• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
no na dnes staci... ak sa niekto bude pytat, ze preco ma zmazane fotky v albume, tak ziadny iny dovod nebol, len webove odkazy na fotkach. :confounded:
2. jún 2010 o 19:00  • Odpovedz
cau maji, dnes som aj ja trosku behala po streche, ale len tak zbezne, som nejaku temu zmazala a daco presunula alebo to bolo vcera? :sweat_smile: som si svoj albumik doplnala trosku , tak som sa kukla ja na forum, ale v albumoch som radsej nebola :grinning:
2. jún 2010 o 19:15  • Odpovedz
mas na streche album?
2. jún 2010 o 19:20  • Odpovedz
ale neverejny
2. jún 2010 o 19:33  • Odpovedz
posli link, nech okritizujem
2. jún 2010 o 19:38  • Odpovedz
je taky isty ako mam na FB :wink:
2. jún 2010 o 19:43  • Odpovedz
no dobre, bobre. idem to tam kuknut...
2. jún 2010 o 19:44  • Odpovedz
id, nemchce sa mi preklikavat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2010 o 19:46  • Odpovedz
help, nudim sa doma. matko je niekde v prdeli u klienta a dojde az o pol hodinu. :angry:
2. jún 2010 o 19:48  • Odpovedz
tak sak vykecavajme :grinning: ta dneska stanka zamorila co? mi hovori, ze by chcela hento toto a ja, ze sak pis rovno majke :grinning:
2. jún 2010 o 19:50  • Odpovedz
hej. pisala mi vo velkom. uplne bola jak salena. :grinning: som sa na nej rehotala. aj pisala, ze sa asi zblaznila. :grinning:
2. jún 2010 o 19:50  • Odpovedz
sme si pisali normalne spravy na fb a kukam a este mi aj cez chat pisala :grinning:
2. jún 2010 o 19:51  • Odpovedz
to mne opakovala dokolecka, ze boze ja som sa zblaznila a tak, ja ze vitaj v klube :sunglasses: inak to pocko sa pekne otocilo, u nas uz svieti slnko :astonished: a umyvam riad, cca polhodku mi tam v dreze trci hrniec, co je riadne pripeceny sa neviem donutit doumyvat ho :rolling_eyes:
2. jún 2010 o 19:52  • Odpovedz
to vazne? aj cez chat? sa nezda :grinning:
2. jún 2010 o 19:52  • Odpovedz
slnko? tu je uplne nechutna seda obloha cely den a doteraz sa mi zda, ze poprchalo... dufam, ze zajtra bude normalne, lebo sa mi nechce ist do mesta v dazdi
2. jún 2010 o 19:54  • Odpovedz
noo, normalne, ze slunce sviti...no sak to, ja sa chcem s vami stretnut, ale nech neprsi, lebo... :angry:

toto babo je podarene :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/zuri/album/sme-traja-o/5142101/
2. jún 2010 o 19:55  • Odpovedz
zlata, ale na nasho samuliacika nema. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. jún 2010 o 19:56  • Odpovedz
aj nas tam ma album, len som ho dlho neaktualizovala...
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/luckapetko/
len aby som nedostala napomenutie, ze sa prihlasujem pod segrinym nickom. :grinning: ale ked ona je hotentot. :grinning: ona si tam nevie pridat fotky, ona uz ani heslo nevie, tak ze nech jej to tam ja pridavam... ale pssst. :grinning:
2. jún 2010 o 19:58  • Odpovedz
maji ved to je jasne, tie nase su tie naj :sunglasses:

v pohode, ja to neudam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2010 o 20:00  • Odpovedz
:grinning: sak by si skusila :grinning: :grinning:

a co kajka, uz je zdrava?
2. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz
:zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

no aj hej, este maju ist teraz v juni na dake vysetrenia, ale uz je to lepsie, chodi aj do skolky...zitra ma meniny kobylka jedna, som jej take tricko s konikom kupila a pekny fotoramik :dizzy_face:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8650961&tab=0
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8631596
2. jún 2010 o 20:09  • Odpovedz
tricken si ukazovala, ale ramik som nevidela. pekny si vybrala. moze byt. :slight_smile: a luky co dostane? sak nemoze obist naprazdno, aj ked nema sviatok. :slight_smile:
2. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz
tento by bol pre samka. je tam šaba. :grinning: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8650922&tab=0
2. jún 2010 o 20:13  • Odpovedz
a auto a maťo :grinning: a pozeram, ci tam nieje aj bage (rozumej ryba) :grinning:
2. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz
dakujem, som chcela taky uni, kedze to budu mat v spolocnej deckej :wink: lukinecko asi len daku cokosku, jemu to staci, on neni taky nenasytny ako mala :grinning: a mame kajke spravi taku cukrikovu kyticku, sa tesim :slight_smile:

inak ten ramik je v skutocnosti este krajsi, vidiet, ze je to rucna praca, baba je fakt sikovna :wink:
2. jún 2010 o 20:16  • Odpovedz
luky zase hovori konikovi, ze my :grinning: neviem aka je tam suvislost ale tak co uz narobime a afto vola ba :grinning:
2. jún 2010 o 20:18  • Odpovedz
nas hovori na kona, na somara a na policajta ia-ia-ia... pekne uz hovori. take ze papagaj, papuce, to uz vie dlho, vtacik a este nejake slova, ale uz ani neviem, co vravi take nove... akurat tu rybu povie bage, ale ked mu povieme, ze to je ryba, tak zakyve hlavou, ze ano biba. :grinning:
2. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz
zlaty, akoze ten nas certisko nechce vypravat normalne, neviem co ma za problem :confounded:
2. jún 2010 o 20:22  • Odpovedz
vies co som bola ale taka smutna, boli sme nedavno v jarnej a bol tam tomasko. pred pol rokom povedal 3 slova a teraz po pol roku tiez len par, ale ze ja, nija a tati a kolko... je od samka o rok starsi a nerozprava vobec a je taky zvlastny. ja to teraz tak skaredo napisem, ale taky maly truhlicek. :sweat_smile: ale inac je strasne zlaty. na nom sa asi ten ich rozvod podpisal...
2. jún 2010 o 20:24  • Odpovedz
to vazne? chudak maly, to je strasne, viem, ze si este davno spominala, ze velmi nerozprava, ale tak uz odvtedy preslo dost casu a on stale nist? nas maly akoze vsetkemu rozumie, len nechce sa mu jaksik hovorit...
2. jún 2010 o 20:26  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.