• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
aky zlatyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nuz, genetika nepopusti, ma byt po kom fesak :sunglasses: obaja rodicia jak z katalogu :slight_smile:
25. aug 2010 o 10:21  • Odpovedz
@nikka.vo Jj, pripada mi tak :slight_smile: Nicmene zmenit se jeste muze :slight_smile: M. byl taky podobny uz na nas oba a ted dlouhodobe na myho tatku :grinning:
25. aug 2010 o 10:23  • Odpovedz
@mmmk Markét mám na tebe dotaz, co se týče těch rodinných stránek našeho rodokmenu :confounded: vzhledem k tomu že všechno je tam v AJ ty dotazy a nápovědy tak mi to moc trvá, snad budeš vědět. Jak jsem smazala tu manželovi sestřenici, tak bych chtěla aby neměla vůbec možnost do toho rodokmenu nahlížet když tam není, jde to nějak udělat? Soukromí mám maximální, smazaná je taky totálně, víc nevím, ale nelíbí se mi to, že by tam čuměla, když tam sama být nechce... takže mi asi nezbyde nic jinýho než to všechno smazat a začít od začátku :confused: :pensive: mám tam 150 lidí.
25. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz
@mmmk e-mail jsem smazala, už nevím co dál :angry: :angry:
25. aug 2010 o 10:48  • Odpovedz
@krista Nemusis to mazat. Zkusim to omrknout, ja to mam teda v nemcine a u nasich do toho nacumuju v cestine, urcite to jde nejak nastavit. Podivam se, Maxi prave usnul, mam vterinku cas (jsem totiz nemocna :grinning:). Dam vedet.
25. aug 2010 o 10:50  • Odpovedz
@mmmk Děkuju jsi zlatá, nespěchá to, ale vytáčí mě to, proč by mi tam měla koukat když tam nebude, jako tůůůdle :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel se neskutečně vytočil, co si o sobě myslí atd., protože ten e-mail co napsala, no škoda mluvit. Já jsem to právě zkoušela tak, že jsem se tam nalogovala ještě z druhýho e-mailu abych omrkla jak to funguje a i když jsem se tam smazala a nemám s naší rodinou už prakticky nic společnýho tak mě to tam vždycky pustí a to jsem si nastavila to soukromí, no nechápu :unamused:
25. aug 2010 o 10:56  • Odpovedz
jupííí už jsem na to přišla, ale snad mi půjde ještě ona dodatečně odstranit :dizzy_face: a když je tam nechci tak je musím smazat úplně, no nevadí :stuck_out_tongue_closed_eyes: rozhodla jsem se totiž zakázat to pro jistotu ještě její švagrové a sestře, jsou totiž úplně stejný, ona má prachy tak je hvězda, ale to je na dýl :sweat_smile: díky Markét nelam si hlavu už :sweat_smile: :slight_smile:
25. aug 2010 o 10:59  • Odpovedz
Tak jsem jim to všem smazala a přidala je znova, je to rodokmen pro mě a ne pro ně, tak ať mi políbí :grinning: a děkuju :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2010 o 11:02  • Odpovedz
@krista Ja to mam nastaveny tak, ze pridavat lidi smi uz jen muj tatka, stejne jako nahlizet, protoze ti dementni bratranci (viz vyse :wink:) tam popridavali tu svoji ujetou familii 10 generaci pozadu. Za a) me to nezajima, za b) uz nebylo volny misto. Mam tu verzi zadara a uz mam naplnenou tu kapacitu 250 lidi :sunglasses:
25. aug 2010 o 11:07  • Odpovedz
@mmmk aha tam je "jen" 250 lidí, tak to bych měla taky smůlu, našla jsem nějakýho pána kterej vede náš rodokmen a má jich tam 640 ale právě říkal že tu placenou verzi zrušil a nemá se k tomu jak dostat, jouda jeden :sweat_smile:
25. aug 2010 o 11:13  • Odpovedz
@krista a jaké to jsou stránky, prosím?
25. aug 2010 o 11:14  • Odpovedz
@nikka.vo myheritage.cz :wink:
25. aug 2010 o 11:15  • Odpovedz
@krista Mne to naslo dva lidi se shodou v urcite casti rodokmenu, z toho jedni jsou tu od Stuttgartu :grinning: Taky bych mozna jeste treba z Martinovy strany dokazala vystourat, ale uz neni casu. Tatku mam 11 generaci zpet, mamcina babicka se o svoje prapredky nezajimala, takze nemame ani jmena nic :frowning2:
25. aug 2010 o 11:17  • Odpovedz
@mmmk no to je nádhera 11 generací :dizzy_face: s babičkou je to škoda, u nás je to taky těžký něco vypátrat :astonished: víš co je ale perla, mě nefunguje teď ani jeden e-mail ze kterýho jsem se na ty stránky přihlašovala, tak mi snad někdo hacknul heslo nebo nevím o co jde :pensive: :pensive: :pensive:
25. aug 2010 o 11:20  • Odpovedz
díky :wink:
25. aug 2010 o 11:23  • Odpovedz
@krista Jo, je to tatkova a stareckova zasluha :dizzy_face: Tatka byl nekdy na vysoke na nejake brigade nebo vypomoci v archivu, kde to vsecko dohledal. Jen se hloubeji asi nedostanem, protoze o tom nejstarsim predkovi (nar. 1799) jsou jen velice chabe informace. Prisel do Zdanic jako tiskar latek z nejakych Klobouku. Jenze vic toho proste neni znamo. Jako jaky Klobouky, ze jo :sweat_smile:
25. aug 2010 o 11:24  • Odpovedz
@mmmk no ale to je nádherný rok ty jo, já tam mám nejstaršího člověka asi z roku 1890 nebo tak nějak, jako dál se nedostaneme ani omylem, jednou u nás byl kamarád, měl obrovskej arch smotanej, rozmotal to přes celý obývák, měl to až někam k 16.století, nádhera prostě :dizzy_face: já tohle miluju.
