• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
preposli :grinning:
18. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz
caw emjee, maly sa ma uz lepsie? ci pises jednou rukou? :grinning:
18. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz
mm ma volno :grinning: takze mam dnes dve ruky :grinning:
18. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz
takze ty mas volno tak si dosla kuknut tetusky adminky? :slight_smile:)))
18. mar 2009 o 13:43  • Odpovedz
autor
koxo, 1 den tu nie som a teraz budem dva dni mimo :sweat_smile:
18. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz
toto je zaujimava diskusia, kocky sa presunuli z inej stranky lebo ich zablokovali, som si predstavila zekam sa presuvaju ti ktori sa semka nafucia zeje tu diskriminacia :grinning: neviem ci len na facebook :grinning:

http://www.beremese.cz/forum/show.php?vThreadID=91409&vOffset=30&vGotoLast=1#end
18. mar 2009 o 19:43  • Odpovedz
možná by neškodilo, kdyby se jich většina přesunula na to fórum k panu vodičkovi, který je možná maže i za to, že píšou bez diakritiky (to by ale vymazal asi i většinu adminů :grinning:)
18. mar 2009 o 19:46  • Odpovedz
tak pisat s diakritikou ja teda vazne nie som na pc zvyknuta...to prepinam do pisania s diakritikou az ked pisem do wordu alebo pracovne maily,mna by hned vykazal :grinning:
18. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz
mne by sem nedovolil sa ani registrovat :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2009 o 20:41  • Odpovedz
hehe, tak to by som tam nebola vitana ani ja, ja mam totiz normalne problemy uz pisat s diakritikou :sweat_smile:
a tiez by mi asi nedovolil registrovat sa, lebo moj oblubeny nick je janocka a nie janočka.... to kamoska vymyselela, bo ja ju volam zuzancok, tak ona mna janocka a tak mi to prischlo :grinning:
18. mar 2009 o 22:27  • Odpovedz
19. mar 2009 o 00:09  • Odpovedz
autor
a my zahraniční dopisovatelia, sme si pre túto príležitosť v krajoch medzi Tatrami a Šumavou zadovážili špeciálnu klávesnicu :grinning:

ale nejde mi to do prstov, lebo internet je aj o setreni (sa) a preto nielen ze nepouzivam diakritiku, ale pokial je to mozne, nepouzivam ani velke zaciatocne pismena (okrem upozornovacich libezbrifov pre uzivatelov) :sweat_smile:
19. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz
ja mam problem obcas pouzivat aj ciarky a bodky nie to este velke zaciatocne pismena, to len ozaj ked pisem uz nieco strasne vazne aprehovaram dakomu do duse tak pisem velmi velmi dosledne:slight_smile:)
19. mar 2009 o 09:12  • Odpovedz
velký písmena mě na netu taky netrápí. interpunkci píšu, připadá mi to srozumitelnější, navíc jsem vycepovaná od učitelky češtiny :grinning: když někdo napíše dvě věty bez čárek, tak je to v pohodě.
ale když pak někdo napíše 20 řádků bez čárky, bez tečky, tak to se prostě nedá číst.
a diakritiku používám, protože by mi pak dělalo problém psaní oficiálních mailů a pracovních věcí... psala bych to taky bez :sweat_smile:
19. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz
dneska mam uzsatnu nudu v robote, sefka je na porade mimo mesta a tiez ostatne vedenie tak je tu mrtvo, nema kto nahanat :grinning:
19. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz
jsem na tom podobně, jsem v práci úplně sama. ale já bych potřebovala, aby mě někdo naháněl, mám tu docela dost práce, ale od rána jsem toho teda moc neudělala :sweat_smile:
19. mar 2009 o 12:04  • Odpovedz
druhy nudny den v robote..aspon ze je uz piatok :grinning:
20. mar 2009 o 09:21  • Odpovedz
to ti tak věřím! když byla včera taková nuda, jaktože tu přes den nebylo nikoho vidět a s kým si pokecat? :confused: :grinning:
20. mar 2009 o 10:07  • Odpovedz
horsie je ze ked sa nudim tak som furt hladna :pensive:
20. mar 2009 o 10:31  • Odpovedz
Ahojky holky :grinning:
Tak to já se nemusím ani nudit abych měla pořád hlad, to mi připomíná že bych se měla jít zvážit, jestli se toho čísla neleknu :grinning:

