• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
jani - my sme asi spriaznene duse :astonished: :grinning: a inak prestan s tym tvojim pesimizmom uz, bodaj by bol test pozitivny :sunglasses:

cooo? preboha ten dotycny sa nudi? :astonished: ja som blokla tusim max. 10, ale nie som isty...
19. máj 2010 o 10:50  • Odpovedz
dani, pokracovanie z Co s touto temou.....

myslim, ze sa vyspali ok, nestazovali sa :slight_smile: im uz od 22h kvackala hlava na gauci.... strasne, nic nevydrzia :sweat_smile: ale tak necudujem sa, bo skoro rano su zvyknuti vstavat... kym svokra pracovala (pred 2 tyzd. isla do predcas. dochodku) tak vstavala okolo 5 rano, niekedy aj skor, lebo sa prestahovali pred 4r. na dedinu a odtial sa dostat do civilizacie - ZV - trvalo autom cca 30min.... a kedze jej auto maju "pozicane" svagrovci od augusta 2007 a ked je svokor mimo domu, tak musela chodit busom.... a busy chodia tak, ze okolo 6 rano chodil a potom uz nic :sweat_smile:

svagrovcov by som roztrhla, ved to auto si poziciavali v auguste 2007 ked sa odstahovali z Prahy, ze len na chvilu, kym si nekupia vlastne... vlastne auto si nekupili ani ked sa im narodilo dieta a kociar museli davat do kufra tak, ze odmontovali na nom kolesa.... a auto je iba 3 dverove, takze sa dozadu tazko lezie.... keby nemali peniaze tak ok, chapem ale tak maju, neziju si zle....
19. máj 2010 o 10:52  • Odpovedz
ja som raz blokovala nejakych 14...... uzivatelka dala flag na MK, ze je to podvodnicka, ze ma urcite viac nickov, tak som sa na to pozrela a skoro mi oci vyleteli.... a medzi nimi je aj "anarida", kt. poznam z videnia z kona a myslela som, ze je normlana..... najskor som myslela, ze sa prihlasuju napr. z VŠ a na intraku maju 1 PC alebo net kaviarne, no to je mala pravdepodobnost.... a este z viacerych IP, z viacerych PC sa prihlasuju tie viacere nicky.... a maju OS Linux co veru v net kaviarnach nebyva :sweat_smile:
19. máj 2010 o 10:54  • Odpovedz
19. máj 2010 o 10:56  • Odpovedz
19. máj 2010 o 11:07  • Odpovedz
jani som sa pobavila, ze pozicali si auto v roku 2007 na chvilu :sweat_smile: a je rok 2010 :grinning: . To fakt chodi jeden autobus a to rano o 6.00? tak to potom vdaka bohu za Ba, neviem co by som si tam pocala :confounded: ale zase neprezivaju stres, nahanky, ale mozu zit kludny zivot :slight_smile:

jani som zvedava kolko nickov bude mat, ja com pozrela ved som ti aj pisala ze jeden urcite ale neratala som s tym ze si zaobstara prvenstvo v dupla nickoch :rolling_eyes:
19. máj 2010 o 11:33  • Odpovedz
domi, tu moniku sme uz riesili..... ona sa snazi rok alebo tak dako a je z toho na prasky, ze sa nedari.... uz sme raz riesili, ze raz pise, ze uz si dava pauzu, inokedy je v depkach, ze to nejde...

domi - co jaaaa viem, pozerala som saty tej navrharky a najdrahsi model vo vypredaji stoji 10 000 Kč.... ak stoja bez vypredaja 20 000 Kč tak to nie je az tak vela podla mna, bo ked si to tak vezmes, pozicanie v BA stoji od 500 eur....
vrazili do foto + video - Zitnanski.... ale inak neviem, nepripada mi to, ze by to bola daka svadba hornych 10tis. :zipper_mouth: raz som videla album, kde mali hostinu v Carltone a mali aj kuzelnika dakeho, míma a neviem koho este... mala tam vycislene aj naklady a to sa v tom r. 2008 pohybovalo v statisicoch.... niekto to berie tak, ze svadba je (snad) len 1x za zivot, preto do toho vrazia.... ja som tiez taka v tomto...ze som si povedala, ze ak ma byt svadba v kulturaku, tak radsej ziadna :zipper_mouth: kamoska co sa vydavala 3 tyzd. po mne, tak na svadbu minuli vacsinu penazi, co zarobili za 3r. v UK lebo tiez si povedala, ze ked uz svadba, tak poriadna:sweat_smile:

dani hej, jeden alebo 2 busy a cez weekend nic.... to je na konci sveta, ta dedina ma len co ja viem, zo 200 obyvatelov.... ako na chatu je to pekne miesto ale byvat by som tam nedokazala.... 1 maly obchod Jebnota, 1 krcma, kostol, kulturak.... donedavna tam ani net ziadny nebol, svokrovci pred rokom vybavili, dali postavit dakde v inom chotari stoziar s antenou a tak dedina ma net....
19. máj 2010 o 12:15  • Odpovedz
aha, tak to som si nejako nevsimla, ze ste sa o tej babe bavili...

