• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
teri, druhe neplanujem :sweat_smile: ak by som planovala tak do 35-to mi ostava 5 rokov, tak uvidime :wink: ale v njablizsom case-rozhrani cca 1-2 roky urcite nie

Teri ale prosim ta, jasne ze hej :rolling_eyes:
21. máj 2010 o 15:27  • Odpovedz
Danu to neni možný že se pořád takhle budí :sweat_smile: mě teda Kristý už spí dá se říct celou noc, ale prcek jaký dělá problémy, to vidím taky ještě na dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: že někomu spí dítě od narození a jinýmu se budí ještě ve školce :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neni to fééééééér :grinning:

Tak se musíme nechat prekvapkat no :sweat_smile: nic jinýho nám nezbyde, leda že bychom na tebe nasadili někoho kdo by po tobě šel sebrat vzorek na záchod :sweat_smile: :grinning:
21. máj 2010 o 15:31  • Odpovedz
teri - tak teraz som prave oprskla monitor PC :grinning: :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 15:35  • Odpovedz
No jo, co s tebou :grinning:
21. máj 2010 o 15:43  • Odpovedz
teri vidis, inym spia od nejakeho polroka a moja ma buduci mesiac 3 roky a nic :confounded:

teri vzorek na zachod :grinning:
21. máj 2010 o 15:47  • Odpovedz
domi, predtym ako pojdes na nechty sa testnes, to mi uplne vyhovuje :grinning: alebo napis sms, numero mas :grinning:

ja si tie smaily vysvetlujem takto
:sweat_smile: - v rozpakoch
:zipper_mouth: - drz hubu
:fearful: - mlkvy
:astonished: - prekvapeny
:confused: - usmev popod fuzy

a ostatne su taka klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teri, tak nikdy nehovor nikdy, nemozes vediet, ze uz nikdy neuvidis na svojom teste || :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 15:49  • Odpovedz
jak si to poriesila :grinning:

inak ja z vas nemozem, ako to, ze vy ste take zvedave a mna to nijako "nezerie" (nechcem pouzit slovo netrapi) :pensive:
21. máj 2010 o 15:52  • Odpovedz
tak lebo keby si nenapisala to, ze ti sesterka povedala, ze si tehotna lebo dlho trvaju vysledky, tak by sme asi tolko nerypali :grinning: ale ked ti to uz povedala, vyvolavacku ti nedali, dlho trva vyhodnotenie vysledkov, tak co si ma o tom clovek mysliet? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 15:54  • Odpovedz
aleee tak to su mozno len jej reci, jasnu odpoved dostaneme az v pondelok :wink:
21. máj 2010 o 15:55  • Odpovedz
Jani no možná uvidím před tím než půjdu spáchat sebevraždu :grinning: další dítko už fakt ne :sweat_smile: psychicky bych to nezvládla :grinning:

Tak já ty smajlik vidím podobně, i když tento :zipper_mouth: vnímám spíš jako uuupss :grinning:

Tak já taky hodím svoje vysvětlivky :grinning:
:slight_smile: - úsměv
:wink: - OK, když něco potvrzuju
:frowning2: - smutný
:unamused: - naštvaný, nevrlý
:angry: - hoooodně naštvaný
:sunglasses: - pohoda
:confounded: - naštvaný, nevrlý
:astonished: - překvapený
:cry: - hodně smutný
:grinning: - výtlem
:stuck_out_tongue_closed_eyes: - tohodle neumím sama dobře popsat, prostě když vtipkuju nebo tak
:pensive: - když mě něco mrzí
:sweat_smile: - na rozpacích
:confused: - překvapený
:rolling_eyes: - znuděný, naštvaný
:fearful: - překvapený
:zipper_mouth: - hups, už jsem ticho
:dizzy_face: - happy
21. máj 2010 o 15:56  • Odpovedz
caute. podobne som na tom ako krista s tymi smajlami. :grinning:
akurat tohto :confused: nemam ako prekvapeneho, ale ako wtf (a nie je to skratka od waste treatment facility :grinning: ) a ked som zmatena a tak. :grinning:
21. máj 2010 o 16:00  • Odpovedz
maji caf, davno sme sa nepoculi / nevideli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ad ta skratka :grinning: :grinning:
21. máj 2010 o 16:03  • Odpovedz
jj. kolko? 3 hodiny? :grinning:

