• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Volna tema na vykecanie adminov po druhe / free discussion for admins

(zamknutá)
25. januára 2014 
aha, bylo mi to divný, že byste měli i koruny :grinning:
takže ceny zůstaly stejný, jen jsou i v eurech? myslim, jestli nezavedli to, že dřív to třeba stálo 20 SK, teď si za to účtují 1,5 E, tak k tomu napíšou 30 SK.
20. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz
Ikarkul já dělám jen dort pro malou k narozkám, je to jenom piškot potřený krémem a navrch želatina, určitě lehčí než ten 3bit :grinning:
Tak to je celkem fajn, taková pracovní doba to má i kamarádka v Praze. Já se děsím až se budu vracet do práce jak to budu všechno stíhat :zipper_mouth: ale zatím času dost na to :grinning:
20. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz
Anax myslíš že je to na prd? Já jsem dělala buďto od 9-17:30 nebo od 10-18:30 a nebo 12tky krátký a dlouhý týdny, to bylo podle mě totálně na nic :confounded: ráno jsem si nikdy nic nezařídila (v tom případě té prac. doby od 9-17:30 nebo od 10-18:30) odpoledne už vůbec ne a měla jsem pocit že tam sedím celý den, protože jsem tam kolikrát zůstala třeba až do 20h, 12tky byly celkem v pohodě, to jsem si zařídila hodně věcí, ale zase manžel seděl o víkendu doma a já šla do práce, pak šel třeba on vyjímečně do práce a já zase seděla sama doma, takže jsme se skoro neviděli :confounded:
20. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz
mně matika šla do chvíle, než se profesorka vytasila s logaritmy, absolutníma číslama a podobnýma nesmyslama. já jsem totiž nechápala, k čemu mi to bude v praktickém životě, ona mi na to nikdy nechtěla odpovědět, tak jsem na tohle rezignovala :grinning:
češtinu mám teda naopak vycepovanou, ale taky mi to sem tam ujede.
anax - my řikáme na dvě věci :grinning: na ho... a na nic.
kristo, kdy má malá narozky? dneska?
20. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz
karkuli vacsinou je to tak ze sa cena nemenila, ale neda sa to uplne posudit, lebo kto by si vcetky stare ceny pamatal, napr. viem ze za elektricenku a cestu na bude platim furt rovnako...ale potraviny a iny spotrebny tovar netusim, ani predtyms om nevedela ci mlieko stalo vzdy rovnako ked som ho isl akupovat

nastastie sa zatial nedeju nejake extrmne a citelne zdrazovania...aspon ja to necitim...

krista tebe sa ako tehulkuje?
20. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz
no mne na tej pracovnej dobe vadi to z enie je pohybliva a musim presne dovtedy prist, ked pridem skor, nemozem skor odist....len vynimocne a to sa musim pytat od sefky :unamused:
20. mar 2009 o 11:17  • Odpovedz
Karkul ne, ona je měla už 8.3., ale protože máme všichni v březnu (já 31.3., MM 11.3.) tak to budeme oslavovat až teď, no ale odvčera má malá jako na potvoru teploty, v noci nespala, teď už chrápe dvě hodiny :astonished:
Já jsem teda na matiku nikdy nebyla, to musí totiž člověk pochopit, nejde se to našprtat a to byl u mě problém :sweat_smile: já jsem i v první třídě dostala dvě 5tky po sobě z množin :sweat_smile: na SŠ jsme se dali už dohromady s manželem tak mě učil on :grinning:

Anax mě se těhulkuje dobře, oproti prvnímu těhotenství, kdy jsem zvracela 5měs. mi teďka skoro nic neni, občas mi neni dobře, ale pořád lepší než kdysi :slight_smile: přibrala jsem 1kg ale to jsem hned na začátku shodila, takže pořád skoro nic, mimi by mělo být podle testů v pořádku a to je pro nás nejdůležitější, už se na něj těšíme :slight_smile:

A co vy? Pořád pylně snažilkujete? Držím palečky :dizzy_face:
20. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz
anax, to máš pravdu, já ceny taky moc nesleduju. švagrová je ze mě na prášky, že nevím, kolik přesně stojí máslo a mlíko tam a tam. ale ona je zase druhý extrém, tak zná ceny všeho ve všech obchodech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kristo, máma si zase krátkej dlouhej nemůže vynachválit.
přesně jak píšeš, jak děláš třeba od devíti do pěti, když k tomu připočteš třeba ještě dojíždění (já dojíždím hodinu ráno a hodinu odpoledne), tak fakt nejsi celý den doma. je to na nic. já mám taky pocit, že jsem pořád jen v práci, ale peníze tomu teda neodpovídají :angry:
20. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz
Anax no tak to by se mi právě taky líbilo to pohyblivější, taky jsem musela chodit do práce dřív a přesčasy nikdo neplatil. Ale dělala jsem v takový "branži" kde ta pohyblivá prac. doba fakt nebyla možná, v leasingový společnosti se všechno přizpůsobuje lidem a tomu jak maji otevřeno obchoďáky, když jsem já končila, tak jsem dělala jen do 20h a teď už holky dělaji do 22h, to by mě fakt bavilo :rolling_eyes:
20. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz
tak vám všem přeju dodatečně a napřed všechno nejlepší, hlavně aby vám bylo dobře :wink:
znáte uživatelku aguila? brala si američana, měli takovou pěknou svatbu... teď čekali chlapečka a včera jsem zjistila, že zemřel, ona byla asi v 7. měsíci :frowning2:
20. mar 2009 o 11:21  • Odpovedz
Karkul jj ty krátký a dlouhý jsou ideální, ale podle mě je to bohužel jen pro svobodný lidi nebo pro starší co maji třeba velký děti, já si nedovedu představit se do toho vracet a pak se doma starat o děti. Manžel ten smrdí v práci tak od 6ti a chodí domů po tý 18h nejdřív, placenej za to taky samozřejmě neni, protože kdyby je měli platit od hodiny tak se podělaji :sweat_smile: on to má taky tak, že když má hotovo tak může domů, jenže jak je krize tak pořád vyhazujou lidi a neuvědomujou si že tím navalí práci na ostatní, vyhrožujou že jim nedaji prémie, když nebudou plnit atd., ale jak to maji stíhat to už nikomu nepoví :confounded:
20. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz
kristo, ta otevírací doba podle toho, jak si diktuje obchoďák, to je na vraždu :angry:
oni mají otevřeno denně od 10.00 do 22.00, svátky nesvátky, pořád. a nikdo proti tomu nic nezmůže. přitom vyjedeš kousek za hranice a tam neděle zavřeno, všechny svátky zavřeno atd.
20. mar 2009 o 11:23  • Odpovedz
Karkul to je smutný :frowning2: bohužel tady znám takových případů víc :pensive: nevím jestli to sem tahat, ale uživatelka maova několikrát potratila v takhle vysokým stupni těhotenství, tuším že 2x nebo 3x a teď je znova těhotná, úplně se bojim jestli to miminko donosí, kdysi jsem to hodně prožívala, ona měla rodit totiž prvně v únoru a já v březnu.
A děkujeme za přáníčko :slight_smile:
20. mar 2009 o 11:23  • Odpovedz
Přesně tak Karkul ale to mi přijde jako pohodlnost taky ze strany zákazníků, dřív to bývalo tak že bylo zavřeno a lidi se taky nepodělali ne? Tak si nakoupim den nebo pár dní dopředu a je to, ti co tam dřepí v ty svátky jsou taky jenom lidi. Já dělala svátky taky :sweat_smile: naštěstí jsem nikdy nechytla vánoce :angry:
20. mar 2009 o 11:24  • Odpovedz
to viete clovek s avzdy musi na nieco stazovat :grinning:

krista my sa snazime ale ja by som to nazvala rekreacne, kedz emanzel robi presne tak, ze dlhy a kratky tyzden, a ked robi tak prichadza domov po polnoci a to ja uz spim.... :unamused:

karkuli ja ju nepoznam, a akoze potratila?
20. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz
Tady je albíčko maovy:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=270958&vReferer=%2Fphotos%2Fmaova