ako oni maju celkom paradne aj byt zariadený, mi tak pride..ale ved ja im to neberiem, ja som bola spokojna, my sme mali svadbu aku sme chceli mali sme hostinu v areali jedalne skoly, ale aj keby som sa mala vydavat znova, usporiadam hostinu tam,ked sme salu pekne vyzdobili vyzeralo to celkom utulne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2010 o 12:28  • Odpovedz
jani aspon ze net maju, nejake spojenie so svetom :slight_smile:

Baby ja tu dnes od 15.00 nebudem, lebo Elly ma besiedku v skolke ku dnu matiek /trochu neskoro/ tak sa tesim na moju papulku a som zvedava ci aj nieco zaspieva :sweat_smile:
19. máj 2010 o 13:12  • Odpovedz
dani - tak drzim palce nech Elly daco zaspieva a poprosime potom fotky :wink:
19. máj 2010 o 13:28  • Odpovedz
caute. ja som dnes opat u nasich. samko spi, tak som sadla za pc, kym sa nezobudi.
19. máj 2010 o 14:11  • Odpovedz
cau majus :slight_smile:
19. máj 2010 o 14:32  • Odpovedz
caute, caute.... tak ja som si pre velky uspech dnes vymenila uz 3 maily s nasou pani uctovnickou :grinning: sismaria, pomylila som sa pri prepisovani datumov - 31. marec som namiesto 30. april prepisala na 31. april a problem bol na svete... a viac takychto malickosti a velickosti.... podla mna su to detaily, ale tak asi nie su no.... keby bola sutaz o najhorsieho uctovnika na svete, stopro to vyhram :grinning:
19. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz
jani - tie tvoje f(r)aktury nestastne :grinning: :grinning:
19. máj 2010 o 14:44  • Odpovedz
asi pridam inzerat na MK :astonished: potrebujem predat jedno tricken,je uplne nove, len teta mi poslala "omylom" 2 take iste len v inych farbach :rolling_eyes: hodim ho aj na MMB aj na MK, uvidim, kde sa kto skor chyti :grinning:
19. máj 2010 o 14:52  • Odpovedz
ja som dala vcera prvykrat inzerat na strechu.... teda 3.... a 1 sa hned chytil, co som ani necakala :sweat_smile: som pri upratovani nasla sacky do vysavaca.... neviem kde je ten vysavac, nejako sme ho spasili zo sveta alebo je v pivnici ci kde, no sacky zavadazli v skrini... tak som dala, ze darujem a ozval sa hned "dodog", ze on to berie, ze ma ten vysavac v kanc., nech to poslem na dobierku.... tak ja ze na dobierku posielat, to neviem ako sa robi a ako to funguje, tak som to poslala obycajne postou

a na MK som chcela pridat inzerat na mrte triciek, kt. uz drahy nenosi, ale nemozem.... lebo tak on si kedysi kupil 1 "lacoste" v BG a 1 v HR, 1 adidas mal take pofiderne, ze mu to otec do niesol z RC alebo z J, on tvrdi, ze je to original, no nie som si ista.... este mu 1 "lacoste" ostalo, to mu kamarat doniesol z AL no to moze nosit max. tak po byte.... ja nechapem naco si kedy take veci kupoval, ved ked nemam na original, tak radsej dake "no name" ako fake :rolling_eyes:
19. máj 2010 o 15:08  • Odpovedz
vidis, to sa mne nastalo na MMB s tou kabelkou, hned na druhy den ako som inzerat vlozila sa mi ozvali hned 2 zaujemkyne :slight_smile:

ako toto tricko je znackove, je to aeropostale, prislo mi len vcera :pensive: lenze ja dve rovnake tricka nechcem a dokonca ta jedna farba sa mi ani nepaci a mame zase S bude moc male, tak to radsej predam a kupim si nieco nove, napr. PF :sunglasses:
19. máj 2010 o 15:16  • Odpovedz
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=632152&vReferer=
posledny koment k albumu :fearful:

pre istotu kopirujem, keby to nevesta zmazala...

luko, Dnes o 15:30
pekne vyžratá nevesta
19. máj 2010 o 15:34  • Odpovedz
ozaj, bola si pozriet v boardparadise v TT?

v piat. ideme do PD a nastastie v sobotu nebude cas ist "len tak sa pozriet" do toho obchodu, bo okolo 10 - 11h ideme za Nikolou, no a zdrziavat sa predtym v PD sa mi nechce, no a 13:30 mam byt u kozmy, obchod zatvaraju o 13:00 takze problem vyrieseny... nastastie....

dumam, ze si objednam plavky z VS.... bo co som si objednavala na jesen 3, tak 2 vrchy su mi len tak tak a 1 spodok.... tak by som si kupila vacsie a tie mensie predala :stuck_out_tongue_closed_eyes: lenze nechce sa mi platit DPH z USA a neviem o nikom kto by bol v USA teraz :pensive:
19. máj 2010 o 15:37  • Odpovedz
nie, nebola, lebo oni maju otvorene len v sobotu doobeda do 12-tej a to riso nestihal, my sme boli potom len v Maxe, nakolko ten je otvoreny do vecera...tak snad sa mi tam podari zbehnut...

