• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
vidis maji, ani ti luto nemusi byt :grinning:
2. júl 2010 o 08:34  • Odpovedz
bre rano vospolok :slight_smile:

ja by som este spala :unamused: som dnes vstavala o 7, bo som sla na krv.... aj ked som sla spat skor ako obvykle, ale aj tak, vstavanie o 7 ma zabija :sweat_smile:
2. júl 2010 o 08:59  • Odpovedz
tak si sla dnes nakoniec? dobre si spravila :wink:

ja som tiez nejaka prispata a to som sa celkom dobre zobudila, ale ako nahle som otvorila dvere na kacli dolahla na mna unava :rolling_eyes: cim to asi bude? :unamused: :grinning:
2. júl 2010 o 09:03  • Odpovedz
hej hej, dnes som sla....

dufam, ze sa cez noc stihli odburat 4 Royal Mojita z mojej krvi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2010 o 09:10  • Odpovedz
jaaj, ty si bola vcera opat pit, som aj zabudla :grinning: tak snad ano
2. júl 2010 o 09:12  • Odpovedz
hej hej, boli sme trosku.... lebo kamarati sa stahuju do TN, tak sme boli na takej rozlucke mensej
2. júl 2010 o 09:20  • Odpovedz
akurat matkov znamy pisal, ze sa tam chceli ist kupat s deckami, ale ze ako odchadzali zacalo hrmiet, tak radsej nesli http://www.cas.sk/clanok/171969/na-bratislavskom-kupalisku-rosnicka-udrel-blesk-do-dvoch-ludi.html
2. júl 2010 o 16:36  • Odpovedz
booze to je strasne :pensive:
2. júl 2010 o 17:46  • Odpovedz
čaute děvčata :dizzy_face:

koukám, dnes je všude pusto prázdno :slight_smile:

předně vám musím říct, že mi dnes psala nikola z dovolené, že si těch pár fotek, co mi poslala, můžu veřejně vystavit. sama od sebe :dizzy_face: připojila se totiž na net a viděla tu mojí profilovou na fb, tak mi psala, že můžu i zbytek.
čímž zároveň vysvětluji dominice, jak jsem k té profilové přišla :wink:
prosila jsem totiž nikolu, ještě než odletěla (a netušila jsem, že poletí tak rychle), jestli by jich tak 5 neposlala, že je nebudu nikde zveřejňovat. jen že jsem zvědavá a 3 týdny nevydržím.
no a pak jsem si chtěla dát tu jednu do profilu, ale nedošlo mi, že se zobrazí jako velká fotka v albu. až když to tam lidi začali komentovat, tak mi zatrnulo. dokonce jsem měla v plánu ji zrovna smazat. ale přijela jsem domů až před chvílí a našla tu smsku :slight_smile:
takže na fb nebo na koníkovi je zbytek :wink: tedy zbytek - prostě asi 5 fotek :grinning: zbytek bude až asi za 14 dní.

jak jste se dnes měly? my už klasika - koupaliště a večer grilování. zítra znovu.
3. júl 2010 o 23:03  • Odpovedz
bre ranko

kaji - dik za vysvetlenie, fotky su uzaaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vcera sme boli oslavovat ( vid foto na FB), dnes chystame turnaj v bedmintone a pak girlovacka, kedze je zajtra to volno :sunglasses:

peknu nedelu zelam :wink:
4. júl 2010 o 09:36  • Odpovedz
my máme volno i v úterý (teda já mám volno pořád, ale prostě pondělí a úterý je svátek) :wink:

turnaj v bedmintonu? v tom vedru? a kdo vyhrál? :slight_smile:
4. júl 2010 o 21:02  • Odpovedz
to vazne? to mate super, brala by som este den volno :unamused:

noo, ale tak my mame v zahrade dost stromov, cize bol prijemny chladok :wink: no vyhrali to nasi chlapi,lebo tych to riadne chytilo :grinning:
5. júl 2010 o 12:15  • Odpovedz
aj ja by som este chcela den volna.... ale potom by som sa v stredu asi zbesnela :grinning:

domi, pozerala som si album nikolette a ved vy ste boli na tom istom karnevale minuly vikend... aj si ju videla osobne?

inak, ty asi budes vediet kde je toto http://www.modrykonik.sk/fotoblog/nikollette/album/christopherko-nasa-laska/5335704/ - vyzera to tam velmi zaujimavo, isla by som sa tam pozriet... lenze neviem kde to je
6. júl 2010 o 11:26  • Odpovedz
ja tiez chcem den volna a hned! :grinning:

jani hej boli sme tam, ale nevidela som ju a zistila som podla fotiek,ze oni stali dokonca kusok od nas, ale ja som ju aj tak nevidela, lebo sak mrte ludi tam bolo... ale ja ju poznam osobne, viem ako vyzera...

no to je na jazerach...su tam take chatky teraz postavene :wink:
6. júl 2010 o 11:35  • Odpovedz
a k tomu majaku sa da normalne dostat? ako ci je pristupny alebo je to dako ohradene....

viem viem, ze ju poznas osobne ale ja len tak, ze ci si ju aj v SC videla...
aj mne sa podla fotiek zdalo, ze ste stáli pri sebe - máte fotky z velmi podobneho uhla na tie iste miesta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2010 o 11:50  • Odpovedz
ahojte, vikend uzasny boli sme nakupovat, prejst sa, na ihrisku a vcera v zoo v schonbrune, zoo je nadherna, boli sme cely den, Ella bola uzasna, taka bola vysmiata a z tych zvieratiek taka uchvatena proste radost na nu pozerat :dizzy_face:
6. júl 2010 o 11:56  • Odpovedz
jani - myslim, ze da, ono je to normalne pristupne, tie chatky patri k dakemu podniku ak sa nemylim, ale tak ja som uz davno na jazerach nebola... myslim, ze teraz v lete sa plati len za vstup na jazera, ked ides aftom, lebo je letna sezona...

