• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
ano ano, som akurat kamosovi ukazovala, ze co ste mi provokacne poslali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 15:45  • Odpovedz
furt citam spravy o tych zaplavach... strasne nieco...
4. jún 2010 o 15:50  • Odpovedz
ani nehovor, hruuza, prave sme dnes rano s mamou skonstatovali, ze chvalabohu, ze my take nic nemame, lebo tu spust co to po sebe zanecha
4. jún 2010 o 15:50  • Odpovedz
matkov brat bude mat vodu urcite. aj minule mal. on ma za pozemkom taky pidi potok, ktory ked sa vyleje, tak ma vodu az dopredu po branu. my mame barak nastastie na kopci, takze tam to nehrozi
4. jún 2010 o 15:52  • Odpovedz
ved u nas je to podobne, to som aj vcera spominala, hlavne ta lokalita, kde su tie ceny take nehorazne vysoke :angry:
4. jún 2010 o 15:53  • Odpovedz
ale od zajtra az do (zatial) stvrtka hlasia 30 st. :slight_smile:
4. jún 2010 o 15:55  • Odpovedz
fiiha, no len ci to tak bude :wink: a inak to ani nie dobre taketo vykyvy, ale tak co, my s tym nic nenarobime
4. jún 2010 o 15:58  • Odpovedz
nie je to dobre, ale konecne bude teplo. doma mame strasnu kosu. :angry:
4. jún 2010 o 15:58  • Odpovedz
my sme tam mali cca tyzden dozadu, tak vies, steny sa nestihli vyhriat a vonku je ovela teplejsie ako vnutri
4. jún 2010 o 16:01  • Odpovedz
my to mame furt ako skoncila zima. aj ked nam minule zakurili, tak to nepomohlo, lebo to hned aj vypli.
4. jún 2010 o 16:03  • Odpovedz
tak snad vam tento tyzden trosku zvysi teplotu v byte...

och boze, sa to dnes neskutocne vlecie :rolling_eyes:
4. jún 2010 o 16:05  • Odpovedz
strasne... a to som do 11 ci kolkej lehnila v posteli...
26.6. ideme na svadbu kamosom. poslali nam pozvanku na fb, ze maju to v petrzalke pri cik cak centre, ale ze to je tajomstvo kde, ze si to ma kazdy najst. :grinning: tak som zvedava, ze ked to bude. :grinning: potom maju s rodinou len take male posedenie a o 19tej sa ide na zochovu na chatu. povinna vybava spacaky, lebo ze tam je len 22 posteli a ze kazdy si ma priniest chlast. :grinning:
4. jún 2010 o 16:08  • Odpovedz
zavidiiiiiim...

to maju superne vyriesene, take nieco netradicne...a oni vam tam nachystaju nejaky sipky, ze je to tu ci ako? :confused:
4. jún 2010 o 16:09  • Odpovedz
netusim vobec. ked sme sa bavili minule, tak som myslela, ze to maju v tom cik cak. tam sa robia svadby, ale ked pisali, ze je to pri tom centre a ze kazdy si to ma najst... :grinning:
4. jún 2010 o 16:11  • Odpovedz
tak mozno dakde na parkovisku alebo tak...no sranda toto :slight_smile:
4. jún 2010 o 16:13  • Odpovedz
no snad sa nebudu brat na parkovisku :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 16:13  • Odpovedz
4. jún 2010 o 16:14  • Odpovedz
no hlavne ty pozeraj taketo fotky, ked ti je uz len z reci. :grinning:
4. jún 2010 o 16:16  • Odpovedz
sak ale ja za to nemozem, ze som zrovna na ten album tuk :sweat_smile: chvalabohu, ze ja nemam taku povahu vkladat fotky takehoto typu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 16:17  • Odpovedz
ale vies co nechapem? preco operacie a ine taketo prkotiny mozem pozerat, ale veci okolo porodu a tehu neznesiem :astonished:
4. jún 2010 o 16:18  • Odpovedz
no to neviem...

mne sa snivalo dnes, ze som tehu. take male brucho som mala :grinning: a samozrejme aj o ocovi. tento raz nezomrel, ale zlomil si nohu. fuuuuj, mal ju jak hokejku. bleee :confounded:
4. jún 2010 o 16:19  • Odpovedz
mne sa o tehu nesniva, teda si to aspon nepamatam.... jaaj tie tvoje sny s ocom :confounded:
4. jún 2010 o 16:20  • Odpovedz
sa tu smejem kamoska hodila na FB foto, kde pes visi cez branu a strazi panovi nakup, kym je on v senku :grinning:
4. jún 2010 o 16:23  • Odpovedz
ale ani nechci vediet, preco si zlomil nohu. :grinning: :grinning: :grinning: isiel sa akoze korculovat. mal na nohach ruzove damske korcule a potom som ho videla, ako ze isiel na koni, to bol ale mlada ponika, takze mal snad pol metra ten ponicek. oco na nom sedel, ruzove korcule na nohach, ponik sa rozbehol, oco trtol na rit, a ako sa staval v tych ruzovym korculiach, tak sa mu vyvrtla prava noha a zlomil si ju v strede lytka. :grinning: :sweat_smile: ja nemozem uz pit. :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 16:23  • Odpovedz
jezis, akurat tu fotku s tym psom vidim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2010 o 16:24  • Odpovedz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

prave som zomrela od smiechu
4. jún 2010 o 16:24  • Odpovedz
ten pes je bohovy, si viem predstavit jak tak nas edo visi :grinning:
4. jún 2010 o 16:25  • Odpovedz
ja mam uplne trhle sny. matko uz hovoril, ze to snad ani mozne nie je. noc co noc somarina...
4. jún 2010 o 16:26  • Odpovedz
mne sa praveze sniva velmi malo a ked aj sa daco postasti vobec si to nepamatam :confounded:
4. jún 2010 o 16:30  • Odpovedz
ja mam asi bujnu fantaziu alebo co...

idem off. ideme s matkom smer banka a potom hornbach. pa zatial.
4. jún 2010 o 16:38  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.