tvoja penazenka ci skor karta sa potesi :grinning: a ozaj nikola je z PD?

inak ved tana ide teraz do USA, mne bude kupovat nejake tricken, tak mohla by tebe kuk plavky...to bol len napad :wink:
19. máj 2010 o 15:41  • Odpovedz
heeeej, takze tana ide do USA? dobre vediet :grinning: mne by stacilo keby dala adresu hotela aby jej to tam mohli dorucit.... a aspon by potom bola vacsia motivacia na stretko konecne.... inak, citala si, ze luckinho muza odvelili? :confused:

ano, nikola je z PD, konkretne z Cerenian, to uz je skoro pri PE..... takmer oproti kastielu kde sme sa obe vydavali byva, takze na svadbu to nemala daleko :grinning:
19. máj 2010 o 15:55  • Odpovedz
nooo ide, lebo sak mi pisala, ze ked chcem tricka od aera, ze kupi, lebo, ze shop maju kusok od hotela ci tak nejako...sme skonstatovali, ze aspon konecne dovod k stretku ako si aj ty napisala :grinning:

coo? on je vojak? :sweat_smile: ja som to netusila :zipper_mouth:

dobre to vyriesila :grinning:

som sa dobre pobavila, som najpv netusila, ze co to je zac :astonished:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5748979&tab=0
19. máj 2010 o 16:01  • Odpovedz
jani - a kam sa pojdete fotit? uz mate nejake miesto zvolene ci nechate to na nikolu?
19. máj 2010 o 16:13  • Odpovedz
ano domi, je to shaara, ma to aj v albume tieto fotky....

tie kefky som myslela najskor, ze to su WC kefy :zipper_mouth:

máme miesto zvolene.... na luke nedaleko cerenian... a nie len tak, ze hociako na luke - stary gauc tam ideme dotrepat :grinning: gauc na luke + my + psicu berieme.... ta bude besna od radosti.... najskor sa asi docura od radosti, ze ide autom a druhykrat potom ked vybehne na luku :grinning:
19. máj 2010 o 16:42  • Odpovedz
ja som tiez (po)zabudla, ze je vojak ale riesila to uz davnejsie na MS ale vtedy neviem ci si uz prispievala :sweat_smile:
19. máj 2010 o 16:43  • Odpovedz
no ja shaarku moc nesledujem, preto sa pytam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja tiez, ze ake pekne WC kefy :grinning:

jeeeeeeej to budu kraasne fotocky, uz teraz sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: kedy vam ich asi posle? :grinning:

no je to mozne, lebo toto si fakt nepamatam,ze ma manzela vojaka...inak v podstate len o tebe, majke a tusim, ze lenke viem, co robia ich manzelia resp. snubenec ( majka) :sweat_smile:
19. máj 2010 o 16:49  • Odpovedz
este ani odfoteni nie sme a ze kedy nam ich posle? hehe, to neviem.... nebudem ju hnat bo viem, ze ma toho dost :sweat_smile: ale ked budu, budu aj na FB urcite....

ak mne dnes nedrbne, tak potom nikdy.... stale sa seriem s tymi nickymi... dobre som si myslela, ze 21 nie je konecne cislo... momentalne som pri cisle 25 :sweat_smile:
19. máj 2010 o 17:19  • Odpovedz
dnes je inak fasa den: rano ma vytocil jebly sused (sorry za vyraz ale on fakt je) lebo som nasla v schranke od neho vypocty toho ako sa zateplovanie neoplati - nik nevie ako na tie cisla prisiel, ale co uz... potom ta pixla s 25 nickmi a teraz este citam Ip: preco ste ju anaridu a dalsie nase kamaratky blokovali? ony su super a vobec nie je pravda, ze to je 1 osoba.... hmmmm, tak to je potom aka nahoda, ze sa tieto nicky prihlasovali tesne po sebe z asi 3 IP a 6 PC.... a v casoch ako 22, 00, 06h... nech mi nik nehovori, ze kamaratka bola na navsteve.... navstevy o takomto case - nuz, pochybujem.... vsetky nicky mali mail na azet.sk, elibetka1 mala dalsou zhodou okolnosti mail anarida :grinning: :grinning: aky je ten svet maly :grinning: a aby to nestacilo, vsetky su uzivatelky MK, ich deti maju zahranicne mena, byvaju v USA, alebo su tehotne nastrocne, su v niekolkych sukromnych skupinach....
19. máj 2010 o 18:18  • Odpovedz
caute zase. k tej lucke. hrozilo im tusim, ze jej muz nestihne svadbu. lebo tusim tak nejak mal byt niekde mimo... si neviem predstavit, ze by takto matisek chodil niekam na pol roka alebo na kolko chodieva...
19. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.