• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@domika007 uz by nemalo odratavat pocet prispevkov v pase, ked napises do admin clubu
18. aug 2010 o 12:24  • Odpovedz
@aguaverde alebo potom skus na modroocko.cz, tam maju asi este lepsi, vacsi vyber
http://www.modroocko.cz/Motoricke-hracky/
18. aug 2010 o 12:27  • Odpovedz
@janocka díííík už mám v košíku hračky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen J. bude zase pindat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2010 o 12:37  • Odpovedz
@ikarkulka tak bývalá kamarádka, teď už je to tak no :pensive: známe se 13 let, je to těžký :confounded:

Koukám že se tu speaking in english tak se klidim :grinning:
18. aug 2010 o 12:47  • Odpovedz
@ceresnam Slo by udelat neco s tim, ze se mi u Samuelita a Claire nezobrazuje pas, kdyz najedu na jejich fotku?

@aguaverde Taky mam dite rychlika. Uz se bojim cokoli rikat kamoskam, co maji stejne stare deti, aby si nemyslely, ze kecam :sweat_smile: Ted aktualne se stavi na nohy, kdyz ho nechavam odrihnout v sede :sweat_smile: 4,5 mesice. Navic uz se zacina solidne plazit (rychlost metr za minutu :grinning:)... mam trochu nervy, ze v pul roce poleze :sweat_smile:
18. aug 2010 o 12:53  • Odpovedz
@samuelito Takze jestli to chapu dobre, ty adminujes ze SK nemecke stranky a ja z DE ceske... kazdopadne je pekne, ze je v tom system :grinning: (Is czech ok for you?)
18. aug 2010 o 12:55  • Odpovedz
@mmmk: to je správna! Zranda, nie? :wink: Po cesky je uplne fajn pre mna ale odpovedy budu po slovensky (alebo po nemecky alebo po anglicky?) Super ze mozeme teraz spolupracovat / konversaovat aj takto! :slight_smile:
18. aug 2010 o 13:02  • Odpovedz
@mmmk Chár si ve 4měs stoupla :rolling_eyes: a začla chodit :rolling_eyes: v 5,5 měs lozila jak o závod a dokázala oblízt celý byt :rolling_eyes: :sweat_smile: taky už od 6 říká máma :dizzy_face: cca od 4měs umí paci paci, tak tak všelijak, dá mi pusu kdž řeknu dej mi pusenu, malá malá, berany berany duc, páá páá a ještě jí J. naučil dělat blrblr (že si dá prst k puse a mydlí s ním dolů nahoru o ret a dělá brl brl :sweat_smile: (nevím jak to popsat) :grinning: teď asi měsíc umí říct táta :dizzy_face: ale říká to jen když něco chce :angry:
18. aug 2010 o 13:03  • Odpovedz
Hm. tak my máme děti pomalé :grinning:

Kristý se přetočila někdy v 5,5měs., v cca 7mi měs. se začla plazit, v cca 8měs. lézt, v cca 9měs. si stoupla a začla obcházet, v 9,5měs. si sedla, chodit začla ve 13timěs.
Luky se přetočil v cca 5,5měs., v 7,5měs. se začal plazit, v 8,5měs. si stoupl a začal obcházet, v 10měs. začal lézt, dosud si z lezení rovně nesedl a ještě ani nechodí (sám) :slight_smile:
Mluvit Kristý taky moc nemluvila, ale Luky je šikovnej, řekne, táta, máma, teto, Kiki (Kristýnka), tááák (je velikej), pá pá udělá, nyny, mazlinky, dá pusu apod. :slight_smile:

Tady je chlapů najednou :sweat_smile: :grinning:
18. aug 2010 o 13:07  • Odpovedz
@samuelito Muzes nemecky, ale ja budu odpovidat cesky :sunglasses: :grinning:
18. aug 2010 o 13:08  • Odpovedz
@krista já bych taky brala línější Chár :sweat_smile:
18. aug 2010 o 13:08  • Odpovedz
@mmmk :grinning: :grinning: :grinning: si tady procvičujete konverzace a rusky někdo neumí? :sweat_smile:

@aguaverde já bych zase brala malinko rychlejší toho Lukýse, aby už sám ťapal, mě to nebaví furt ho nosit, ať si dohoní Kristý sám :grinning:
18. aug 2010 o 13:10  • Odpovedz
jo a když se poserinkuje tak si plácá po zadku a volá bak bak :sweat_smile: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aguaverde to je šikulka, tak za chvilku bude i bez plínek ne :grinning:
@krista rusky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to Chár si všude doleze, obzvlášt do koupelny když se napouští voda :angry: v ten moment je tam :angry: :grinning:
18. aug 2010 o 13:11  • Odpovedz
@krista z nočníku si zatím dělá jen klobrc :confused: :sweat_smile: :grinning: tož nevím nevím....leda že by rovnou z plenek šla na wc :confused:
18. aug 2010 o 13:12  • Odpovedz
@aguaverde což on si taky doleze, to zase jo, ale radši bych aby už utíkal, i venku by to bylo praktičtější, fakt ho nerada tahám :sweat_smile:
18. aug 2010 o 13:12  • Odpovedz
@aguaverde my jsme šli rovnou z plenek na WC :dizzy_face: :grinning:
18. aug 2010 o 13:13  • Odpovedz
@krista :grinning: tak třeba my též no :grinning:
18. aug 2010 o 13:14  • Odpovedz
@mmmk: ok, alles klar! Wo in Deutschland bist Du denn zu Hause?
@aguaverde Jejda, to jsem rada, ze nejsem sama :slight_smile: Max byl silene aktivni uz v brise a po narozeni neprestal. Dula doporucila pokladat hodne na brisko (ne na spani, ale v bdelych fazich), takze dobre pasl tak od 3 tydnu a asi od dvou mesicu se pretaci z briska na zada a od 3 mesicu ze zad na brisko. Plazeni zkousel jeste z tech novorozeneckych reflexu, tudiz ma naposilovane nohy :grinning: Berany berany ho ted naucil muj tatka, jenze maly dava strasny pecky. Vcera mi dal takovy čelo, ze mi vytryskly slzy :grinning: Nevim, jestli to chape, ale silene se u toho nasmeje.
Stinna stranka veci je, ze si zajdu do kuchyne udelat kafe, on je na hraci dece, kdyz odchazim, za dve minuty je po stolem se psem a kockou :sweat_smile: Proste Maugli :slight_smile: Kamosky osmimesicni holcicka zaitm furt jen pase, vubec se nepretaci, nepokousi se lezt. Je spokojena :sweat_smile: Toz ta kamoska mi to vubec neveri :sweat_smile:

@krista Taky cumim, jak se tu zvedla koncentrace chlapu. Ve volne snad nikdy nebyl ani Bob :grinning:
@samuelito V Reutlingenu, ca 35 km od Stuttgartu na jih. Ty jsi ted doma v BA nebo v BB? Nebo v Gießenu? :grinning:
18. aug 2010 o 13:15  • Odpovedz
@mmmk Chár krásně pásla též okolo 3týdnů, v měsíci se otočila z břicha na záda a o 2týdny i naopak... :sweat_smile: tím mi skončilo období klidu...

jo a ještě umí tany tany :dizzy_face: vrtí u toho zadkem :grinning:
18. aug 2010 o 13:18  • Odpovedz
@krista да, да, я понимаю, больше чем говорить :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ali češće čujem Hrvatski :grinning: O parlo un pocco italiano :grinning:
18. aug 2010 o 13:19  • Odpovedz
@mmmk aspoň tu máme nějaký oživení ne :grinning:
ty jo to si děláš srandu že umíš tolik jazyků, to už abych se šla fakt zakopat :grinning: :pensive: :grinning: nevím jak si přepnout azbuku, možná bych ti vytlačila i nějakou odpověď, i když to nebyla otázka, přečíst a přeložit umím, odpověď by byla horší :grinning:
18. aug 2010 o 13:22  • Odpovedz
@mmmk: Reutlingen - pekna region! :slight_smile: Sme doma V BA (a momentalne studujem vo Viedni) ale byval som 10 rokov v Gießene a moje rodicia este tam ziju... tak som velmi casto tam (region Frankfurt a.M)... zvyšok rodiny (sestra etc.) je vo Schweizu...
18. aug 2010 o 13:27  • Odpovedz
@aguaverde Uplne zavidim holkam, co si muzou stejne stary deti nechat lezet na gauci a poodejit. U nas to fakt od toho mesice, mesice a pul neexistuje. Rikal mi doktor, ze je takova povera, ze takovy rychlovky jsou deti po magneziu a jodu :grinning: Obojiho jsem brala v tehotenstvi docela hodne :grinning:

@krista Jak jako tolik? Anglictinu potrebuju ke sve praci, nemcina je nutnost pro preziti a socialni kontakt, italstina je nutna na trhu a rusky, spanelsky a chorvatsky mluvi ten zbytek :grinning: Jeste teda recky a turecky, ale to dokazu jen rozlisit od sebe a nerozumim. Kdyz trochu zvladnes italstiny, spanelsky uz rozumis (asi jako SK) a rustina a chorvatsina jsou slovanske jazyky, takze minimalne 60% rozumis taky. Mluveni je vec druha :sunglasses:
18. aug 2010 o 13:33  • Odpovedz
@mmmk jej, vies taliansky? ja uz som aj zabudla. viem uz len par fraz maximalne. skoda. :frowning2:
18. aug 2010 o 13:35  • Odpovedz
@samuelito Frankfurt a okoli znam, byla jsem na Erasmu ve Wiesbadenu, je to tam super. Reutlingen mi az tak zajimavy ani pekny nepripada, Tübingen je o dost hezci. Tam taky studuju :slight_smile:
@mmmk no né náhodou jsi dobrá!!! :slight_smile: ty jo tak nechávat v tomhle věku jsem dítě taky nikde nemohla, to se dokázali záhadně zkoulet :sweat_smile:

Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.