• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
juhuuu, dnes ideme s deckami karnevalovat :astonished: kajka bude vila a maly lukasko bude dinokrokos :grinning:
25. jún 2010 o 14:24  • Odpovedz
teď mi psala uživatelka rohruska, které jsem stopla inzerát, že upeče drobné cukroví, tak že už si inzerát opravila a jestli jí ho odstopnu.
jsem se jí zeptala, jak že si ho opravila, jestli už si snad zaplatila inzerci :wink: janko? :grinning: :grinning: pochybuju.
25. jún 2010 o 14:31  • Odpovedz
kaji - :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2010 o 14:32  • Odpovedz
na cukrovi nemáme kategoriu v katalogu firiem, takze reklamu si nezaplatila :grinning:
25. jún 2010 o 14:34  • Odpovedz
inak ikke to bude mat teraz tazke, nakolko nasi hraju v pondelok s holandskom :grinning:

som pozerala, ze maly albert ma dva dudle :dizzy_face:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/ikke/album/albert/
25. jún 2010 o 14:42  • Odpovedz
prave nahravam fotky z karnevalu na FB, tak ak je niekto zvedavy ako vyzera dinokrokoš, nakuknite :grinning:
25. jún 2010 o 20:04  • Odpovedz
caute, caute.... domi, ten dinokrokos, to je ako dinosaurus krizeny s drakom? :sweat_smile:

ako ste vikendovali? co noveho?
28. jún 2010 o 10:27  • Odpovedz
caute

jani - noo dinokrokos, je dinosaurus a krokodil, nieco medzitym :wink: :grinning:

my sme vikendovali doma, sme boli v tt na nakupoch, som nabehla do sevtu, ze si kupim dierovac, zobrala som ten "najlacnejsi" za 4€, uplne novy, zabaleny a ako ho doma otvaram tak zistim, ze tam chyba ta packa na nastavenie papiera ( A4, A5,..) :angry: :angry: :angry: takze som nakakana, ze az...

a vcera sme boli doma a boli u nas decka :slight_smile:
28. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz
kaji - cakam, ze sa tu dnes objavis, som zvedava ake bolo fotenie a potom aj stetko s Jankou :wink: :sunglasses:
28. jún 2010 o 10:35  • Odpovedz
domi, tak chod reklamovat :sweat_smile:

no podla mna kaja este spi - teda, ja by som na jej mieste urcite spala este :grinning: lebo z TN vyrazili okolo 20:30 a mali pred sebou cca 4h cesty este....
28. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz
jani, ved chcem ist, ale tak neni to take jednoduche :sweat_smile:

tiez si myslim, ale tak zvedava som :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz
nemas blok? ci preco? :sweat_smile:
28. jún 2010 o 11:30  • Odpovedz
mam, ale tak musim sa tam najprv vytrepat, a jaksik sa mangelovi nechce :confounded:
28. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz
a nevzali by to v hociakom inom Sevte aj v BA? lebo viem, ze napr. Baťa to má tak, ze mozes reklamovat hocikde
28. jún 2010 o 11:47  • Odpovedz
neviem, tiez ma to napadlo, skusim cinknut , dik za pomoc :wink:
28. jún 2010 o 11:58  • Odpovedz
ahoooooj :dizzy_face:

tak jsem se trochu vyspala, ale nic moc :rolling_eyes:

dojeli jsme v pořádku.
domi, vyráželi jsme v 8 ráno a doma jsme pak byli asi v půl jedné v noci. dneska jsme vstávali asi v půl jedenáctý, ale asi to bylo málo, nějak nejsem ve své kůži.
nebo včera mi to tak nepřišlo, všechno v pohodě, ale jak jsem se pořád někde válela, různě se převracela, natáčela, lezla na zdi :grinning: atd., tak to na mě asi dolehlo. v noci mě chytla taková křeč do lýtka, že jsem myslela, že umřu.

no ale jinak to bylo super!!!!!! :dizzy_face: nikola je úplně nejlepší. i mílu to focení bavilo :slight_smile:
fotky teda budou bohužel až tak za tři týdny, protože nikola jede s manželem ještě na dovolenou, takže se asi nedočkám, ale nedá se nic dělat :unamused: :slight_smile: určitě budou nádherný.

s janockou jsme se viděli jen chvilku, zašli jsme si na halušky :dizzy_face: ale nevadí, třeba to budeme moct zopakovat a budeme mít víc času. :wink:
28. jún 2010 o 13:43  • Odpovedz
ahoooj kaji :dizzy_face: :dizzy_face:

fuuha to verim, tak dnes len dospavaj a nic nerob, urob si taky veget den :wink:

sa tesim na fotky, ale urcite budu superne, ako vsetky od nej a je fajn, ze ste si fotenie uzili, tak to ma byt :sunglasses:

