• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
jani, tak jsem koukla do skupinky a nic jsem nenašla :confused: naposledy mě vzpomínáš ty, ale to je před 1 dnem a to jsi psala holkám, že to buď napíšu tam nebo sem do adminu (jak jsme byli na slovensku). a to už jsem tam pak psala - teda ne o slovensku, ale o tvém hlase v telefonu :grinning:
30. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz
kaji - noo, si predstav, ako fakt , ze tam na fotke vyzeram lepsie :grinning: :grinning:

och joj, nic sa mi nechce, uz, aby bol piatok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2010 o 10:00  • Odpovedz
domi, ne že bych si myslela, že ve skutečnosti vypadáš hrozně (jsem viděla fotky na fb a já tam zase tak velký rozdíl nevidím :wink:), ale na svatebních fotkách většina lidí vypadá líp, páč jsi nalíčená od kosmetičky, učesaná od kadeřníka a fotí tě fotograf.
ale jsem to nemyslela tak, že tam vypadáš úplně jinak. pobavilo mě, jak jsi napsala - jeeej to som ja :grinning: :grinning:

už zase běžím, jdu trochu poklidit a přichystat si věci na koupaliště :wink: tak se mějte krásně a ať vám není moc horko :slight_smile:
30. jún 2010 o 10:09  • Odpovedz
kaji, ale spominala som ta aj potom:
Včera o 11:40 :wink:

jaaaaj aj ja chcem ist na kupkoooo.... dufam, ze bude v pondelok pekne, máme sviatok, tak by som chcela konecne ist niekam k vode....
30. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz
kaji - ved ja viem, som len srandovala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz
domi, ja som myslela, ze ste mali fotografa Szakala.... neviem preco, no doteraz som si to myslela :sweat_smile: a henten Dananai, on je zo SC?
30. jún 2010 o 10:22  • Odpovedz
jani, my sme najprv rozmyslali nad szakalom, ale potom nam poradili tomasa, on je z TT :wink:
30. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz
ahojte, dnes som bola s Ellou na kontrole, kedze sm od minulej stredy doma, a nastastie je zdrava a zajtra ide do skolky a ja do roboty, mala zapalene hrdlo :confounded:

Ohladom lekarskych vyrazov co ste popisali sa nechytma, ale prajem nech mate vsetko ok :wink:

K fotografom sa tiez neviem vyjadrit kedze som neni vydata :sweat_smile:

Co tu ja vobec robim? :grinning:
30. jún 2010 o 14:56  • Odpovedz
ahoj dani :slight_smile:

ze sa tu aj ukazes! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ja som myslela, ze tym lekarskym vyrazom budes skor rozumiet, kedze sa pohybujes na MK :sweat_smile: ale dik za drzanie palcov :wink:
30. jún 2010 o 14:59  • Odpovedz
ja som ani nevedela, ze bola ella chora :confused: :rolling_eyes:

a inak ako ste to vyriesili s dovolenkou? zohnala si nejaky hotel?
30. jún 2010 o 15:01  • Odpovedz
domi nebola som tu 2 dni, bola som len mk, kedze sme behali s Ellou aj von

Domi ani som nepisala? hanba mi :unamused: chytil ju kasel a potom chytila plne hrdlo aftov :frowning2: teploty ziadne a ani sopel, tak som davala len sirup a striekala do ust tantum

Domi hotel no mam zatial vybraty hotel galaxy-Zakynthos, Ostria Beach-Kreta, hotel Alea-Thassos, ale stale nemam . Teraz spisujem zoznam, a uz len cakat na lst minute, kedze chceme ist zaciatkom augusta, ked ma Ella zavretu skoku
30. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz
ved v pohode, len, ze som ta moc vo vykecavacej teme nevidela, ale chapem, ze travis viac casu s ellou, to je prvorade :dizzy_face:

ziadna hanba, tak si to proste nenapisala, ja len,ze som nejako nezachytila tuto info :wink:

podobne, ako mne sa strasne paci kefalonia, ale rozmyslam nad hocijakym inym greckym ostrovom...hlavne nech je za dobru cenu :wink: a tiez chceme ist posledny julovy a prvy augustovy tyzden....

inak dufam, ze sa to tam trosku upokoji, lebo ta situacia aka je tam teraz nie je velmi povzbudzujuca
30. jún 2010 o 15:12  • Odpovedz
tu su nejake foto z kefalonie :dizzy_face:
http://fotogaleria.lastminute.sk/Grecko/Kefalonia/Fotogaleria/

mne sa zapacila na prvy pohlad a potom ako som pozerala film Mandolina kapitana Correliho som sa do nej zamilovala
30. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz
domi ani nehovor, tento tyzden ak sa nepletiem som citala ze niektore eltiska uzavreli a trajekty tiez :unamused:

Ten hotl na Kefalonii je nadherny ale mam otazocku AI plati aj na napoje cez den, myslim alko nealko, lebo co som citala tak pisali, ze len vo vyhradenych hodinach.
30. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz
domi, ze situacia vo vnutrozemi a v atenach je hovno, ale na ostrovoch je to ok.... kamoska ide zajtra do GR, ze zohnali so 71% zlavou... idu na Thasos - sa mi vidi - na 12 dni, byvat budu v apartmanoch a cena vysla 580 eur pre oboch (alebo pre jedneho?... sakra, ja uz neviem)

inak domi, nepozerate rakuske cestovky? maju nizsie ceny ako slovenske a uroven sluzieb vyssiu - vlastna skusenost :wink:
30. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz
myslim na tento hotel co si mi dala na FB link
http://koala.sk/dovolenka/kefalonia/kefalonia-palace/183/
30. jún 2010 o 15:19  • Odpovedz
myslim, ze kazdy rezort ma AI riesene inak.... niektore rezory maju v AI vsetko zadara cely den, niekotre iba nieco, niektore iba nieco niektore hodiny
30. jún 2010 o 15:20  • Odpovedz
inak aj aeolus ma perfektne last minute cca 3 dni pred odletom ceny spadnu aj o 300€
30. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz
dani - myslim, ze AI plati po cely den co sa tyka nealko napojov a mam pocit, ze aj alko, aspon tak sme to mali pri AI v Turecku minuly rok :wink:

jani - nikola, ze? ako ja viem, su super tie ceny...

rakuske moc nepozeram, po nemecky neviem a da sa zohnat za dobru cenu aj u nas :wink:
30. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz
inak, fajn, ze ste sa tu rozkecali... lebo viete co? ja sa NUDIM :grinning:

nejako uz druhy den stichli maily, len zo 10 za den pride, takze tazka pohoda.... a vcera vecer som bola chvilu pri PC, poriesila Ipcky a dnes dokopy ziadne Ip nechodia, nikto nic nechce.... latvii som pisala, ze ci by nechcela byt admin a ona, ze ak by mala robit to co robi teraz, tak nie je problem.... ale ze asi len na rok lebo o rok ide do prace a nebude mat potom cas... nooo, podla mna aj rok pomoze, lebo sa mi vidi, ze SK kon sa dako rozbieha :sweat_smile:
30. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz
dani - hej to je ten hotel co sme my pozerali :wink:

inak chceme ist do jednej cestovky, ktora ma zmluvu aj s inymi cestovkami, tak urcite nieco vyberieme
30. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz
jani - podobne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my mame tiez utlm, aspon, ze tu klimu mame :sunglasses:
30. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz
hej hej, nikola.....

ja tiez po nemecky neviem ani makke fň.... ale na nabrezi pri Malecone - medzi maleconom a novym mostom - je super CA - Travel club... maju tam ponuku mrte cestoviek a zamestnankyna strasne ochotna, povies jej co chces, kedy chces, za kolko chces a najde, hlada a aj hodiny kym nenajde, prelozi vsetko a taaaak.... ja som si povedala, ze dovolenka bud na vlastnu past, s bubom alebo potom ta agentura travel club :wink:
30. jún 2010 o 15:25  • Odpovedz
no som zvedava na fotky :grinning:

hej? dik za tip...my mame tiez jednu znamu, ktora ma tiez vlastnu cestovku, tak uvidime...

a vy ako s dovolenkou?
30. jún 2010 o 15:27  • Odpovedz
ten travel club ma zmluvu s velmi vela cestovkami zahranicnymi... a mozno aj slovenskymi.....

a da sa za dobru cenu najst aj na SK ale tak ked sme sli do tej kalabrie, tak nemecke cestovky ponukali viac zajazdov do tej destinacie a za vyrazne nizsie ceny ako SK
30. jún 2010 o 15:27  • Odpovedz
my s dovolenkou nijako.... cakame furt.... co drahy rokoval s 1 firmou o predaji svojej firmy, tak chceli v pondelok dake podklady, dal im ich a ze sa zda, ze o cca tyzden by sa mohlo podpisovat.... tak snad sa bude lebo sa to natahuje strasne dlho.... rokoval uz s kadekym, naslubovali hory doly a potom hovno z toho :pensive:
30. jún 2010 o 15:29  • Odpovedz
no tak to maju podobne ako ta nasa znama, ved nevadi, poviem risovi a uvidime...

to je jasne, nasi maju tie zajazdy predrazene...

tak drzim palce, nech to cim skor vybavi a pojdete do toho Izraela? :confused:
30. jún 2010 o 15:31  • Odpovedz
baby adminky z MK, ak vas mozem pekne poprosit, toto je kamosova zena, tak ak by mala nahodou nieco zle, napr. foto alebo tak dajte mi prosim vediet, ja ju upozornim...nechcem jej davat privilegia, ale tak chapate..dik moc :wink:

http://www.modrykonik.sk/fotoblog/janulienka89/
30. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz
jani aj rok by stacil. Zuz uz neadminuje?

Domi musim zavolat ako je to z alko-nealko a pripadne by sme isli tam

Domi ok-janulienka
30. jún 2010 o 15:38  • Odpovedz
ok domi, v pohode, snad nezabudnem :sweat_smile:

profilovu foto ma zlu napr. moja svagrina, no ta neprispieva, iba cita ked nieco potrebuje... tak to zatial neriesim :wink:
30. jún 2010 o 15:39  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.