o cca pol hodinku ideme na velky nakup. mala som spisat, co nam chyba a este nemam ani ciarocku... :unamused:
21. máj 2010 o 16:05  • Odpovedz
ani tolko to nie je :grinning:

tak nezabudni na tunaka, pak na kukuricu a vela syra, to je vasa klasika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 16:06  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: nejak to ovladas uz... kuknem ti aj tie sampony. jak sa to volalo do mrne? som zabudla, co som ti spominala...
21. máj 2010 o 16:08  • Odpovedz
sak sa rychlo ucim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kerastase, tie si teraz kupujem :wink:
21. máj 2010 o 16:10  • Odpovedz
domi, ty si tie sampony kupujes cez net? ja by som to musela onuchat :grinning: ja vsetko nucham :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 16:11  • Odpovedz
jani - hej, ale cmuchala som ich predtym v kamennom obchode :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 16:12  • Odpovedz
neviete kde maju dake pekne topanky na balerinovsky styl, mozu vsak mat aj miernu platformu prip. opatok? najlepsie v dakej bledej farbe a kozene.... ja neviem nic nasjt, vsetko take divoke farby, ze tyrkysove, cervene, ruzove... a ked som nasla jedny blede tak predavacka, ze to je "sinťeťika" - bola asi z UA, preto ten prizvuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som sa jej podakovala... potom som nasla este jedny pekne ale bola to daka PL znacka... a ja PL veci nechcem :sweat_smile:
21. máj 2010 o 16:14  • Odpovedz
jani, ani ja neviem najst normalne obycajne cierne blatojebky. ked najdem zazrakom moje cislo, tak su zle spravene, ze ma ominaju...
21. máj 2010 o 16:15  • Odpovedz
jani - ja mam tie moje balerinky z altera, je to polska firma, ale su superske :wink: no batu asi nechces, deichman, humanic taky nie, tak potom uz len danea ale mixer ( aupark) a ine ma nenapada
21. máj 2010 o 16:16  • Odpovedz
domi, to altero je iba v tt?
21. máj 2010 o 16:21  • Odpovedz
maji - myslim,ze nie, ale ci je tu v ba netusim...

no najblizsie je iba v TT ..kuk : http://www.altero.sk/
21. máj 2010 o 16:22  • Odpovedz
domi, ja som uz bola taka zufala, ze aj u Batu som bola, ze ak to vydrzi sezonu-dve aspon.... daneu tiez nechcem, lebo co som odtial mala topanky a slapky, vsetko som musela reklamovat :grinning: aj v mixeri som bola a tam tiez nic.... uz som si aj na nete pozerala na stranke topankovo - na FB som videla reklamu, no tam tiez nic....

potrebujem daco take lahke, vzdusne, budem v tom chodit iba naboso, "strimfle" ja nemusim

ozaj teri, ze 3 dieta by si uz nezvladla... noooo, ved teraz si este mlada a v 30 budes mat deti samostatne, odrastenejsie, takze cas na dalsie dieta no :grinning: ja som si to takto kedysi predstavovala 2 deti kratko po sebe a potom v 30 tretie, posledne... no dodrziavanie planov mi nikdy neslo :grinning:
21. máj 2010 o 16:24  • Odpovedz
jani - tak to ti jednoznacne odporucam to altero, ale ked ty tie polske nechces :sweat_smile: pripadne skus sebastiano, ci ako sa vola ta obuv v poluse...inak fakt neviem...
21. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz
domi. nasla som toho Kubka, co som ti spominala. :slight_smile: strasne zlatunky psik. nastastie uz ma domov ale aj skoda, lebo by som ho brala tento rok ako dostaviame. :slight_smile:
http://www.majmesrdce.sk/kubo
21. máj 2010 o 16:25  • Odpovedz
jeziiiiiiiiiiiiis ten je rozkosny, fakt podareny, ja by som ho tiez adoptovala :dizzy_face:
21. máj 2010 o 16:26  • Odpovedz
nenormalne sa mu to meno hodi. jak som ho vcera zbadala, tak som skoro odpadla, ze je strasne zlaty a to meno... :grinning:
21. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz
uplne, mu sadlo jak rit na serbel :sunglasses:
tie usiska su fantasticke
21. máj 2010 o 16:27  • Odpovedz
pisem jak hotentot, ale som z neho unesena :slight_smile:
21. máj 2010 o 16:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.