aj ste sa s jankou cvakli ci nie? ze ci nejaku pamatnu fotku mate? :grinning:
28. jún 2010 o 13:47  • Odpovedz
ano ano potom dame hromadne stretko a prinesies aj maleho Eliasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz
volala som do toho Sevtu, ze sa to menit da len v tej predajni, kde to bolo kupene, ale, ze kludne to mozem ist vymenit aj po dobe 7 dni a mala som pocit, ze sa to nestalo prvy - krat nakolko sa ma hned pytala na znacku... :rolling_eyes:
28. jún 2010 o 13:54  • Odpovedz
vidíš, cvaknout s janockou jsem se zapomněla, nechala jsem foťák v kufru :angry:
ona by mi to asi nejspíš ani nedovolila, protože, představ si - dala si dezert!!!!! a zajídala to okurkama :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz
cooo???!!! janka?? :grinning: to je nejaka zvlastna kombinacia ci? :confused: :grinning:
28. jún 2010 o 14:06  • Odpovedz
řekla bych, že v jejím podání naprosto běžná :grinning:
28. jún 2010 o 14:09  • Odpovedz
jaj keby nas len pocula :grinning:
28. jún 2010 o 14:10  • Odpovedz
tesim sa zajtra idem k lekarke a potom sa idem strihat :sunglasses: taky oddychovy den...a buduci vikend bude predlzeny kedze mame v pondelok statny sviatok
28. jún 2010 o 14:18  • Odpovedz
nieco na pobavenie :wink: :grinning:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chystám pomstu, bude legrace. Už mám těch mladejch kurev dost :slight_smile:
co ti provedla?
Před tejdnem se po ní slehla zem.Psala mi její nejlepší kamarádka, že se Pavla zdejchla do Krkonoš k příbuznejm a telefon vypla, aby od nich měla pokoj, bylo to prej ve vzteku a narychlo To mi bylo divný, takže jsem zkontaktoval všechny mé milované letušky, a zjistil podle passanger listu (kterej je jinak nepřístupnej), že odletěla na Rhodos :slight_smile:
hmm
No....psala mi na FB do inboxu zprávu Martínku promiň, bylo to narychlo, už se na tebe těším, nemám tady signál, pojedeme v srpnu na tu Sicílii, mám tě ráda
:grinning: ty vole!!!
No, bodejť by neměla...briliantovej přívěšek, pronajal jsem jí byt, oblečení Prada, kožíšek z lišky.... :slight_smile: Nepočítám ty různý White sensation atd.... to jsou blbinky Takže: Až odletí letadlo z Rhodosu, přistoupí k ní letuška s welcome drinkem - flaškou Balantinky, a dopisem. Dopis zní: Ahoj broučku, vítám Tě zpátky z Krkonoš. Doufám, že počasí Ti přálo. Máš 24 hodin na to, abys vypadla z bytu. Klíče mi hoď do schránky. Flašku první pomoci přikládám. A doufám, že si ten let holka užije :slight_smile:
:grinning: nééééééééé... to bude hodně stylový
pam pa dam :grinning:
Komentář: stylová pomsta:grinning:
28. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz
jeeeeejda kaji, vidiiiis, my sme sa neodfotili.... doprdeleee... a ja som na to myslela uz tyzden vopred, ze sa sa musim s tebou odfotit, ze aspon mobilom... kuaaa a zabudla som.... no nic, musime sa stretnut este :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co ma ohovarate? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mozem uhorky k comukolvek, kedykolvek... a ta kombinacia bola uplne v pohode... viackrat som uz spominala, ze som oblubovala prazenicu a k tomu kakao, rozok s tuniakom a k tomu kakao, sunku + kakao, halusky + pomarancovy dzus alebo za mladi halusky + colu :grinning: mne sa proste nehodi kakao ku kolacom, je to prilis sladke potom :grinning:
28. jún 2010 o 15:30  • Odpovedz
jani a ja som myslela, ze si tehu :sweat_smile: :grinning:
28. jún 2010 o 15:33  • Odpovedz
neeeee, nie som.... sak som pred 3 tyzd. bola na vyvolavacke... nepamatas? a v piat. idem na HP, takze nie nie, tehotna nei som :wink: aj ked som si cez vikend vypocula od svokry, ze ako by si priala druhe vnuca :grinning: ako mala som na jazyku povedat jej: ved Monika s Petkom chcu mat buduci rok druhe dieta, tak sa onedlho dockas :grinning:
ale zahryzla som si do jazyka lebo ona by to hned povedala svokrovi, svokor mojmu otcovi, potom otec mame a ja nepotrebujem aby sa o mojom zdravot. stave rozpravala cela rod..... naposledy ked som bola chora - ked sme prisli z Prahy tak to vedela cela rod.... lebo tak moj drahy, typicky chlap, si myslel, ze uaaaa, ze mi creva tecu, ze pomaly umieram ked mam teplotu 38, tak to musel vykecat svojim rod., potom aj mojmu otcovi, ten zas babke a mame a tak uz vsetci vedeli, ze som chora a pritom mi dokopy nic nebolo, za par dni som sa skopila aj bez liekov :sweat_smile:
28. jún 2010 o 16:41  • Odpovedz
jani kombinacia pre tehu ako vysita :grinning:
28. jún 2010 o 18:28  • Odpovedz
no dani, ze? ako keby som fakt nevedela, ze beha po lekaroch tak vobec nepochybujem :grinning:
28. jún 2010 o 18:29  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.