• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
@kalerat no s manželem :grinning:
24. aug 2010 o 12:21  • Odpovedz
@janocka teď koukám že v roce 2015 je taky 8.8. sobota :slight_smile: a 6.6. taky :slight_smile:
24. aug 2010 o 12:22  • Odpovedz
4.7. by bylo hezký to je jen o měsíc od naší pravý svatby, ale já se teda strašně bojím že bude lít a vůbec nevím jaký měsíc je vhodný :zipper_mouth: v dnešní době kdy je všecho na nic s tím počasím, za 5 let už zůstane jen jaro a podzim a bude jen mrznout nebo pršet nebo budou totální tropy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 12:24  • Odpovedz
@krista teri no nemali sme bohvieake pocasie.... rano to vyzeralo, ze sa bude svadba musiet presunut dnu... som furt volala od kozmeticky aj od kadernicky s otcom a riesila pocasie... on furt, ze presunut, ze co ak bude prsat - fakt to vyzeralo, ze obloha spadne na zem :grinning: no ja znama svojim zivotnym stylom mvp a risk je zisk som povedala, ze neeee, ze vonku a basta, ze nejako bolo, nejako bude, ze riskneme to..... na fotenie to vydrzalo, aj na obrad, vecer ked bola hostina bola strasna burka... a ako zazrakom to Cerenany ako-tak obislo, lebo v okolitych dedinach a mestach vyvracalo stromy :sweat_smile:

fuha, to takto dopredu planujete svadbu? a ja som si robila srandu z US uzivatelky, kt. planuje svadbu na 4r. dopredu.... ved ty si ju tromfla... uz nie je blazniva americanka ale blazniva ceska :grinning: neee sorry, ja to myslim zo srandy... ze sa neurazis? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
24. aug 2010 o 12:24  • Odpovedz
@krista teri s tym pocasim je to nevypocitatelne..... si pamatam ked som bola v r. 2000 v 3. rocniku na strednej na chmelovej brigade v Prerove (aspon myslim, ze tam sme boli) bol maj a taky hic, ze sme robili v plavkach, vsetci boli spaleni.... aj ked som sa v r. 2001 ucila na maturity v maji bol hic, ucila som sa na terase :grinning: no a minuly rok bol maj desny, aj tento rok....

par rokov dozadu byvali v juli povodne, no vlani, sa mi vidi,ze aj predvlani a aj tento rok padali v juli teplotne rekordy, 40 stupnove horucavy boli
24. aug 2010 o 12:27  • Odpovedz
a uz idem od vas, lebo sa mi zas huba nezastavi :zipper_mouth:
24. aug 2010 o 12:27  • Odpovedz
@janocka ale přesto vám to vyšlo :dizzy_face: to je moc fajn, u nás se to vybralo ve 14h a to už bylo na všechno pozdě :pensive: nééé já vím jak to myslíš :slight_smile: však já nic neplánuju, jen to manžel řekl a já se toho chytla, že se jednou s tou tragedií aspoň vyrovnám, nemám zatím vůbec žádný plány, jen vím jak by to mělo být a to jsem věděla i při první svatbě, chci aby bylo hezký počasí, klidně pod mrakem, abych měla svýho manžela a hezký fotky, nic víc :slight_smile:
24. aug 2010 o 12:28  • Odpovedz
24. aug 2010 o 12:28  • Odpovedz
@krista teri, ale tak napis aspon ake saty by si priblizne chcela, lebo tych albumov so satami a kytickami je hooodne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 12:31  • Odpovedz
@domika007 Domi určitě nějaký hezký :grinning: bez ramínek nebo s volnýma ramínkama ruce, přes bříško hezký upnutý a bohatou sukni, zdobený ale ne přeplácaný, kytičku bych ráda takovou tu moderní jak se dneska dělá jednoduchou menší, hezky svázanou. Moc jsem ti nepomohla viď :slight_smile: chci se jen pokochat, bůh ví co bude za 5 let :slight_smile:

@aguaverde dělám rodokmen, co ty? :grinning:
24. aug 2010 o 12:37  • Odpovedz
@krista já teprv ten program stáhla :sweat_smile: :confused: jde to v něm?
24. aug 2010 o 12:41  • Odpovedz
@krista tak to, aby si pozerala albumy rad radom :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 12:42  • Odpovedz
@krista Oj, mas muj obdiv, Teri :slight_smile: Ja bych si klidne vzala Martina znova, ale jen se svedkama :grinning: Ja uz na velkou svatbu se satama a vsim proste nemam :rolling_eyes: Nase svatba byla fajn, i kdyz se nasly detaily, co me nasraly - porvali se nam kamaradi kvuli holce - ja ji nepozvala, protoze jsem ji neznala a nebylo jasne, ke komu z nich patri :grinning: Pak se pozval bratranec s manzelkou, ktere jsme ale nezvali. A snazili se nacpat na hostinu - nepovedlo se :grinning:
Jinak byla sranda az do rana, vsichni na to vzpominaji jako na ohromnou srandu. Obesli jsme se i bez ochcapin, bez kterych by vetsina nevest vubec nemohla zit :grinning:
24. aug 2010 o 12:43  • Odpovedz
@aguaverde ty jo paráda, já už jedu :grinning: jsem teda u MM rodiny protože máma s tátou měli 4 děti tak to trvá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aguaverde Ali, zkus myheritage.cz, to je lepsi a jednodussi jak program. Navic ti chodi do mailu upozorneni, kdo ma narozky, kdyz si to nastavis.

@domika007 nic nepozeraj, jen jestli nemáš odkazy na některý salon kde maji třeba pár šatiček, jen na čumendo chci :grinning:

@mmmk neboj neni to u nás tak horký, celá svatba opravdu nebude, jen ty šatky, kytka, kosmetička, kadeřnice, fotky a samozřejmě můj manžel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky jsme se měli vzít jen se svědkama, hodně tragédií bychom si ušetřili :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nepochopím jak se k vám mohl jen tak někdo pozvat :astonished: my jak jsme se byli o víkendu podívat na tý svatbě, tak jsme přišli jen tak, pozvaný jsme na obřad byli, ale oni nás tahali i na fotky atd. a to jsme vůbec nechtěli se jim tam cpát a pak nás zvali nakonec i na tu hostinu, ale to už jsme nemohli, neměli jsme hlídání pro prťata :wink:
24. aug 2010 o 12:45  • Odpovedz
@mmmk tak teď nevím jakej prográmek dřív :grinning:
24. aug 2010 o 12:46  • Odpovedz
@mmmk dííík :grinning: :dizzy_face:
24. aug 2010 o 12:48  • Odpovedz
@krista no neskoro, uz som hladala :sweat_smile: tak snad sa ti z toho nieco zapaci :slight_smile:
24. aug 2010 o 12:49  • Odpovedz
24. aug 2010 o 12:51  • Odpovedz
Vypadá to úžasně, nakonec by asi bylo lepší aby toho tolik nebylo protože si nevyberu :grinning: ale fakt času dost, jen jsem se nadchla a chtěla juknout, tak díky :dizzy_face:
24. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz
@krista no jo, majka ma vsakovake inspiracie v albume :grinning: :grinning:
@krista nzc predsa, ked to mam pod rukou nie je problem :sunglasses:
caute. jeeej svadba. ja sa kedy budem vydavat? :grinning:
ja som si minule pozerala ten moj album a asi polovicu veci by som odtial vysmarila. ale ta farebna kytica ostane. tu musim mat, aj keby co bolo...

ked chcete robit rodokmen tak jednoznacne myheritage... da sa to spravovat cez net, cez pc program, ktory je zadarmo a hlavne je to prehladne a lahko sa v tom robi. my mame spraveny z ocovej strany zatial az do roku 1887. dalej sa nejak nevieme dopatrat. :-/
@ooo a kedy? to je len na tebe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maji ta kytica musi byt, ta k tebe jednoznacne pasuje :wink:
24. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz
tak já ten rodokemen asi předělám, ale tohle mi jde taky dobře :dizzy_face:

@ooo kterou tu kytici myslíš? :dizzy_face:
24. aug 2010 o 12:54  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.