hej hej, kusok od seba...sak keby som ju stretla tak urcite referujem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jeej dani aj ja by som chcela ist tam do zoo, fotky nemate?
6. júl 2010 o 12:00  • Odpovedz
my sme sa boli vcera kupat v Brucku a 99,9% aut bolo z BA, zvysok boli ine SK okresy a par rakusakov :grinning: ako tusila som, ze tam bude dost ludi ale nie az tolko, ze parkovisko bude plne a budeme hladat miesto na parkovanie... nastastie je parkovisko dost velke, este sa nestalo, ze by sme nemali kde parkovat... potom sme sa sli prechadzat po nabrezi a napokon do kina do eurovey a ku podivu aj eurovea bola plna.... polovica ludi z BA bola asi na rakuskych kupaliskach a zvysok v obchodnych centrach :grinning:

dani, velka je ta schonbrunska zoo? ja mam strasne rada ZOO, prazska sa mi veeeelmi pacila, no aj tu viedensku by som chcela vidiet
6. júl 2010 o 12:20  • Odpovedz
domi, podla mna je to ok, spravodlive.... ja ked som dostala vypoved z organizacnych dovodov na MŽP tak som bola prekvapena ked mi povedali, ze si mozem vybrat ci odidem hned alebo az po 3mes. vypovednej lehote a ze odstupne dostanem tak ci tak.... jasne teda, ze som este tie 3 mes. ostala a dostala som aj odstupne.... nechapala som preco, ze logickejsie by bolo bud odstupne alebo vypoved. doba, nie aj to, aj to
6. júl 2010 o 14:12  • Odpovedz
je ok aj to, ze ta prepusti zo dna na den a ty ostanes len tak bez koruny? no ja neviem, ale tak uvidime co z toho vzide, sak kazda vlada daco drbka
6. júl 2010 o 14:20  • Odpovedz
ked ta prepusti zo dna na den z organizacnych dovodov, dostanes odstupne :wink:
6. júl 2010 o 14:44  • Odpovedz
caute. podla mna je to dobre spravene. mas na vyber. bud este odrobis 2-3 mesiace, kde budes poberat normalne plat alebo dostanes hned vypoved a dostanes 2-3 mesacne odstupne... bez koruny urcite neostanes. ja sa samozrejme nestazujem, ze som mala aj vypovednu aj odstupne :grinning:, ale takto po novom by to to bolo fakt logickejsie.
6. júl 2010 o 14:46  • Odpovedz
no ved uvidime, lebo tu jeden nikdy nevie...

maji - svata pravda, ty radsej mlc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz
ale tak ako vtedy, tak aj teraz, ked sa chce vybabrat, sa vybabre :sweat_smile: ja som dostala odstupne aj vypovednu lehotu len kvoli tomu, ze som bola vo verejnej sluzbe.... napr. sefka bola v statnej a ta dostala iba odstupne a zo dna na den padaka.... ked sa dozvedela teda o tej vypovedi, pobalila si veci a sla prec..... mna par mes. predtym chceli presunut do docasnej statnej sluzby ale nedala som sa lebo som mala nastudovane, ze ked som v docasnej, mozu ma kedykolvek vyhodit bez vypoved. lehoty... tak som ostala vo verejnej a bolo.... a keby bol 1 magor, kt. rozhodoval o polorcnych odmenach normalny, tak by som okrem odstupneho a vypoved. lehoty dostala v dec. aj tzv. 14. plat - odmenu.... lenze on ma neznasal lebo som povedala jeho sekretarke, kt. s nim chrapala, ze za nu robotu robit nebudem, ze mam dost svojej.... no a dobremu vychadzaniu, kt. sme mali dovtedy - bol koniec a robil mi hnusne podrazy kade tade a ohovaral po celom MŽP a inych ministerstvach :rolling_eyes:
6. júl 2010 o 14:49  • Odpovedz
maji, tiez som mala aj vypovednu aj odstupne, no jaksi mi to neslo do hlavy, ze preco.... ale tak nestazovala som si :grinning: a neviem ako, dokazala som vsetko prehajdakat za cca 2mes. co som bola bez roboty.... a to som dostala celkom slusne odstupne, asi za 4 platy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2010 o 14:50  • Odpovedz
och takych ludi neznasam, sesterka mala podobne aj v socialke, tam makala jak srob a zobrala taku nejaku novu bez praxe, ale dostala sa tam po znamosti, ale robit nevedela nist. a oni za nu robotu robit nechceli, tak sa to tam len kopilo, hlavne, ze holka mala flek , ale ze po case ju aj tak vyhodili...inak volali ju tupitko :grinning:
6. júl 2010 o 14:52  • Odpovedz
fiiiha jani, to si mala hezke odstupne, brala by som :sunglasses:
6. júl 2010 o 14:54  • Odpovedz
domi fotky mame musim hodit na FB

Jani Zoo je velikanskaminimalne poldna mas co robit, my sme boli od rana do vecera a akurat sme to presli, ale nasli by sa miesta kde sme neboli
6. júl 2010 o 15:37  • Odpovedz
domi, ad to co si pisala pred par dnami, ze zmena zakonnika prace ide proti ludom:
http://spw.blog.sme.sk/c/234338/Dennik-Pravda-sa-vracia-do-svojej-populistickej-minulosti.html
8. júl 2010 o 12:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.