Jak se tady bavíte o tom psaní, tak já kolikrát udělám takovou hrubku že tomu sama nevěřim, pamatuju si jak mě máma třískala vždycky pravítkem u psaní úkolů :grinning:
20. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz
anax, to jsme dvě s tím hladem :grinning: já mám ještě k tomu pms, což je fakt na žraní smrtelná kombinace. právě jsem zbodla celý metro dezert :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to příšerně sladký.
kristo :grinning:
20. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz
no vcera som bola hladna a sla som si kupit celozrnnu bagetu a fajnovy tvarohovy zakusok, cele ma to stalo 2,8 eura, drahe jak svina, hlavne ten zakusok stal euro, chodim tam kupovat vynimocne lebo su ozaj drahi ale maju dobre veci. takze som sa nacapkala ako tyzden hladujuci cinan a bolo mi dobre:slight_smile: Dneska som uz zbodla jogurt a jablko, a to som nestihla doma ranajkovat. mam tu este pomaranc a jednu vifonku akoze na obed:slight_smile:

vcera ma zuz11 sprdla na icq ze nemam teplu polievku tak uz mam :grinning:

krista, no ja som rada ze som sa gramatiku ako tak naucila, ale obcas ked si neviem rady pomaham si wordom :grinning:
20. mar 2009 o 10:45  • Odpovedz
tak to já mám k obědu cuketový řízky s brambůrkama.

jo a musím vám sem vložit jeden super recept :grinning:
3 Bit:
1 vejce, 100 g ml. cukru, 1 dl oleje, 1/4 l mléka, 2 lžičky kakaa, 1 prášek do pečiva, 300 g hl. mouky. Vymícháme těsto, vylijeme na vym a vys plech a upečeme. Potřeme pudinkovou náplní ( uvaříme pudink ze 2 van. prášků, 1/2 l mléka a 2 van. cukrů, necháme vychladnout a zamícháme do utřeného másla - 150 g a 100 g ml. cukru), poklademe sušenkami Be-Be, na ně natřeme karamelový krém (Salko uvaříme v plechovce den předem. Vyšleháme 1 máslo a vmícháme Salko) a pocákáme čokoládou. Krájíme druhý den, až sušenky změknou.

jak jste si zvykly na to euro? myslím jako na to, že už to nestojí třeba 15 SK, ale 1 EUR. já bych pořád všechno přepočítávala.
20. mar 2009 o 10:51  • Odpovedz
karkuli ked je len recpet na 3bit anie link na sutaz 3bit tak moze byt :grinning: :grinning:

ja si nauro stale zvykam, skor mi ide vsetko este do korun ako do eur, ale ide to, myslim ale ze mi to potrva dlhsie ako napr. zvykanie na libru ked som bola v uk, mozno bolo byvalo lepsie keby nas hodili do vody a nemali by sme dualny obeh:slight_smile: clovek je viac nuteny potom :grinning:
20. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz
jsem zvědavá, jestli to třeba zuz doma upeče :slight_smile:

takže vy máte pořád ještě i koruny? to vůbec nevím :confused: já jsem v tomhle barbar.
20. mar 2009 o 10:56  • Odpovedz
Anax já si taky myslím, že ta gramatika mi celkem jde, určitě líp než matematika, to máme s manželem otočený, on si pořád plete "my a mi" chudáci naše děti, snad nezdědí gramatiku po něm a matematiku po mě, to budou fakt chudáci :sweat_smile:

Ikarkul taky si říkám že budu pořád přepočítávat, hlavně když ti pak přijde taková "malá" výplata :sweat_smile:
Ale jednou nás to taky čeká :confounded:

Ty jo ten recept je na mě nějak moc :grinning: dneska budu dělat dort, snad to dopadne :sweat_smile:
20. mar 2009 o 11:04  • Odpovedz
A jakou máte vlastně pracovní dobu holky? :slight_smile:
20. mar 2009 o 11:05  • Odpovedz
karkuli myslim ze zuz ten zakusok pozna:slight_smile:))))

ja ho poznam ale nerobila som ho nikdy:frowning2:

nie ze mame stale aj koruny, mame len dualne zobrazovanie cien vsade, inak mame len euro od 16. januara
20. mar 2009 o 11:07  • Odpovedz
já budu péct o víkendu asi něco s tvarohem, už jsme dlouho nic neměli. možná udělám tvarohový štrůdl a nastrouhám tam i jablka, protože jich mám hodně a nestačím konzumovat :grinning:
dorty nepeču, to je na mě moc složitý. já mám nejradši moučníky: umixovat, nalít na plech, upéct, krájet :slight_smile:

já mám pracovní dobu jak kdy, takovou pohyblivou, musím tu být nejpozději v devět ráno, pak klasicky 8 hodin, nebo prostě až je hotovo.
20. mar 2009 o 11:08  • Odpovedz
krista tak to akoby si pisala o mojom manzelovi, na matiku hlavicka jak lusk ale grmatika zabudni...a ja naopak..matika, zabudni..:slight_smile:))

ja mam pevnu pracovnu dobu od pol osmej do pol stvrtej co je na tri veci a neznasam tu pracovnu dobu, este ze mam dobru sefku...
20. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.