• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
dani - vdaka :dizzy_face:

jani - ale mne sa nikam nechce, sak aj majka o chvilu prifrci do firmy pre tricken...idem az po robote nakupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....pocuj ty mas tusim nervozitu aj za mna :grinning:
21. máj 2010 o 12:22  • Odpovedz
domi ale fakt necakaj do zajtra, ked nechces teraz, tak dufam ze vecer urcite :wink:
21. máj 2010 o 12:57  • Odpovedz
Krucifix, co tohle je?
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mam-problem-a-nevim-jak-dal/?collapse=true&page=last&post=last
A rekla bych dupla od millerka, stephani a i lidnat :angry:
21. máj 2010 o 13:10  • Odpovedz
Sice nemaji vsechny stejnou IP adresu, ale styl psani bez carek a tecek je stejny, nadpisy velkym pismem, do zblbnuti zakladani tech samych temat :angry:
21. máj 2010 o 13:13  • Odpovedz
dani - akoze mne to fakt neponahla :sweat_smile: a test mam doma, preto nemusim utekat do lekarne :wink:
21. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz
market - ta millerka bola nejaka sibnuta pubertacka tusim ci nie? :confused:
21. máj 2010 o 13:41  • Odpovedz
Domi nedepkuj taky se dočkáš a bude mimísek, věřím tomu :dizzy_face: já chci ten teeeeeeeeeest :grinning:
21. máj 2010 o 13:43  • Odpovedz
teri - ja nedepkujem, boze chran,ja som praveze flegmos :sweat_smile: test bude zajtra...a ked nie, tak az v pondelok budu vysledky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 13:45  • Odpovedz
market dupla od lindat urcite :rolling_eyes: to uz lepsiu temu nevie zalozit :rolling_eyes:
21. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz
Jdu blokovat, Janocka asi obeduje a neni na skypu.

Domi, ja taky chci, abys ohlasila // :dizzy_face: Nebo pripadne || :grinning:
21. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz
market - je na obede, pisala mi okolo 13-tej ze sa idu stravovat :grinning:

a dakujem za podporu baby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2010 o 13:54  • Odpovedz
21. máj 2010 o 13:59  • Odpovedz
teda domi, ty to sem napíšeš jen tak a ani testovat nechceš? :astonished: :grinning: :grinning:
vypadá to, že jsme všechny zvědavější než ty :wink:
držím palce!
21. máj 2010 o 14:03  • Odpovedz
tak sak, ale ja som vas chcela len informovat, ze vysledky este nemam, budu az v pondelok a ze moja sesternica mi napisala, ze som asi tehu, lebo to tak dlho netrva jedine ak je clovek tehu...

ano ano ste hrooozne zvedave :grinning:
21. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz
Domi no já že ten hnusnej smajloš na předchozí straně jak jsi tady objevila kámošky co čekají a mají dítě :sweat_smile: :grinning:
Domi tak si udělej test a jen nám napiš výsledek, ty se o to zajímat nemusíš :grinning:
21. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz
teri - to som dala akoze takeho znudeneho :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s tym testom si ma dostala :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz
Jo tak znuděný :grinning: zajímavý jak všichni chápeme ty smajlíky jinak, někdo používá tohodle ":stuck_out_tongue_closed_eyes:" jako že blije :sweat_smile: a já ho zrovna používám docela často a to taky v jiným smyslu :sweat_smile:

O bože, já se z tebe picnu :grinning: takhle napínat!!! :slight_smile:
21. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz
no a nie? :confused: akoze ked je nieco fakt na "blitie" tak pouzivam toto :fearful:

nepicni sa, co budeme bez teba robit a este ma strasit prides! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 14:15  • Odpovedz
No zítra zapnu PC a chci tu vidět zprávičky, neříkej že to do pondělka vydržíš :sweat_smile: a nějaký pocity? :grinning:
21. máj 2010 o 14:20  • Odpovedz
Jinak mě přijde tenhle smajlik :rolling_eyes: taky takovej znuděnej a zároveň o chlup míň naštvanej než tento :angry:
:wink:
21. máj 2010 o 14:21  • Odpovedz
rozkaz sefe :grinning: ale zajtra asi moc nebudem pri PC, lebo letim na 10-tu na nechty a pak ma mangel firemny turnaj, cize musim ist fandit....

a toho smaila aj ja tak beriem :wink:
21. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz
Nevymlouvej se :grinning: tak mi napiš SMSku :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz
kto ja? este to, to by som si nedovolila... sak ale nemam cislo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 14:28  • Odpovedz
No moje číslo je 607 124 464 :grinning: Ale to neřeš, to jsem si spíš dělala legraci, však takhle uhánět tě nebudu, je to tvoje volba kdy se testneš a jestli si to necháš pro sebe nebo to řekneš dalším :dizzy_face:
21. máj 2010 o 14:35  • Odpovedz
:grinning: :grinning:
ja viem, ze srandujes :wink:
21. máj 2010 o 14:36  • Odpovedz
teri by som sa smiala ze az, keby ti pipla sms od domi :grinning:
21. máj 2010 o 15:05  • Odpovedz
Danu já bych asi brečela kdyby psala že našla // :grinning: jako štěstím, mě tohle teď hrozně dojímá, já už se nikdy nebudu ze // radovat :sweat_smile: co vůbec vy? Další v plánu neni? :grinning: a malá už spinká líp nebo se vám pořád budí na mlíčko?
21. máj 2010 o 15:17  • Odpovedz
diefcata nechajte sa pekne prekvapkat dobre?! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz
ti dam take prekvapkanie!! kto to ma akoze vydrzat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 15:20  • Odpovedz
no akoze ty :sunglasses:
21. máj 2010 o 15:22  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.