• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
nenápadně :grinning: :grinning:
"drahý, ja len, či už máš to usb?"
"ty ho nemáš?"
"eeeeee"
18. jún 2010 o 17:17  • Odpovedz
haha, tak presne takyto styl pouzivam, ma mas prekukunutu :grinning: :grinning: on ho mava spolu s klucami od auta na 1 zvazku, tak to omrknem....

potom sa ozvem... no nic, musim uz ficat, o 2,5h mam byt u kadernicky v PD, este som v robote, este sa idem balit, cesta trva cca 2h... zas stiham, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2010 o 17:29  • Odpovedz
18. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz
jak typické :frowning2:
vyrazíme někam s dětmi = pojedeme do nákupáku a tam je odložíme do dětskýho koutku
18. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz
domi ona patri tusim k tej skupine nakupne maniacky :grinning: :rolling_eyes:
18. jún 2010 o 22:16  • Odpovedz
kaji - ona je pripad sama o sebe, uz sme ju parkrat riesili, staci sa kuk na jej foto v albume :pensive:

dani - hej mas pravdu :grinning: :confounded:
18. jún 2010 o 22:22  • Odpovedz
domi, já vím, o koho jde, četla jsem pár stránek z toho tématu maniačky :grinning: však jsem si tenkrát dělala srandu, že bych se k nim mohla i přidat :grinning: :grinning:
akorát že já narozdíl od nich ty nákupní centra nesnáším, nechápu, jak takhle můžou žít. pro mě jsou nákupy horor :confounded:
18. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz
kaji - to je pravda ty nakupujes radsej v pohodli domova :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako nie je na tom nic zle, ale ona to uz fakt prehana, ja som tiez par stranok precitala a stacilo mi :rolling_eyes:
18. jún 2010 o 22:27  • Odpovedz
no to vůbec, domi :grinning: :grinning: kdybych nakupovala z pohodlí domova, tak nás zruinuju :grinning: na netu se tak hezky hází do košíku :grinning:
jako mi to nevadí, jenom mě štvou ty hromady plastových hraček. si s tím kluk určitě ani pořádně nehraje, protože jednak neví, co dřív, a druhak ho to rychle omrzí, když to buď jenom hraje nebo bliká nebo tak.
ale to je její věc. jenom mě to zarazilo v té diskusi.
18. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz
tak ako potom kaji? :confused: :grinning:

no ved to, ide o to, ze je toho zbytocne vela a ani to nevyuzije...
19. jún 2010 o 09:00  • Odpovedz
no tak někdy na netu, to je jasný, ale musim se fakt krotit. většinou jsem ale nucena vyrazit do terénu, jednak se nedá všechno koupit jen přes net, chci to nejdřív vidět v reálu, a taky kolikrát to přes ten net nevyjde tak výhodně (když připočtu poštovný apod.).
ale je to fakt utrpení, já to nemám ráda. nesnášim ty lidi v těch obchodech, jak se strkají, na všechno čumí půl hodiny, jsou neurvalí... :rolling_eyes:
19. jún 2010 o 10:48  • Odpovedz
no to som nemala rada ani ja...ale ako teraz v Bratislave otvorili to nove nakupne centrum, rada nakupujem :sunglasses: je priestranejsie, je tam ovela viac ludi, ale s nikym sa nezrazas, nikto ti nezavadza a pod.
19. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz
kuurna musim ist upratovat, ale nechce sa mi :confounded: asi to tu vypnem, inak sa nikam nepohnem :grinning:
19. jún 2010 o 10:51  • Odpovedz
ahojte

toto pocasie ma ubija, ma byt takto do stvrtku :angry:

Vikend fajn, boli sme na prechadzke, kupovat papucky do skolky, v muzeu :slight_smile:
21. jún 2010 o 09:02  • Odpovedz
caute, caute... ja len na skok... cez vikend som skoro vobec nebola pri PC a tak to aj vyzera :confounded: 22 Ip na svadbe, 40 na koni, 27 mailov.... "uzas, krasa, nadhera" :angry:

dani, ze vraj dnes poobede ma byt ubudanie oblacnosti a podla SHMU stranky ma byt zajtra polooblacno.... ze dnes je prvy letny den.... fasa :confounded:
21. jún 2010 o 09:10  • Odpovedz
bre ranko

mi o pocasi nic nehovorte :confounded: som na nervy, sa mi dnes vobec nechcelo vstavat...

jani - tak "prijemnu" pracu zelam....

