• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
aha co som nasla http://www.modrykonik.sk/my/user_list.php :grinning: akurat je to tam akosi o tyzden posunute
12. aug 2008 o 20:15  • Odpovedz
zeby sa pripravovalo nove prekvapko? :grinning:
12. aug 2008 o 20:25  • Odpovedz
to si dobra smiracka :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2008 o 21:46  • Odpovedz
no emjee je uz vysoko skusena adminka dokaze veci co my nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
12. aug 2008 o 21:51  • Odpovedz
len skoda ze som uz v skupine pred oktobrom 2007, tam najs asi bude dost vela :zipper_mouth:
12. aug 2008 o 22:00  • Odpovedz
dokonca som v tom zozname ani neni :zipper_mouth:
12. aug 2008 o 22:01  • Odpovedz
som iba po decembri 2008, co nie je uplne spravne.. podla tohto to pise iba druhe dieta lebo ani aktak som nenasla pred oktobrom 2007 ale co je divne ani decembrovku 200 co necaka druhe :zipper_mouth:
12. aug 2008 o 22:04  • Odpovedz
dala som si inzerat do bazaru na tehu veci a napislala som okrem ineho, ze tie veci si chcem vyskusat - Blava, Malacky, Stupava a okolie ze sa dostavim - doslo mi 5 ponuk, vsetky kdesi nad 100km vzdialene :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevedia citat? alebo treba za kazdu cenu predat?
13. aug 2008 o 17:21  • Odpovedz
asi si to o tej vzdialenosti napisala az na koniec a tam to nedocitali :grinning: :grinning: :grinning: resp fakt chcu za kazdu cenu predat, mozno pridu k tebe :grinning:
13. aug 2008 o 17:24  • Odpovedz
dnes ma vytocila jedna krava v robote (nejdem to radsej ani do fora pisat): "pocula som, ze odchadzate" kukam jak vyr, ze ci jej hrabe, sak na matersku idem az v januari, reku ano, ale chcem sa vratit po materskej "a neodchadzate preto, ze vas robota nebavi" zase kukam jak vyr, reku nie!
13. aug 2008 o 17:28  • Odpovedz
autor
nabuduce jej povedz, ze pokial vies, odchadzas iba na dovolenku... :grinning:
13. aug 2008 o 17:45  • Odpovedz
emjee takze ta barag co som jej zmazala tie foto kvetinovych srdiecok co predstavovali jej rodinu rozmutila hladinu v teme na Konika4, nasledne si uzivatelky koleduju o blokovanie.. jedna yacaal pisat na protest velkymi pismenami, ta barag si hodila uchvatnuz fotku do pasu ( ale to je ich vyzitka nastastie) a aj pouzivala dost nepekne slova na nas adminov tak som ich trosku premazala a par teplych slov som im do temy napisala snad sa spametaju :wink:
to len aby ste vedeli ze na konikovi nikdy nie je klud :grinning: po Nitre je tu dalsia tema :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2008 o 23:58  • Odpovedz
zuzi a teraz sa hodi presne ten "studijny material" co bob hodil vedla....:slight_smile:)) presne mi ta tema pripomenula ten anglicky text:slight_smile:)) :grinning:
14. aug 2008 o 07:52  • Odpovedz
autor
no...ja idem mazat dva albumy (mishandbaby), takze mozno bude za chvilu vrelo aj na ceskom konikovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz
zuz porad co na seba pri prilezitosti anaxamoninej svadby, za ten mesiac predpokladam, ze mi uz brusko narastie, este nemam ziadne tehu veci, toboz spolocenske :sweat_smile: v com ides ty?
15. aug 2008 o 19:41  • Odpovedz
emjee:slight_smile:))))
mozem ti aj ja poradit?
:grinning: :dizzy_face:
15. aug 2008 o 19:58  • Odpovedz
mozes :grinning:
15. aug 2008 o 20:00  • Odpovedz
daj si nohavice a nejake tehu topik strihnuty pod prsiami a nejake sacko alebo svetrik kedze na orave bude hlavne vecer chladno :cry:
15. aug 2008 o 20:02  • Odpovedz
nieco take som myslela aj ja, musim sa vybrat teda na nakupy :grinning:
15. aug 2008 o 20:04  • Odpovedz
take najdes vsade bola som dnes v avione a h and m je take jmody furt plne a tiez NY....to ja furt nemozem zohnat biely nohavicovy kostym co chcem po polnoci :angry:
15. aug 2008 o 20:08  • Odpovedz
emjee, anax dobre poradila :wink: tiez som nazoru ze slavnostnejsie je ist v nohaviciach a tope :wink: ja pojdem do mami na nakupy :grinning:
15. aug 2008 o 20:24  • Odpovedz
to jest kde?
15. aug 2008 o 20:39  • Odpovedz
a nie su v takychto specializovanych obchodoch tie veci drahsie ako v klasickych obchodoch, kedze je teraz aka moda ze vyhovuje tehulkam nechodite skor takto kupovat?? :sweat_smile:
15. aug 2008 o 20:44  • Odpovedz
no ja som este v tehu obchode nebola, kazdopadne odtial si kupim asi len gate, ak nezozeniem cez bazar, volnych bluzok mam dost, aj ked nie su tehu, mozno nejake 2-3 kusy kupim aj tehu topy/bluzky, ale nechcem to nejako prehanat, tehotna budem uz len 26 tyzdnov, co s tym potom
15. aug 2008 o 21:11  • Odpovedz
zda sa mi to, alebo tu mame novu modu zviditelnenia svojej temy tak, ze dam prve dve pismena velkym? videla som to uz viackrat, hlavne v terminoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2008 o 21:48  • Odpovedz
emjee to som im ja tak omylom prepisala cely nazov mali velkym a akosi v rychlosti som to prepisal takto :zipper_mouth: a uy sa akosi neviem dostat k oprave :zipper_mouth:
inak ja ti tehu gate odporucam kupit mimo BA ja kupujem zasadne v SA tam su aj o polovicu lacnejsie, ja mam tehotenske speci topy este od Hanky, jedny saty, jedny rifle a dlhych rifli a jedny cierne gate jaj a este jedny take lahke letne gate dlhe :grinning: vsetko mam este po Hanke aj nohavicky mam este odvtedy a zidu sa snad aj do tretice tie veci a rifle a saty som uz slubila pozicat kamoske co je rovankej postavy :grinning:
15. aug 2008 o 22:00  • Odpovedz
emjee tu http://www.ma-ma.sk/ ( predava tam kamoskina mama a dava mi zalvu ) kupujem tam topz a nohavicky
15. aug 2008 o 22:18  • Odpovedz
zuz ty mas teda konexie :grinning:
16. aug 2008 o 16:02  • Odpovedz
Tady asi neplati, ze "Nevkladej kontaktni udaje firem", co? :grinning:
18. aug 2008 o 19:29  • Odpovedz
ale no ziraf nemozes byt taka prisna :sunglasses:
18. aug 2008 o 20:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.