25. aug 2010 o 11:27  • Odpovedz
@krista Prej do archivu jen tak nekdo nemuze, coz mi vylozene vadi. Musis si tam vyridit nejakou prukazku nebo co :angry:
25. aug 2010 o 11:36  • Odpovedz
@mmmk to je na pytel a u nás je to ještě složitější v tom jak byla válka tak hodně příbuzných bylo různě po Německu taky jak je vyhostili a rodilo se kdekoliv možně, kde se prostě dalo lehnout takže vyloženě data jsou taky problém :grinning: ale teď jak umřela babička tak se mi dostali do ruku křestní a zároveň rodný listy mých prarodičů, jsou to krásný kousky, máma říkala hned jak to viděla že budu mít radost, protože ví že tyhle věci prostě zbožňuju :slight_smile:
25. aug 2010 o 11:59  • Odpovedz
@krista To je taky blby. Ale tu myslim muzes do archivu a oni ti najdou, co potrebujes a pod jejich dohledem si to prohlidnes. My jsme s M. takhle patrali po obcanstvi jeho babicky, co se narodila v Drazdanech. Protoze ona na dotazy o obcanstvi vzdycky strasne rychle odsekne, ze cesky. Samo, ze je narozena jako Nemka :grinning:
25. aug 2010 o 12:02  • Odpovedz
@mmmk to je dobrý :grinning: abyste s TM nakonec nebyli taky nějaký vzdálený příbuzný :grinning: ale to jsou asi všichni tak co :grinning:
Jo a prosímtě jak to asi tak funguje, já ani nevím kde bydleli, jen nějaký roky narození a úmrtí mám u těch prarodičů, dál už netuším, v těch rodných listech byli už jen jména jejich rodičů, mých praprarodičů :grinning:
25. aug 2010 o 12:04  • Odpovedz
Jo holky včera jsem se zbláznila, začla jsem hledat kostel kde bychom se vzali, protože jsme neměli církevní obřad, pak jsem zjistila že když už máme ten úřední tak asi utřeme, ale záleží to asi na tom kostele a kolik člověk "nasype" no tak uvidíme, ale aby mě MM nezabil že si vymýšlím :grinning:
25. aug 2010 o 12:05  • Odpovedz
@krista Pribuzni nejsme, to vim :grinning:
25. aug 2010 o 12:16  • Odpovedz
@mmmk tak vzdálený příbuzný :grinning: :grinning: :grinning: všechno začlo asi u jednoho páru :grinning:
25. aug 2010 o 12:23  • Odpovedz
@krista Jasan, u Adama a Evy :grinning: Jedini pribuzni jsou rodina me mamky a rodina jeho strejdy (nepokrevniho, prizenenyho). Nejvetsi sranda je, ze oni bydli v Ostrave a mamcina rodina v okr. Hodonin a zjistili jsme to prave tady v tom rodokmenu. Jejich pradeda byl nevlastnim bratrem (spolecny otec) meho prapradedy :grinning:
25. aug 2010 o 12:28  • Odpovedz
@mmmk co se člověk všechno nedozví díky takový maličkosti :dizzy_face: proto nepochopím že někoho s... že do něčeho takovýho zapadá :confused:
25. aug 2010 o 13:21  • Odpovedz
@krista Se jen snazi byt zajimava :sweat_smile:

Holky, nemate pocit, ze se tu rozmaha vykani? Jsem proti! Pripadam si jako na mmb :rolling_eyes: "Jste hodna, Jani" nebo "Mate zkusenost, Terezko?" :sweat_smile:
25. aug 2010 o 13:53  • Odpovedz
@mmmk Market mne vyka v ip kazda :grinning: ale ja ked odpisujem tak tykam
25. aug 2010 o 14:00  • Odpovedz
@danu Mne prave taky, dokonce uz jsem se dockala osloveni "Pani adminko, prosim vas..." :rolling_eyes: :grinning:
25. aug 2010 o 14:04  • Odpovedz
@mmmk tak tohoto som sa ja este nedozila :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 14:05  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.