. máj 2010 o 15:55  • Odpovedz
caute.
domi, akurat som ten album pozerala a normalne prvy dojem, ze sak vase fotky, len s inym obsadenim. :astonished:
17. máj 2010 o 16:04  • Odpovedz
asi ich tomas fotil, normalne rozmyslam, ze jej napisem :sweat_smile:
17. máj 2010 o 16:05  • Odpovedz
sleduj aj ten nick :grinning:
17. máj 2010 o 16:06  • Odpovedz
to je psycho. :grinning:
podla mna ich tomas nefotil. tie fotky su ovela skaredsie, take rozmazanejsie a v pc doostrovane a zehlene... a ak to bol on, tak mal prave vtedy velmi zly den na fotenie...
17. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz
ze psycho :grinning:

ja jej asi fakt napisem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: no ja som to len tak zbezne kuk...lebo tak na prvy pohlad cele nase foto :astonished:
17. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz
a co jej chces napisat? ci ich on fotil?
17. máj 2010 o 16:15  • Odpovedz
hej, som zvedava
17. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz
napisala som jej :sweat_smile:
17. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz
no som zvedava. :slight_smile:
17. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz
ja tiez, ale uz frcim, paa
17. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz
pa :slight_smile:
17. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz
fuha domi, ze by si mala tajnu obdivovatelku? :astonished:
17. máj 2010 o 16:43  • Odpovedz
domi, tak to jsem zvědavá :grinning:
17. máj 2010 o 16:51  • Odpovedz
tak diefcata, fotil ich nas fotograf a ten nick tazko povedat :grinning:
17. máj 2010 o 18:28  • Odpovedz
domi, tak to je aky rozdiel, ked pozriem jeho predosle fotky a teraz? ako keby uplne niekto iny (myslim kvalitou) :-O
17. máj 2010 o 18:54  • Odpovedz
maji - vies ja sa tym fotkam moc nerozumiem, ale je to mozne :sweat_smile: ja proste nemozem prestat pozerat na to, ake su podobne teda na prvy pohlad :fearful:
17. máj 2010 o 18:56  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.