idem ja tiez makat, caute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz
ani já nestíhám, včera pryč (oběd s kamarádkama, kafe s kamarádkama, večeře s mámou), dneska pryč - nákupy, výlety...
čekám na snídani :sweat_smile:
abyste rozuměly - skoro nic tu není, ráno jsem snědla poslední buchtu, ale je mi špatně, tak jsem nešla sama nakoupit. no a míla má dneska den volna, tak jsem ho nechala vyspat. a ať před půl hodinou se vzbudil a teď jel pro snídani :slight_smile:

nové infošky od nikoly - všechno domluveno, těšíme se!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: nevíte, jak má být v neděli počasí na slovensku? tady snad hezky.
21. jún 2010 o 11:56  • Odpovedz
no tak uz dorazila moja MS, no des bes, dostat to po skoro 3 mesiacoch, to da cloveku zabrat :pensive: v stredu idem na ten hormonalny profil, tak som velmi zvedava, ze co sa dozviem a buduci utorok idem k Mudr. na kontrolu...
21. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz
kaji, podla weather.com ma byt cez vikend pekne (aj ked zima, 23 stupnov).... na stranke SHMU este nie je predpoved na vikend, takze neviem no.... ale tak snad bude pekne....

tesim, tesim, ze ste sa dohodli, som zvedava na fotky.... sme ju boli v sobotu pozriet, tak testovala potom novy fotak a navliekla na mna baranicu a take saty starodavne, ciapku, aj gorale, som myslela, ze zosaliem z nej.... ale tak co by som pre kamaratku neurobila no :grinning: aj som sa na jej prianie vyzula a bosa som po zablatenej trave behala - infarktove stavy pre mna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak ohladom toho stretka - vikendovat budem doma, takze ak by ste sli naspat cez BA, bolo by to uuuplne super... no ak by ste sli normalne - cez Trencin, tak sa mozme stretnut tam, mozem sa tam v pohode dopravit... vy to budete mat cestou
21. jún 2010 o 12:18  • Odpovedz
domi, ja som dostala presne pred tyzdnom :grinning: ale nie po 3, ale po necelych 2 mes. a v pohode to bolo, nemala som nejak extra bolesti a ani som netiekla tak akoby zaklali prasa - to sa mi stalo ked som dostala prirodzene niekedy v marci :sweat_smile:
21. jún 2010 o 12:27  • Odpovedz
ako jani ,mne ani nie je zle, ale len taky divny pocit mam, ani velmi nekrvacam, ale tak je to zmena po takej dlhej dobe :wink:
21. jún 2010 o 13:03  • Odpovedz
jou, jou, Ipcky vsetky precitane a aj vacsina mailov.... aka som dobra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak, v piatok som tu kadernicku nestihla tak vlasy mam stale znicene a ofinu po nos :sweat_smile: na dialnici bola brutalna prietrz mracien, tak namiesto 130km/h sme sli 20km/h a usek, kt. nam trva vacsinou ccca 15min. nam trval 50min. tak to bolo v keli.... som ukecavala kaderu ked som tam 20:20 dosla nech mi aspon ofinu cvakne no ona, ze ne, ze nestiha - akurat tam melirovala jednu.... v sob. som sla rano do ineho kadernictva, povedali mi, z ok, mam prist cca 12:30 no ked som bola 12:28 20km od kadernictva u kamosky, tak som tam ani nesla :grinning:
21. jún 2010 o 16:00  • Odpovedz
jani sikovnicek si :wink:

ja sa chystam kadernicke buduci utorok, kedze idem k Mudr.tak sa objednam aj na strihanie, aspon budem mat aktivny den za sebou :sunglasses:
21. jún 2010 o 19:38  • Odpovedz
jezkove oci. robim trosku poriadky na streche a tam diddi...
22. jún 2010 o 23:31  • Odpovedz
maji to musel byt jaky sok, ze diddi :grinning:
23. jún 2010 o 09:32  • Odpovedz
maji a co tam robi diddi? ved ta tam nechodi :confused: tam chodi moja druha "oblubenkyna" dai :sweat_smile:
23. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz
och musim sa pochvalit, som si nechala usit taku marine kabelku, a je nadherna :dizzy_face:
http://www.sashe.sk/Glara/detail/marine-ii
23. jún 2010 o 09:59  • Odpovedz
prave mi prisla Ip od uzivatelky na MK.sk :confused:
23. jún 2010 o 10:00  • Odpovedz
no diddi prosim pekne zhana dom, lebo ze predavaju jednoizbak.
23. jún 2010 o 10:37  • Odpovedz
oni byvaju v 1i? to bude sok z jednoizbaku do domu :grinning:
23. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.