• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
nevím kam to šoupnout mohl by někdo smazat profil Bobsove vlastní žádost...já vůbec netuším jak na to... :sweat_smile:
19. aug 2010 o 14:13  • Odpovedz
@aguaverde mám dojem že chce zablokovat přezdívku, vždycky jim říkám ať si profil mažou samy :sweat_smile: než je bloknu :wink:
http://www.modrykonik.cz/adminclub/?user=bobsove&go_search=Find+user
19. aug 2010 o 14:19  • Odpovedz
@aguaverde Proc chce Bobsove smazat? Dnes dopo mi psala a neprojevila prani sem uz nechodit :sweat_smile:
19. aug 2010 o 14:35  • Odpovedz
@mmmk :grinning: rychlá změna názoru :confused: :grinning:
19. aug 2010 o 14:37  • Odpovedz
@krista teri vdak za kopirovanie prispevkov do FAQ.... vidis, mne to ani nenapadlo, ze sa to tam hodi :sweat_smile:

@mmmk market nechce sa ti, prosim, poanglictit nadpis Co s touto temou alebo albumom? Ja si nie som ista ako to ma byt... ci What to do with this discussion or album - alebo nejako inak.. ale skor asi inak.... dakujeeem :wink:
19. aug 2010 o 15:13  • Odpovedz
@janocka Ano, asi taky bych to rekla taky. Jdu na vec.
19. aug 2010 o 15:18  • Odpovedz
@domika007 domi, ad trncek - dupla od djtrnec - reklama vo fore - co si blokovala..... typek teraz volal nasrany,ze preco sa mu neda prihlasit, som mu povedala, ze porusuje pravidla a on, ze ziadne neporusuje... tak som si to nasla v clube a povedala preco mu bol nick zablokovany a ani som nedopovedala uz zlozil telefon :grinning: to je uroven toto :sweat_smile: a kym som z neho vydolovala jeho nick, to tiez trvalo lebo rackval strasne, tak to znelo ako: dncek - no taky nick mi nenaslo... ale ked mi to hlaskoval, ze T ako tomas, D ako dobedt - tak mi doslo, ze to ma byt asi R ako robert :sweat_smile:
19. aug 2010 o 15:31  • Odpovedz
@janocka a co teda ides ho odbloknut? lebo tak ja som ho upozornovala a neprestal s tym :wink:
19. aug 2010 o 15:38  • Odpovedz
@domika007 cosi, jasne, ze ho nejdem odbloknut.... som to len pre zaujimavost napisala, ze rozhorceny volal, ze nic nespravil no ked som mu zacala vysvetlovat co spravil tak ma ani nenechal dopovedat, ani bu ani mu nakonci, len zlozil.... uff, esteze mi nevolaju ludia z pevenej linky, asi by som ohluchla z toho ako tí co "neporusuju" pravidla triesaku sluchadlom :sweat_smile:
19. aug 2010 o 15:41  • Odpovedz
@janocka jaaj, som sa uz zlakla :sweat_smile:

inak ten zajtrajsok plati? a listky si uz cvakla?
19. aug 2010 o 15:42  • Odpovedz
jaky rym zlakla - cvakla :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2010 o 15:43  • Odpovedz
@domika007 jasne, ze cvakla...... este vcera.... sak som ti to potom hodila do skype :slight_smile: ja vzdy kupujem kino cez e-ticket lebo ked sa to iba rezervuje, je potrebne byt tam pred zaciatkom min. 10min. a uz sa mi stalo, ze rezervacia takto prepadla a musela som potom stat v rade a dufat, ze sa mi ujdu listky vyssie ako do 1. radu :grinning:
19. aug 2010 o 15:56  • Odpovedz
ja vsetko cez net najradsej kupujem... aj ked idem na nejaku kulturnu udalost, tak vzdy ked sa da, tak kupim cez ticketportral a vytlacim doma - velmi pohodlne :wink:
19. aug 2010 o 15:57  • Odpovedz
@janocka jani, ale aj tak tam pisu, ze tam musis byt max 10 min pred zaciatkom :astonished: ci zle citam? inak ako odtial pojdes domov?
19. aug 2010 o 15:59  • Odpovedz
@domika007 ale to je blbost.... ked uz to mas kupene, tak v tom automate si listok mozes vybrat aj niekolko min. po zaciatku filmu - vlastne skusenosti.... a v eurovei/e este nie je ten automat ale aj tak ti listok vydaju ked ho uz mas zaplateny - vlastne skusenosti :grinning: ked sme boli pred par tyzd. v kine a prisli sme neskoro, tak nam listok dali aj ked film uz fical :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2010 o 16:06  • Odpovedz
oni to pisu preventivne :grinning:
19. aug 2010 o 16:06  • Odpovedz
@janocka ach tak, si ma upokojila :grinning: inak dufam, ze ta tam nebudem musiet cakat! :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja si musim pozriet, ako to tam casovo vychadza, aby som to tam stihla ja :grinning:
19. aug 2010 o 16:11  • Odpovedz
@janocka nemáš za co děkovat, to je spíš pro mě :grinning: pro trubku, tohle téma budu hodně navštěvovat :sweat_smile:
19. aug 2010 o 16:41  • Odpovedz
na aky film idete? :wink:
19. aug 2010 o 18:23  • Odpovedz
@danu dani ideme na Pociatok s leo de kaporom :grinning:
19. aug 2010 o 18:55  • Odpovedz
@domika007 na to chceme ist aj my s Michalom len neviem kedy :unamused: ak nestihneme tak musi stiahnut ale to nie je ono :unamused:
19. aug 2010 o 18:58  • Odpovedz
uz nemame edit ale opravit preklepy? :sweat_smile:
19. aug 2010 o 18:58  • Odpovedz
@danu tak sa pridaj k nam, ak teda mas cas, ideme zajtra na 18 00 do eurovei/y/e :wink:
19. aug 2010 o 19:00  • Odpovedz
@danu a mame aj edit, ale prvu minutu sa ti ukaze opravit preklepy :wink:
19. aug 2010 o 19:00  • Odpovedz
@domika007 dakujem za pozvanie ale rozmyslam ze dam Ellu nasim a pojdeme s Michalom, neboli sme sami nikde 3 roky :confounded:
19. aug 2010 o 19:05  • Odpovedz
@domika007 aha to som si nevsimla :sweat_smile:
19. aug 2010 o 19:06  • Odpovedz
@danu v pohode, funguje to len kratko, ja som si to tiez najprv nevsimla :zipper_mouth:
19. aug 2010 o 19:07  • Odpovedz
@danu a cakam na fotocky z dovolenky :sunglasses: :grinning:
19. aug 2010 o 19:07  • Odpovedz
@domika007 musim sa k tomu dokopat, najneskor cez vikend hodim :wink:
19. aug 2010 o 19:25  • Odpovedz
@danu ok, tak este teda vydrzim :slight_smile:
19. aug 2010 o 19:31  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.