• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
ikarkulka - ano, ja som Jana, trafila si sa... a mam tolko isto rokov ako anax (ale som o mesiac starsia) :slight_smile:
a ty mas kolko rokov?

ano, citala som o tej majulke, majuske, ze si nedala pokoja.... tento weekend som tu bola len chvilkami na skok, no ako vidim, nic zavazne sa tu nedialo :slight_smile: zajtra budem adminovaniu venovat viac casu :wink:
15. mar 2009 o 21:21  • Odpovedz
tak made jsem zapomněla, ona se tu ale už moc nepohybuje co?
žirafka je petra.

myslela jsem, že jsem tady nejmladší pískle, ale nejsem :grinning: mně je 27 :slight_smile:
15. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz
no najmladsia som tu asik ja :sweat_smile:

inak emjee, precitala som par stran dozadu a verim ze ta tvoj admin dovolenka je len dovolenka a nie vzdanie sa prav, s malym sa coskoro zohrate (daj mu dudlik ked je taky cickos :grinning: ) a potom budes urcite opat v starom svungu :wink:
15. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz
inak emjee ak to myslis vazne ja sa mozem aj s detmi niekedy dovalit, len si dohodnime ze kedy, napises mi kam a kade a ja sa dovalim fakt vazne :grinning: :wink:
15. mar 2009 o 22:10  • Odpovedz
jaaj zuz pojde na navstevu :grinning:

potom nezabudni ze aj ku mne zas dakedy na celu sobotu:slight_smile:))

nebudu buchty ale vymyslim daco ine...xi
15. mar 2009 o 22:12  • Odpovedz
ok, si znacim aj teba :wink: len musis potom povedat kedy je maros v praci :wink: :grinning:
len musim ta nechat vydychnut :wink:
a asi niekedy by sii mohla prist aj ty ku nam :wink: muzxa vyzeniem niekam :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 09:37  • Odpovedz
nejste někdo na drátě s bobem? nemám v práci icq... (nic extra nutného, jen jsem si na to teď vzpomněla :slight_smile:)
16. mar 2009 o 11:20  • Odpovedz
ikarkulka - ked nemas v praci ICQ, tak chod na ICQ cez meebo.com :wink:
16. mar 2009 o 11:37  • Odpovedz
autor
mam boba na skype, ale je "not available", ale mozem mu napisat :wink:
16. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz
autor
16. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz
ikke, tak nic, já si ho seženu :wink: díky.
zuz, ty máš krásný děti! :dizzy_face:
16. mar 2009 o 12:08  • Odpovedz
zuz maros je v robote buduci vikedn:slight_smile:)

ja sa mozem dovalit dakedy v priebehu buduceho tyzdna, pondelok utorok piatok...sak vies... :grinning:
16. mar 2009 o 18:05  • Odpovedz
dneska prvy den v robote po vyse tyzdni bol zabijackovy, o pol tretej som sa zbadala ze som neobedovala este :grinning:

aj adminovanie mi dalo celkom pocitit bezny pracovny den :grinning:
17. mar 2009 o 19:54  • Odpovedz
takze uz je to citit ze emjee nie je prva :grinning: :grinning: :grinning:
ale v poho stiham vsetko riesit len akosi uz vcas pisat neni sem, obe deti mam chore :zipper_mouth:
18. mar 2009 o 00:24  • Odpovedz
Zuz kdyby si potřebovala píchnout :sweat_smile: klidně něco přepošli :slight_smile:
18. mar 2009 o 12:22  • Odpovedz
poslem ti Hanku :grinning: :grinning: :grinning: obcas mi dotekaju nervy :grinning: a este aj mali od pol noci kadze dve hodky cuca :zipper_mouth:
18. mar 2009 o 12:23  • Odpovedz
hanku mozes poslat mne :grinning: :grinning: :grinning: len ci by ona mna chcela :grinning:
18. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz
Zuz, ona nema problem, po ceste s prace sa po nu zastav dovtedy sa urcite aj sama zbali :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2009 o 12:28  • Odpovedz
oki doki a bude chciet ist so mnou busom?? :grinning:
18. mar 2009 o 12:29  • Odpovedz
tady se rozdávají děti? skvělý! pošlete mi taky nějaký :dizzy_face:
18. mar 2009 o 12:35  • Odpovedz
ona? aj lietadlom :grinning: co ju nepoznas? s hocikym a hocikam :grinning: len nie tam kde chcem ja aby sla :grinning: :zipper_mouth: teda hlavne je problem ju domov dostat :zipper_mouth:
18. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz
Zuz ty jo u nás je to opačný :grinning: dneska jsem musela utíkat k Dr. tak aby mě malá neviděla, aby tady babičce neječela :grinning:

Já bych vám taky naši malou poslala na nějakej ten den :grinning: už se těším až ji třeba v létě dám na víkend babičce :grinning:
18. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz
lietadlo nemam ale busom ju vezmem, len horsie bude ked si spomenie ze chce ist domov, budes utekat do pezinka? :slight_smile:))
18. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz
ona? ked jej dovolis robit co chce tak si na nas ani nespomenie :grinning: :angry:
18. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz
co je to robit si co chce? no tak pozri sa keby ze je dnes piatok tak po robote som u teba a berem ju so sebou :grinning:
18. mar 2009 o 12:49  • Odpovedz
to mi nepomoze dnes je streda :grinning: :grinning: :grinning:
vsak si videla napr ti upratovat policku alebo cumiet do tv :grinning: :grinning: :grinning: ale nie ona je dobra len nemozes chciet vo vsetkom poslusnost :grinning: :zipper_mouth:
18. mar 2009 o 12:55  • Odpovedz
hlavne v chodeni na nocnik co? :grinning:
18. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz
hej :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz
cest praci a robote pokoj :grinning:
18. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz
zuz neviem ako to citis, ale ja mam zase plno ip :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. mar 2009 o 13:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.