20tt je zhruba začátek 5měs. a 23tt už skoro 6měs. :pensive:
20. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz
to máš pravdu, s dětma je to taky na houby. fakt nevim, co budu dělat, až budeme mít děti a já budu muset do práce. místo ve školce je dneska zázrak nebo velká protekce (ani na jedno nespoléhám :grinning:), babičky taky většinou dneska dělají, dokud můžou, a dát je na hlídání babičce, která už do práce chodit nemůže třeba ze zdrav. důvodů, to je taky na nic.
a celá krize už mi leze krkem - myslim, že se na to spíš jen vymlouvají, když vidim ty nákupní vozíky v hypermarketech, jak je mají lidi přecpaný blbostma, tak o krizi silně pochybuju.
vím, že je těch případů víc, tohle je takový "aktuální". nejvíc mě asi sebrala ta beruska21, tu jsem znala trošku víc.
20. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz
Anax tak to chápu, my jsme ty první měsíce byli taky rekreační :slight_smile: pak jsem chvíli byla akční a poslední měsíc jsem se na to totálně vykašlala :sweat_smile: udělala jsem ovulační test, koukám, že bude ovu, no co, to je jedno, tak dlouho to nejde tak co a manžel, že to neni jedno a bylo vymalováno :grinning: já vím kdy přesně jsme obě děti zplodili :zipper_mouth:
20. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz
Jo beruska21 mě taky sebrala a to jsem ji vůbec neznala, chtělo se mi strašně brečet, měla jsem uložený i ty jejich www stránky, takovej krásnej pár a najednou je všechno pryč :pensive: člověk si vždycky uvědomí jak si má vážit toho dne kterej zrovna běží ať je jakejkoliv :pensive:

Já určitě popádím do práci, vidím to tak za 3,5 roku. Zrovna jsem potkala známou ta byla na MD 7 let a prej by to ještě brala, no jo, tak oni nepotřebujou peníze ale my jo :sweat_smile:
20. mar 2009 o 11:29  • Odpovedz
ÁÁÁ malá ječákuje, tak zatím pááá holky :slight_smile:
20. mar 2009 o 11:29  • Odpovedz
no krista ak myslis ze prve mesiace tak no my sa snazime od augusta a furt sme rekreacni :grinning:
20. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz
jenže ty zákazníci zpohodlněli až ve chvíli, kdy jim někdo nabídl tu možnost nakoupit si prakticky kdykoli (viz tesco a nonstop prodej). já to taky nechápu, dřív jsme nakoupili v pátek na víkend a hotovo. stejně tak se nakupovalo na svátky, protože všichni věděli, že bude zavřeno.
a když se jdete podívat dneska do obchoďáku, tak tam o víkendu bloumají rodinky s malými dětmi, místo toho, aby je vzali někam ven. a většinou si koupí max. oběd u mekáče a zmrzku a jdou domů. děti dostanou u infostánku balonek.
anax, prý mu přestalo tlouct srdíčko :confounded: to je hrozný. nejhorší je, když pak musí ty děti ještě přirozenou cestou porodit :pensive:
20. mar 2009 o 11:30  • Odpovedz
tak to je ozaj smutne a neprijemne pre tu mamicku, verim ze sa nam to niktorej nestane... :pensive:
20. mar 2009 o 11:33  • Odpovedz
já na to radši ani nechci myslet. mám pár kamarádek, které se snaží třeba už i pár let, píchají si doma hormony (to by bylo něco pro mě, já u injekcí omdlívám) a nic.
a při představě, že bych pak konečně otěhotněla, a ono to nevyšlo... brrr.
tu berušku jsem obrečela, normálně jsem se rozklepala, byla jsem prý bílá jako stěna. a v noci jsem nespala. hrozně jí obdivuju, já bych to asi zabalila :unamused:
20. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz
to jsme teda najely na hloupý téma.
radši si půjdu ohřát oběd :grinning:
20. mar 2009 o 11:36  • Odpovedz
hej skoncime s tym...

ja si idem prave zaliat vifonku uz mi skvrka v zlaudku to mam z toho jablka, mi vzdy dajako rychlo vytravi po nom.. :grinning:
20. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz
však jablko je urychlovač metabolismu, to nevíš? :wink:
co je vifonka?
20. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz
vifonka je instantna polievka, u nas je to znacka vifon tak to vsetci volame ze idem si dat vifonku:slight_smile:)))(ale su aj ine znacky ale to uz zludovelo)

a tak mozno je jablko urchlovac ale ja taketo veci nemam nastudovane :sweat_smile:
20. mar 2009 o 11:44  • Odpovedz
no nevim, jestli by měla zuz radost. teplá polívka to sice je, ale instantní :unamused:
já jsem včera viděla reklamu od maggi, tuším. na kuře. koupíš si sáček s instantní směsí. v tom sáčku je průhledný plastový sáček, do kterýho dáš kuře a tu sypkou směs, zavážeš a dáš péct do trouby :sweat_smile:
20. mar 2009 o 11:46  • Odpovedz
jablko je dobrý, když se třeba přejíš a je ti těžko. tak když se donutíš sníst ještě i jablko, tak ti rychleji vytráví :wink:
20. mar 2009 o 11:47  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.